Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Demon's Souls, Dark Souls I-III, Bloodborne


-Arch-

Felkészültél a halálra?   

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The_Reaper_CooL

Mivel tegnap nem sikerült Queelaggel végezni havernak, így úgy gondoltam, hogy bekeményítek.

Tehát azt már meséltem, hogy mit csináltam ma a Great Hollow - Ash Lake kombónál. És írtam a tervemet is. Ez történt: Elmentem újra az Undead Asylumba, és cseréltem Snugglyval Egg Vermifugeot Dragon Scalere. Utána mentem a Hydrához, de rájöttem, hogy ide kellene egy gyûrû, ami ott van az Undead Asylumban, és nem vettem fel. Örültem magamnak, de sikerült kinyírni a Hydrát, úgyhogy mentem az arany Crystal Golemhez a tó baloldali részén. Ekkor jöttem rá, hogy õ nincs ott, amíg nem jutok el Anor Londoba...

Így felmentem a toronyba, ott nagy nehezen kinyírtam Havelt, majd leadtam pár Sunlight Medalt, de nem volt elég. Próbáltam multizni, nem jött össze. Bejártam egy kicsit az Undead Burgot és Undead Parisht, majd vissza Darkroot Gardenbe. Ott elkezdtem farmolni a Demon Shrubokat, de alig dobtak Purple Moss Clumpot, pedig abból adnék havernak mondjuk 25-öt.

Jött az ötlet, hogy mi lenne, ha visszamennék Undead Burgbe, és a Female Undead Merchantnál vennék, 500 darabja? Oké, be a 20k-s ajtón (ami már rég nyitva volt amúgy), és ott farmoltam a kedves embereket. Meg is lett a 25k lélek, amibõl 50 db-ot vehetek, ha odaérek. No, vissza, ott pedig lefelé ide-oda, és ekkor jött az ötlet, hogy a Capra Demont is kinyírhatnám, ha már arra járok. Szereztem cuccokat, kinyitottam a rövidítést Firelink Shrine felé, Capra Demont bezúztam, le a Dephtsbe, megmentettem Laurentiust, akitõl Firelinknél szereztem egy új Pyromancyt, a Flash Sweatet, amivel kevésbé sérülök a tûztõl.

Aztán mentem farmolni a Soulokat, felfejlesztettem a Dragon Scalelel a fegyveremet, majd mentem lerakni a Summoning Signomat, hogy mások beidézzenek a két Gargoylenál. Nem idézett meg senki, úgyhogy visszamentem Blighttownba, ahol vártam a haveromra, hogy hazatérjen, és játszhassunk.

...és mi történt? Elfelejtettem Heal Miraclet venni, valamint 1 órán át szenvedtünk, hogy meg tudjon idézni, de valamiért nem megy. Nagyszerû, sokat ért amit csináltam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Ezek szerint blighttownba a hátsó bejáraton mentetek? :D az picit valóban rövidebb én mire oda mentem már végztem a gargolye-val ami szerncse így 3K-ért lehet ott ugye venni a curse remove stonet. Havellal én is végeztem ma még mindig majdnem hitelt az aranyom, de ha nem talál el nem tud megölni :troll: Az erdõ ajtó mögött pedig nagyon hamar összeestem :D így még várok az odamenetellel. Holnap remélem elérek a híres neves O&S fighthoz :) kíváncsi vagyok mire fogok menni. Ja egyébként farmoltam is ma, gyûrûvel human formban. Depths slimjeit/patkányait. kb fél óra alatt összegyûlt 4 large shard 3 green meg vagy 6 humanity

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Ezek szerint blighttownba a hátsó bejáraton mentetek? :D az picit valóban rövidebb én mire oda mentem már végztem a gargolye-val ami szerncse így 3K-ért lehet ott ugye venni a curse remove stonet. Havellal én is végeztem ma még mindig majdnem hitelt az aranyom, de ha nem talál el nem tud megölni :troll: Az erdõ ajtó mögött pedig nagyon hamar összeestem :D így még várok az odamenetellel. Holnap remélem elérek a híres neves O&S fighthoz :) kíváncsi vagyok mire fogok menni. Ja egyébként farmoltam is ma, gyûrûvel human formban. Depths slimjeit/patkányait. kb fél óra alatt összegyûlt 4 large shard 3 green meg vagy 6 humanity

Mivel haver egész nap dolgozik (nem mintha én nem :lol:), és 23:00 körül ér haza, megint lesz egy kis idõm alkotni ezt-azt.

