Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Daemon Tools


TBC_SaS

Recommended Posts

Sebi

Telepítsd újra a Daemon Tools-t.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
zazy

Segítsetek!

 

Vista Home alá semmilyen módon nem bírom feltenni a Daemon Tools Lite legújabb verzióját. Indítottam már Rendszergazdaként, análkül, így is úgy is, de soha nem sikerült.

Amit tapasztalok az az, hogy Az SPTD telepítését elkezdi és kéri a rendszer újraindítását, majd újra kezdi az egészet elölrõl. Ha meg nem engedem a restartot, akkor kilép és kész! :upsz:

 

Valakinek van ötlete?

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Tehát, a DT-t minden esetben úgy kell telepíteni, hogy elindítod, utána kiírja, hogy újra akarja indítani, mikor bebootol, utána folytatja. Nem kell azt mondanod neki, hogy ne restartoljon, mert úgy nem lesz jó sosem.

Link to comment
Share on other sites

zazy

Nos éppen ez a baj: amikor restartol, akkor teljesen az elejéről kezdi. Mintha nem csinálta volna előtte már ugyanazt. Mitha régen a goto10 parancs lenne!!! :gonosz:

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Másik verzió? Ugyanez? Mikor telpítettél utoljára Windowst? Csak mert lehet már eléggé rossz állapotba van a registryd. Programmal próbáld meg rendbe tenni, és utána próbáld meg megint.

Link to comment
Share on other sites

zazy

Ccleaner hetente egyszer a registry-t is rendberakja elvileg. Szóval nem értem az egészet!!! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Esetleg megpróbálhatod letölteni ezt a frissítést, hátha. Katt. De az is lehet, hogy az elõzõ fennt lévõ verziót nem sikerült rendesen eltávolítani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kisvakond

Sziasztok!

 

Segítsetek!

Ki szeretném törölni a Daemon Tools-t, de nem tudom! Miért? A másik, hogy mióta telepítve van, ez a Mozillám kezdőlapja is. :(:dühös:

Kérlek segítsetek.

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Your Uninstaller 2008 Pro. Ezzel próbáld. A kezdőlapról meg csak annyit, hogy amikor feltelepítetted, ki kellett volna venni a pipát a daemon kezdőlap elől.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Na ez a progi se nekem való.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Hello

Az előző hozzászólásom egy kissé elhamarkodott volt, na mindegy, inkább rátérek a problémámra, amikor telpíteni akarom a progimhoz az SCSI illesztőt az oprendszer összeomlik és nem tudom mit tegyek. :pislog:

Mellesleg a deamon tools-t honnét tudom letölteni.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Kösz Balázs. Egy kérdés: az a driver, amit belinkeltél nem omlasztja öszze az oprendszeremet (Windows XP SP2)? Mert egy progi ezt követeli, de amit ő felrak, attól meg nem működik rendesen a gépem. Bővebb info itt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

1. Én a Google-t linkeltem be. ;)

 

2. A Daemon Tools nem driver!

 

A Daemon Tools telepítéskor felrak egy úgynevezett SPTD (SCSI Direct Pass Through) drivert a rendszerbe, ezen keresztül kezeli a virtuális meghajtókat. Évekig használtam Daemont XP környezetben, sosem volt vele semmilyen problémám.

 

Azt nem teljesen értem, hogy milyen progi mit követel és mit rak fel, és a bővebb infóból sem lettem sokkal okosabb. Konkrétumok, esetleg? ;)

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Értem. A progi neve Game Jack 3, eredeti, és SCSI vezérlőt akar telepíteni, és virtuális meghajtókat is kezel a progi. Ehhez is jó amit belinkeltél?

Gépem adatai ha kellene.

ASUS A8N-E Socket 939

AMD Athlon 64 processor 3200+

GForce 6600 videokari

1 GB RAM

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem, illetve nem tudom. A Daemon Tools önmagában egy virtuális CD program, ehhez nem kell már semmi mást telepíteni ahhoz, hogy az ember a CD képállományokat virtuális CD-ként tudja használni a gépén.

