Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Elder Scrolls Online


Sydius

Recommended Posts

heureka

Sziasztok. Lenne egy kérdésem, az érdekelne hogy miután beírtam a beta keyt a reedem kódhoz utána kér Address-t meg Várost, és oda bármit írok be nem fogadja el. Mi lehet a baj? Már megoldottam....

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Valószínűleg másik szerverre/layerre vagy tudom én mire kerültem, mert játszhatatlanul laggolt a játék pvp része. Az előző event alatt kb 200+os csatákat kibírtam minimális laggal, de jelen esetben 10s-es skill delay van. Ezek ellenére is sikerül összehozni majdnem rank5öt, top200ban benne is voltam. Néztem a lista elejét, egy tag az első helyen 150K-t összefarmolt már :o Hogy viszonyítási alap legyen, én két event alatt ~35k-t hoztam össze :lol:

Ez volt az egyik oka amiért talán beszerezném a játékot, de ha ez így marad...

Volt szerencsém többször instázni is daggerfall oldalon, tetszik a rendszer. Persze azért kicsit fura is mert csak 4en lehetünk egy groupban

Link to comment
Share on other sites

Razon

Néztem streamet valami dungeonról, ehh :blink: Ennél unalmasabb MMOt én még talán nem láttam, boss fightokon el lehet aludni, az animációk katasztrófa, egyetlen dolog ami tetszett hogy a spellek egész normálisak, nem olyan fénylő bombák amik eltakarják az egész fightot és képernyőt mint GW2ben. Csak annyit mondok ha valakinek tetszik az ESO, próbálja ki a GW2t és garantált hogy az jobban fog tetszeni :D

Link to comment
Share on other sites

-Seraph-

Néztem streamet valami dungeonról, ehh :blink: Ennél unalmasabb MMOt én még talán nem láttam, boss fightokon el lehet aludni, az animációk katasztrófa, egyetlen dolog ami tetszett hogy a spellek egész normálisak, nem olyan fénylõ bombák amik eltakarják az egész fightot és képernyõt mint GW2ben. Csak annyit mondok ha valakinek tetszik az ESO, próbálja ki a GW2t és garantált hogy az jobban fog tetszeni :D

Üdv! A "néztem" szerintem messze nem elegendõ ahhoz, hogy véleményt formálhasson az ember bármirõl is. Nézni a szexet meg csinálni teljesen különbözõ dolog és ez szerintem a játékokra is eléggé jellemzõ. A mostani béta hétvége vége felé járunk, durván 13 órát toltam bele egy 9-es sötét elf "rugóba", meg kell mondjam mikor ezt elértem jöttem rá, hogy mennyi arculata van a játéknak, többek közt igaz egy mmonál nem a legsúlyosabb mérvadók egyike, de mivel mégis csak rpg így a történetet is figyelembe kell venni, az pedig egyenesen beszívja az embert. Nagyon ötletes küldetések vannak, online játékban véleményem szerint sikerült elõször megvalósítani azt, hogy ne a tíz disznófarkat kelljen összegyûjteni vagy megölni 20 kecskét. Vannak ilyenek is, de a számuk elenyészõ. Mivel nem tesztet írok, (lehet kellene) a boss fight-okról csak annyit, hogy nem egyet toltam le és igen csak vérizzadós volt, figyelnem kellett mikor mit castol a boss, elugorjak e, belefér e még a skill stb. Kicsit erõseknek is érzem õket, de van még mit javítani a játékon mivel nem áll készen a megjelenésre.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Üdv! A "néztem" szerintem messze nem elegendõ ahhoz, hogy véleményt formálhasson az ember bármirõl is. Nézni a szexet meg csinálni teljesen különbözõ dolog és ez szerintem a játékokra is eléggé jellemzõ. A mostani béta hétvége vége felé járunk, durván 13 órát toltam bele egy 9-es sötét elf "rugóba", meg kell mondjam mikor ezt elértem jöttem rá, hogy mennyi arculata van a játéknak, többek közt igaz egy mmonál nem a legsúlyosabb mérvadók egyike, de mivel mégis csak rpg így a történetet is figyelembe kell venni, az pedig egyenesen beszívja az embert. Nagyon ötletes küldetések vannak, online játékban véleményem szerint sikerült elõször megvalósítani azt, hogy ne a tíz disznófarkat kelljen összegyûjteni vagy megölni 20 kecskét. Vannak ilyenek is, de a számuk elenyészõ. Mivel nem tesztet írok, (lehet kellene) a boss fight-okról csak annyit, hogy nem egyet toltam le és igen csak vérizzadós volt, figyelnem kellett mikor mit castol a boss, elugorjak e, belefér e még a skill stb. Kicsit erõseknek is érzem õket, de van még mit javítani a játékon mivel nem áll készen a megjelenésre.

