Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Vásároltad Meg Legutóbb?


jardo

Recommended Posts

moody
6 minutes ago, JoeJoeJoe said:

Spider man goty és uncharted thief legacy ps4-re. Elden ringen vacillálok még erősen, mert szeretném, de most kapott a witcher 3 next gen patchet és felraktam "belenézni", aztán ebből több lett, mint "belenézés", szóval lehet amúgy se játszanék vele :D 

Akkor most tegyél félre mindent, és vedd meg az Elden Ringet. Abszolút az évek legjobb játéka, akárki bármit mond. :D (jó tudom, ez hülyén hangzik, mert valakinek a Pokemon 26 az év játéka, de ha szereted a Souls játékokat, akkor rendesen rá fogsz függeni)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
On 12/26/2022 at 5:57 PM, moody said:

Akkor most tegyél félre mindent, és vedd meg az Elden Ringet. Abszolút az évek legjobb játéka, akárki bármit mond. :D (jó tudom, ez hülyén hangzik, mert valakinek a Pokemon 26 az év játéka, de ha szereted a Souls játékokat, akkor rendesen rá fogsz függeni)

Sad wallet noises :D 

Ezt még ki kell találnom :D 

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ha már így beszéltetek a másik topicba Valfaris / Slain kettősről, úgyis épp nézegettem Switchre valami jó kis sidescrollert, be is zsákoltam a kettőt 4 euróért. 

Streets of Rage 4-et nézegettem még, baromi jól néz ki, de nem tudom mennyire szeretem a beat em upokat... szerintem 20 éve ha játszottam ilyesmit utoljára, ha nem több. (Castle Crashers volt az utolsó ilyesmi, de az elég meh volt)

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
2 hours ago, Cori said:

Ha már így beszéltetek a másik topicba Valfaris / Slain kettősről, úgyis épp nézegettem Switchre valami jó kis sidescrollert, be is zsákoltam a kettőt 4 euróért. 

Streets of Rage 4-et nézegettem még, baromi jól néz ki, de nem tudom mennyire szeretem a beat em upokat... szerintem 20 éve ha játszottam ilyesmit utoljára, ha nem több. (Castle Crashers volt az utolsó ilyesmi, de az elég meh volt)

Én a Valfaris miatt vettem meg a bundle-t, de a végére a Slain maradt ami miatt megérte. 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jardo

Az én "mit vettem meg" 2022-es listám. Elég szűkös. :ninja:

- Sherlock Holmes: Chapter One Deluxe Edition
Assassin’s Creed: Valhalla – Wrath of the Druids DLC
Assassin’s Creed: Valhalla – The Siege of Paris DLC
- Cyberpunk 2077
- Assassin’s Creed: Valhalla – Dawn of Ragnarök DLC
- GTA V (harmadszor, ezúttal PS5-re :facepalm:)
- Ghost of Tsushima: Iki Island DLC
- Crysis Remastered (PS Plusból)
- Killzone: Shadow Fall (PS Plusból)
- The Sims 4
- Deliver Us The Moon (PS Plusból)
- Stray (PS Plusból)
- Avengers (PS Plusból)
- What Remains of Edith Finch (PS Plusból)
Firewatch

Elég költséghatékony év volt. :D  Lehet, hogy durva 2023 lesz. :biglol:

Nálatok? :)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

ps4

Ahhoz képest, hogy régen forgattam a szemem, mikor láttam hogy újonnan megjelent játékot vett meg valaki itt a fórumon, Idén először nem is egy, hanem két darab játékot vettem teljes áron:
- god of war ragnarök
- horizon forbidden west-et

Mindkettő nagyon megérte.

