Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Elder Scrolls Online


Sydius

Recommended Posts

wYth-NRG

Kezd érdekelni a TES:O, de nem vagyok MMORPG-s típus.

Valaki elmagyarázná, (általában egy MMO-ban) mennyire kötelezõen piszkál bele a többi játékos a haladásomba, és mennyire kell csapatban menni? Vagy ha mondjuk van lehetõség magányosan végigmenni a sztorin és a questeken, miben más, mint egy single? Mire figyeljen az ember? Játszhatok úgy, hogy ritkán ülök le (ha mondjuk eljön az idõ, hogy nem lesz havidíj)?

Én is speciel ilyen szinten ülnék le vele játszani, de a havidíj miatt egyértelmûen kihagyom. Az összes MMO egy timesink és nem igazán akarok most belemélyedni, remélhetõleg váltanak stratégiát, vagy csak szimplán marad a trial :P

Link to comment
Share on other sites

Razon

Én is speciel ilyen szinten ülnék le vele játszani, de a havidíj miatt egyértelmûen kihagyom

Ne aggódj, marha nagy fail lesz, negyedéven belül meg majd jön a F2P patch.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ne aggódj, marha nagy fail lesz, negyedéven belül meg majd jön a F2P patch.

szerintem sem lesz hosszú életû a havidíjas rendszere. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nem spórolnak azért.

FGzlN6i3IGc

Itt meg gameplay....hát, nagyon sok dolgot hiányolok ami egy MMOban megvan, pl. nagyon kevés információ van dmgről, buffokról, "dot"okról mint pl. burning. Az viszont tetszik hogy a parry nem valami % stat hanem manuális.

hfpYnehJ5TE

Szerintem még így is bukás lesz mint p2p mmo

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nézegettem a faction/race-eket és a classokat. Utóbbiból egyértelműen a Templar jön be (LotRO-ban is healbitch és glass cannon voltam :P). Ha mindenképp elkezdeném a játékot akkor a main-em biztosan Redguard lenne, esetleg High Elf :P

Lesz amúgy még béta vagy valami? Nem vagyok képben. Csak nemrég jelentkeztem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nézegettem a faction/race-eket és a classokat. Utóbbiból egyértelmûen a Templar jön be (LotRO-ban is healbitch és glass cannon voltam :P). Ha mindenképp elkezdeném a játékot akkor a main-em biztosan Redguard lenne, esetleg High Elf :P

Lesz amúgy még béta vagy valami? Nem vagyok képben. Csak nemrég jelentkeztem :unsure:

Nightblade alap nálam :D Nem volt még olyan MMO ahol nem assassin/rogue lett volna az elsõ karakterem. Aztán meg íjász.

Jelentkeztem én is betaba, nemtom hogyan mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Így az infokat nézegetve kezd megfogni a game, annak ellenére, hogy anno amikor bejelentették mennyire hidegen hagyott. ;)

Ha jól halottam/olvastam akkor lesz hozzá gamecard is ugy? Mert ugye aki megveszi/elõrendeli az kap 30 nap ingyen játékidõt hozzá.

Másik lenne még vki aki tolja majd? Csak mert én old republicbol kezdek khm... hogy is mondjam, kiábrándulni...

Ami a main kérdést ilelti az az elf mage csajszi elég erõsen arra ösztönöz h az legyen a majdani main ha meglesz a game. ;)

Na és a végére még 1 kis spoiler:

Abból a ranger muksóból az arrival cinematic végére durván élöhalott lett, csak az nem tiszta nekem, hogy az a daedra? mage vmi átkot mondott rá, v attól a kardtól amivel leszúrták? Mert ha utóbbi akkor a mage csajszira is hasonló sors várhat a nyílvesszõ miatt.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Imádom a TES szériát, de a TESO esetében nem akarok jóslásokba bocsátkozni. Mondjuk úgy, szerintem (kiemelve a SZERINTEM szót) nagyobb a füstje mint a lángja lesz. Remélem tévedek.