Tehát a terveim mára:

-Megvenni a Heal Miraclet, ami könnyû lesz.

-Egyedül kinyírni Quelaaget, ami talán könnyû lesz, még nem tudom :D

-Farmolni RENGETEG lelket, és abból venni 99 Dung Piet a Female Undead Merchantnál, majd odaadni havernak, hogy õ adja oda Framptnek (200ért veszed, és 200ért adod el, bár ki tudja, lehet a PC-s változatban ez meg lett változtatva, ki fogom próbálni)

-Tovább farmolni RENGETEG lelket, és venni belõle vagy 1000 Standard és 1000 Heavy Boltot a Crossbowomba (Megj.: Eddig cirka 150k léleknél tartunk amit farmolni kell :D. Ehhez 75x kell kinyírnom a 20k-s ajtó mögötti egyik emberkét). Bár az is lehet, hogy inkább csak 1000 Wooden Boltot veszek, az "csak" 40k lélek (a 99 Dung Piet is beleszámolom amúgy)

-ESETLEG tovább farmolni a lelkeket azért, hogy vegyek még 38 Purple Moss Clumpot, hogy 98 legyen, és akkor 49 az enyém, 49 a haveré. Ez további 20k lelket jelent.

...bár ezek csak tervek, és lehet, hogy semmi sem valósul meg belõle, úgy mondom, hogy a farmolás ha nem is, de a Heal Miracle és Quelaag az kötelezõ feladat :lol:

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Én kijutottam az Undead Asylom-ból, 7szer kinyírt egy csontváz, aztán lemenekültem a katakombákba, de jött még pár csonti, én meg harc közbe lezuhantam a lépcsõrõl. :D Itt tartok eddig. Elég kemény lesz, a ha a csontvázakkal is ilyen nehezen birok :P

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

ne arra menj szerintem, 51-es szintû vagyok, és még nem mentem le a katakombákba xD :lol:

Itt a sorrend: Én kb. így csinálom:

http://darksoulshu.wikidot.com/helyszinek

:unsure:

Anor Londonál ha megvan a Lordvessel, akkor vissza Darkroot Basinbe, ott kinyírni a Hydrát, balra tõle végigmenni, kinyírni az Arany Crystal Golemet, vissza Anor Londoba, kinyírni az ottani Arany Crystal Golemet, vissza a Hydrához ahol megmentettük Duskot (az Arany Crystam Golem belsejében van), és az Anor Londoban talált Pendantot használjuk el nála, vagy valami ilyesmi, és hopp, ott vagyunk a DLC-s területen belül.

Még nem tartok itt (nagyon nem), de majd ha eljutok ide, akkor jelzek :D

Szerk.: Közben megnéztem a javasolt útvonalat, és ezt fûzném hozzá:

Ha megvan a Lordvessel Anor Londoban, akkor aki a DLC-s helyszíneket el akarja érni, csinálja azt, amit fentebb írtam, amúgy teljesen opcionális, ahogyan visszatérni az Undead Asylumba, valamint bemenni a Painted World of Ariamisba (ahhoz kötelezõ visszamenni Undead Asylumba egy tárgyért).

A Valley of Drakes szintén opcionális terület, akárcsak Great Hollow és Ash Lake. Jó, vannak ott menõ tárgyak, de ha nem akarunk felfedezgetni, akkor nem muszáj :)

Én elõször a Demon Ruinsba, majd Lost Izalithbe mennék. Ott van egy tárgy, ami jól fog jönni késõbb (mindjárt írom). Azután Anor Londo, és Crystal Caves, és onnan jóóóval odébb Tomb of Giants. Ide kell egy Sunlight Maggot nevû cucc, amit Lost Izalithben lehet megtalálni, ha ügyesen körülnézünk. És CSAK utána mennék le New Londo Ruinsba, az Abyssbe (ahová amúgy kell egy tárgy, ami a 20k-s ajtó mögött van Darkroot Basinben a Bossnál). Utána meg már csak az utolsó Bossfight maradt.