továbbá 
- Spider man GOTY (kölcsönbe már végigjátszottam, de szerettem volna hogy meglegyen)
- Last of us 2 (kölcsönbe már végigjátszottam és valószínű hogy én többet nem fogom tudni rávenni magam, mert elég durván földhöz vág, de szerettem volna hogy meglegyen)
- Uncharted 4 és lost legacy

steam:
- red dead online. Év elején egészen sokat játszottunk ezzel egyik haverral. Azóta is dühös vagyok, hogy számomra ez az egyik legtökéletesebb játék lehetne, mert imádom a világát a részletgazdagságot, az odaadást, az alázatot, amivel ezt megcsinálták. Csak negyed annyit foglalkoznának ezzel, mint a gta online-al és nem lenne üres ez a világ. 
- GTA 4. Ez kimaradt anno, megtetszett hogy komoly GTA, de meguntam a felénél. 
- AC unity. Erről írtam kritikát is anno, bár azóta megkövetem magam és jobban értékelem. Kiderült hogy egérrel sokkal gördülékenyebben játszható és a vége után sokat barangoltam Párizsba. 
- Ryse son of rome. Mikor egy játék négy órás, de így is unalmassá válik a felénél... Ott is hagytam a vége előtt.
- Spiritfarer. Még a refund időszakba vagyunk, leírások alapján imádni fogom ezt a játékot, de csalódtam már így. 

Azt hittem sokkal több játékot vettem meg idén. Hát mivel játszottam én? :D 

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
1 hour ago, JoeJoeJoe said:

ps4

Ahhoz képest, hogy régen forgattam a szemem, mikor láttam hogy újonnan megjelent játékot vett meg valaki itt a fórumon, Idén először nem is egy, hanem két darab játékot vettem teljes áron:
- god of war ragnarök
- horizon forbidden west-et

Mindkettő nagyon megérte.

továbbá 
- Spider man GOTY (kölcsönbe már végigjátszottam, de szerettem volna hogy meglegyen)
- Last of us 2 (kölcsönbe már végigjátszottam és valószínű hogy én többet nem fogom tudni rávenni magam, mert elég durván földhöz vág, de szerettem volna hogy meglegyen)
- Uncharted 4 és lost legacy

steam:
- red dead online. Év elején egészen sokat játszottunk ezzel egyik haverral. Azóta is dühös vagyok, hogy számomra ez az egyik legtökéletesebb játék lehetne, mert imádom a világát a részletgazdagságot, az odaadást, az alázatot, amivel ezt megcsinálták. Csak negyed annyit foglalkoznának ezzel, mint a gta online-al és nem lenne üres ez a világ. 
- GTA 4. Ez kimaradt anno, megtetszett hogy komoly GTA, de meguntam a felénél. 
- AC unity. Erről írtam kritikát is anno, bár azóta megkövetem magam és jobban értékelem. Kiderült hogy egérrel sokkal gördülékenyebben játszható és a vége után sokat barangoltam Párizsba. 
- Ryse son of rome. Mikor egy játék négy órás, de így is unalmassá válik a felénél... Ott is hagytam a vége előtt.
- Spiritfarer. Még a refund időszakba vagyunk, leírások alapján imádni fogom ezt a játékot, de csalódtam már így. 

Azt hittem sokkal több játékot vettem meg idén. Hát mivel játszottam én? :D 

Én is meglepődök ha valaki teljes áron vesz játékot, főleg a mai árak miatt ami sok esetben 25k fölötti. Nem beszélve a Gold, Ultimate stb. kiadásokról. Nekem unokatesóm minden évben megveszi az NBA 2K-t megjelenés napján. Panaszkodik hogy nincs sok játékra pénze, erre én azt szoktam javasolni, hogy várjon vele pár hónapot, abból az árból három tisztességes játék is kitelik, aztán meg az NBA-t megveheti fele áron, úgy ahogy mondjuk én tettem a FIFA-val. Bár megjegyzem azóta is a polcon porosodik, mert még mindig nem telepítettem fel.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Téli Gőz vásár:

 

Dorfromantik - 2022 legnyugisabb cucca. Írtam róla bővebben mit játszottál topikban. 

