Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Daemon Tools


TBC_SaS

Recommended Posts

payskin

Jó, akkor már végképp nem értek semmit. De talán hagyjuk is abba, elvégre ez a téma a Daemon Toolsról szól.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Saby

Sziasztok!

 

Leszedtem a régi 4.09-et és fel akartam tenni 1 újat, de most már akármelyik verziót akarom felrakni, ezzel a hibaüzenettel találkozom miután kicsomagolja magát:

 

Setup file has invalid name. Make sure the distribution file were not renamed.

 

Nem neveztem át, ha netről töltöm futtatással (akár a hivatalos oldalról) akkor is ezt csinálja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Rendesen eltávolítottad a régit? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Attila7

Helló !

 

Van egy kérdésem : Daemon Tools-szal (4.12.0) próbáltam egy imaget emulálni , de emulálta és újraindult a gépem. Mi lehet a baj ?

Link to comment
Share on other sites

Alex99

A probléma a szoftverrel van. Nem mindenkinek válik be. :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Lehet, hogy rossz az image.

Link to comment
Share on other sites

Attila7

A szoftver jó , mert már használtam egy-kétszer. Az image nem hinném, hogy rossz , mert másnak működött. KFK drabolóval kellett a két darabot újraegyesíteni és emulálni. Amikor emulálom, akkor a virtuális meghajtóban megjelenik a kép meg minden, reagál aztán újraindul.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ha sem a program nem rossz, sem az image, akkor mi lehet rossz?

Link to comment
Share on other sites

Attila7

Hát pont ezt nem tudom én se. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Shocker

Sziasztok!

A Daemon legújabb verzióját letöltöttem, ez volt a 4.12.3. De a NOD makacsul ezt jelezte nekem:

Win32/Adware.Toolbar.Shopper

 

Mondom letöltöm Tõletek, igaz ez csak 4.12.2, de gondolom nincs sok változás, de mit tesz Isten, NOD barátunk ismét két kézzel kalimpál:

Win32/Adware.Toolbar.Shopper

 

Mi a búbánatot tegyek? Van fent egy 4.1-es, de lassan cserélni szeretném, és mondom kipróbálom, hátha van valami újdonság, amiért jobb az új, erre meg... :(

Köszi elõre ia a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Ilyet már írtak. Lényeg, hogy nem kell vele foglalkozni. A NOD annak látja. :D

Link to comment
Share on other sites

Shocker

Óóóóértem, köszi szépen!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
mazda6diesel

Sziasztok!

 

Az lenne a kérdésem, hogy hol kell beállítani a DT-ban (4.30.1), hogy újraindításkor automatikusan töltse be azt a képfájlt amit legutóbb is használt? Kissé unalmas mindig kézzel beállítani...:) Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Talán az "Automatikus csatolás" kell neked. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Ez az, köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Boby001

Sziasztok.

Nekem az lenne a problémám, hogy amikor fel tettem a Daemon Tools-t és tenné be a virtuális meghajtót a Sajátgépbe akkor ezt a hibát írja ki: "Unable to add adapter. Device problem 41" :S Segítséget kérek légy szíves, előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Telepítsd újra!

Link to comment
Share on other sites

Boby001

Ó már hányszor csináltam, másik verziót is szedtem le és vele is ugyanez a helyzet. :( Valami más?

Link to comment
Share on other sites

kori

Esetleg van másik emulációra alkalmas progi a merevlemezen? (Alcohol, Power iso, Ultra iso stb)

Link to comment
Share on other sites

Boby001

Alcoholt próbáltam felrakni de azt se engedte, ott is valami hibát írt ki. :S

Link to comment
Share on other sites

kori

Próbáld azt, hogy mindig csak egy virtuális meghajtó legyen engedélyezve. Csak egy emuláló progi legyen a gépen. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Boby001

Csak egy van, a D-Tools és alapból egy virtuális meghajtó van engedélyezve. :huh: Amúgy az eszközkezelőben a PnP BIOS Extension hibát jelez meg az IDE-vezérlő is. :gonosz:

Link to comment
Share on other sites

Boby001

Megcsináltam, csak le kellett szedni ezt a programot: JMicron JMB36X RAID Controller . ezt töröltem le véletlenül. Most már tudok mountolni, csak még mindig hibát jelez a PnP BIOS Extension az eszközkezelőben .:S Ha ebbe tudnál segíteni akkor megköszönném. D az eddigi segítséged is köszönöm kori. :)

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Mi az alaplapod típusa? Amúgy ha a hibás részt eltávolítod az eszközkezelõben és újraindítod a gépet, akkor mi történik?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...