Miért ez a jó sorrend szerintem? Talán azért, mert annak a valakinek a leírása szerint rögtön a legdurvább Bossfight közepébe küld minket New Londoba. Oda kellene erõs felszerelés és jó sok fejlõdés, éppen ezért írtam azt utoljára :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Tehát a terveim mára:

-Megvenni a Heal Miraclet, ami könnyû lesz.

-Egyedül kinyírni Quelaaget, ami talán könnyû lesz, még nem tudom :D

-Farmolni RENGETEG lelket, és abból venni 99 Dung Piet a Female Undead Merchantnál, majd odaadni havernak, hogy õ adja oda Framptnek (200ért veszed, és 200ért adod el, bár ki tudja, lehet a PC-s változatban ez meg lett változtatva, ki fogom próbálni)

-Tovább farmolni RENGETEG lelket, és venni belõle vagy 1000 Standard és 1000 Heavy Boltot a Crossbowomba (Megj.: Eddig cirka 150k léleknél tartunk amit farmolni kell :D. Ehhez 75x kell kinyírnom a 20k-s ajtó mögötti egyik emberkét). Bár az is lehet, hogy inkább csak 1000 Wooden Boltot veszek, az "csak" 40k lélek (a 99 Dung Piet is beleszámolom amúgy)

-ESETLEG tovább farmolni a lelkeket azért, hogy vegyek még 38 Purple Moss Clumpot, hogy 98 legyen, és akkor 49 az enyém, 49 a haveré. Ez további 20k lelket jelent.

Dung pie 200-ért veszed és annyiért is adod el? gondolom ez elírás. (és egyébként az mire jó? barbárok dobják sûrûn blighttownban.)

Purple moss-hoz meg farmold a fákat és lehet fognak dobni is nálam szinte mindig dobott az összes általában kéket pirosat kevesebbet fehéret meg nagyon ritkán, de akkor is kettõ egy csapásra.

Standard bolt nem tudom mennyibe kerül, de a heavy megéri a különbséget?

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Dung pie 200-ért veszed és annyiért is adod el? gondolom ez elírás. (és egyébként az mire jó? barbárok dobják sûrûn blighttownban.)

Purple moss-hoz meg farmold a fákat és lehet fognak dobni is nálam szinte mindig dobott az összes általában kéket pirosat kevesebbet fehéret meg nagyon ritkán, de akkor is kettõ egy csapásra.

Standard bolt nem tudom mennyibe kerül, de a heavy megéri a különbséget?

"Eladhatod", miután megkongattad mindkét harangot. Megjelenik Firelink Shrinenál Kingseeker Frampt, és ha neki adsz tárgyakat, akkor ad értük lelkeket. A Dung Piet vagy a barbároktól szerzed Blighttownban, vagy megveheted a Female Undead Merchantnál. 99 lehet nálad, és 99 lehet a Bottomless Boxodban. És ha adsz egyet Kingseeker Framptnek, akkor ugyanúgy 200-at kapsz, pont annyit, amennyiért vetted. Ergo ezzel max. 39600 lelket tárolhatsz magadnál, úgymond "bankolhatod". Én ezt azért csinálom, hogy én szerzek lelkeket, veszek Dung Piet, 99-et, aztán odaadom havernak, így "átadom neki az én lelkeimet". Tehát könnyebben tud szintet lépni, de én szenvedek érte úgymond :D

A Purple Mosst hiába farmolom, a lelkeket gyorsabban szerzem a 20k-s ajtó mögött, aztán már csak vissza kell menni és megvenni 500-ért darabját. Így nekem jobban megéri, mert "pillanatok alatt" meglesz a lélek 99 darabra (50k lélek).