Underrail - csak gyorsan teszteltem, ezt majd az asztali gépen kell tolni, mert nagyon old school cucc, ami a régi Fallout-ok nyomdokaiban jár. Steam Deck-en túl vacakolós, de az első benyomás nagyon pozitív (kinézet, írás, stb)

Cult of the Lamb - egy rész Binding of Isaac, egy rész Hades és egy jó nagy marék Stardew Valley. Cuki állatok vérszomjás szektákban imádnivaló szörnyűségeket csinálnak. Mi mint vezér építjük/szépítjük a bázist és unalmas óráinkban roguelike meneteket nyomunk le különféle dungeonokban. A combat és a bázisépítés egyaránt élvezetes. 

Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell DLC - ez meg simán csak még több VS, de most már vámpírok is kerültek a játékba :D Csak tesztelhettem de ez a játék kb sosem fogja elhagyni a tárhelyet, annyira jó bármikor elővenni 1-2-15 órára

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viktor
1 hour ago, kaszman1 said:

Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell DLC - ez meg simán csak még több VS, de most már vámpírok is kerültek a játékba :D Csak tesztelhettem de ez a játék kb sosem fogja elhagyni a tárhelyet, annyira jó bármikor elővenni 1-2-15 órára

Én még néhány kihívást is bevállaltam a játékban. No move pár karakterrel, toastieval megcsinálni pár pályát stb. Tényleg bármikor lehet menni 1-1 kört. Elég sokat változott az egész a kezdetekhez képest, én a tojásokat kihagytam volna. Mondjuk nem kötelező használni azokat sem.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Decemberi beszerzések

Disney Dreamlight Valley PS4, digitális

ARK: Survival Evolved PS4, digitális

Wolfenstein: Youngblood PS4, digitális

Dragon Star Varnir PS4, digitális

Deadlight: Director's Cut PS4, digitális

American Fugitive PS4, digitális

Othercide PS4, digitális

Sakura Succubus PS4, digitális

One Night Stand PS4, digitális

Jisei: The First Case HD PS4, digitális

Styx: Master of Shadows PS4, digitális

 

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
21 minutes ago, -OJ- said:

Decemberi beszerzések

Disney Dreamlight Valley PS4, digitális

ARK: Survival Evolved PS4, digitális

Wolfenstein: Youngblood PS4, digitális

Dragon Star Varnir PS4, digitális

Deadlight: Director's Cut PS4, digitális

American Fugitive PS4, digitális

Othercide PS4, digitális

Sakura Succubus PS4, digitális

One Night Stand PS4, digitális

Jisei: The First Case HD PS4, digitális

Styx: Master of Shadows PS4, digitális

 

Ez a Disney Dreamlight V nem gyerekjáték? Nekem olyan Kingdom Heartsnak tűnik. Nem mintha baj lenne...

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
8 hours ago, Jimkingdom said:

Ez a Disney Dreamlight V nem gyerekjáték? Nekem olyan Kingdom Heartsnak tűnik. Nem mintha baj lenne...

Barátnőm vette és játssza aktívan, ő tudna róla részletesebben írni. De tegnap kipróbáltam már én is, és ahogy néztem, olyan mint egy gazdálkodós mobiljáték. Vetsz, aratsz, eladod, a pénzből meg kozmetikai cuccokat veszel, és csinositod a falut, a házad, a karaktered. Közben meg főzöl és eszel hogy legyen erőd melózni, és fetch questeket csinálsz a Disney karaktereknek, akik új cuccokat adnak. 

Eddig nem sok értelmét láttam... 

