Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neverwinter Nights-sorozat


Gagabol

Recommended Posts

Guest
Nekem kellett a tolvaj,anélkül elég nehéz(csapdák,zárak miatt)

É nekróval vittem végig az alapot, az jobb a tolvajnál. /a familiárisokkal/

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Én az egész játékot kisírõ nélkül vittem végig. Nélkülük is meglehet oldani mindent.

Persze,de jobban megéri segítökkel nyomulni,mert így kaphatsz tölük küldetést.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Kösz,akkor majd megkeresem ezt a barbárt. smile.gif

Nem kell keresni,ott lesz a legelején is,a többiekkel együtt.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
É nekróval vittem végig az alapot, az jobb a tolvajnál. /a familiárisokkal/

Soldier20 úgy értette,hogy tolvaj segítöje volt,nem ö volt tolvaj.

Link to comment
Share on other sites

Horakme
Egy Hatalomszót?Várnak még rád meglepetések.A kiegészítök megvannak a játékhoz?

Minden megvan, csomagban vettem biggrin.gif !

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Minden megvan, csomagban vettem biggrin.gif !

Én megkaptam az alaphoz a SOU-t,úgyhogy csak a HOTU-t kellett megvennem az alap mellett.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Szerintem az a legnehezebb rész benne,amikor vissza kell menni az idöben,és gólemeket kell nyirbálni.Ja,meg az,amikor egy félsárkány balort kell megölni.

Link to comment
Share on other sites

GubZol
A blackguardért megéri,hidd el.Egyébként neked melyik kiegészítö tetszik jobban?

Már Blackguard vagyok, kár, hogy ez nem nyilvánul meg rendesen a játékban, mármint az emberek félhetnének, a gonosz oldalra állni, másféle befejezés gonosz karakterrel,meg ilyenek...

A kiegek közül a Hordes tetszik jobban, már csak azért is, mert ellopják az elején a cuccaidat, és így teljesen magadra vagy utalva, mivel a kiegek pályaszerkesztõje túlságosan megkönnyítik az egész játékot, de itt bas***zhatod a spéci cuccokat, az elején magadra vagy utalva! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Már Blackguard vagyok, kár, hogy ez nem nyilvánul meg rendesen a játékban, mármint az emberek félhetnének, a gonosz oldalra állni, másféle befejezés gonosz karakterrel,meg ilyenek...

A kiegek közül a Hordes tetszik jobban, már csak azért is, mert ellopják az elején a cuccaidat, és így teljesen magadra vagy utalva, mivel a kiegek pályaszerkesztõje túlságosan megkönnyítik az egész játékot, de itt bas***zhatod a spéci cuccokat, az elején magadra vagy utalva! biggrin.gif

Sajnos ez nem ennyire összetett játék.Egy olyan játékot kéne csinálni,amiben egész Torilt be lehetne járni!Az nagyon király lenne!

Link to comment
Share on other sites

GubZol
Sajnos ez nem ennyire összetett játék.Egy olyan játékot kéne csinálni,amiben egész Torilt be lehetne járni!Az nagyon király lenne!

ugye hogy ugye?

Gondold csak el, ha egyszer egy olyan játékot nyomnának már ki végre, mint a gothic vagy a never, (bár én a tps-eket jobban bírom) és bármit, de tényleg bármit meg lehetne tenni bennük, mondjuk mint a Morrovind, az istencsászár játék lenne, Gothicos mozgáskultúrával, meg Blade of Darknesses harcrendszerrel...

Szerinted lehetetlent kívánunk?

Kis országunkban annyi ügyes fejlesztõ van... miért kell nekik stratégiákkal meg FPS-ekkel bajlódniuk, annyira szeretnék már végre egy igazi akció kaland szerepjátékot, még a világgal se kéne nekik sokat bajlódniuk, hisz az már adott is lehetne, ha egy kicsit gondolkoznának...

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

ugye hogy ugye?

Gondold csak el, ha egyszer egy olyan játékot nyomnának már ki végre, mint a gothic vagy a never, (bár én a tps-eket jobban bírom) és bármit, de tényleg bármit meg lehetne tenni bennük, mondjuk mint a Morrovind, az istencsászár játék lenne, Gothicos mozgáskultúrával, meg Blade of Darknesses harcrendszerrel...

Szerinted lehetetlent kívánunk?

Kis országunkban annyi ügyes fejlesztõ van... miért kell nekik stratégiákkal meg FPS-ekkel bajlódniuk, annyira szeretnék már végre egy igazi akció kaland szerepjátékot, még a világgal se kéne nekik sokat bajlódniuk, hisz az már adott is lehetne, ha egy kicsit gondolkoznának...

Ennek az akadálya,hogy a magyar fejlesztõknek nincs annyi pénze,mint például az EA-nak,pedig király lenne egy Oblivion szintû grafikával bejárni Torilt.

Link to comment
Share on other sites

Kal

Hello mindenkinek. Szokott itt valaki neten is játszani a Neverwinter Nights-al ?

Ha igen akkor van kedvetek este játszani ?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Hello mindenkinek. Szokott itt valaki neten is játszani a Neverwinter Nights-al ?

Ha igen akkor van kedvetek este játszani ?

Én játszanék,csak újra kell kezdenem az egészet,mert pár hete elcseszõdött a gépünk(pedig 23.szintû voltam s14.gifs14.gif ).

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Ja,bocs ,hogy nem köszöntem. rolleyes.gif Hello neked is!

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Lehet kapni egy új kieg.-et a NWN-hez!A címe:Pirates of the Sword Coast(A Kardpart kalózai),és lehet benne hajózni a tengeren!

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Van,aki már gyártott modult a játékhoz?

Link to comment
Share on other sites

Kal

Van kedve valakinek este játszani ? Akár elsõ színtû karatkerrel is kezdhetünk smile.gif Bármelyik modult vagy kieget szívesen játszanám csapatban smile.gif Elvégre így a legnagyobb buli smile.gif

Remélem tudunk ma játszani ! Jelezzetek és akkor megbeszéljük hogy este mikor játszanánk

Link to comment
Share on other sites

Horakme
Hello mindenkinek. Szokott itt valaki neten is játszani a Neverwinter Nights-al ?

Ha igen akkor van kedvetek este játszani ?

Ha elmondod, hogy hogyan lehet teneten játszani, akkor én szívesen játszanék veled.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Ha elmondod, hogy hogyan lehet teneten játszani, akkor én szívesen játszanék veled.

Ráklikkelsz a fõmenüben a multiplayerre(meg persze elõbb fölmész a netre).

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Bazz, én is játszanék, csak a cd-m havernál van. sad.gif((((

De ha vmikor majd noymjátok neten, szóljatok!

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Üdv! Ki tudja nekem olcsó vagy ingyen lemásolna a Neverwinter Nights-ot?

Link to comment
Share on other sites

Kal

Nah akkor ma olyan 21:00 környékén ?

Milyen modullal játszunk ?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Most töltöm le a CEP-t.440 új szörny,meg több ezer új tárgy és ruha van benne.

Link to comment
Share on other sites

Horakme
Nah akkor ma olyan 21:00 környékén ?

Milyen modullal játszunk ?

elöbb nem érsz rá? mert 8:40 kor el kell hagynom a gépet. A modul mindegy.

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Nem tudja valaki,hogy a szerkesztõben hogy lehet új szörnyeket csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...