A Wooden Bolt az gyenge, és 10-be kerül. A Standard Bolt az 30-ba kerül, mert az erõsebb, a Heavy Bolt 100, a legerõsebb, de nem repül olyan messzire, szinte csak közelharcra jó (a Crossbow is, de ez mellékes). Ahhoz, hogy jobban tudjál alkotni, meg kell szerezni a Sniper's Crossbowot, mellé Binocularst/Távcsövet, a távcsõvel becélzod az ellenfelet, majd lõsz (addig nem mozgatod a kamerát).

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Az elsõre mondanám ,hogy glitch de nem teszem :D. Minden esetre találékony/biztos/biztonságos megoldás.

Végülis jogos, ha az gyorsabb bár én szeretem látni a loot jelét :D meg nem szívesen adok ki 500 soult-se valamire :D mikor megláttam, hogy fekete bombát annyiért lehet venni...kicsit megfájdult a szívecském mert soknak érzem értem :)

Az tiszta, de azért kérdeztem ,hogy sebzés különbséget annyira nem fedeztem fel sima íj vesszöknél a nagy és standard között sõt volt olyan monszta akibe a standard többet sebzett mint a nagy.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL
Az elsõre mondanám ,hogy glitch de nem teszem :D. Minden esetre találékony/biztos/biztonságos megoldás.

Nem glitch, a glitch az kissé más. Mondhatnék egy glitchet, amivel könnyedén szerezhetnék 2k lelket félpercenként, de nem teszem, mert nem használom :D

Ez direkt van így, hogy 200-ért veszed és adod, és az okos ember erre használja fel, hogy másoknak odaadva szintet tudjanak lépni. Csak ezt elõre meg kell koordinálni, mint ahogyan én is teszem :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nekem ez a sok farmolás a játék élvezeti faktorának a rovására menne...de megértem :D

great hollow, ash lake, ezek még kimaradtak...

20K-s ajtót érdemes kinyitni tényleg? vagy muszáj kinyitni? :huh:

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Nekem ez a sok farmolás a játék élvezeti faktorának a rovására menne...de megértem :D

great hollow, ash lake, ezek még kimaradtak...

20K-s ajtót érdemes kinyitni tényleg? vagy muszáj kinyitni? :huh:

Röviden, tömören, a lehetõ legspoilermentesebben:

Ott egy boss, van nála egy tárgy, ami nélkül nem tudsz kinyírni egy másik bosst.

Szóval igen, muszáj lesz :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Akkor jó, köszi :D

Amúgy ez a Dark Knight Sword valami brutális :D 400-at sebzek vele o_O :troll: de még nem fejlesztettem rajta semmit, bár egy kicsit lassú így jól ki kell számolni a lépést.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Akkor jó, köszi :D

Amúgy ez a Dark Knight Sword valami brutális :D 400-at sebzek vele o_O :troll: de még nem fejlesztettem rajta semmit, bár egy kicsit lassú így jól ki kell számolni a lépést.

Én nemrég megtudtam, hogy Artorias páncélját meg lehet szerezni a PC-s változatban (Artorias bácsi a játék borítóján, valamint az én jelenlegi avatár-képemként látható :D). No, már meg is van, mire fogok gyúrni a Lordvessel begyûjtése után :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

nah ez nekem is bejön :D :troll:

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Jelen pillanatban ott tartok, hogy MOST tudnék Dark Soulsozni, ami idõ alatt max. Quelaaget tudnám bezúzni, és esetleg visszaérek, hogy megszerezzem a Heal Miraclet. Lehet utóbbival kellene kezdeni, de haver lassan itt lesz, úgyhogy a farmolásnak lõttek. Talán majd máskor :D

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Azért végül is a gazdasági rendszer kihasználása :D mmokban bannolnak az ilyenért, na jó ne mvagyok szõrõs szívû feltehetõleg én is csinálnám ha szükség lenne rá.

viszont a mai nap: Végig mentem a városon. a felsõ és a kastély belsõ része kicsit húzos volt a szürke lovagok miatt. O&N fight is megvolt párszor, de második neki futás után el kellett mennem farmolni egy kicsit kifogytam mindenbõl (sentineleket biztonságosabb mérgezõ nyílvesszõvel megölni három egymást követõ találat és meg is haltak) illetve megcsináltattam a a Quelaag's Furysword-öt, de nem vagyok vele megelégedve. (lehet itt a monszták pl impek-nek pont nem ellenszere. de ezzel 70-et sebeztem míg az raw+5-ös szöges macém 300-at, nem mindegy)