Link to comment
Share on other sites

Cori

Karácsonyi bevásárlás:

Steam:

- Star Wars Jedi Fallen Order

- Mortal Shell

GOG:

- Jazz Jack Rabbit Collection

- Project Warlock

Switch:

- Valfaris

- Slain

- Diablo 2 Resurrected (ide is meglegyen :D )

 

Visszafogtam magam, mert így is egy rakás backlogom van, ráér. Az új COD MW II-t majdnem behúztam 60 euróért... de visszafogtam magam :D 

Link to comment
Share on other sites

XCube

Nekem így néz ki a 2022 -es listám:

PC Steam:

  • Day of the Tentacle Remastered
  • Zeno Clash
  • Full Throttle Remastered
  • RESIDENT EVIL 3
  • Disoriented
  • Fire: Ungh’s Quest
  • Outlaws
  • INDIANA JONES AND THE EMPEROR'S TOMB
  • Indiana Jones and the Infernal Machine
  • Mafia TrilogyStray
  • Need for Speed™ Heat Deluxe Edition
  • Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge
  • The Curse of Monkey Island
  • Escape from Monkey Island
  • IIN
  • Through Abandoned: The Forest
  • Through Abandoned: The Refuge
  • Through Abandoned: The Underground City
  • Red Dead Redemption 2
  • Crysis Remastered
  • Teardown
  • Age of Empires II: Definitive Edition
  • Blood West
  • ELDERBORN
  • Pixel Puzzles 2: Space
  • The spy who shot me™
  • CROSSBOW: Bloodnight
  • Hotshot Racing
  • Realms of Arkania 3
  • Crazy Machines 3
  • DarkStar One
  • A New Beginning - Final Cut
  • Mirror's Edge™ Catalyst
  • Dungeon Siege Collection
  • Thief
  • Outcast - Second Contact
  • Heroes of Might and Magic 3 - HD Edition
  • Assassin's Creed Origins - Standard Edition
  • Assassin's Creed Odyssey - Standard Edition
  • Celia's Quest
  • Steam Community Market
  • Imperium Galactica II
  • Dead Island Definitive Edition
  • MadSpace: To Hell and Beyond
  • Halo: The Master Chief Collection
  • Metro Exodus - Gold Edition
  • War for the Overworld
  • War for the Overworld Underlord Edition Upgrade
  • Serious Sam 4
  • Serious Sam: Siberian Mayhem

Nintendo Switch:

  • Ragdoll Fighter
  • Ion Fury
  • My Brother Rabbit
  • Persian Nights: Sands of Wonders
  • Metro 2033 Redux
  • QUAKE
  • NFS Hot Pursuit Remastered
  • King's Heir: Rise to the Throne
  • Dreamwalker: Never Fall Asleep
  • Abyss: The Wraiths of Eden
  • Skyland: Heart of the Mountain
  • Persian Nights 2: The Moonlight Veil
  • Grim Legends: The Forsaken Bride
  • Uncharted Tides: Port Royal
  • Beautiful Desolation
  • Panzer Dragoon Remake
  • Down in Bermuda
  • 80's Overdrive
  • Crash Drive 3
  • Castlevania Anniversary Collection
  • Hotshot Racing
  • Syberia 1 & 2

PS4:

  • Death Stranding - dobozos

 

A Steam -es karácsonyi vásárban pedig ezeket zsebeltem be (már idén):

  • Outcast 1.1
  • Star Wars - Rebel Assault 1 and 2
  • An Elder Scrolls Legend: Battlespire
  • LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
  • Industria
  • Driver: Parallel Lines
  • SWINE HD Remaster
  • Ignition
  • GRIP: Combat Racing Launch

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1
1 hour ago, XCube said:

Nekem így néz ki a 2022 -es listám:

PC Steam:

