Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friss, ropogós, hot!


GustyX

Recommended Posts

GustyX

Már többször elõfordult velem, hogy egy-egy játékhírt nem tudtam hova elhelyezni, mert egyszerûen nem találtam megfelelõ topicot.

Ide jöhetne minden olyan játékkal kapcsolatos hír, amit nem lehet másik topicba posztolni, mert 1, nincs saját topicja 2, máshova nem illik. Elsõsorban a GSO-n még meg nem jelent hírekre gondolok, mint pl. ez.

Kalandjáték lesz az új XIII rész.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Leon121

Akartam nyitni egy új topicot, ahol a különbözõ játékos rendezvények során felbukkanó videókat, híreket meg lehetne beszélni, hogy ne az legyen, mint most a VGA-nál: néhányan a Mit játszol topicba, mások a PS3 topicba szólnak hozzá a témához, véleményem szerint oda nem illõen. Aztán eszembe jutott ez a topic, ami szerintem jó teret adna ennek. Úgyhogy jöjjön pár videó az idei VGA-ról, a PS3 topicból lenyúlva, néhol saját kommentárral:

Hitman - Absolution

Be kéne pótolni az elõdöket, addig felejtõs.

Tony Hawk's Pro Skater HD

Régi-új Tony Hawk játék, várós!

Tekken - Tag Tournament 2

Új Tekken! Jeee! A verekedõs játékok legjobbja, ideje már, hogy új résszel jöjjön. ^_^ (Igen, a SF meg bekaphatja, szigorúan szubjektíven.) Mondjuk a kétkarakteres harcokat (tag team) én nem igazán szeretem, elég nekem egy karaktert úgy-ahogy megtanulni, ne kelljen már többet is. De azért nyilván lesz tán szóló módja is, szóval váááróóós. :)

The Last of Us

Hû de eredeti. Megint szarrá scriptelt, interaktív film lesz, mint az Unchartedek, ezúttal zombikkal? Hidegen hagy.

C&C Generals 2

A Bioware RTS-t próbál? Erre kíváncsi leszek! Talán jól is jönne, ha egy kicsit más mûfajokban is kipróbálná magát, akkor talán nem akarna az RPG-ibõl mindenféle más mûfajt faragni. -_-

Mass Effect 3

...mondom én! Azért van valami tagadhatatlanul badass ebben a jelenetben: gigakukac kontra óriásrobot, de valahogy mégse válik annyira röhejessé, mint minden második japán játékban, amiben ehhez hasonlót látunk. Mondjuk sok RPG-t nem várok tõle, de attól még jó játék lehet (mint a második rész).

Rainbow Six - Patriots

Passz.

Alan Wake - American Nightmare

Odab.sz. Mondjuk azért remélem itt csak a látvány kedvéért vágták ennyire akciódúsra a cuccost, és a játékban megmarad az elsõ rész feszült hangulata. Szóval remélem inkább olyan lesz, mint az elõd elsõ kétharmada, és nem végig annyira akciódús, mint az a végefelé.

Amazing Spider-Man

Ehh??? A Pókember-sorozatban is azok a részek voltak a leggagyibbak, ahol mindenféle robotokkal harcolt. Remélem más is lesz, mert ez így gááááz.

Bioshock - Infinite

Giccs.

Diablo 3

Fura, de egyszerûen már nem tud lázba hozni. Meg se jelent a játék, de én már unom, hogy a csapból is ez folyik. De szépnek szép.

Fortnite

Passz.

Metal Gear Rising - Revegenace

Ez mi a f...? Röhej, szánalom, gagyi. Még röhejesebb, szánalmasabb és gagyibb, mint eddig volt az MGS sorozat. Szóval a rajongóknak biztos tetszeni fog. ögüü

Transformers - Fall of Cybertorn

Passz.

Szóval lehet kommentálni, akár!

