Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Need for Speed: Most Wanted


Garono

Recommended Posts

Garono

Már alig várom, hogy végre megjelenjen a demo. Tuti ez lesz a kedvenc autós játékom.

Link to comment
Share on other sites

priby

Hát én is így vagyok vele... de hamar el fog jönni és akkor játszhatunk :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Video található itt. Nézzétek meg!

 

>> KÉP <<

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tesztax

Nekem nem biztos hogy ez lesz a kedvenc játékom.

Majd meglátjuk. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Neohacker

Én az Underground sorozat óta fanatikus vagyok szóval én megszerzem amilyen gyorsan csak lehet :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Adani

Bizony én is nagyon várom már. November 16 a megjelenés dátuma, kitartás!

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Meg gyûjthetek rá hogy elõvételben meglegyen :!: De ez nagyon ütõs lessz :!: 8)

Link to comment
Share on other sites

Machado

Nem szeretem az egész Need For Speed sorozatot :D

Link to comment
Share on other sites

Bencce
:mérges::mérges::S
Link to comment
Share on other sites

Adani

Pedig jó játékok azok, már a régebbi szériákat is szerettem.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Ez a Need for Speed már rég nem az a Need amit megszerettünk elsõ pillantásra... :(

Én azt mondom a Porsche-ig volt nagyon jó a sorozat, utána a HP2 és fõleg az Underground, már nem jön be nekem (mondom ezt úgy, hogy az elsõ résztõl kezdve játszom vele). Bár lehet, hogy ez az új meg tetszeni fog...

Van már konkurenciája is az Undergroundnak. Ott a Juiced, és a Midnight Club (Rockstarék gondozásában).

Én elkezdtem az Undergroundot de túl nehéz volt. De pl. a Forza-ban, ami tényleg szimuláció, zsinórban nyerem a versenyeket.

Link to comment
Share on other sites

csibe283

Régebben szerettem az ilyen játékokat, de most már nem annyira. :) A Juicedrõl én rosszakat hallottam. :hááát: Ez az új NFS lehet nagyon jó lesz, majd én is megnézem, mert érekel, hogy milyen lesz az NFSU2-höz képest. :)

Link to comment
Share on other sites

Timer

Saját véleményem, hangsúlyozom, de szerintem ez az egész NFS felhajtás egy picit sekélyes. Tény, hogy az underground nagy ötlet volt, vagyis inkább a leggyorsabb megvalósítása az upgrade témnak. Az viszont súlyosan gáz szerintem, hogy 2005 környékén egy ilyen patinás sorozatban nem törnek a kocsoik. Tudom, jogi akadályok, meg egyébként is arcade, na de azért ez nevetséges. Remélem, a most wanted ebben is javul majd, nem csak grafikában,. Továbbá szeretném, ha lehetne választani "árkádtrágya", és "realizmusközeli" módok közül, mert amit az undergroundban csináltak a kocsik, az nem tûnt túl kivitelezhetõnek....

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Volt olyan NFS, amiben törtek a kocsik, pl. a High Stakes(USA: Hot Pursuit), vagy a Porsche.

A Porsche-ben pedig már mesteri szinten volt megvalósítva a törés és a kezelhetõség fizikája.

Az Undergroundban viszont jellegébõl adódóan nem törhetnek a kocsik, hiszen így sosem érnél célba. ;)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Én csak az NFS 2, 3, Porsche, HP2, U és U2 vel játszottam, szóval azthiszem csak az 1 maeadt ki az életembõl. :) De ezt a Most Wantedet nagyon várom már.

Link to comment
Share on other sites

priby

2 maradt ki :P (van a 3 után egy 4 (HS) is)

 

Amúgy mi van ha nincs törés? Legalább nem kell rá pénzt költeni. Örülök neki.... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Neohacker
Van már konkurenciája is az Undergroundnak. Ott a Juiced, és a Midnight Club (Rockstarék gondozásában).

Én elkezdtem az Undergroundot de túl nehéz volt. De pl. a Forza-ban, ami tényleg szimuláció, zsinórban nyerem a versenyeket.

Hát én ezeket a játékokat nem nevezném "konkurensnek" inkább gyenge próbálkozásnak!

 

Voltak jó és kevésbé jó NFS megjelenések ez tény de ez az új nagyon ott lessz mert többféle játék stílus van összegyúrva. De kritikákat szerintem tegyuk félre a megjelenésig aztán majd ha játszotunk vele akkor lehet! :ötlet:8)

Link to comment
Share on other sites

Chabi1
De ez nagyon ütõs lessz :!: 8)

Még nem néztem meg a videokat, de majd holnap :)

 

Törni is fognak az autók ? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Szerintem nem, mivel arcade játéknak készül, nem szimulátornak.

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Ez tényleg fura, hogy most nem törtek, pedig ha már egyszer megkapták hozzá a jogot, akkor legközelebb miért nem? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Greene

Láttam tegnap egy bemutatót... hát elég komoly. Egy BMW-vel nyomta a játék.

Egyébként csak kicsin múlott, hogy nem játszom vele már egy hete: A Burnout 4 elöbb jött ki, és az a stílus nagyon bejön.

Link to comment
Share on other sites

fapuma
Ez tényleg fura, hogy most nem törtek, pedig ha már egyszer megkapták hozzá a jogot, akkor legközelebb miért nem? :hááát:

Nem a jog a lényeg, hanem a játék jellege. Ha akarnák, a kocsik kezelésének a fizikáját is meg tudnák csinálni életszerûbbre(meg is csinálták pl. a Porschében), de ez a játék nem arról szól. ;) (legalábbis az UG-k)

Link to comment
Share on other sites

Timer

ezt a dolgot mondjuk sohasem értettem: mi az, hogy nem errõl szól? Könyörgöm, az autókhoz éppen úgy hozzátartozik a törés is , mint a sebesség! Enélkül valahogy olyan felemás az egész! Nem azt modnom, hogy GTR szintû szimulációt csináljanak az NFS_bõl, mert avval elvesztené a jelegét. Azonban attól, hogy a kocsi megtörik, és mondjuk leszakad a spolier, csak színesedne a áték. Néhányan jobban vigyáznának az autókra, és alapvetõen reálisabb lenne a játék, már csak azért is, mert fele annyian se mennének be a kanyarba 80x-szel, mikor azt csak x-szel lehetne teljesíteni. Jelen esetben lepattansz a falról...és akkor mi van? Ha törnének a kosik, talán maga a játékélmény is technikásabb lehetne.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Ez a játék az agyament száguldásról szól, nem arról, hogy vigyázni kell a kocsikra. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...