A mostani CE edition baromi jó, de ,hogy az Imperial race, és armor locked content ha nem veszel CE-t, vagy digital edition-t, az egy akkora BS, mint a ház. Már jönnek is a videók, fórum bejegyzések sorba ahol nem éppen meleg fogadtatásba részesült az új CE kicsomagolós vidi. Mondom baromi szép (meg drága ), de egyszerûen nem fer, hogy így lezárolunk egy fajt.

Arra hajtanak, hogy sokan vesznek emiatt majd CE-t, megkockáztatva, hogy beszívják, hisz ,hogy milyen lesz a game, az még a jövõ titka. Elsõnek az open beta-át lássuk, de addigra meg elfogy a CE jó eséllyel . A huszonkettes csapdája eset.

Emiatt a húzásuk miatt nem nagyon bízok a Zenimax-ban.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Imádom a TES szériát, de a TESO esetében nem akarok jóslásokba bocsátkozni. Mondjuk úgy, szerintem (kiemelve a SZERINTEM szót) nagyobb a füstje mint a lángja lesz. Remélem tévedek.

A mostani CE edition baromi jó, de ,hogy az Imperial race, és armor locked content ha nem veszel CE-t, vagy digital edition-t, az egy akkora BS, mint a ház. Már jönnek is a videók, fórum bejegyzések sorba ahol nem éppen meleg fogadtatásba részesült az új CE kicsomagolós vidi. Mondom baromi szép (meg drága ), de egyszerûen nem fer, hogy így lezárolunk egy fajt.

Arra hajtanak, hogy sokan vesznek emiatt majd CE-t, megkockáztatva, hogy beszívják, hisz ,hogy milyen lesz a game, az még a jövõ titka. Elsõnek az open beta-át lássuk, de addigra meg elfogy a CE jó eséllyel . A huszonkettes csapdája eset.

Emiatt a húzásuk miatt nem nagyon bízok a Zenimax-ban.

Hmm nem tudom de amit tudok h 7-e és 10-e közötti bétára kaptam kódot, szóval majd mondok többet ha csekkoltam. ;)

Azonban amit eddig hallottam/olvastam az tetszik.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Én is kaptam kódot, de nemtom le-e töltöm, ha túl nagy akkor majd elajándékozom valakinek :D

edit: azt mondják 21 giga, én ezt azt hiszem kihagyom.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Én is kaptam kódot, de nemtom le-e töltöm, ha túl nagy akkor majd elajándékozom valakinek :D

edit: azt mondják 21 giga, én ezt azt hiszem kihagyom.

Én majd ma v holnap este elindítom 10 körül a letöltés-t, reggelre csak leszedi. Amúgy meg a full game release után kb. 60 gigát fog nyomni , már ha jól emlékszem az adatokra. Gépigényre meg nem súlyos, win 7 mellett 4 giga ram pl, meg 512es vidikari, stb.

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

Én is kaptam. Meglátjuk, bár sokat nem várok tõle.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nem kaptam :fuu: vagy spam folderbe ment, lecsekkolom azért :troll:

Szerk: ahogy megírtam ezt a postot telóm jelzett h mail jön, na vajon mi? xD

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Mindenkinek jutott csak nekem nem? Na szép. :D

Viszont akkor jöhetnek az 'elsõ látásra' vélemények mindenkitõl. :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ha jól olvastam péntek este 6tól lesz elérhető a szerver

Én speciel később kaptam mint itt mások, tehát valószínű hogy még mindig küldik a kulcsokat

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

én is kaptam egy kulcsot,ha lesz elég helyem akkor talán ránézek,de túlzottan nem izgat. -_-

Link to comment
Share on other sites

Nomad90
If you participate in the test, please remember that its contents are still protected under the Non-Disclosure Agreement (NDA). You aren’t allowed to share information, media (screens, videos, streams, etc), or anything else related to the test with others. Thank you for testing!

Aranyos.... Magyarán nem mondhatunk semmirõl semmit amit "odaát" látunk, mert azért itt is meg eso-ban is üthet a bannhammer...

If you participate in the test, please remember that its contents are still protected under the Non-Disclosure Agreement (NDA). You aren’t allowed to share information, media (screens, videos, streams, etc), or anything else related to the test with others. Thank you for testing!

