Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Daemon Tools


TBC_SaS

Recommended Posts

arpsoft

Fogadok, hogy nforce deszkád van és raid-es csatlakozón van a vinyód.

Link to comment
Share on other sites

novakzs

nforce2-es alaplapom van de nincs rajta RAID.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Vesztettem. De azért az alaplapi drivert frissíthetnéd esetleg.

Link to comment
Share on other sites

novakzs

Frissítettem a drivert. De így sem mûködik.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Csak annyit a CD-Daemonhoz, hogy én a 3.47-est használom, és nincs gond vele.

Nem minden játékot, programot lehet bemountolni vele, mert nem fogadja el. GIB szótár keresõ, Syberia2. Most ezekkel mûködik.

Link to comment
Share on other sites

novakzs

Nekem a 3.47-es verzióval is gondjaim vannak. Ha a 3.47-es van a gépen akkor a vax347b.sys okozza a bajt nem az SPTD.sys.

Link to comment
Share on other sites

novakzs

Tudtok olyan szoftvert a daemon tools és az alcoholon kívül amelyik tud .mdf fájlokat virtuális meghajtóként kezelni?

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Minek bemountolni a Need For Speedet, ha elég betenned a gyári lemezt és már megy is... :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

novakzs

Most már mûködik, valahogy sikerült megcsinálni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pötyi23

A témát azért indítottam, mert a Google-val rákerestem a D-Tools-ra, gondoltam felteszem a 4.0-t.

Azonban az elsõ találat nem várt eredményt hozott. Idézném az ott olvasottakat (AfterDawn.com)

On 1st of January, 2006, a new copyright legislation came into force in Finland that made it illegal to distribute tools that allow circumvention of technical copy protections. The legislation was approved by Finnish parliament and was based on European Union Copyright Directive, a law that each EU member state has to implement to their national legislations.

 

As AfterDawn Ltd is a company located in Finland, we have to obey the new copyright legislation and therefor, the software you were searching for, is no longer available. For more details on options we tried to find, how the law changed our site and more, please read this article.

 

Magyarítva: 2006 Január 1-jén egy új szerzõi jogi törvény lépett életbe Finnországban, melynek értelmében illegális olyan szoftverek közzététele, melyek megkerülhetõvé teszik a technikai másolásvédelmeket. A javaslatot a finn parlanemt elfogadta, és az EU Szerzõi Jogi ajánlásán alapul. Egy törvény, melyet minden EU állam köteles alkalmazni a saját joggyakorlatában.

 

A szöveg többi része arról szól, hogy az oldal Finn, tehát a továbbiakban nem tehetõ közzé a Daemon Tools.

 

Vicces, de sajnos ez azt jelenti, hogy hamarosan nálunk is életbe léphet ez a szabályozás.

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Akkor elõbb utóbb a Nero-ból is kikerül az image írási lehetõség :hááát::pislog::S:dühös:

Link to comment
Share on other sites

Pötyi23

Az image írás (e törvény szerint) nem illegális, amíg az a másolásvédelmi eljárásokat nem távolítja el írás közben. És ha jól tudom, a Nero még nem töri fel a másolásvédelmeket, tehát szvsz az maradni fog.... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Lenne egy általános kérdésem!

A törvény hatálya az adott ország területén elhelyezett szerverekre vonatkozik és nem arra, hogy a szerverre honnan töltenek fel?

Tehát egy indiai szerverre bármit fel lehet tölteni bármelyik országból következmények nélkül?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Szerintem ez csak akkor igaz, ha be tudod bizonyítani, hogy az a termék indiában készült.

Magyarul a származási hely a fontos.

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Aha, tehát szerinted nem a szellemi termék feltalálási helyén (na ezt jól megírtam) hanem annak a származási helyén érvényben lévõ szabályok a mérvadók.

De itt kinek kell bizonyítani, hogy mi és hol született, mint ötlet? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Remélem, hogy ezen törvényhozók a meghibásodott/sérült CD-ket is DÍJMENTESEN kicserélik! Én az AoE III I.-es CD-jét szerettem volna ISO-ba menteni a gépre, hogy ne kelljen minden alkalommal elõvenni a CD-t, ha játszani szeretnék. Természetesen nem tudtam megcsinálni ... :S

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Ezt már jó párszor kiveséztük itt a fórumon és a végkifejlet mindig az lett, legalábbis az én olvasatomban, hogy a szerencsétlen felhasználónak igaza van!

De mint a mondásban egy kérdés megadja erre a választ: -Mi jár annak, akinek igaza van? :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Bencce

@Minidisc: A másolásvédelemet beállítottad az Alcoholnál? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
eremit

Furcsa. Együtt használni a Daemon Toolst és az Alcohol 120%-ot? Szerintem vagy-vagy.

Link to comment
Share on other sites

WeghA2

Helló

Gondom az lenne, hogy valamiért bedöglött a Daemon Tools XP-n nem jelent meg az ikonja az óra mellet. 1 db virtuális meghajtó volt bekapcsolva.

Ekkor újra akartam telepíteni de nem sikerült. Eltávolítottam az eszközelõbõl is a meghajtót és töröltem a programot is. Ezután telepíteni akarom megint, de a végén hibát ír ki mindig!

Mit csináltam rosszul?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MERNOK

Az érdekelne, hogy a Daemon Tools v4-hez létezik-e magyarosítás.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Amíg itt nincsen, addig sehol.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Szerintem egy próbát megér! Bár ez csak a 3.x sorozathoz volt, de lehet, hogy mûködik a 4.x verzióval is!

Daemon Tools translations

Honosítómûhely-en meg azt írják, hogy le lett már fordítva, de ameddig a hivatalos oldal nem teszi föl, addig a Honosítómûhely sem!

De egy e-mail-t megér, hátha elkûldik neked azt a kis .dll fájlt! :ötlet:;)

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Meg tudjátok mondani miért jelez hibát a gépem, amikor a Quake III-at töltöm be D-Tools 4.00-val a virtuális meghajtóba? A szóban forgó fájlt nem találom sehol. A NAV 2005-öt már régen leszedtem, minden mappáját kiírtottam, és a Regisry-t is megtisztítottam. Minden jól mûködik, a játék is, bármelyik gombra kattintok, de az üzenet azért nem hagy nyugodni. :mérges: :

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

És miért nem frissíted a Daemont? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...