Az occult sebzésû fegyver kik ellen jó? ma mimic dobott egy occult macet, de annak se éreztem az erejét. Bossok ma nem haltak . ha viszek segítõt az egyiket addig meg kell ölni míg õ él aztán nem lenne para. De ha a gyorsal vagyok elfoglalva akkor egyszer kapok egy kalapácsot a képembe...és ugyanez fordítva. Lesznek még itt gondok (eddig 5 tryból a gyorsnak fél hp-ját tudtam leszedni mindig és ott lett game over) talán majd holnap.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Azért végül is a gazdasági rendszer kihasználása :D mmokban bannolnak az ilyenért, na jó ne mvagyok szõrõs szívû feltehetõleg én is csinálnám ha szükség lenne rá.

viszont a mai nap: Végig mentem a városon. a felsõ és a kastély belsõ része kicsit húzos volt a szürke lovagok miatt. O&N fight is megvolt párszor, de második neki futás után el kellett mennem farmolni egy kicsit kifogytam mindenbõl (sentineleket biztonságosabb mérgezõ nyílvesszõvel megölni három egymást követõ találat és meg is haltak) illetve megcsináltattam a a Quelaag's Furysword-öt, de nem vagyok vele megelégedve. (lehet itt a monszták pl impek-nek pont nem ellenszere. de ezzel 70-et sebeztem míg az raw+5-ös szöges macém 300-at, nem mindegy)

Az occult sebzésû fegyver kik ellen jó? ma mimic dobott egy occult macet, de annak se éreztem az erejét. Bossok ma nem haltak . ha viszek segítõt az egyiket addig meg kell ölni míg õ él aztán nem lenne para. De ha a gyorsal vagyok elfoglalva akkor egyszer kapok egy kalapácsot a képembe...és ugyanez fordítva. Lesznek még itt gondok (eddig 5 tryból a gyorsnak fél hp-ját tudtam leszedni mindig és ott lett game over) talán majd holnap.

Mivel tegnap se sikerült multizni (de miért nem? Máskor tök simán megy, csak Blighttownban nem...), így egyedül nekivágtam Quelaagnek. Sikerült, harang megkongatva, és itt tartok most.

Amúgy remélem érted, hogy mi ez a "gazdasági rendszer kihasználása", amit én mûvelek.

Sokáig farmolok lelkeket, amibõl veszek Dung Piet. Tehát elmegy az összes lelkem.

Azután azt odaadom havernak, aki eladja, és pont ugyanannyit kap érte.

A lényeg azon van, hogy bármit vehetnék és odaadhatnék a haveromnak, hogy a legvégén õ eladja, mint pl. Diablo II-ben egy elejtett lootot, egy általam már nem kívánt fegyvert vagy egyebet. Én most olyat adok neki, amit direkt azért szereztem neki, hogy eladja. Ebben szerintem semmilyen kihasználás nincs, egyszerû kereskedelem az egész.

De ha azzal van a bajod, hogy 200 az eladási és vételi ára is, akkor ez van, ez így lett megcsinálva és kész. Ha ez nem lenne, akkor meg Wooden Arrowokat vennék 10-ért, odaadnám neki az összeset, hogy 5-ért eladja darabját. Feleannyit keresne és többet szenvednék, de inkább maradok a Dung Pieos megoldásnál :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Tényleg beteg ez a Dark Knight Sword, ezt is fogom fejleszteni, egy vágás egy alvó gólem B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban:

-Van valami rendes története, ha igen akkor milyen hosszú csak a fõszálra koncentrálva?

-Mennyire testreszabható egy karakter? Eddig csak pajzsos kardos emberkéket láttam, lehet benne mondjuk egy assassin féle karakterem 2 tõrrel, íjjal, esetleg egy full mágus karakterem?

Kb. ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Amúgy remélem érted, hogy mi ez a "gazdasági rendszer kihasználása", amit én mûvelek.

