Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Vásároltad Meg Legutóbb?


jardo

Recommended Posts

-OJ-
3 hours ago, Jimkingdom said:

Ez a Walking Dead kolleckció? Mert akkor ebben a platinum szerintem az összes rész teljesítése után jár. Az első rész után nem jár platinum. Én ezért nem álltam neki, mert kb. legalább 40-50 óra.

Így van, ebben más a trófea rendszer. Itt mindig csak a fejezetek végén van egy trófea, az azon belüli egyes epizódok és részfeladatok teljesítéséért nem dob semmit. És sajna nem lehet évadonként külön külön telepíteni, csak egyben az egészet ami 50gb

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

Steam-en beránrottam pár cuccot a téli estékre:

Deathloop

Fate Collection (4 játék)

Link to comment
Share on other sites

Cori
3 minutes ago, kaszman1 said:

Steam-en beránrottam pár cuccot a téli estékre:

Deathloop

Erre kíváncsi vagyok, ha oda jutsz mindenképp írj pár szösszenetet :) 

Link to comment
Share on other sites

Hor1
On 11/19/2023 at 5:06 PM, Cori said:

Erre kíváncsi vagyok, ha oda jutsz mindenképp írj pár szösszenetet :) 

Mint a Dishonored, az elején azt hiszed jó lesz, de nem lesz jó.

Én Diablo 4-et vettem, sajnos ez sem jó.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Leon121
1 hour ago, Hor1 said:

Mint a Dishonored, az elején azt hiszed jó lesz, de nem lesz jó.

Én Diablo 4-et vettem, sajnos ez sem jó.

Hát meg is érdemled, ha a mindenhonnan hallható balhék ellenére megvetted. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, Leon121 said:

Hát meg is érdemled, ha a mindenhonnan hallható balhék ellenére megvetted. :rolleyes:

Milyen balhék? Amiket láttam, jobb fogadtatása volt mint a 3-nak, pedig sokkal gyengébb mint az.

Link to comment
Share on other sites

Cori
4 hours ago, Hor1 said:

Mint a Dishonored, az elején azt hiszed jó lesz, de nem lesz jó.

Én Diablo 4-et vettem, sajnos ez sem jó.

Szerintem a Dishonored jó volt :unsure:

Diablo 4, ehhh....

40 minutes ago, Hor1 said:

Milyen balhék? Amiket láttam, jobb fogadtatása volt mint a 3-nak, pedig sokkal gyengébb mint az.

A vak fan réteg fogadta jobban, akik meg akarták győzni magukat, hogy megérte kifizetni a kb 100 dolcsit az Ultimate Editionért :D 

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Diabloval a legnagyobb baj agresszív level-scaling a gond, ami minden progress érzést elvesz belőle.

A skillek se legjobbak, az ilyen +3% damage-ekkel, dehát a Diablo2 is ezt csinálta, aztán azért vinnyogtam a "fanok", hogy az volt az ász.

Aztán ez a fake-balkán is elég cringe, de elviselhető, meg még az always online az idegesítő.

Az ide-ode nerfelést olvastam, úgy látszik ezt 20 év Wow után se érzi a Blizz.

 

Dishonored nekem nagyon hamar vált unalmassá, a Deathloop is az, plusz ugye design choice-ból fakadóan ez még sokkal repetitívebb is. Belenézni azért érdemes, mert jól néz ki, jó a stílus, jók a szinkronhangok, ha figyelsz a sztorinak vannak érdekes részei (azt mondják, én nem tudtam rá figyelni, túl széttagolt volt nekem :D).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jimkingdom

Lies of P

Assassins Creed Syndicate

Érdekesnek találom a Syndicate -t és a Unityt amit később fogok beszerezni. Tudom hogy egy bugos vacak alapból de úgyis frissítem a telepítésnél és ez az az AC aminek a legjobban tetszik a világa hogy így mondjam. Párizs gyönyörű zsúfolt tömött utcák, még szerintem mai napig lenyűgöző amit csináltak.