Azért többszáz óra MMO után videó alapján el tudom dönteni mi nem tetszik, és többnyire igazam is van miután kipróbáltam. Semmi nem fogott meg az ESOban. Várostrom egész jól néz ki, de szinte ugyan ez van GW2ben is, szóval ott sincs sok újdonság. Reméltem a dungeonok érdekesek lesznek, de túl "generic" az egész.

Link to comment
Share on other sites

-Seraph-

Azért többszáz óra MMO után videó alapján el tudom dönteni mi nem tetszik, és többnyire igazam is van miután kipróbáltam. Semmi nem fogott meg az ESOban. Várostrom egész jól néz ki, de szinte ugyan ez van GW2ben is, szóval ott sincs sok újdonság. Reméltem a dungeonok érdekesek lesznek, de túl "generic" az egész.

Ok, ha neked ez a véleményed akkor ez, nem akarlak meggyőzni semmiről, csupán én is a véleményemet mondtam el.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Szerintem dungeon nehézség terén még mindig a Tera vezet, fõleg ha majd jönnek a tier 15-ös dungeon-ök a játékba.

Egyébként szerintem is elég gyenge a TESO,de a GW 2-es insták se túl kreatívak, vagy ép nehezek. Számomra a Holy trinity kivétele a GW-bõl hülyeségnek tûnik,a class egyéniségek így elégé elmosódtak a számomra. A GW 2 jutalmazási rendszere számomra meg abszolút gyenge, pedig már én is beletoltam vagy 1000 órát. Vágom én ,hogy arra épül a játék, hogy te magad találj magadnak célokat, de én azt szeretem ha maga a játék állítja ezt fel...én a réig progess alapú játékmenet híve vagyok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

akinek kell hétvégére beta kulcs az írjon. van egy darab fölösbe.

Link to comment
Share on other sites

kalady

Sziasztok!

Szerintetek hol érdemesebb elõrendelni a játékot? (digitális verziót, nem imperial editiont)

Mert láttam G2A.com-on 35€-ért digitális verziót, csak nem tudom, hogy mennyire megbízható ez a webshop.

Elõre is köszi a javaslatokat!

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Megbízható a g2a szerintem, sok helyen felkapott lett

Link to comment
Share on other sites

kalady

Megbízható a g2a szerintem, sok helyen felkapott lett

Ok, köszi, akkor megveszem ott.

Link to comment
Share on other sites

catilina

Ítram róla egy tesztfélét (csak ~féle, mivel komolyabb elemzések és összehasonlítások nincsenek benne, csak benyomás), és folytatom is az elmúlt hétvégével, ha nem leszek olyan lusta :)

http://www.alea-area.mblx.hu/

Link to comment
Share on other sites

catilina

Ítram róla egy tesztfélét (csak ~féle, mivel komolyabb elemzések és összehasonlítások nincsenek benne, csak benyomás), és folytatom is az elmúlt hétvégével, ha nem leszek olyan lusta :)

http://www.alea-area.mblx.hu/

Megszületett, az elõzõben posztolt linken meg is nézhetõ, ha valakit érdekel. Elõre szólok: pozitív, szóval nincs benne vicces fikatúra :(

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Doggar

Márciustól elég egyszer megvenni a játékot és minden tartalom elérhetõ lesz ingyen, nem szükséges az elõfizetés. Akinek megvan a játék azok természetesen hozzáférnek a tartalomhoz ingyen.

http://www.pcgamer.com/the-elder-scrolls-o...s-subscription/

Érdemes most megvenni, mert biztos picit drágulni fog.

Nem is értem , hogy a GameStar eddig miért nem írta meg... Pedig már a hivatalos oldalon is kinnt van...

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Márciustól elég egyszer megvenni a játékot és minden tartalom elérhetõ lesz ingyen, nem szükséges az elõfizetés. Akinek megvan a játék azok természetesen hozzáférnek a tartalomhoz ingyen.

http://www.pcgamer.com/the-elder-scrolls-o...s-subscription/

Érdemes most megvenni, mert biztos picit drágulni fog.

Nem is értem , hogy a GameStar eddig miért nem írta meg... Pedig már a hivatalos oldalon is kinnt van...

Ember, már 2 kicsi cikk is szólt róla :D.

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Ember, már 2 kicsi cikk is szólt róla :D.

Lemaradtam... Hupsz... :biglol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Doggar

Visszatért valaki?

Engem magába szippantott. Nagyon sokat változtattak a játékon. És komolyan végre úgy éreztem, hogy egy ízig-vérig Elder Scroll játékkal játszom. A Grafika pedig egyszerûen ámulatba ejtõ ultrán... Az biztos, hogy egy jó darabig én megtalálható leszek Tamrielben.

