Jump to content
GSForum - Segélyvonal

ASUS alaplapok


MafiaBoy

Recommended Posts

nnnorbi666

És az nem baj hogy már eléggé szétbarmoltam a biost azzal a törléssel (a jumper áthelyezésénél)?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr
:lol: Azzal csak beállításokat törölsz.
Link to comment
Share on other sites

nnnorbi666

Hát valami csúnyán tönkrement a lapon mert belepróbáltunk egy celeront is, amit minden lap visz, de azzal sem működött.

 

Írj rendesen! <KGigi>

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Bukta, de nem a lekvárosból.

Link to comment
Share on other sites

nnnorbi666

Pcx-ben garis még 2010 05-ig, elképzelhetőnek találod, hogy foglalkoznak vele a doboza meg a cuccai nélkül is?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr
Garanciában leadott termékeket lehetõség szerint eredeti csomagolásban, gyári tartozékaival együtt kell visszajuttatni az esetleges csereigény érvényesítéséhez.
Link to comment
Share on other sites

nnnorbi666

Köszi ezt én is megtaláltam :) , de mit jelent náluk az a "lehetőleg". A számlán ez pl nincs rajta.

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Egyik ismerősöm a közelmúltba igénybe vette az ingyenes PC összeszerelés opciót a PCX-nél. A gépház dobozán kívül (amiben a konfig. volt), semmilyen más dobozt nem kapott. :P Az alkatrészek további tartozékai egy zacskóban voltak (persze hiányosan) :D

Ezért én arra következtetek, hogy van nekik doboz bőven, hacsak ki nem dobják. :démonikacaj::hááát:

Link to comment
Share on other sites

nnnorbi666

Akkor meg foglalkozzanak csak vele doboz nélkül, mert különben nem tudom mikor lesz gépem. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Irvine87

Sziasztok!

 

Nem tudjátok, hogy bele tudok e gyûrni egy asus p5p800 -as alaplapba egy ati radeon hd3650 512mb gddr2 -es videókártyát? Az alaplapi kézikönyv valami olyasmit ír, hogy a kártya 1,5V-nál nagyobb feszültséget ne vegyen fel,mert az alaplap 3,3V-os feszültséget ilyen téren nem támogat! Nem tudom, lehet, hogy hülyeséget kérdezek... Honnan tudom egyáltalán hogy mekkora feszültséget vesz fel egy videókari,ha azt a leírásukban sem találom meg,és az everestben sem?

A választ elõre is köszönöm.

 

Jah, és a videokari egy 3ghz-es p4 mellett mûködne!

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Szinte mindegyik AGP-s HD 3650 -os kártyának valamilyen kiegészítő tápcsatlakozó kell (6 tűs PCI-E, 4 tűs molex vagy floppy), mert már az AGP 3.0 szabványt ismerő alaplapoktól sem tud elegendő feszültséget felvenni. Ebből kifolyólag tehát nem lesz problémád.

Link to comment
Share on other sites

Irvine87

Köszönöm a segítséged, ennek utána járok!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ogre

Hello. Az asus p5k alaplap hûtõjét hogy lehet leszedni? Újra szeretném pasztázni mert nagyon melegszik .

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
plasticbomb1

Üdvözlet a guruknak!

 

Dilemmám van, méghozzá egy Asus M2N alaplap képben. A chipkészlet nvidia nforce 430-as a legfrissebb biossal, most tervezem lecserélni a jelenleg benne lévõ gyengusz procit (AMD Athlon 64 X2 3800+) egy újabb Athlonra. Már ki is néztem a lehetséges jelölteket, az egyik egy AMD Athlon64 X2 7750 Black Edition lenne, de az Asus Cpu supportján ezt a típust nem írja mint támogatott, viszont ír olyat hogy Athlon X2 5000+. No a lényeg, hogy sehol nem találtam, hogy az alaplap, ami egyébként AM2 foglalatos, támogatja-e az AM2+os procikat is, vagy sem. Ha nem, akkor ki kell találnom, melyik a legfrissebb még bele passzintható processzor... Tehát akkor abban is kérnék tanácsot...

 

Üdvözlettel: Attila

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

Nincs AM2+ támogatása. A legnagyobb amit vehetsz bele: Athlon 64 X2 6400+

Link to comment
Share on other sites

plasticbomb1

Okés, köszi.. ak teszem az újabb kört, egy alkalmas proci kiválasztására.. Nem akarok egy hűde nagy fogyasztásút, az ilyen 65-89 w ami szerintem meg fogja nekem tenni.. csak a technológiai frissességét kell tisztáznom a prociknak, meg hogy melyik mit tud, mivel jobb avagy rosszabb mint a másik.. Példa: Athlon 64 X2 5000+ és az Athlon X2 5050e... Szükséges BIOS frissítés alapján az 5050-et mondanám újabb procinak, de kérdéses, hogy mennyivel jobb mint az 5000/6000+ Még tavaly szeptember környékén felfrissítettem a legutolsó 0902-es BIOSra, szóval csak a procik tudása versenyez...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
FlajszFerenc

Sziasztok!

 

Adót egy Asus M2R-FVM alaplap!Core Duo 4200-as proci 2giga ram 550wattos táp!

A probléma a következö:Ha bele teszem az Nvidia 6600-as pcex. kártyát gond nélkül indul a gép!

De ha kicserélem Asus EN 8800 GTS kártyára akkor csak sípol!

Miért?Miért?

Pedig ki akarom cserélni mert a GTS fényévvekel jobb mint a 6600-as!

SEGÍTSETEK KÉRLEK!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Csaba_#

És a GTS mûködik más gépekben?

Link to comment
Share on other sites

FlajszFerenc

Igen működik tökéletesen egy másik alaplapban ami Gigabyte! Megpróbálok BIOS- frissíteni az asus alaplapon!!!ASUS M2R-FVM a lap amibe nem akar elindulni csak sípol!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
vaskukac

Sziasztok!

 

Van egy ASUS P4P800-VM alaplapom.Az lenne a kérdésem hogy ez az alaplap támogatja-e a SATA 2-es merevlemezeket vagy csak a SATA 1-est?

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Sata1-es, de a merevlemezen be lehet állítani, hogy kompatibilis legyen vele. Lásd: ITT!

Link to comment
Share on other sites

vaskukac

Köszi szépen a gyors választ. Nagyon sokat segítettél. :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...