Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videokártya-vásárlás


Pjotr

Recommended Posts

Nuker

Mi a véleményetek a 260X-ről?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
vargal380

Sziasztok

Van egy régi dell optiplex 390em

(Intel Core I3

Intel hd Graphics 2000

Windows 7 64 bit professional

Intel h61 chipset

4gb ram

250 w psu)

 

szerintetek milyen videokártyát vegyek?

a válaszokat elöre is köszönom

ui:még nem épittetem gépet

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Gondolom játék célra kell, mert különben nem vennél bele külön VGA-t. ;)

 

Mivel ez egy 2. generációs i3-at tartalmaz, ezért maximum egy középkategóriás VGA jöhet szóba. A felső kategóriát nem tudja kihajtani. Amit biztos cserélned kell még az a tápegység, mert a mostani kevés lesz hozzá. Ezen kívül nem árt a memóriát legalább megduplázni.

VGA: ASUS R9270X-DC2T-2GD5 R9 270X 2GB GDDR5 PCIE - 51.248 Ft

Táp: CORSAIR Builder Series CX500W - 18.642 Ft

 

Összesen: 69.890 Ft

 

Ehhez jön még opcionálisan a memória. Azt viszont tudni kéne, hogy most milyen van benne.

Link to comment
Share on other sites

vargal380

köszönöm a választ

utána néztem

ezt tálaltam Up to two DIMM slots; Non-ECC dual-channel 1333MHz DDR3 SDRAM, up to 8GB

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

E szerint kettő foglalat van a gépben. Már csak az a kérdés, hogy a jelenlegi 4GB ram, ami a gépedben van az 1 modul, vagy 2db 2GB-osból jön össze.

Ha 1 modul, akkor egy ilyen is elég: http://ipon.hu/webshop/product/corsair_4gb_ddr3_1333mhz_cl9_cmv4gx3m1a1333c9/184849

Ha 2 modul van most is a gépben, akkor azok helyére lehet berakni pl. ezt: http://ipon.hu/webshop/product/corsair_8gb_ddr3_1333mhz_cl9_cmv8gx3m1a1333c9/203420

Link to comment
Share on other sites

richiiauth

Üdv srácok! Uj vagyok itt! Segítség kellene... Adott egy Gigabyte geforce gtx 750 ti oc 2gb gddr5 128bit. Ugye neki kell külön táp. 6pines molex. Na most mivel én nem nagyon értek ezekhez,ezért fordultam hozzátok! :) Kérdésem a kövi: a feltöltött képen van egy 4 pines molex (?!) ha jól hívom így. Ebből van több is a gépemben üresen. Nos arra gondoltam,hogy ebből lehetne áramot venni a vidikártyának egy átalakítóval? Ha van ilyen átalakító... :/ Másik képen pedig az amit bele gondoltam dugni(egyik végén egy 6pines molexal ami a kártyába menne. Viszont a másik végén csak 3 ilyen kiálló tüskét látok. Ez jó lenne átvinni az áramot? Tehát a lényeg h össze lehet dugni a két képen látható kábelokat Úgy hogy jó legyen? Bocsi a hosszú szövegért... :)

http://kepfeltoltes.hu/view/150729/20150729_153957_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/150729/20150729_153957_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Edited by richiiauth
Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A szöveg nem hosszú, ámde érthetetlen. Fogalmam sincs, mit akartál kérdezni a második kérdésedben, fussál neki még egyszer. Nincs másik kép egyébként, ugyanazt linkelted kétszer.

 

Ami az első kérdést illeti: van ilyen átalakító, amit kérdezel, esélyes, hogy a videokártyádhoz is kaptál. De azért nem ártana megnézni, hogy milyen is az a tápegység, nehogy valami hulladék legyen. :hááát: (Attól, hogy nincs rajta 6-pin PCIE tápcsati, még nem biztos, hogy elégtelen, de ez a körülmény minimum gyanakvásra ad okot az életkorát és a származását illetően.)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
wrxsti29

Sziasztok!

Kérném szépen ajánljatok ehhez a konfighoz videókártyát, 30e ft.ig

Alaplap Asrock H110M DGS DDR 4

Proci Intel Pentium G4400 3.3Ghz

Memória 8GB Kingston

Táp FSP 460 60HCN

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mazda6diesel

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy mivel lehetne kiváltani a AMD Radeon R9 270 (2048 MB) kártyát? Egy játékhoz ajánlották de az már nem kapható, köszönöm a segítséget, üdv.:

Balu

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Kiváltani bármivel lehet, ami legalább olyan erős. Ilyen kártyából akad ma szép számmal, csak győzd megfizetni: GTX-1060, GTX-1070, GTX-1080. Ha ebben a kategóriában keresgélsz, aktuálisan a GTX-970 hírlik a legjobbnak; de állítólag nemsokára jön a GTX-1050.

Link to comment
Share on other sites

payskin

RX460-at vagy pénztárcától függően RX470-et mondanék én is. (A GTX970 is jó, de nem érdemes már újonnan venni, csak használtan, valahol aprón.)

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Ja, a GTX-970 kifutó széria (bár még mindig jobb, mint az RX470), de igazából nem tudom, miért ezt írtam, mert a GTX-1060-ra gondoltam, ugyanis nagy különbség nincs az árukban, viszont a GTX-1060 még a GTX-980-nál is erősebb (meg persze az RX480-nál is, de hát ez nem meglepő). Amúgy meg érdemes megvárni SZVSZ a GTX-1050-et, a Pascal most mindent ver.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...