  • Day of the Tentacle Remastered
  • Zeno Clash
  • Full Throttle Remastered
  • RESIDENT EVIL 3
  • Disoriented
  • Fire: Ungh’s Quest
  • Outlaws
  • INDIANA JONES AND THE EMPEROR'S TOMB
  • Indiana Jones and the Infernal Machine
  • Mafia TrilogyStray
  • Need for Speed™ Heat Deluxe Edition
  • Monkey Island 2 Special Edition: LeChuck's Revenge
  • The Curse of Monkey Island
  • Escape from Monkey Island
  • IIN
  • Through Abandoned: The Forest
  • Through Abandoned: The Refuge
  • Through Abandoned: The Underground City
  • Red Dead Redemption 2
  • Crysis Remastered
  • Teardown
  • Age of Empires II: Definitive Edition
  • Blood West
  • ELDERBORN
  • Pixel Puzzles 2: Space
  • The spy who shot me™
  • CROSSBOW: Bloodnight
  • Hotshot Racing
  • Realms of Arkania 3
  • Crazy Machines 3
  • DarkStar One
  • A New Beginning - Final Cut
  • Mirror's Edge™ Catalyst
  • Dungeon Siege Collection
  • Thief
  • Outcast - Second Contact
  • Heroes of Might and Magic 3 - HD Edition
  • Assassin's Creed Origins - Standard Edition
  • Assassin's Creed Odyssey - Standard Edition
  • Celia's Quest
  • Steam Community Market
  • Imperium Galactica II
  • Dead Island Definitive Edition
  • MadSpace: To Hell and Beyond
  • Halo: The Master Chief Collection
  • Metro Exodus - Gold Edition
  • War for the Overworld
  • War for the Overworld Underlord Edition Upgrade
  • Serious Sam 4
  • Serious Sam: Siberian Mayhem

Nintendo Switch:

  • Ragdoll Fighter
  • Ion Fury
  • My Brother Rabbit
  • Persian Nights: Sands of Wonders
  • Metro 2033 Redux
  • QUAKE
  • NFS Hot Pursuit Remastered
  • King's Heir: Rise to the Throne
  • Dreamwalker: Never Fall Asleep
  • Abyss: The Wraiths of Eden
  • Skyland: Heart of the Mountain
  • Persian Nights 2: The Moonlight Veil
  • Grim Legends: The Forsaken Bride
  • Uncharted Tides: Port Royal
  • Beautiful Desolation
  • Panzer Dragoon Remake
  • Down in Bermuda
  • 80's Overdrive
  • Crash Drive 3
  • Castlevania Anniversary Collection
  • Hotshot Racing
  • Syberia 1 & 2

PS4:

  • Death Stranding - dobozos

 

A Steam -es karácsonyi vásárban pedig ezeket zsebeltem be (már idén):

  • Outcast 1.1
  • Star Wars - Rebel Assault 1 and 2
  • An Elder Scrolls Legend: Battlespire
  • LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
  • Industria
  • Driver: Parallel Lines
  • SWINE HD Remaster
  • Ignition
  • GRIP: Combat Racing Launch

 

 

Kiváncsi vagyok a régi címek közül mennyi van tervbe és mennyi a respekt buy :)

Link to comment
Share on other sites

XCube
57 minutes ago, kaszman1 said:

Kiváncsi vagyok a régi címek közül mennyi van tervbe és mennyi a respekt buy :)

Jogos a kérdés :D .

Az Ignition -t már beizzítottam, marad amolyan gyors unaloműzőnek. Ez a játék egyike azoknak, akiket az első Windows PC -men játszottam demóként és mindig is meg akartam szerezni, csak drágállottam.

A Battlespire -t tervezem végigjátszani, majd kiderül, ohgy ezt a játék is akarja-e :laugh: .

A DoTT régi kedvencem, számtalanszor végigtoltam, nem tudom megunni a humorát :D . A remaster meg van iOS -re de gondoltam PC -n is végigszaladok rajta. A Full Throttle és a Monke Island széria ugyan nem új számomra, de bevallom nem mindet játszottam végig  :ninja_hide: . Ezt szeretném bepótolni.

Az Outcast kemény falat lesz, sokszor belekezdtem már, egyszer egészen sokáig haladtam benne, de végig sosem játszottam. A Second Contact -ot viszont nem akarom úgy elkezdeni, hogy az első részt nem toltam végig.

A Realms of Arkania 3 -at elkezdtem, majd realizáltam, hogy ehhez bizony töménytelen mennyiségű szabadidő és agyi kapacitás kell, írószerről és papírról nem is beszélve.

