Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Elder Scrolls Online


Sydius

Recommended Posts

Doggar

Hangulatában hasonló, viszont a harcrendszer jóval másabb.

Kezdetben csak 5 képességed lehet a quickbar-odon, majd lvl 15 után használhatsz egy második fegyvert, ami újabb 5 képesség használatát teszi lehetõvé. Szóval 10 slottal kell gazdálkodnod.

Csapatjáték teljesen opcionális. Egy hajszálnyival több xpt kapsz, ha csapatban vagy, de csak az ellenfél killekért. Az igazi xp úgyis a misszió befejezésekért jár (kivéve, ha mobokat akarsz grindolni, amíg ki nem hull a hajad... ahhoz érdemes egy partner az extra xpért). A lényeg az, hogy a játék és a sztori teljes élvezetéhez nem szükséges csapatot formálni. Egyedül is ugyanolyan effektíven tudsz szintezni, mint csapatban.

Én teljesen egyedül szinteztem a karakterem és egész pozitív single player játék élményben volt részem. A sztori kiváló, a mellékküldetések közt is van jónéhány izgalmas. A környezet pedig lélegzetelállító. Szóval hangulatában simán hozza egy ESO játék színvonalát.

Szóval csapatjáték opcionális

Igen. Ezt így osztom.

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Köszömtem, a közeljövõben szerintem teszek egy próbát vele.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Köszömtem, a közeljövõben szerintem teszek egy próbát vele.

Én nem túl rég megvettem, de hetek óta nem játszottam vele. Egy kissebb idõszakra kipróbálhatod az account-omról, ha érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...