Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Microsoft Office 2007


web

Recommended Posts

payskin

Rossz időzítés. :) Jövő héten jön a nyilvános második béta, akkor akartam neki témát nyitni. Az első bétát felejtsétek el, szóra sem érdemes.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Excel! c-vel! A képen is rosszul írtad! ;)

 

A FrontPage-nek is lesz új változata?

Link to comment
Share on other sites

web

Hát én azt nem láttam benne.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Mivel ugye az Office is bekerül a Valódi Microsoft termék ellenőrzési körébe, (illetve már most is működik az ellenőrzés) így igazából nekem csak arra lenne szükségem. Remélem meg lehet majd kapni úgy, mint a 11-es változatot.

Link to comment
Share on other sites

web

Szerintem biztosan, én régebben használtam, inkább dreamweavert használok helyette, de azért nekem fent van az office 2003 előtti office-ról a frontpage, mert táblázatot mikor csinálok, azzal könnyebb megcsinálni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nagygabor

Nos, itt az idő. Kijöttek az office BETA verziók. Lehet tesztelgetni. Én már töltöm is őket. Főleg az Outlook 2007-re vagyok kíváncsi.

Katt!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Most szólok, hogy aki nem akar egy DVD-t letölteni, az várjon jövő csütörtökig türelmesen, és akkor ballagjon el az újságoshoz (ha előfizető, akkor nem kell).

 

Ma délelőtt felraktam a Wordöt, az Excelt és az Outlookot. Kegyetlenül dolgoztam rajta, így 970 megabájtra (igen, kilencszázhetven megabájtra) sikerült nagy nehezen mérsékelnem a helyfoglalást. LOL!

 

Utólag: próbáltam végigcsinálni a letöltéshez szükséges kérdőív kitöltését, a végén Server Too Busy Error van. A fél világ most tölti. ;)

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Hát igen, délután még 100k körül jött, most már alig 60k-val. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ja, meg is halt a szerverük. :) Inkább megvárom a PCW-t. Tényleg azon melyik lesz rajta? A Pro Plus?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Igen. :igen:

Link to comment
Share on other sites

Babó22

De jó, hogy végre lesz Office 2007-em. És itt a városban csak nekem. A PC World segítségével. :D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Balázs nem tudod véletlenül, hogy hány napos az Office? 30, 60, 90, vagy 180 napig jó? Vagy ez hogy mûködik most?

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Most mûködik a szerverük és szépen jön le!

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Nekem 15 perc alatt le is töltődött (260 Kb/mp-es sebességgel).

 

Nagyon tetszenek az újítások, van egy-két nagyon jó ötlet benne. Na, majd munka közben kiderül, hogy mennyire használható... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Elsõ ránézésre nagyon bejön az új felület és az elrendezés, csak nem tudom aktiválni a programot. :(

Így meg 50 indítás után le fog korlátozni. Remélem, ez csupán pillanatnyi "üzemzavar". :dühös:

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

50 indítás az bõven elég arra, hogy megnézd a progit. Vagy te ki-be kapcsolgatod? :D

Link to comment
Share on other sites

luke skywalker

Telepítés közben ezt írja: Error 1706 Setup cannot find the required files. Check your connection to the network or CD-Rom drive. Ezután leáll a telepítés. Mit lehet csinálni?

 

Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Mi köze van a cd-hez, amikor nem is kell hozzá?

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Szerintem letöltés közben megsérülhetett néhány fájl a telepítési csomagban.

Link to comment
Share on other sites

luke skywalker

Már háromszor letöltöttem, mert én is arra gondoltam, hogy hibás a telepítő. De most kiírtam újraírható cd-re és átvittem az egyik barátomhoz, akinek csak modemes internetelérése van. Nála simán felment...

Link to comment
Share on other sites

Neo

Balázs, cikk is lesz róla (leírás féle) vagy csak a fájl kerül fel a korongra?

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Gondolom ha lesz idejük, akkor azért egy kísérő cikket készítenek róla. Nagytesztet szerintem a Júniusi számban ne várjunk, eléggé későn adták ki ahhoz, hogy lapzárta előtt elkészüljön róla a cikk. ;)

Link to comment
Share on other sites

Egerb

Ebben a pillanatban sikerült aktiválnom. (0:00)

Link to comment
Share on other sites

Genius87

Nekem is sikerült az aktiválás. 8)

 

Nagyon szépek lettek a diagramok az Excelben. Ja, és hozzá kell tennem, hogy eddig nálam atomstabil az új Office. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...