Meg kaptam 700 koronát, csak nem tudom mire fel... Mindenestre, jó hogy van. :-)

Ja és rohadt sokan vannak a kezdõ területen. Rendesen tömörülnek az emberek.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Gamepad támogatása van a játéknak?

Egyedül lehet benne érvényesülni?

Kezdõ MMO-snak bejöhet?

Így, hogy guild wars-os lett már érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Doggar

Gamepad támogatása van a játéknak?

Egyedül lehet benne érvényesülni?

Kezdõ MMO-snak bejöhet?

Így, hogy guild wars-os lett már érdekel.

Nincs gamepad, ugyanis konzolon más a userface...

Lehet persze. Ezek az új mmo-ok már eléggé a solo játékra vannak kihegyezve.

Ha szereted a jó kalandokat egy csodatos világba akkor bátran ajánlom. És mondom a grafika ultrán üt.

Be fog jönni. Semmi bonyolult dolog nincs benne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Fishyfrost

Most hogy f2p a game szerintem teszek egy próbát vele, de lenne egy kérdésem: pve endgame content milyen (ha van)? Anno olvasgattam és írták hogy nem nagyon van neki, ez mára változott? Vagy miben teljesedik itt ki az endgame?

Ezen kívül ránéztem van-e free trial de csak régi topikokat találtam hogy nincs, ez mára változott? Akár invite friend vagy bármi hogy mégis :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Megpróbálom összefoglalni.

Miután elérted a 50-es, veteran 1 szintet, utána tudsz veterán dungeon-öket csinálni és sima, normál dungeon-öket. Ezek ilyen harminc perc körüli 4 fõs dungeonök, ahol kiélheted magad és szerezhetsz néhány lila geart. Ezekhez tartozik az Undaunted napi misszió, amikért külön cuccokat kapsz. 15 normál és ezek közül 8-nak van veterán verziója.

Van egy vet.14 dungeon, City of Ash, ami a legnehezebb ezek közül és vet.14 cuccokat dob.

Majd pedig vannak a Trialok. Ezeket ajánlott vet.14 szinten csinálni és ezek az ESO raidjei. 12 ember kell hozzájuk és ajánlott a klasszod mesterének lenni, ha hozzá akarsz járulni a sikerhez :D Ajánlott pve guildhez csatlakozni és azokkal végigjárni õket.

3 Trial van eddig a játékban. Aetherian Archives, a legkönnyebb. Hel Ra Citadel, ami valamivel nehezebb. Sanctum Ophidia, ami a legnehezebb pve jelenleg a játékban.

Plusz ott van Craglorn, egy teljes térkép, ahol megannyi rövidebb dungeon vár arra, hogy kitakarítsd õket.

Szóval van mit csinálni.

Mondjuk elérni vet. 14et hihetetlenül szenvedõs. Grind grind és grind. Ráadásul a gear drop teljesen random. Minden kinyírt boss után kapsz egy random armor darabot, vagy fegyvert. Meg ott vannak a weekly rewardok, amik szintén randomok. Egyes szettek összeszedéséhez akár hónapok is kellenek lol.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Két kérdésem lenne:

Mennyire hasonlít az Oblivion/Skyrim által kitaposott élményhez sz ESO játékmenete és mennyire csapatjáték - lehet effektíven solo-ban nyomni, vagy kell a minimális csapattoborzás késõbbiekben?

Ennyi pénzért még ha grindolás is van (ami nekem nem szokott gondot jelenteni ha élvezetes a játékmenet) lehet eljátszogatnék vele magam, vagy néha kissebb alkalmi csapatokban.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hangulatában hasonló, viszont a harcrendszer jóval másabb.

Kezdetben csak 5 képességed lehet a quickbar-odon, majd lvl 15 után használhatsz egy második fegyvert, ami újabb 5 képesség használatát teszi lehetõvé. Szóval 10 slottal kell gazdálkodnod.

Csapatjáték teljesen opcionális. Egy hajszálnyival több xpt kapsz, ha csapatban vagy, de csak az ellenfél killekért. Az igazi xp úgyis a misszió befejezésekért jár (kivéve, ha mobokat akarsz grindolni, amíg ki nem hull a hajad... ahhoz érdemes egy partner az extra xpért). A lényeg az, hogy a játék és a sztori teljes élvezetéhez nem szükséges csapatot formálni. Egyedül is ugyanolyan effektíven tudsz szintezni, mint csapatban.

Én teljesen egyedül szinteztem a karakterem és egész pozitív single player játék élményben volt részem. A sztori kiváló, a mellékküldetések közt is van jónéhány izgalmas. A környezet pedig lélegzetelállító. Szóval hangulatában simán hozza egy ESO játék színvonalát.

Szóval csapatjáték opcionális

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Kösz, ez így egész korrektül hangzik. Lehet akkor beszerzem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...