Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2007


web

Recommended Posts

Dávid Csaba
Szólok, hogy most érdemes Office 2007-et venni otthonra! 3 gépre telepíthetõ, Word, Excel, PowerPoint és OneNote van benne. 17 ezerért már elvisszük a küszöbödig, csak kb. 10-et kell kattintanod az egérrel.

 

Biztos nagyon nagyon nagyon nagy hülyeséget kérdezek, de bevállalom. A tokban van lemez is, vagy csak a kódok? A blogod olvasása után - megvallom õszintén - kicsit összekavarodtam (100% hogy én voltam figyelmetlen...) az Office forgalmazása körüli hercehurcától.

Link to comment
Share on other sites

aVRO

Sziasztok. Office 2007, Outlook levelezés. Jön e-mail, van benne egy hivatkozás. Szép kék, aláhúzva, egér kézzé alakul rajta, minden OK, megnyomom hát aszongya hogy:

 

"A számítógépen érvényben lévõ korlátozások miatt ez az üzenet nem hajtható végre. Kérjen segítséget a rendszergazdától."

 

Én vagyok a rendszergazda, ezért villámgyorsan megkérdeztem magamtól és csak hülyén néztem vissza a képernyõn tükrözõdõ képmásomra. Szóval tud segíteni valaki mi a fenét állátsak át?

Outookban ami biztonsági beállítást én megtaláltam, az tudtommal OK. A levél biztonságos feladó beállítással van. Nem levélszemét, a beérkezett mappában van. A többi régi emiljeimben sem indítja el a hivatkozásokat, pedig egy hete még megtette...

 

HILFE!!!

 

avro

Link to comment
Share on other sites

szabolajos

Sziasztok!

 

Az Outlook 2007-t át lehet költöztetni másik particióra?

 

 

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

aVRO:

ezt csak a betekintõben csinálja vagy a megnyitott levélben is?

Link to comment
Share on other sites

Unit-AE35

Üdv arpsoft.

 

Avro átalakult unit-AE35-nek ( csak hogy ne csodálkozz hogy más név válaszol )

 

Szóval igen, nemcsak betekintõben de a megnyitott levélben is megtagadja és kiírja, hogy:

 

"A számítógépen érvényben lévõ korlátozások miatt ez a mûvelet nem hajtható végre. Kérjen segítséget a rendszergazdától."

 

tiszta idegbeteg vagyok tõle, ki kell másolgatnom, beilleszteni... brrr...

 

arcsoft! A cucc egyébként Vistán fut, de az a fiókfelügyeleti paranoiás biztonsági izé nálam ki van kapcsolva. És rongyosra keresem hogy mi a izé tiltja meg, de nem jövök rá... :nem::mérges:

Kicsit ki vagyok kattanva a Vista/Office biztonsági õrületétõl.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Olyat már próbáltál, hogy eszközök->beállítások->biztonság-> biztonsági zónák -> internet, majd bezár és újra elindít?

Link to comment
Share on other sites

facelia

Előrebocsátom nagyon megtetszett az Office 2007. De a fekete leves ezután jött: hogy a csudába lehet a Wordben a képeket csoportba foglalni? És milyen formátumban? Beszkenneltem JPG-ben, nem lehet csoportosítani. A Sugó azt írja, hogy más programok képeit nem lehet Wordben csoportosítani, akkor milyen formátumot fogad el? Kérem, ha valaki tud segítsen!

 

Köszönettel:

facelia

Link to comment
Share on other sites

Unit-AE35

szia arpsoft

 

Sajna ott van. vagyis az internet van beállítva. És lövésem sincs mi lehet. Megkérdezem a vistas fiúkat hátha tudnak errõl valamit...

----------------------------------------------------------------------------------

Hello.

Képet csináltam róla, hátha ez valakinek ötletet ad mi a rettentõ borzalmas beállítási elszúrás lehet ez. A piros nyil mutat a hivatkozásra, amire ha kattintok, akkor a felette látható jelzést kapom. outlook vagy Vistas gond lehet ez? Minden vacak biztonsági beállítást megnéztem amit meg birtam találni az egész számítógépen. :S

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Internet Explorer az alapértelmezett böngészõ?

Link to comment
Share on other sites

Unit-AE35

Nem. Firefox. Hozzá kell tennem, hogy 2-3 hetet kiváncsiságból feltettem az operát és a safarit. Operát letöröltem (bár a leggyorsabb böngészõ amivel találkoztam és piszok jól néz ki, de a firefox kiterjesztésekben verhetetlen...). Safari maradt. Alapértelmeztt böngészõm a Firefox 3

Link to comment
Share on other sites

Unit-AE35

Sziasztok. Hát ez a fenti probléma megoldódott. Működnek a hivatkozások. De senki ne kérdezzem mitől! Fogalmam sincs. Semmit nem csináltam... egyszer csak elkezdett működni... érti a fene a számítógép lelkét :) ...