A két Indiana Jones cím elsősorban respect buy, de valamikor elő akarom majd venni őket. Az újabbhoz egyszerre fűznek kellemes és kellemetlen emlékek, én kezdtem el játszani, az akkori barátnőm viszont rázombult és mivel egyedül nem haladt benne mindig nekem kellett segíteni nek, szóval esélytelen volt a sztorit rendesen megélni.

Az IG II -t már játszottam múlt évben, eleve azért is vettem meg, mert elkapott az iránta érzett nosztalgia. A játék zenéje sokszor a semmiből ugrik be a fejembe, sosem fogom elfelejteni :) .

A Mad Space amolyan Lückenfüller volt, párszor nézegettem róla videókat, gondoltam kipróbálom, de aztán rájöttem, hogy ez nem lesz az én játékom.

Az Outlaws egy olyan cím, amit már 97 óta tervezek végigjátszani, de még sosem sikerült. Már az előző évtized elején megvettem a régi kartondobozos verziót, most mondhatni digitális pótlás és ösztönzés történt :D .

A DarkStar One már annak idején is izgatta a fantáziámat, tervezem kipróbálni. Hogy aztán végül tovább is jutok-e a kipróbálásnál az a jövő zenéje.

A Thief a legutolsó modern 2014 -es iteráció, valamikor majd rászánom magam. Brutális, hogy ezt én még mindig új játékként tartom számon, ha nem néztem volna utána mikor jelent meg lazán az évtized végére tippeltem volna.

 

A Switch címekkel össze - vissza játszok, van éves online előfizetésem is a NES és SNES címek miatt. Tervben van egy klasszik Zelda maraton, de be kell valljam, az első játék valami piszok nehéz. Valószínűleg azért, mert sosem szoktam hozzá az ilyen címek irányításához. Handheld módban sem a normál Joycon, sem a Hori Split Pad Pro nem segített, viszont NES Minivel klasszikus kontrollerrel jobban ment. Lehet, hogy veszek majd egy 8bitdo SN340 Pro -t.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
5 hours ago, XCube said:

Jogos a kérdés :D .

Az Ignition -t már beizzítottam, marad amolyan gyors unaloműzőnek. Ez a játék egyike azoknak, akiket az első Windows PC -men játszottam demóként és mindig is meg akartam szerezni, csak drágállottam.

A DarkStar One már annak idején is izgatta a fantáziámat, tervezem kipróbálni. Hogy aztán végül tovább is jutok-e a kipróbálásnál az a jövő zenéje.

Az ignition volt a leges legelső pc-s játék, amivel játszottam :3 Emlékszem a pc áruházban, ahol vettük az első gépet, feltelepítettek nekünk egy windows 95-öt, meg néhány játékot rámásoltak. És ahogy ment a klasszikus másoló ablak(amiben röpködött a "papír" egyik mappából a másikba), én megkérdeztem mi történik ha az egérkurzort a papír elé teszi. A csávó odarakta a kurzort, de az utolsó pillanatban felkiáltott, hogy juj és elrántotta az egeret. :D Bocsi kirobbant a core memory  

Igazából a darkstar one-hoz akartam hozzászólni, hogy az szerintem egy tök jó kis freelancer utóérzésű játék volt, jó volt benne röpködni, meg imádtam hogy a szintlépésekkel a hajód tulajdonságai ÉS a külalakja is változik és a játék legvégére olyan bombázó... mármint állatira gyönyörű hajód lehetett. Nem játszanám amúgy újra, de egyszer tök jó volt.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Leon121

Vettem 22,5 euróért egy 25 eurós feltöltőkódot Switchre még a napokban, aztán az év végi akcióban még csak költöttem belőle egy Diablo 2 Remasteredre, meg egy Two Point Hospital Jumbo Editionre. A Diablo 2 majd jó lesz a Titan Quest utánra (épp csak belenéztem), a Two Point Hospitalt viszont el is kezdtem. 

