Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Vásároltad Meg Legutóbb?


jardo

Recommended Posts

XCube
20 minutes ago, Lord_KROK said:

Nekem ilyet nem csinált.

Ha ezt csak ezalatt a játék alatt csinálja, akkor sanszos, hogy a kártya helyett a játék a rossz.

A kártyának semmi baja.

 

20 minutes ago, Lord_KROK said:

A mafia 1 def edition-t mikor kezded? 

Amint megint akciós lesz. Szerintem egy úttal beszerzem a harmadik részt is. Tudom, hogy nem valami jó a híre, de akkor már legyen teljes a trilógia végigjátszása.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
39 minutes ago, XCube said:

Amint megint akciós lesz. Szerintem egy úttal beszerzem a harmadik részt is. Tudom, hogy nem valami jó a híre, de akkor már legyen teljes a trilógia végigjátszása.

Szegény 3-nak a végigvitelére még mindig nem bírtam rászedni magam. Túl nagy a város, ha a rendőr gyorshajtáson kap pedig sosem tudod lerázni. Hamar meguntam a sok megnyerhetetlen üldözést a rendőrök ellen

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
30 minutes ago, Lord_KROK said:

Szegény 3-nak a végigvitelére még mindig nem bírtam rászedni magam. Túl nagy a város, ha a rendőr gyorshajtáson kap pedig sosem tudod lerázni. Hamar meguntam a sok megnyerhetetlen üldözést a rendőrök ellen

:blink: Engem egyszer nem üldöztek a rendőrök gyorshajtásért a Mafia 3-ban - ha rám is villantott mikor szembe jött velem, mire megfordult, már rég lehagytam és elfelejtett.

Szerintem zseniális volt a M3, de persze teljesen más, mint a M1-2 talján miliője: feka Rambo főszereplő, Vietnami háború, hippik, IRA, redneckek, fajgyűlölő rendőrök és Ku-Klux Klán, fülledt lápvidék, paranoia a ruszkiktól, öngyilkos szekta, van itt minden, és jól működik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
4 minutes ago, -OJ- said:

:blink: Engem egyszer nem üldöztek a rendőrök gyorshajtásért a Mafia 3-ban - ha rám is villantott mikor szembe jött velem, mire megfordult, már rég lehagytam és elfelejtett.

Szerintem zseniális volt a M3, de persze teljesen más, mint a M1-2 talján miliője: feka Rambo főszereplő, Vietnami háború, hippik, IRA, redneckek, fajgyűlölő rendőrök és Ku-Klux Klán, fülledt lápvidék, paranoia a ruszkiktól, öngyilkos szekta, van itt minden, és jól működik.

Engem mindig halálomig üldöztek, és sehogy sem lehetett őket lerázni, ha mégis rögtön jöttek szemből is. Egészen korai PC-s verzióval játszottam, lehet hogy később ezt javították.

 

A miliő pedig tényleg egészen más volt, ha nicns otta mafia cím, hanem külön játékként gondol rá az ember akkor nagyon jó. Az autók fizikáját kivéve

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ni No Kuni 2 - PS-en megvolt és tetszett, úgyhogy Steam-en is neki akarok ugrani. Az első rész is jó volt, de nekem ez is nagyon bejön. Handheld módban biztos nagy fun lesz

Persona 4 Gold - első Persona játékom lesz, sok jót hallottam a sorozatról, de ennél messzebb nem akarok menni, gondolom az előzmények ismerete nélkül is élvezetes lesz. Szintén Steam

 

szerk. JRPG hiányom volt, FF 12 óta nem vonzott vissza a műfaj, és kapóra jött a mostani sale

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Rage 2 + Doom Eternal Dupla pakk 6990Ft-ért.

És ezzel nagyjából erre az évre be is fejeztem a dobozos játékok vásárlását.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Pathfinder Kingmaker DLC-kkel együtt és Primordia (mert már 10 éve érdeklődök iránta lol, ne kérdezzétek miért)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hor1
On 10/10/2022 at 2:28 PM, kaszman1 said:

Ni No Kuni 2 - PS-en megvolt és tetszett, úgyhogy Steam-en is neki akarok ugrani. Az első rész is jó volt, de nekem ez is nagyon bejön. Handheld módban biztos nagy fun lesz

Persona 4 Gold - első Persona játékom lesz, sok jót hallottam a sorozatról, de ennél messzebb nem akarok menni, gondolom az előzmények ismerete nélkül is élvezetes lesz. Szintén Steam

Personanál minden rész különálló, van közös motívum, de nem függnek össze.

Ni No Kuni 1-et imádtam, a 2 nekem óriási csalódás volt. Az első résznek is voltak bugyuta dolgai, de boncolgatott tök komoly témákat is, és a humora is jó volt sokszor. A második részre meg óvodás szintre kerültünk, és érezhető a Ghibli hiánya is a rajzokon.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
8 hours ago, Hor1 said:

Personanál minden rész különálló, van közös motívum, de nem függnek össze.

Ni No Kuni 1-et imádtam, a 2 nekem óriási csalódás volt. Az első résznek is voltak bugyuta dolgai, de boncolgatott tök komoly témákat is, és a humora is jó volt sokszor. A második részre meg óvodás szintre kerültünk, és érezhető a Ghibli hiánya is a rajzokon.

Első nagyon szép sztori és az artwork csodás, imádtam még PS3-on játszottam.

