Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Daemon Tools


TBC_SaS

Recommended Posts

Shia-ko

El kéne olvasni. Elviekben arról ír, hogy majd így jeleníti meg a meghajtókat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Monolit

Némi segítséget kérnék. Letöltöttem egy bue/bin anyagot, és amikor a Daemontools-szal megnyitnám, ezt az üzenetet adja: Unable to mont image. Invalid WAVE format.

Ilyenkor mi a teendõ?

Link to comment
Share on other sites

öcsi91
Bajban vagyok, B6I file hiába akarom indítani a Daemon tools 4.08-al semmi nem történik. Nem ismeri fel a B6I file-t a daemon? Mi ismeri fel ezt a típusú file-t?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
h.arpad

Jól látom, hogy az új D-Tools kémprogramot tesz fel, méghozzá ugyanazt, mint a BSPlayer? :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Calyd

LINK - ajánlom figyelmedbe. Meg egy nyelvtankönyvet is, és egy kis kultúrát! :dühös:

 

A Daemon Tools tudtommal támogatja. Legalábbis azt írták neten.

Link to comment
Share on other sites

öcsi91

A daemon tools,kevés hozzá.

 

Légy szíves a fórumon írj normálisan! Ha továbbra is ilyen rendetlenül szórod a hozzászólásaidat, egy figyelmeztetés lesz a büntetésed! <PF>

Link to comment
Share on other sites

Calyd

Ha te grabbelted le, akkor grabbeld le mással.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
merchajnalka

Sziasztok

 

Van egy problémám és segítségre lenne szükség, vagy csak reakciókra a dologhoz:

 

Egy ideig fent volt a DaemonTools (3.47es verzsön - ha jól emléxem) az OFFICE2003 futott vele, nemrég lecseréltem az OFFICEom. Eltávolítottam szépen-szabályosan elõbb az OFFICEt, aztán takarítottam a maradékok után, majd jött a Daemon eltávolítása, ezután is takarítottam. De furamód a plusz-virtuális meghajtó a Sajátgép listájában - nálam E: - megmaradt. Miért??? Zavarni mondjuk nem zavar + nem is mûködik, mivel eltávolítottam ..., de jobb lenne, ha ott sem lenne.

Az új OFFICEomhoz pedig nem kellett virtualizálni a dolgokat.

Tud valaki segíteni?

 

Köszönet

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Telepítsd fel újra a Daemon-t és távolítsd el a felesleges virtuális meghajtót, majd úgy szedd le.

Link to comment
Share on other sites

leroi

Használd az alkohol120%-ot, érthetõbb, és sokat tud.

 

Link to comment
Share on other sites

h.arpad
Használd az alkohol120%-ot, érthetõbb, és sokat tud.

Nem is érthetõbb, és persze nem ingyenes. (Ugye nem kínálunk feltört programokat itt? :S )

Link to comment
Share on other sites

Stöndy

Hali!

 

A kérdésem az lenne, hogy miért nem engedi a gépem telepíteni a 4.08-as, se a 4.09-es verziót? Se 32-es, se 64 bit-es formátumban. És nem kicsit, nagyon fontos lenne feltelepíteni.

 

A választ elõre is köszönöm.

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

payskin

Konkrétan ez mit jelent?

Link to comment
Share on other sites

Stöndy

Konkrétan, hogy nem toom telepiteni a 4.08 se a 4.09 verziót... Hogy ezt hogy tudnám megoldani.

Link to comment
Share on other sites

payskin

- Doktor úr, rosszul vagyok!

- Mi baja van?

- Rosszul vagyok!!!

- Fáj valamije?

- Mondom ROSSZUL VAGYOK!!!

 

Aham... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Stöndy

Na szóval! Nyomok Nextet, utána I agree-t, utána meg azt írja ki hogy "Internal support error. Contact support."

 

A kérdés még mindig, hogy mit csináljak?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Kezdésnek nem volna baj, ha úgy írnál, hogy nem kéne minden hozzászólásodat kijavítanom. --> Fórumszabályzat. Nálunk muszáj helyesen írni, mi ilyen szigorúak vagyunk.

 

A problémára visszatérve, ez melyik fázisban jelentkezik? Amikor az SPTD-t telepíti (újraindítás előtt), vagy az után?

Link to comment
Share on other sites

Stöndy

Telepités közben, újraindítás előtt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ezek szerint az SPTD telepítésébe hal bele. (SPTD = SCSI Pass Through Device, ezen keresztül működik a Daemon Tools, ez az, amit az újraindítás előtt telepít fel, majd az újradinítás után rakja csak fel magát az emulátort.)

 

Töltsd le innen az 1.43-as SPTD-t, és próbáld meg azt felrakni. Ha az felment, utána a Daemont.

Link to comment
Share on other sites

Stöndy

A dolog feltéve, de a probléma ugyanaz...

---

Megvan, megvan, a 4.09 felment! KÖSZI A SEGÍTSÉGET!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
blancer

Sziasztok, egy kérdésem lenne a d-toolshoz hol találok egy kicsit részletesebb leírást hozzá pl az opcióknál látok olyat h automount ez azt jelenti, hogy dupla katt az ISO-ra és mountolja? ha nem akkor mit? Meg a többi is érdekelne mit jelent: pl: In Use Check; Secure mode; Emulationnál is: Laserlock, RMPS stb

 

Ja meg olvastam az egyik hozzászólást hogy az opciók menüben akarta a nyelvet megváltoztatni... na nekem meg pl nincs ilyen menüpontom. Az verziófüggõ, vagy valami pro változat vagy mi? Én most telepítettem a 4.10-est. de az elõttevalóban sem volt nekem olyan (4.08)

 

Elõre is kösz a válaszokat!

 

Ja próbáltam a nyelvi fájlt: töröltem az ENU.dll-t és a 1038.dll- bemásoltam így meg nem találja a nyelvi fájlt: No language support detected!

(vagy az a 4.10-eshez nem jó?)

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

Sebi
Itt a Daemon Tools 4.10 magyarítása. ;)
Link to comment
Share on other sites

blancer

Köszönöm szépen a magyarosítást sikerült, esetleg a többire van valami magyar leírás, pl mit jelent az az automatikus becsatolás? Olyan létezik ha pl.:egy ISO-ra két klikk (vagy Enter) és be mountolja ezt nem tudom, hogy ide tartozik-e, de olyat már láttam, hogy film ISO-ra klikk és elindult a film (VLCplayerrel) de nekem ez nem sikerül. :(

 

Még egyszer kösz!

Üdv!

 

Ne rövidíts!

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
uzsox

Sziasztok! Remélem jó helyre írok és érthetően fogalmazok. Szóval a a Deamonom rendesen működött és most kiírja ,hogy "virtual scsi driver not detected". Megnéztem az eszközkezelőt ott valami (már nem emlékszem ) felkiáltójellel volt jelölve és kiírta, hogy az nincs telepítve, aztán azt nem tudtam frissíteni, és mérgemben kitöröltem a drivert. Nos, mi a teendő, hogyan tovább? Addig a Deamont és hasonlókat nem tudom használni!

 

Köszönöm:

Zsolt

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...