Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Need for Speed: Most Wanted


Garono

Recommended Posts

Aneurysm

gyoridanee: természetesen mi játék-fanatikusok éltünk az elõre rendelés lehetõségével :D

 

Halljátok nem tudom elhinni hogy még mindig nincs belsõ nézet, és még mindig nem törik a kocsi (porsche 2000 óta).

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Milyen belsõ nézet nincs??? Mármint mûszerfalas?

Én láttam pár képen, hogy az út sárga. Na de miért? Meg mintha világítanának a vonalak az úton. :pislog:

Az út nem ennyire földes gondolom... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Neohacker
gyoridanee: természetesen mi játék-fanatikusok éltünk az elõre rendelés lehetõségével  :D

 

Halljátok nem tudom elhinni hogy még mindig nincs belsõ nézet, és még mindig nem törik a kocsi (porsche 2000 óta).

Megnyugtatlak hogy törik a kocsi (én legalábbis úgy láttam), de helyre pofozódik ha visszamész a garázsba.

 

Ide raktam fel pár képet. Majd bõvül mert nagyon sok a látnivaló :!: Klikk

Link to comment
Share on other sites

Adani

Rég mondtam már ilyet, de már alig várom a vasárnapot, hogy visszatérjek a koliba és tolhassam a játékot.

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Aki nem hiszi ,hogy törik a kocsi az nézze meg ezt a képet :nyíl: Klikk

Link to comment
Share on other sites

Gereby

Az ablak már az NFSU2-ben is tört... De a kocsi nem.

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Végig nézegettem ,hogy milyen kocsik vannak a játékban. Nyugodtan elfelejthetitek a Honda Civic és társait.

 

:nyíl: Aston Martin ,Corvette ,Lamborghini ,Mercedes ,Porsche ,Lotus........ :!: (Remélem jól írtam a neveket)

 

Álomszépek tuning nélkül is. Hát még tuningolva...... :!:

 

:nyíl: Lamborghini , Aston Martin

 

NAGYON KIRÁLY A JÁTÉK :!:

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Nem törik a kocsi, az ablakok néha berepednek és összemocskolódik a karosszéria, de más nem.

Link to comment
Share on other sites

tesztax
Nem törik a kocsi, az ablakok néha berepednek és összemocskolódik a karosszéria, de más nem.

Engem nem zavar ha nem törik.A verseny végére már nem is autó lenne. :D (Ez nem azt jelenti hogy nem tudok játszani, mert NFSU 2-ben is versenyenként úgy 3-szor ütközök :!: CSAK :!: ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ez azt jelenti, hogy le kell mondanom a kedvenc kocsimról, a Civicrõl?

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Hát ja :!: Szerintem jobb is mert már nagyon untam ,hogy mindeg Civicel kell menni az elején. Jobb is így :!: :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Én is a Civicet favorizálom. ;)

Link to comment
Share on other sites

Garono

A kocsik annyira "törnek", hogy az ablak kitörik, vagy megreped, és a festék lekopik a kocsiról. Ezt inkább ne hívjuk törésnek (föleg egy TOCA Race Driver után kiváltképp ne)! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Adani

A szélvédõ az NFSU2-ben is tört, de pár mp múlva megjavult magától. Itt is megjavul?

Link to comment
Share on other sites

Lightning

Nekem a tejes verzió MÉG nincs meg de a demoban úgy megjavult hogy észre se vettem :lol:

Link to comment
Share on other sites

ephébos

Hajlok arra a véleményre, hogy ez nem is az a játék, ahol tönie kellene a kocsiknak, ellenben választható opcióként érdekes versenyeket eredményezne.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Persze, hiszen ez inkább Arcade játék, mint szimulátor, ezért nem törnek a kocsik.

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Adani: én is pontosan ezt gondolom. A Porsche2000 volt leginkább szimulátor, azóta viszont csak arcade dühöngés az egész game :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Igen, de nem is állítják az ellenkezõjét. Ezt csinálják, mert erre van igény.

Link to comment
Share on other sites

csibe283
Szerintem ide (Európába) is ki fog jönni, csak nem a legál piacra, hanem a warezra, mert ott ugyebár már van teljes is és nem hiszem, hogy egy pár héten belül nem jelenne meg ilyen körökben a BLACK EDITION, meg autókat, biztosan tudsz letölteni majd sok helyrõl... ;)

16.-án ki is jött a Black Edition az egyik legjobb warez siteon és olyan méretû forgalmat csinált, hogy több szerverre is fel kellett rakni és rendesen leálltak a szerverek. ;) Természetesen nekem is megvan, de még nem raktam fel. :upsz: (Ne bántsatok, de engem túlzottan nem foglal le az NFS, csak kiváncsi vagyok a játékra, majd megnézem valamikor. :upsz: )

Link to comment
Share on other sites

Lightning

Én isláttam már pár helyen de ellen tudtam álni a késírtésnek :lol:

Szerintem nem éri meg venni néhány autóért és egy-két új funkcióért, ezért a többség biztosan warez sitekrõl fogja megszerezni fõleg ha európába ki se jön :(

Amúgy egy ilyen NAGY cégnek mint az EA illene világszerte piacra dobni a játékait :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na egy kérdés ütött szöget a fejembe: az elõzõ NFS hangilag Kösz-et és egyéb szép hangokat adott. Itt meg igaz, hogy csak Sztereo és Mono közül lehet választani??? :pislog:

Én ezt hallottam... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Mára már mindenhol fent van. Az egyik nagy torrent trackeren már a megjelenés napján fentvolt, mára már 3 trackeren is megvan, ill. elég csak beütni a google-ba a release nevét és tucatszám dobja ki az smswebes oldalakat, ahonnan letölthetõ.

Link to comment
Share on other sites

priby

Nah én is láttam már a játékot (végre)

Ha valami elképesztõ, akkor az pl a videók... mintha az ember filmet nézne közbe! 8)

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Azért látszik valódinak ,mert valódi emeberek csinálták és beviték a filmeket gépre!

 

Az a baj ,hogy még mindig az ilyen játékok PS2 ÉS XBOX körül forognak! Mi PCsek úgyszolván levagyunk sza***. Örülhetünk ,hogy egyáltalán kijött még iden PCre és nem jártunk úgy ,mint a GTA San Andreassal!

 

Igazából az a baj evvel ,hogy egy tök új játék (ami jó is) az úgy 12.000 és 15.000 Ft között mozog és nem engedhetem meg magamnak ,hogy megvegyem mindet. Legfeljebb egyet a többi haverokról kapom kölcsön ,hogy játszhassak vele.

 

Ha olcsób lenne sokkal több emeber venné meg itthon, és nem kéne pattognia a BSAnak és az ASVAnak :!:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...