Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friss, ropogós, hot!


GustyX

Recommended Posts

  • 1 month later...
GustyX

Deadpool játék készül?

Igazából nem vagyok otthon a képregényhõsökben, a karaktert sem ismerem, csupán annyit tudok róla, hogy valami mutáns-ügynök-nindzsa féle és jó a "skinje". Ebbõl pedig csak egy remek játékot lehet összehozni! :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Deadpool játék készül?

Igazából nem vagyok otthon a képregényhõsökben, a karaktert sem ismerem, csupán annyit tudok róla, hogy valami mutáns-ügynök-nindzsa féle és jó a "skinje". Ebbõl pedig csak egy remek játékot lehet összehozni! :D

Amennyire ismerem (sajnos még elég keveset olvastam tõle, de már érik), Deadpool egy óriási fazon, akinek be nem áll a szája és folyamatosan dõl belõle a (jó értelemben vett) hülyeség. :) Természetesen nem szabad az X-Men Origins: Wolverine szörnyûségre alapozni.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Amennyire ismerem (sajnos még elég keveset olvastam tõle, de már érik), Deadpool egy óriási fazon, akinek be nem áll a szája és folyamatosan dõl belõle a (jó értelemben vett) hülyeség. :) Természetesen nem szabad az X-Men Origins: Wolverine szörnyûségre alapozni.

Marvel Ultimate Alliance adhat egy képet még.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gebali1991

Valószínûleg nyolcadikán bejelentik a Grid 2-t.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Valószínûleg nyolcadikán bejelentik a Grid 2-t.

vLOFSMrkFg8

tessék, egy kis teaser :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Kotaku: még májusban került ki ez a kép, mint egy lehetséges új Prince of Persia reboot első jele:

[GSF] Picture

Most viszont kikerült egy screenshot is. Elég érdekes lenne... mindenesetre a screenshot alján a POP: ZERO kódnév látható, és láthatóan dx11-et fog használni.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
GustyX

MW4?

Ha már ígérnek cloaked tech-et, az már biztos valami folytatás lesz, nem pedig elõzmény. Pedig elõzményként lehetne még pár küldetés.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Rövidebb fejlesztési idõ és több DLC. Undorító, gratulálok Capcom

Bírom ezeket a belemagyarázásokat, hogy:

Áááá, nekünk nem kell még több pénz, ezt mind a játékosok érdekében tesszük :omg:

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Diablo III style copy - paste. WTF???? :blink:

1, Hol? Én nem sok hasonlóságot látok, leszámítva a szép grafikát.

2, Ha fenti igaz (volna), akkor is, miért gond? Eleve egy olyan játéknál, amit a Diablo sorozat ihletett.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
GustyX

Ong Bak Tri.

Új oldalnézetes akciójáték. Nem tûnik rossznak a pár kép alapján :).

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Nem egy olyan nagy hír, de én jól szórakoztam rajta, hogy lekerült a Steamrõl a Legends of Pegasus. Erre a játékra én az Iponon kemény 30%-ot adtam, a leginkább lehúzott játékom, és hát a fejlesztõk meg szépen csõdbe is mentek, a játék meg magára maradt kábé alfa állapotban. Szerintem vicces. :) Ez egy jó példa arra, milyen egy igazán, de tényleg rossz játék.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Kb. senkit nem fog érdekelni, de én iszonyat mód örülök ennek: Ace Combat Assault Horizon jön PC-re!!!!!

Csak ne legyen optimalizálatlan (illetve fix FPS), mert akkor tényleg vennem kell egy PS3-at...

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Kb. senkit nem fog érdekelni, de én iszonyat mód örülök ennek: Ace Combat Assault Horizon jön PC-re!!!!!

Csak ne legyen optimalizálatlan (illetve fix FPS), mert akkor tényleg vennem kell egy PS3-at...

Én már nagyon várom, HAWX_1 óta ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
GustyX
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gebali1991

A Microsoft olyan Kinect-szerû kiegészítésen dolgozik, ami az egész szobára kiterjeszti a játékot. Mert egy olyan technológia nem volt elég, ami csak ront az élményen, kiforratlan, és egy normális játék sincs rá <_< Ha a Kinect továbbfejlesztésén dolgoznának, hogy, nem is tudom, tényleg élményt adjon, ne csak elvegyen, azt mondom, oké, de ez...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...