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Bioshock - Infinite

Giccs ?! GICCS ?!!? Kérem ne irkáljon ilyeneket, mert MGS-t szidni, az egy dolog, nekem se tetszik, de ez simán odaver mindennek. -_- Szerintem nagyon rendben van látványilag, egyedüli bajom vele, hogy fps. Az irányítással nem vagyok kibékülve, tps, autós játékok oké, de fps valahogy nem.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Akartam nyitni egy új topicot, ahol a különbözõ játékos rendezvények során felbukkanó videókat, híreket meg lehetne beszélni, hogy ne az legyen, mint most a VGA-nál: néhányan a Mit játszol topicba, mások a PS3 topicba szólnak hozzá a témához, véleményem szerint oda nem illõen. Aztán eszembe jutott ez a topic, ami szerintem jó teret adna ennek. Úgyhogy jöjjön pár videó az idei VGA-ról, a PS3 topicból lenyúlva, néhol saját kommentárral:

Tekken - Tag Tournament 2

Új Tekken! Jeee! A verekedõs játékok legjobbja, ideje már, hogy új résszel jöjjön. ^_^ (Igen, a SF meg bekaphatja, szigorúan szubjektíven.) Mondjuk a kétkarakteres harcokat (tag team) én nem igazán szeretem, elég nekem egy karaktert úgy-ahogy megtanulni, ne kelljen már többet is. De azért nyilván lesz tán szóló módja is, szóval váááróóós. :)

Szóval lehet kommentálni, akár!

Nem lesz solo mód a verekedõs játékokban meg úgyis meg kell tanulni alapszinten minden karaktert még ha nem is használod.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ezek közül egyedül az új hitman, és rainbow six érdekel, meg persze a mass e 3....talán a last of us lehet érdekes még, a többi... áh.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mi ez az új Hitman? Hogy merik ezt eleve Hitman-nek nevezni? Bemegy és lemészárol mindenkit? Mióta ez a 47-es stílusa? RIP Hitman. Meg úgy ~2006 után RIP gaming, ahogy van, platformfüggetlenül..

Megjegyzem a topik duplikátum, csak rendesen el van dugva az eredeti topik.

http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showtopic=11846

Az egyéb játékok részlegben valóban több értelme volna, szólni kell Godzinak hogy helyezze át (és esetleg a kiemelt jelzést szedje le), és remélhetõleg sikerült egy szép jövõ elé nézõ, aktív topikot csinálni.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Mi ez az új Hitman? Hogy merik ezt eleve Hitman-nek nevezni? Bemegy és lemészárol mindenkit? Mióta ez a 47-es stílusa? RIP Hitman. Meg úgy ~2006 után RIP gaming, ahogy van, platformfüggetlenül..

Állj, állj, állj, állj már le! :angry:

Nem kell itt temetni semmit sem, hát nem láttad a közel 10 perces prezentációt az új részről?

NWf3dPKYf1E

Nah mióta is kell itt halomra lemászárolni itt midnenkit? Én valahogy a videóból nem ezt látom hogy 47-es minigunt fogva darálja az ellenséget. Hanem mint eddig precíz pontosan felmérve a területet, csak a legvégső esetben húzza meg a ravaszt.

Ez az új előzetes is csak egy kedvcsináló, ugyan úgy mint a LEGELSŐ ELŐZETES IS VOLT. Ott pl. megcsodál hatuk milyen hasznos is lehet egy telefonzsinór veszélyes helyzetekkor.

Nem kell itt vészmadárkodva a harangokat kongatni. Nem olyan övön aluli tökön rúgás lesz, mint mostanában kapunk DmC, Resident Evil - Operation: Racoon City, és most már Metal Gear Rising néven. -_-

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Állj, állj, állj, állj már le! :angry:

Nem kell itt temetni semmit sem, hát nem láttad a közel 10 perces prezentációt az új részrõl?