Link to comment
Share on other sites

payskin
De a fekete leves ezután jött: hogy a csudába lehet a Word-ben a képeket csoportba foglalni?

Hívd elõ a Súgót, írd be a keresõ mezõbe, hogy Csoportok, és az eredmények között nézd meg az Alakzatok, képek és más objektumok csoportosítása, illetve a csoportok felbontása a Word 2007 alkalmazásban címû cikket. Azon belül az Alakzatok és objektumok csoportosítása részben leírtakat követve tudtam csoportosítani két tetszõleges JPG képet. Lásd ábra.

 

IPB kép

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Denibaby

Helló! Érkezett 9 db frissítés az OFFICE 2007-hez. Egyik a SP1 a power point 2007 nézegetőhöz. Én az ooo-/oxygen/-t használom, annak is csak a write funkcióját. Ok, kiveszem a pipát, de miért jöttek? Fontosnak vannak minősítve. Hagyjam "telepítődni" ?

 

A chipset-hez is jöttek nem fontosak. Míg rendben megy minden ne telepítsem? Miért ne... ha már küldték. (ez az én véleményem) Köszönöm!!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ööö... hogyan is tetszett ezt gondolni egészen pontosan? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Denibaby
Helló! Érkezett 9 db frissítés az OFFICE 2007-hez. Egyik a SP1 a power point 2007 nézegetőhöz. Én az ooo-/oxygen/-t használom, annak is csak a write funkcióját. Ok, kiveszem a pipát, de miért jöttek? Fontosnak vannak minősítve. Hagyjam "telepítődni" ?

 

A chipset-hez is jöttek nem fontosak. Míg rendben megy minden ne telepítsem? Miért ne... ha már küldték. (ez az én véleményem) Köszönöm!!

 

Balázs! 2007 Microsoft Office-hoz kaptam frissítéseket. Azonban én az oOo-t használom...nem emlékszem, hogy használtam volna a 2007 MO-t. Itt van a tálcán, szerintem törölni nem lehet. Telepítsem, vagy hogy szabaduljak meg...?????

 

 

TALÁLT! POWERPOINT-VIEWER VAN!

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Powerpoint Viewer sincs fenn a gépeden? Vagy esetleg más office nézegetõ alkalmazás?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sliders

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem! Vettem egy DELL vostro 1500-as gépet de nem kaptam hozzá lemezeket, az eladó mondta is hogy nem jár hozzá. Viszont van rajta egy Office 2007 enterprise amit szeretnék átörökíteni az új rendszerre. Hogyan tudom megtenni? Másoljam ki az Office mappát és a registry bejegyzéseket? Mit tanácsoltok, kérem segítsetek nagyon fontos lenne.

 

Mert a Windowst újra tenném mert külföldrõl van a gép és magyar Wint teszek rá, de az office kellene. Kérlek szánjatok meg.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Ez a mappa és egyéb másolás nem fog menni. Jól nem.

Telepítsd egy normál telepítőről, azután használd a telepített verziód kódját. Hátha.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Keress egy azonos verziójú OEM telepítõt (talán hivatalosan is le lehet tölteni) és add meg neki a kódot, mennie kell.

Link to comment
Share on other sites

Sliders

Szia!

 

Igen Everesttel sikerült kiszednem az Office serial számát. Ugye az jól hozza ki?

 

Egy olyan kérdésem lenne hogy Everesten kívül valamivel meg lehet nézni a telepített serial számot?

 

Még annyit kérdeznék, bár elég láma kérdés, de a régi 2003-as office-ban volt egy súgó menüpont amin belül le lehetett kérdezni az office névjegyét meg lehetett látni hányas Service pack van fent etc... a 2007-esnél ezt hogy lehet?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Office gomb :nyíl: legalul X beállításai :nyíl: Források :nyíl: X Névjegye. Itt megtalálod a serialt, a jogos felhasználót és szervezetet is.

Link to comment
Share on other sites

Sliders

Köszi a segítséget, jól el van dugva. A serialt nekem nem írja ki az office csak a product ID-t az gondolom más. 2003 sem írja ki a serialt.

Vagy ehhez valami csavar kell?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Hoppá! Benéztem, tényleg csak a termékazonosító van ott. Nekem egyszer kellett, akkor a registryben kerestem meg. Valahol az Office alatt meg fogod találni, csak türelem kell hozzá. :P

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Everest megmondja:

Szoftver
:ny
íl: Licencek

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...