 

Egyébként mi ez a Game Jack 3? Találtam egy csomó oldalt róla, jobbára ebay meg ilyen kereskedelmi dolgok, illetve fórumok, de a többségük több éves (2003 meg ilyenek). Az egyik hivatkozik a gamejack.org címre, de ott már nincs semmi ilyesmi. Valami CD-másoló programnak tűnik, de nem túl szimpatikus. Remélem, nem ezért adtál ki pénzt.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Én azért óvatos lennék azzal a Daemon Toolsszal! Egyszer feltettem (v4[1].00), és összeomlott az operációs rendszerem. Bejött az üdvözlõképernyõ, de a felhasználói nevemre már nem tudtam rákattintani, mert azonnal csontra fagyott az egész gép. Volt, hogy kétszer-háromszor újra kellett indítani a gépet, mire viszonylag normálisan bebootolt. Természetesen újra kellett telepítenem a rendszert. :) Azóta kiráz a hideg, ha a Daemon Toolsra gondolok. :nemoké: (Arról nem is beszélve, hogy a NOD talált is valami VVSN nevû vírust a gépen, amit ez a kis "veszélytelen" program tett fel. :pfúj: )

Link to comment
Share on other sites

payskin

Igen, van benn egy reklámozós modul. Telepítésnél kikapcsolható. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Megnéztem, a telepítéskor egy Universal SCSI controllert akar telepíteni és ebbe hal bele a gépem, bocs hogy nem írtam rögtön, csak az op. rendszer újratelepítésével voltam elfoglalva. Windows XP SP2 op. rendszerem van. Egyébként a deamon képes a virtuális meghajtóban lévő képfájlról elhitetni a játékkal hogy az egy eredeti cd?

Én csak a 4.12.1-et találtam, ahhoz is jó amit belinkeltél?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Mi szeretne Universal SCSI akármit telepíteni? Miből találtál 4.12.1-est? Mi az, amit belinkeltem?

 

A kérdés további részére pedig idéznék valamit a fórumszabályzatból:

 

# A Segélyvonal fórumon tiltott téma a warez (honnan tölthetem le ezt vagy azt a játékot, hol találok hozzá törést, küldjetek sorozatszámot ehhez a programhoz stb.).

 

# Tilos bármilyen illegális tevékenységre felbujtó, ezt ismertető, részletező, ehhez segítséget kérő vagy adó, ... hozzászólások írása, képek, linkek, idézetek közzététele.

Persze te nyilván a saját, legálisan megvásárolt játékaidról biztonsági másolatként készült képállományt szeretnéd virtuális CD-ként használni, ugye? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Persze hogy eredeti mert neten is akarok játszani. Deamon-ból találtam a 4.12.1 verziót és a progi amit korábban említettem az akarja az illesztőt telepíteni, és az általad belinkelt SPTD jó-e ehhez a verziójú deamon-hoz? Mellesleg azért keresek ilyen progikat mert a BF 1942-nek eltört az 1-es CD-je, és nem bírtam újratelepíteni, a többi játékkal már nem akarok így járni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ha adhatok egy tanácsot, ne fektess bele több pénzt, a terved halálra van ítélve. Kizárt dolognak tartom, hogy ez a Game Jackal le tudjon másolni bármilyen játékot. A manapság kiadott játékok másolásvédelemmel vannak ellátva pont azért, hogy ne tudj róla 1:1-ben másolatot csinálni, mert akkor fûnek-fának odaadhatnád, a programozóknak meg felkopna az álla.

 

A Battlefield 1942 3890 forintba kerül!!! Ha tényleg megvetted ezt a trágyadomb Game Jackalt, legalább a dupláját adtad ki érte, mint amennyiért megvehetted volna a játékot újra úgy, hogy a lakásból ki sem kell mozdulnod, elviszik az ajtódig. De megpróbálhattad volna felhívni a hazai forgalmazóját (általában rajta van a dobozon), még az is lehet, hogy kicserélték volna neked az elsõ CD-t.

 

Még egyszer mondom, én a Google-t linkeltem be. Az SPTD a Daemon Tools része, nyilván nem lesz jó egy ki tudja, mikor fejlesztett Game Jackalhoz. Az valószínûleg a saját hasonló vagy teljesen különbözõ (ki tudja) driverét akarja feltelepíteni.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Azt a progit ingyen kaptam de nem tudom már hogy mihez, kb. féléves progi.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Á, megtaláltam! Game Jackal Pro! Ahogy elnézem, ez is egy 30 eurós program ("ingyen kaptam", :hááát:). Nem, ehhez biztosan nem jó a Daemon Tools SPTD-je.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Egy kicsit tévedtél, mert nem Game Jackal™ Pro, nem ezt a progit kaptam. Meg is találtam de azt hiszem, inkább nem linkelem be, mert nem akarok áthágni egy szabályt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...