Link to comment
Share on other sites

Cori
40 minutes ago, Jimkingdom said:

Lies of P

:D :D 

Ez miért ilyen kicsi? :D 

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
51 minutes ago, Cori said:

:D :D 

Ez miért ilyen kicsi? :D 

Kompenzálok. :D Drága volt úgyhogy itt kicsinyítek. De megjegyzem megérte nekem. Egyértelműen a legjobb cucc azok közül  ami idén jelent meg és kipróbáltam. Csak megjegyzem nekem be is fejeződött az idei évben a játékvásár. Ez van. De azért kiváncsian várom kinek mit hoz/hozott idén a Jézuska!

Link to comment
Share on other sites

Leon121

American Fugitive

Felülnézetes GTA-klón

The: The Awakening

Civilization plusz lapozgatós könyvek plusz kártya alapú harc

A kettő együtt 7-8 euró körül, Switchre.

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
On 12/13/2023 at 1:07 PM, Leon121 said:

American Fugitive

Felülnézetes GTA-klón

The: The Awakening

Civilization plusz lapozgatós könyvek plusz kártya alapú harc

A kettő együtt 7-8 euró körül, Switchre.

Ha tetszik az ilyen Civ szerű cucc ott van még a Humankind és az Old World mindkettő érdekes.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jardo

Karácsonyi (januári...) akcióban behúztam a Hogwarts Legacy-t, ezt már az asszony is várta és imádni fogja, nálunk a karácsonyi készülődés alatt fixen mindig a HP filmek mennek a háttérben (esetleg Django Unchained :D).

Amúgy most néztem vissza a tavalyi bevásárlólistámat, gyakorlatilag alig vettem valamit. :unsure:
- CP2077: Phantom Liberty
- AC Mirage
- Sherlock Holmes: The Awakened.

Minden mást PS Plusból húztam be:
- Gotham Knights
- The Callisto Protocol
- Horizon: Forbidden West
- Uncharted: Legacy of Thieves Collection
- Kena: Bridge of Spirits
- Unpacking
- Saints Row
- Dead Space
- Superliminal
- CoD BO Cold War

De legalább azt elmondhatom, hogy minden, amit vettem/behúztam előfizetésből, azt végig is játszottam. :D Az is valami, hogy backlog nem nőtt, sőt csökkent. :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Cori

Total War Warhammer 2+3 - Igazából a dobozos Trilogy kódját vettem meg, de az 1. rész már meg van még régről, megjelenésről kb. Az 1. rész tetszett, habár kicsit túl egyszerű volt a kampány térképen, a 2-vel megjelenése óta szemezek, szóval nagyon régóta... most így egybe meg meglett a legújabb is, kirpóbálom őket, ha tetszik jöhetnek később DLC-k, meglátjuk, de azért elég kizsigerelő a pénzügyi modell a Creative Assembly/SEGA kombónál.

+

TW Attilához, The Last Roman DLC - Attila nagyon megtetszett, minden hülyesége ellenére is (nem lesz örök kedvenc, de van benne valami).

és

TW Rome II-höz, Ceasar in Gaul DLC - Ezzel nem tudom hányadán leszek, alapból Rome 2 nem a kedvencem, sőt kifejezetten unalmas, de ezt sokan dícsérik, olcsó volt... kipróbálom (de van egy olyan érzésem, hogy semmit nem fog változtatni a ROME II-ről kialakult véleményemen :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
XCube

A legutóbbi "jelentésem" óta ezeket a címeket zsebeltem be:

Steam:

  • Puzzle Cube
  • Shadow Warrior 3 Definitive Edition (végigjátszva, 100%)
  • Call of Cthulhu (2018)
  • Bound By Flame
  • Faery: Legend of Avalon
  • Have a N.I.C.E day!
  • N.I.C.E. 2
  • The Sinking City
  • Dead Space (2023) (végigjátszva)
  • Leaving Lydow (végigjátszva, 100%)
  • Venetica
  • Bloody Good Time
  • Running Through Russia (ne is kérdezzétek...)

