Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Need for Speed: Most Wanted


Garono

Recommended Posts

payskin

Még elfér.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Beatrix555

Sziasztok!

Most ismerkedek a Most Wanted-dal. :hááát: A kérdésem az lenne, hogy tudom elérni a barangolást? A Fõmenüben a Karrier alatt próbáltam elérni de ott más van, illetõleg a Karrier mellett Kihívások és gyors versenyek érhetõk el csak.

 

Nem túl erõs a laptopom így épphogy elmegy rajta a játék, de pl a Karrierben a versenyzést már nem tudom levinni, mert ott már szaggat és lefagy a gép. A kihívások úgy ahogy mennek (csak én akadtam el a 4-es körözési szinten :D), de ott jól fut a gép, csak néha szaggat be, de azért még játszható )

Mivel amíg nem lesz új gépem, addig nem tudom a karriert vinni (jobban mondva elkezdeni :ötlet: ) , azért jó lenne legalább barangolni a városban, és találkozni a városi zsarukkal ;) kicsit fogócskázni, stb :D)

 

A játék egyébként nagyon király szerintem, a helikopter is az, fõképp amikor olyan port kavar,hogy alig látok az orrom elé :D); kár hogy a zsaru rádióban elhangzottaknak nincs magyar fordítása (vagy van olyan magyarosítás ahol az is feliratozható? ha igen akkor hol lehet azt letölteni?)

 

A barangolás módot két nap alatt sem találtam meg, ( .. lehet én vagyok a béna :upsz: ) Vagy pedig nem lehet csak úgy barangolni és felfedezni a várost versenyzés elõtt a MW.-ban?

 

A "Safe Hause"-t sem találom :(

 

Please válaszoljatok egy zöldfülûnek :D), ha tudtok segítsetek. :hááát:

 

Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Barangolás = Free Ride

Save House akkor lesz, mikor már az M3-as GTR BMW bemondja az unalmast. A térképen (M, ha jól emlékszem :D ) megtalálhatod, rá lehet állítani a GPS-t is, de van jump to safe house gomb is.

Link to comment
Share on other sites

Beatrix555

Ok! De hogy tudom / hol tudom elérni a Free Ride-t? :nem:

Link to comment
Share on other sites

Beatrix555

Se Free Ride felirat se barangolás felirat nem található sehol sem a menüben...

 

 

Mi az elérési útja?

 

... :pislog: Beteszem a lemezt, elingítom a játékot, elérem a Fõmenüt..... :ötlet: ? hogyan :nyíl: ?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Emlékeim szerint amikor belépsz a karrier módba, akkor ott kell lennie. De ha a BMW-t látod még mindig, akkor ne keresd.

Link to comment
Share on other sites

Beatrix555

:D Upsz!! Akkor azért nincs meg!!

 

Sajna mielõtt elkoboznák tõlem a BMW-t a karrier mód valahogy nem tetszik a gépemnek, mert az lefagy.

 

Ezek szerint marad a kihívás.... az még fut.... :)

 

Köszi a választ.

 

Beatrixl.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Ha lefagy a géped, akkor ott nem épp a játéknak van problémája, hacsak nem törttel játszol, de erre inkább ne válaszolj. ;)

Link to comment
Share on other sites

Beatrix555

Nem két napja vettem a lemezt.. Most amúgy is féláras az 576-ban . (bocs ha ez most itt reklám volt) Jogász vagyok.... nem mernék bûncselekményt elkövetnil.... :lol:

 

Akkor mi lehet a baj? Igaz hogy irodai a gépem, alig vid. kártyával, de azért az érdekes, hogy a kihívásokban könnyel eljuthatok a 4. kis lángocskáig.

 

A Bmw-s karriernél viszont az elején amikor négy kocsi versenyez egymással (azt hiszem Ronnie után még a 15. helyezett elõtt) annál annyira szaggat a gép, hogy szinte kockáról kockára látom az elõrehaladást, s egy rövid idõ után már le is fagy a gép... :upsz:

 

Irodai gép : félreérthetõ amit írtam: irodai célokra lett gyártva, nem játék célra. A vid, kártyája azt hiszem valami avi alap. 8-64 mb-os :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

:fetreng:

 

Lehet tápegység probléma is, esetleg abban a módban több memóriát igényel, vagy bármi. Nehéz így megmondani. :)

Link to comment
Share on other sites

Beatrix555

Ok! azért köszi a választ!!! Mindegy majd három hónap múlva (kb) már összejön egy pc-re való, s akkor mehet full szabadidõben a játék ezerrel....

 

További szép napot :

 

Beatrix.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Temporary

Egy tapasztalat:

 

Ha valakinek Windows speedDemo.exe hiba észlelése miatt nem indul a demo, akkor a 0compressed.zip fájlt ki kell csomagolni ugyanebbe a mappába.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
BigLaca26

Sziasztok!Valaki segitsen! légy szíves!

3éve játszottam a NFSMW el és végig vittem párszor.Most 3 éve ujra elõvettem és mi után kiválasztom a kocsimat,belépne a felfedezõ módba és szó nélkül ki lép a játék magátol és be is zárja. Most meg az utobbi idõbe tudok játszani pá szabad versenyeket,kihivásokat és egyik versenyen elindul,másikon meg nem. Ugyanigy kilép. Valamikor ezt irja ki : " A 0x4fe07e54 címen található utasítás a 0x00000000 memoria címre hivatkozott. A memoriaterületen nem érhetõ el a következõ mûvelet : Read "

Nem értem ,régen játszottam vele sokszor. :(

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

A hibából nekem úgy tûnik, hogy nem eredeti a játék. Már csak azért sem, mert a 0-ás memóriacímre soha egy program sem hivatkozik, az másra kell.

Link to comment
Share on other sites

Garono

1.3-as patch?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...