Sokáig farmolok lelkeket, amibõl veszek Dung Piet. Tehát elmegy az összes lelkem.

Azután azt odaadom havernak, aki eladja, és pont ugyanannyit kap érte.

De ha azzal van a bajod, hogy 200 az eladási és vételi ára is, akkor ez van, ez így lett megcsinálva és kész. Ha ez nem lenne, akkor meg Wooden Arrowokat vennék 10-ért, odaadnám neki az összeset, hogy 5-ért eladja darabját. Feleannyit keresne és többet szenvednék, de inkább maradok a Dung Pieos megoldásnál :D

Igen értettem végig, csak ara gondoltam ,hogy te gürizel és a másiknak van meg a haszon veszteség nélkül mintha magának csinálná az nem szép dolog :) (persze haverok közt oké :D)

Más: Ma megvolt A Ornstein and Smough harc kb 6 óra volt az egész mire sikerült, de azt az élményt amikor összecsuklott mindkettõ ááá (meg azt amikor elsõnek végeztem a gyorssal és a másik full hp-n jelent meg újra...) leírni nem lehet. Hatalmas élmény volt. Ezért ilyen kibjó ez a game megvan a sikerélmény nem is kicsi. Sifhez is eljutottam, de ma már nem sikerült végezni vele viszont a taktika oda is megvan. Csak mi lesz velem jövõhéttõl? kezdõdik a suli és csak hétvégén lesz idõm ááááá. :/

Ja megvolt az eddigi legnagyobb veszteségem 56K soul személyében, de nem esett annyira rosszul mint vártam (nem sokkal korábban 90K-t sikerült megmenteni egy gyûrûvel annak még akkor is örültem szóval lehet emiatt :D)

Razon: Történet az nem nagyon van (de akad). Viszont egyáltalán nem tûnik fel a hiánya, nehéz leírni miért.

Testre szabás megint csak kérdéses, csinálhatsz assasin féle karaktert, de a harcrendszer rákényszerít a pajzs használatra (fõleg a kezdõket) nézz streamet twitch tv-n abból sok mindenre rájöhetsz ,hogy mint merre megy a játékkal kapcsolatban. :)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Igen, történet az az, hogy szívsz mint az állat, de ha nem adod fel a reményt akkor hatalmas élmények várnak rád :D

Nekem amúgy rohadtul tetszik, tuti, hogy egy párszor még végigfogom tolni, most így 35 játékóra után (53 lvl) a 40%-nál tartok.

A harcrendszere, az egyedi világa, a pályák felépítése, a csodálatos zenéje

:troll:

és a rengeteg kihívás teszi ezt a játékot naggyá nah meg persze a multi, amit még nem próbáltam, és amit nem is olyan könnyû összehozni :D ahogy hallottam...

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Tegnap este VÉÉÉGRE sikerült megoldani azt, hogy menjen rendesen a multi, Quelaag meghót, és most lehet menni Sen's Fortressbe. Utóbbit egyedül le kellene nyomni, majd havernak segíteni. Közben van Gold Covetous Serpent Ringem, amivel inkább a Depthsben kellene farmolni a patkányokat, mint a híd alatt Undead Burgben. Megígértem havernak, hogy szerzek majd 99 Humanity-t, amibõl 30 az enyém, egy Covenant végett :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Hajnalban néztem streamet twitch-en. JP elsõ végigjátszása,hamadjára futott neki a bossnak és sens's fortess tetejérõl LELÖKTE iron golemet. Õ megfagyott vagy 2 percig a chat meg tele lett spammelve LOL-lal én is csak pislogtam :D

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Hajnalban néztem streamet twitch-en. JP elsõ végigjátszása,hamadjára futott neki a bossnak és sens's fortess tetejérõl LELÖKTE iron golemet. Õ megfagyott vagy 2 percig a chat meg tele lett spammelve LOL-lal én is csak pislogtam :D

Jaja, néztem én is ilyen Speedrunokat, és én is csak néztem, mikor a gyerek megszúrkálta az Iron Golem lábát, és hopp lezúdult a mélybe. Én is ezt a taktikát fogom nyomatni majd :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...