Mircosoft Store (X360 / One + részben PC):

  • Forza Horizon 4 Ultimate Edition
  • Beyond Good and Evil HD
  • Devil May Cry HD Collection
  • Halo 5 Guardians
  • Vampire Survivors
  • Need for Speed (EA Family-Bundle)
  • PvZ Garden Warfare 2 (EA Family-Bundle)
  • Unravel (EA Family-Bundle)
  • Pang Adventures
Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Nathan Drake Collection

Uncharted Legacy of Thieves Collection

Last of Us Part I

Spiderman 2

Syberia World Before

God of War 3 Remastered

Nioh 2

Bloodborne

Trepang 2

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Ja elfelejtettem említeni A Plague Tale Requiem-et.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Tavaszi vásárból és EA classic cuccokból sikerült pár dolgot berántani:

Dusk - ezt akartam legjobban tolni, de mit ad isten kijött az új Stardew Valley content patch és asszony privatizálta az asztali gépet. Na nem baj, megvár.

 

Saboteur - istenien fut SD-n de félig amúgy is respect buy volt. Mai napig egyik kedvenc sandbox akciójáték.


DRAGON QUEST® XI S: Echoes of an Elusive Age™ - Definitive Edition - ezt copy/paste-eltem mert akkora állat hosszú címe van. Ps4-en megvolt, de akkor nem volt meg a motiváció, szóval most Steam Deck-en nekiállok.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Command & Conquer The Ultimate Collection

Hat euróért kiegészítettem az eddigi címeket a teljes kollekcióra. Kicsit csalódott vagyok a feldolgozás minőségével kapcsolatban, lehetett volna többet is faragni rajtuk, de azért nem sírok, legalább mindegyik működik tweakelés nélkül modern rendszereken.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Leon121

The Stanley Parable: Ultra Deluxe (Switch)

Régóta ki akarom már próbálni, nagyon sok jót hallottam róla, és viszonylag ritkán van akcióban, úgyhogy most 50%-os leárazás mellett 10,99 euróért megvettem. 

Link to comment
Share on other sites

XCube
21 hours ago, Leon121 said:

The Stanley Parable: Ultra Deluxe (Switch)

Régóta ki akarom már próbálni, nagyon sok jót hallottam róla, és viszonylag ritkán van akcióban, úgyhogy most 50%-os leárazás mellett 10,99 euróért megvettem. 

Nekem nagyon tetszett, tervezem beszerezni a Deluxe verziót is. Kíváncsi leszek rá, hogy neked hogyan jön majd át.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
bcom

Kb. két hete megvettem a Stalker Call of Pripyatot. Párszor már elkezdtem régen, de eluntam. Most ilyen hangulatomban voltam, 1-2 órát már szórakoztam vele. 

Tegnap megvettem a Fallout 4-et. Tudom, tudom, olvastam jót és rosszat is róla. Adok neki egy esélyt. Persze havonta jó, ha 1-2 órám van játszani.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
6 hours ago, bcom said:

Kb. két hete megvettem a Stalker Call of Pripyatot. Párszor már elkezdtem régen, de eluntam. Most ilyen hangulatomban voltam, 1-2 órát már szórakoztam vele. 

Tegnap megvettem a Fallout 4-et. Tudom, tudom, olvastam jót és rosszat is róla. Adok neki egy esélyt. Persze havonta jó, ha 1-2 órám van játszani.

F4 kb élvezhető, ha úgy játszod, hogy nem Fallout, hanem egy FPS poszt-apokaliptikus craftolgatós cucc. Szerintem sztoriban még a 3-at is alúlmúlja, de nálam a fegyverek modifikálása és a bázisépítés kis ideig fenntartotta az érdeklődést. Utánna már az sem, csak végigszaladtam a sztorin.

Az szomorú, hogy az új generációnak már ez az alap Fallout.

 

On:

Pont témába vág, mert megvettem az Atom RPG-t. Kíváncsi vagyok mennyire hozza vissza a klasszikus Falloutok hangulatát, mert sokan dícsérik.

 

Broken Roads - sajnos ezt 2 órán belül refundoltam. Ausztrál fallout-szerű crpg akar lenni jelentős morális döntésekkel, de annyira steril és amatőr, hogy senkinek nem ajánlom, pedig nagyon vártam.

 

Link to comment
Share on other sites

XCube

System Shock Remake (Steam) - Wishlist -es volt, most eljött az ideje.

Diablo II resurrected (Switch) - Miután olyan sokat játszottam a Diablo III -mal Switch -en (és be is fejeztem szerencsére) támadt némi űr, amit most ezzel pótolok. Ezen a platformon is nagyon jó, de sokkal kevésbé casual, mint a harmadik rész.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...