Link to comment
Share on other sites

moody

God of War Ragnarök (PS5)

Ma vettem egy PS5-t. Gondoltam körülnézek a Marketplacen, hátha árulnak a közelben GOW Ragnarök kulcsot. Így is volt, szerencsémre pont itt Nagyigmándon ahol lakom. A szerencsémet fokozta az is, hogy mindössze 10 ezer forintért és még nem adta el az illető. :D Úgyhogy szépen el is mentem érte és megvettem. Ilyen áron szerintem főnyeremény. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Titanfall 2: Ultimate Edition  - Steam, 3 euró

The Division 2 - Steam, 9 euró 

Link to comment
Share on other sites

payskin
On 1/15/2023 at 7:40 PM, moody said:

God of War Ragnarök (PS5)

Ma vettem egy PS5-t. Gondoltam körülnézek a Marketplacen, hátha árulnak a közelben GOW Ragnarök kulcsot. Így is volt, szerencsémre pont itt Nagyigmándon ahol lakom. A szerencsémet fokozta az is, hogy mindössze 10 ezer forintért és még nem adta el az illető. :D Úgyhogy szépen el is mentem érte és megvettem. Ilyen áron szerintem főnyeremény. :D

LOL, erre mennyi esély volt?! :yikies: Vegyél egy Lottót, hátha... :wink:

Link to comment
Share on other sites

moody
21 minutes ago, payskin said:

LOL, erre mennyi esély volt?! :yikies: Vegyél egy Lottót, hátha... :wink:

Ha azt vesszük, hogy a faluban laknak kb 3 ezren, és pár embernek ha van PS5, és ezek közül ráadásul a gow bundle csomagos (mert csak így juthatsz Ragnarok kulcshoz), akkor nem sok. De keress rá Marketplacen. Kapásból megmondom hogy 10-ért nem fogsz BP-n találni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jimkingdom

Kettőt.

Az egyik a  Max Payne 3. Egy ideje szemezgettem vele, de csak digitálisan tudtam volna beszerezni, kb azon az áron, mint a dobozosat vettem. Csak megjegyzem ez pl. az UK-ba 3-4 font. Complete, de mondjuk úgy hogy látott már szebb napokat is a tokja.

A másik aminek őszintén nagyon örülök az a Black Mirror. Nem az eredeti hanem a 8. generációs konzolokra megjelent verzió.

Tudom hogy szörnyű kritikákat kapott, de igazából nem érdekel szeretném megtudni miért. A King Art fejlesztette csakúgy mint két másik kalandjátékot amit nagyon nagy becsbe tartok: a Book of Unwritten Tales, és a Raven Legacy of a Master Thief. Mindkettő nagyon jó kalandjáték jók a puzzle-ök bennük, szép zene... Nem beszélve hogy a Black Mirror eredeti trilógia is tetszett a 2. kimondottan!  Meg általában a kalandjátékok megítélése manapság hatalmasat esett, mindig kihalófélben volt a genre. Ez van ez ellen nem nagyon lehet mit tenni, mert ugye az újrajátszhatóság az elég alacsony, de őszintén ki az aki akár egynél többször visz végig egy játékot ami legalább 10 órás (kivéve trófeák miatt)?

Link to comment
Share on other sites

Cori
11 hours ago, Jimkingdom said:

de őszintén ki az aki akár egynél többször visz végig egy játékot ami legalább 10 órás (kivéve trófeák miatt)?

HOPGYMI!!!??

Kikérem magamnak :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
11 hours ago, Cori said:

HOPGYMI!!!??

Kikérem magamnak :mad:

Igazából ez nálam se teljesen igaz. Ha belegondolok, ott van csak egy pl.  DMC amit Pc-n is végigvittem meg aztán konzolon, de mindegyik platformon csak egyszer. Szóval arra akarok kilyukadni hogy a két végigjátszás alatt nekem eltelt majdnem öt év. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...