Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Need for Speed: Most Wanted


Garono

Recommended Posts

Adani

Ebben igazad van, de ezt nem látták még be a nagy szoftverforgalmazók. És lehet, hogy nekik így jó. Feltolják irreálisan magasra az árakat, kevesen ugyan, de megveszik. Adhatnák reális áron is, akkor több ember venné meg, viszont akkor több lemezt kell legyártani, ha bármi hiba van a progiban többen reklamálnának miatta, hiszen regisztrált felhasználóként megteheti. Így meg kevesebb lemezt kell legyártani, akinek kalóz progija van, nem reklamál, vagyis lehet, hogy kevesebb gondjuk van így.

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Ez lehet bár eléggé összeesküvés elmélet szaga van :) .

 

Csak az a baj evvel ,hogy így a BSA+ASVA+POLICE keresztes hadjáratának a célpontjába kerülök. És úgy beperelnek mintha a Pápát arakrtam volna megölni :!:

 

Megveszem csak legyen úgy 20%al olcsóbb akkor megvezem :!:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nem biztos, hogy ez összeesküvés elmélet, sõt szerintem sem az, egyszerûen csak a játékgyártók pénzsóvársága áll a dolog hátterében. Azért irreálisan magasak az árak, mert hatalmas árrést tesznek rá, hogy minél több pénz be tudjanak vasalni. Fõleg mikor megjelenik a játék, akkor játszák el ezt, hiszen tudják, hogy egy igazi gamer, aki már régóta vár a játékra, az ahogy megjelenik rohan a boltba a játékért és nem nézi mennyibe kerül. Fõleg az olyan nagyon várt játékoknál van ez, mint a SA, vagy a most Wanted. Kicsivel késõbb már lényegesen olcsóbban kapható ( legalábbis nyugatabbra az már olcsónak számít).

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Én nem vagyok egy nagy gamer, de szeretek játszani nem tagadom. Mondhatjuk úgy is, hogy egy átlag gamer vagyok. De szíveen megvenném a játékot a megjelenés napján. És nem akarok várni 1 évet míg elfogadható lessz az ára....... :ötlet:

 

Jó mostanság sokat játszom ,de ez azért van mert eltörtem a bokámat és itthon dekkolok egész nap és nincs mit csinálni. De úgy általában szerintem még egy olyan ember is megvenné aki amugy kibirja ha nem elsõ nap veszi meg. De mivel olcsó ezért veszi a fáradságot és végig állja a sort és megveszi a játékot.

 

Szerintem ez itt már eléggé OFF úgyhogy ha valaki nem nyit ennek egy külön topicot akkor fejezzük be :ötlet: :!:

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Ha legyõzõl egy Blacklisten lévõ versenyzõt, akkor utána választhatsz a kocsijából alkatrészeket. Az elõbb performance upgrade-eket választottam, de nem tudom hogy olyankor ezek hova kerülnek, és hogy hogyan lehet betenni a kocsiba. Valaki?

Link to comment
Share on other sites

hope

Ugyanott, ahol a többi tuningcuccot is megveheted, ha (esetedben) a performance opcióba lépsz, kapsz egy újat (aszzem) Backroom néven. Ott megtalálod a megnyert cumókat, amit -persze ingyen- feltehetsz a kocsidra.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

A játék árához: elég csak fél évet várni, utánad dobják. Legutóbb a Myst 4-et vettem meg 2000-ért! :oké:

Szóval türelem. Meg fél év múlva lesz olyan vasunk, amin futni is fog. :lol:

Viszont a hangra nem tud senki semmit mondani??? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

HK

Tényleg csak szterteó/monót lehet beállítani, bár én mást ki sem tudnék használni, de esetleg más hiányolhatja.

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Mit kéne mondani a hagnról?

Király a zene jók az effekt hangok...... mint egy jó játékban :!: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Mire tudom használni a pink slipet?

Link to comment
Share on other sites

special

Egy fontos kerdesem lenne egy olyantol aki valamelyik nfs verziot mar tolta onlineba, hogy mennyien jatszanak kb ... tehat kell e negyed orakat varni hogy legyen ellenfel ilyesmik? Ja, es ebbol kiunduloan jo e annyira a multi,hogy megerje megvenni eredetibe a gamet ? elore kosz ;]

Link to comment
Share on other sites

pannonboy

Nem kell várni. 4-en játszhatnak egyszerre, gyakori, hogy hárman várnak a negyedikre.

 

Remélem, hogy változtattak a zenei stíluson. Az Undergroundban iszonyú idegesítõ volt a nigger zene. Nov.25 a magyar megjelenés. Már várom. Nekem sajna nincs Gamestar-os ismerõsöm.

Link to comment
Share on other sites

pannonboy
A játék árához: elég csak fél évet várni, utánad dobják. Legutóbb a Myst 4-et vettem meg 2000-ért! :oké:

Szóval türelem...

Ja én is majdnem vettem, HALF LIFE 2 Collector kiadást 6000-ért.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós
Mit kéne mondani a hangról?

Hát hogy csak sztereo és mono van benne. A korábbi kiadásokban azért lehetett választani többcsatornás hangzást is nem?

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Hát lehet nem tudom. Én csak annyit állítgattam ,hogy felhúztam mindent maxra aztán csá..... :!:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Na, meglett nekem is. Hát ez valami eszméletlen. Hoszú idõ óta az egyetlen játék, ami egy kicsit el tudott szakítani a WoW-tól. Ez az igazi NfS játék! Gratula a készítõknek!

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Annyit dicsõítitek itt, hogy még a végén korábban beszerzem, mint ahogy terveztem! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Idáig is csak stereo volt :( Igaz T H X minõsítéssel.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Akkor én emlékeztem rosszul. Pedig mintha hátulról is szólt volna több csatorna esetén...

Link to comment
Share on other sites

csibe283

Na kipróbáltam már én is. :) Hát kezelhetõbb számomra, mint az NFSU2, de elég hamar meguntam. :upsz: A grafika szép és a zenével sincs semmi gond. :) Tetszik, hogy ki lehet választani azt, hogy hol szólhatnak az egyes zenék, nem tudom volt-e elõtte, mivel nem nagyon néztem át a régebbi NFS-eket sem. A kezelhetõsége nálam 10/10-es. :)

 

Jó játékot mindenkinek. :)

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Most sikerült megnéznem a demót.

Hát. :hááát: Nagyon jó lett. Fõleg a rendõrzúzós és a sebességi rekordos mód nagyon bejött. A grafikáról már ne is beszéljünk. A Speedbreaker effekt is jó lett, de még nem jöttem rá, hogy mire jó, vagy hogyan kell használni. Ha valaki leírná, akkor megköszönném. :)

Alig várom már, hogy kezembe fogjam a teljeset.

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Aki már játszik a teljes játékkal az mutassa már meg milyen gépet rakott össze :!:

 

Kíváncsi vagyok mások mûveire is :ötlet::nyíl: Enyém

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Kitályul néz ki a géped, de milyenek a paraméterei? Lehet trabival lehagyom ;):D

Link to comment
Share on other sites

Molt@m

Én verdám: KÉP

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nem rossz, ha kicsit jobban tuningoltam, majd teszek fel én is képet, de még nagyon a játék elején tartok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...