Aranyos.... Magyarán nem mondhatunk semmirõl semmit amit "odaát" látunk, mert azért itt is meg eso-ban is üthet a bannhammer...

Annyira nem vészes azért a szitu mert az NDA csak azt tiltja ha jól veszem ki, hogy az eddig nem publikált tartalmakról nem lehet beszélni, videot, képet, stb közölni. Ilyenek a story, a küldetések, az ellenfelek, stb. Na de pl. classokról azok képességeirõl, stb, olvasgatni már lehet(lásd tamriel foundry), szóval azokat elviekben ki lehetne vesézni.... A sorcerer-re amúgy is kíváncsi voltam közelebbrõl. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Nah kis helyzetjelentés a 22 gigából másfél óra alatt lejött 2% a launcher szerint 5 megás nettel.....

Piszok lassan szedi, mondjuk amilyen lassan jön azért picit kárpótol a launcher, amilyen brutál módon néz ki. ;)

Link to comment
Share on other sites

jetine

Nah kis helyzetjelentés a 22 gigából másfél óra alatt lejött 2% a launcher szerint 5 megás nettel.....

Piszok lassan szedi, mondjuk amilyen lassan jön azért picit kárpótol a launcher, amilyen brutál módon néz ki. ;)

Érdekes, nekem nappal teljes sebességgel jött (már indításra kész) 1 mb/s-el, sõt ismerõsömnek 5mb/s-el jött (nem megabit). Lehet most jobban le van terhelve a hálózat.

Eddig nem igazán vártam a játékot, olyan közömbösen álltam hozzá. Gondoltam majd játszok vele, ha ez is ingyenes lesz. Viszont ha már kaptam kulcsot, akkor csak kihasználom, még ha nem is szeretném beleélni magam, tekintve, hogy fizetni úgysem fogok érte.

Én szerettem az Obliviont és a Skyrimet is (igen, a Morrowind kimaradt), viszont azokat végig játszva pont elég volt a játékból. Ugyanezt játszani hónapokon át már nem feltétlen bírnám, azért adok neki 1 esélyt.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nekem minden gond nélkül lejött, elég gyorsan :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Nekem minden gond nélkül lejött, elég gyorsan :unsure:

Lol én hülye balf.......

Nem néztem meg a beállításokat csak hagytam had töltögessen, erre most megnéztem, és united states-röl region-t átettem europe-ra érdekes a gyök kettõbõl rögtön felváltottunk a sebességváltón az utánégetõs mach 3-ra :D

Edit: Közben ugy néz ki a töltögetést befejezte, most "applying patch" megy. Akkor mennyi kell még? Mert olyan 40%-on áll így, de 3 perc alatt húzott 5%-ot mióta átraktam a régiót....

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Lol a fenébe, gondoltam edzés elött belekukkantok kicsit, és nem értettem miért error-ozik amikor be akarok lépni utána néztem meg a levelet, hogy 7-én est-ben 12:00-tól lehet csak nyomni, azaz nálunk kb. este 6-tól lehet tolni. :(

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Beengedett B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Túl fáradt vagyok belemélyedni, de lehet benne potenciál.

Egy high elf sorcerert kezdtem, épp csak kijutottam a kezdõterületrõl. Még egy redguard rouge-ban gondolkodom (nem jegyeztem meg az itteni nevét) annak nagyon badass a veteran gearje.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Ha nem crashelne orrba-szájba minden apróság miatt (elõször a fullscreen futtatás miatt, aztán a bekapcsolt árnyékok miatt, utána meg minden random dolog miatt :D ), egész tetszene...2 óra alatt 8x léptünk haverokkal ki-be a játékba ami azért elég durva (bár egyikük nemrég olvasta h ezt a készítõk is észlelték és gondolom emiatt van maintenance)... Nord Templart csináltam de csak azért, h haverokkal együtt tolhassuk, a szívem amúgy a Redguardok felé húz de félek a hétvégén nem fogok velük megismerkedni :) estére még visszanézek, hátha javítottak a szerverstabilitáson...de amúgy nem tûnik annyira rossznak...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...