Szerintem a másodikat hiba volt folytatásnak nevezni, külön címként is simán megállja a helyét, a játékmenet és az egész cucc annyira különböző. Én imádtam a harcot és a háborúzást (már ameddig eljutottam).

Így meg önkéntelenül is az elsőhöz hasonlítja az ember, szerintem sok rajongó osztja a véleményedet.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Leon121

Farm Tycoon (Switch) - 5 euróra leakciózták. Fajin tycoon-játék, hangulatos grafikával, ami elsőre megfogott. 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
7 hours ago, Leon121 said:

Farm Tycoon (Switch) - 5 euróra leakciózták. Fajin tycoon-játék, hangulatos grafikával, ami elsőre megfogott. 

 

 

Erre ennyiért lehet, hogy én is lecsapok.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
15 hours ago, XCube said:

Erre ennyiért lehet, hogy én is lecsapok.

Hát, talán várj még egy kicsit... Nem tudom, hogy én vagyok-e szerencsétlen, vagy a játékkal van valami, de szerintem többször is sikerült olyan bugba futnom, ami akadályoz a haladásban, és ha jól nézem, még csak ígérgetik, hogy javítják, de nem javították... A kampányban almafát nem tudtam ültetni, hiába volt hozzá megfelelő terület, meg látszólag minden, aztán szabad építkezést kezdtem, és ott meg gyomot nem tudok irtani, hiába vettem gyomirtót, és fel kéne ajánlania, hogy azt használjam - vagy ha nem, akkor meg azt, hogy vegyek még. Plusz azóta epret se tudok ültetni... Hosszabb ideig van rajta akció, szerintem várj vele még, aztán írok, hogy mire sikerült jutnom, ha sikerül... 

Amúgy pedig maga a játék nagyon tetszene, egész tisztességes menedzselős játék, semmi köze a Farmville-féle időre építős stílushoz. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

XCube

Két játék miatt vártam a következő nagy leárazást, erre nem leárazták őket pont most hétvégére :D ?

Stray

Mafia: Definitive Edition

A Mafia -val fogom kezdeni.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Kiegészítés: A Mafia Trilogy -t vettem meg, szóval a Mafia III Definitive Edition -t is.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
15 hours ago, XCube said:

Két játék miatt vártam a következő nagy leárazást, erre nem leárazták őket pont most hétvégére :D ?

Stray

Mafia: Definitive Edition

A Mafia -val fogom kezdeni.

Stray nekem most van kilátásba.

 

Na végre, akkor majd kiértekezhetjük magunkat a Mafia def editiönrőől :D 

Link to comment
Share on other sites

Dávid Csaba

Humble Bundle keretein belül a Planescape: Torment: EE és az Icewind Dale: EE került a zsákba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
8 hours ago, Lord_KROK said:

Stray nekem most van kilátásba.

 

Na végre, akkor majd kiértekezhetjük magunkat a Mafia def editiönrőől :D 

Megy a warez ezerrel, mi? :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
2 hours ago, Jimkingdom said:

Megy a warez ezerrel, mi? :laugh:

Akkor nem kilátásba, hanem MEG lenne :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Az elmúlt egy hónap beszerzései

Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS4, dobozos

Avengers PS4, fémdobozos

Friday the 13th: The Game PS4, dobozos

Desperados 3 PS4, dobozos

Zombie Army Trilogy PS4, dobozos

Saint's Row 3 Remastered PS4, dobozos

 

Need for Speed Hot Pursuit Remastered PS4, digitális

Need for Speed HEAT - Deluxe Edition PS4, digitális

Goosebumps: The Game PS4, digitális

Autumn's Journey PS4, digitális

Agony PS4, digitális

One Piece Pirate Warriors 3 PS4, digitális

Risen 3: Titan Lords - Enhanced Edition PS4, digitális

GreedFall - The De Vespe Conspiracy DLC PS4, digitális

Fist of the North Star: Lost Paradise PS4, digitális

Tales of Zestiria - Digital Standard Edition PS4, digitális

The Witcher 2 - Assassin Kings X360, digitális

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Viktor

Akciós most a witcher 3. része, szóval behúztam pc-re. Konzolon eléggé felhúzott, mert ott platináztam az alapjátékot, de valami későbbi frissítés miatt nem tudtam elkezdeni a DLC-ket, csak új játék után. Aztán félre is tettem, így azok kimaradtak. Ideje pótolni. Hmm.. the wind is howling. :D

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Jack Jazzrabbit2 zsákolva GoG-on ingyen, ha valakinek kell még 67 óra van hátra az akcióból....

  • Thanks 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

bcom

Régen imádtam. Valahol biztos megvam még az elsővel együtt. Nem tudom mennyi türelmem lenne hozzá...

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
39 minutes ago, jagdtigger said:

Jack Jazzrabbit2 zsákolva GoG-on ingyen, ha valakinek kell még 67 óra van hátra az akcióból....

Nosztalgiabomba. Osztott képernyőn :wub:

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom

Killer Is Dead

 

Link to comment
Share on other sites

XCube
On 10/31/2022 at 7:52 PM, bcom said:

Régen imádtam. Valahol biztos megvam még az elsővel együtt. Nem tudom mennyi türelmem lenne hozzá...

Nekem az első rész volt a nagy kedvenc, a második valamiért nem vitt el annyira a megjelenéskor, cserébe valamivel később, amikor a platformerek mondhatni kihaltak a 3D játékok előrenyomulásával, újra elővettem és néhány epizódot végig is toltam, az egész játékot viszont még soha. Talán itt lesz az ideje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...