Nah mióta is kell itt halomra lemászárolni itt midnenkit? Én valahogy a videóból nem ezt látom hogy 47-es minigunt fogva darálja az ellenséget. Hanem mint eddig precíz pontosan felmérve a területet, csak a legvégsõ esetben húzza meg a ravaszt.

Ez az X-ray vision már elég a név megcsúfolásához...meg hogy játsszak egy Hitman-nel :D.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Ez az X-ray vision már elég a név megcsúfolásához...meg hogy játsszak egy Hitman-nel :D.

És még azt is mutatja merre megy . :D

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Bioshock - Infinite

Giccs ?! GICCS ?!!? Kérem ne irkáljon ilyeneket, mert MGS-t szidni, az egy dolog, nekem se tetszik, de ez simán odaver mindennek. -_- Szerintem nagyon rendben van látványilag, egyedüli bajom vele, hogy fps. Az irányítással nem vagyok kibékülve, tps, autós játékok oké, de fps valahogy nem.

Pedig eddig az Infinite nekem se tetszik! Szép, meg látványos, gondolom ezért is az a nagy fene felhajtás, de ugyanakkor egy felhõk közé rejtett város már túl hülyeség nekem. Mert hogy az óceán mélyén, hát nah, el lehet rejteni, de a felhõk között? Aha, jah!

Nekem eddig túl EPIC a játék, de a történetrõl még sz@rt se tudni, nekem meg az lenne a fontosabb mint a látvány. Ha értelmes magyarázat lesz mindenre akkor jó, de nem hinném hogy lesz.

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Pedig eddig az Infinite nekem se tetszik! Szép, meg látványos, gondolom ezért is az a nagy fene felhajtás, de ugyanakkor egy felhõk közé rejtett város már túl hülyeség nekem. Mert hogy az óceán mélyén, hát nah, el lehet rejteni, de a felhõk között? Aha, jah!

Nekem eddig túl EPIC a játék, de a történetrõl még sz@rt se tudni, nekem meg az lenne a fontosabb mint a látvány. Ha értelmes magyarázat lesz mindenre akkor jó, de nem hinném hogy lesz.

Szerintem meg tökmindegy, a Bioshockok lényege a játékmenet, a sztori bevallottan csak ürügy. Mellesleg az sem kimondottan zavaró, hogy vidámabb, világosabb, "élhetõbb" környezetet kapunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Leon121

X-Com: Enemy Unknown névvel új stratégia készül a Firaxis (ld: Civilization) gondozásában

Engedje meg, hogy asztak.rva!

Várós, akármi is lesz belõle. A régi X-Com az egyik legjobb játék, ami valaha készült, és a Civilization fejlesztõinek kezében készül egy igazi, nem-FPS folytatás? Rengeteg kérdés van (mit változtatnak, mi marad), de ez akkoris igencsak nagy hír. :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

Gondoltam ez a topik a legmegfelelõbb erre:

Az Empire magazin weboldalának top 50-es listája a leghíresebb(vagy leghírhedtebb) videójáték karakterekrõl.

LINK

Lehet szavazni is a kedvencekre, feljebb vagy lejjebb lenne a helyük a listán :)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Gordon Freeman, mint elsõ ? :biglol:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Gordon Freeman, mint elsõ ? :biglol:

Én is látatlan azonnal Mario-t mondtam, volt is meglepetés -_-

Meg úgy egyébként is van jópár wtf helyezett :)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Mortal Kombat 1-2-3 Steamen.

Errõl csak én nem tudtam?

Próbáltam 360-on a trialját, de az a helyzet, hogy efölött így, ebben a formában már nagyon-nagyon, nagyon eljárt az idõ. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

XCube

Próbáltam 360-on a trialját, de az a helyzet, hogy efölött így, ebben a formában már nagyon-nagyon, nagyon eljárt az idõ. :unsure:

Hát az ilyen idõs játékokat csak nosztalgia szinten lehet értékelni. Én nagyon jól el vagyok velük, pontosan ugyanaz, mint régen, nem is várok többet tõlük.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...