Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friss, ropogós, hot!


GustyX

Recommended Posts

SaltyDave

Nem értek egyet Stiffel, de végülis a Végzet Temploma is elõzmény, mégis beleszámít az Indy-trilógiába :D.

Itt annyi történt, hogy nagy csinnadrattával lezárták a sztorit, de a kiadónak nagyon megtetszett a sok zöldhasú, ami befolyt a játékból, és amolyan kiskapuként elhatározták, hogy akkor elõzményt csinálnak. Nem feltétlenül szimpatikus hozzáállás számomra, de én eddig is távol maradtam a GoW-tól.

Magyarul lehúzás :troll: .

Link to comment
Share on other sites

XCube

Na, szeretném, ha kicsit többen paprikáznák fel magukat a közelgõ Dishonored kapcsán.

Szólok egyrészt a Half-Life 2 rajongóihoz, mivel a City 17-t tervezõ Viktor Antonov az egyik lead designer. Aztán szólok:

- a Bioshock és a System Shock rajongóihoz, mert egyértelmûen hasonló élményben lehet részünk,

- az Assassin's Creed rajongóihoz, mert bérgyilkos a fõszereplõ,

- a Thief és a Deus Ex rajongóihoz, mert e két széria fejlesztõi közül is dolgoznak a játékon, plusz steampunkos-lopakodós-kihallgatós dolgokra is számíthatunk,

- a Skyrim és a Fallout 3 rajongóihoz, mert a Bethesda szállítja az árut,

- és végül, de legeslegelsõ sorban az Arkane Studios rajongóinak, mert õk a fejlesztõk. Dark Messiah és Arx Fatalis.

Na most, akár nagy lesz a játék, akár nem, érzem, hogy eléggé csend van a marketing ellenére, márpedig az Arkane Studios megérdemli a figyelmet. És szerintem rendkívül minõségi cucc lesz.

Én ezt a paprikát már rágom egy ideje, szóval csak ráéljenzek a hadjáratod sikerére :) .

Õszintén szólva legalább annyira várom, mint a Bioshock Infinite -et, ha nem jobban :) .

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Na, szeretném, ha kicsit többen paprikáznák fel magukat a közelgõ Dishonored kapcsán.

[GSF] Picture

Szólok egyrészt a Half-Life 2 rajongóihoz, mivel a City 17-t tervezõ Viktor Antonov az egyik lead designer. Aztán szólok:

- a Bioshock és a System Shock rajongóihoz, mert egyértelmûen hasonló élményben lehet részünk,

- az Assassin's Creed rajongóihoz, mert bérgyilkos a fõszereplõ,

- a Thief és a Deus Ex rajongóihoz, mert e két széria fejlesztõi közül is dolgoznak a játékon, plusz steampunkos-lopakodós-kihallgatós dolgokra is számíthatunk,

- a Skyrim és a Fallout 3 rajongóihoz, mert a Bethesda szállítja az árut,

- és végül, de legeslegelsõ sorban az Arkane Studios rajongóinak, mert õk a fejlesztõk. Dark Messiah és Arx Fatalis.

Na most, akár nagy lesz a játék, akár nem, érzem, hogy eléggé csend van a marketing ellenére, márpedig az Arkane Studios megérdemli a figyelmet. És szerintem rendkívül minõségi cucc lesz.

én már rég óta csendben figyelem :)

Zze1wpwVl7c

E1HlYTukh9A

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Karez

Már most sûrû a 2013-as év elsõ negyedéve.

Kapásból három játék csúszott erre az idõszakra:

- Bioshock Infinite (2013 Január-Március környéke)

- Aliens - Colonial Marines (2013 Január)

- DmC - Devil May Cry (szintén 2013 Január)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Dishonored:

[GSF] Picture

Állítólag Halo 4 multi beta:

BPhhb1gidPg

Planetside 2:

mfwd3U709dc#!

Tipikus EA....

Link to comment
Share on other sites

Cori

Dishonored. a vért a játékokban még mindig nem tudják normálisra megoldani? muszály mindig ezt a paradicsomszósz effektust alkalmazni? :D

Halo 4. én nagyon várom már. remélem befejezik a storyt, master chief visszajut a Földre és mindenki boldog. meglátjuk, h rókabõr lesz-e

Planetside 2 jó mókának tûnik

EA. attól, h a cég tönkrement még adhat ki bugfix patchet a játékhoz az Electronic Arts.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Halo 4. én nagyon várom már. remélem befejezik a storyt, master chief visszajut a Földre és mindenki boldog. meglátjuk, h rókabõr lesz-e

Azt nyilatkozták, hogy ez egy egészen más játék lesz, mint az eddigi Halo -k, új környezet, új minden.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Azt nyilatkozták, hogy ez egy egészen más játék lesz, mint az eddigi Halo -k, új környezet, új minden.

lol? pedig az első trailer az új Haloról pont ott keződött ahol a 3 befejeződött

Y9iQiHNXgMU

Link to comment
Share on other sites

Cori

yééééy. egyik kedven játéksorozatom lett a Dead Space.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Gondoltam ide is kiírom, hátha valakit érdekel:

E3 2012 konferencia idõpontok:

Microsoft: 2012, június 4. - 19.30

EA: 2012, június 4. - 21.30

Ubisoft: 2012, június 4. - éjfél

Sony: 2012, június 5. - 3.00 (igen, hajnali idõpont)

Nintendo: 2012, június 5. - 6.00

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Gondoltam ide is kiírom, hátha valakit érdekel:

E3 2012 konferencia idõpontok:

Microsoft: 2012, június 4. - 19.30

EA: 2012, június 4. - 21.30

Ubisoft: 2012, június 4. - éjfél

Sony: 2012, június 5. - 3.00 (igen, hajnali idõpont)

Nintendo: 2012, június 5. - 6.00

2 vizsganap, zsír. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Miért baj az hogy nem ugyan azt akarják eladni 11.re?

Miért baj az hogy igazi vérfrissítést kap?

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Miért baj az hogy nem ugyan azt akarják eladni 11.re?

Miért baj az hogy igazi vérfrissítést kap?

Hm?

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Hm?

Gondolom ez a videós topicban zajló Tomb Raideres eszmecseréhez akart menni.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Bocsánat, változtak az E3-as konferencia idõpontok:

Microsoft, Hétfõ 18:30

EA, Hétfõ 22:00

Ubisoft, Kedd 00:00

Sony, Kedd 03:00

Nintendo, Kedd 18:00

Élõ közvetítés, mint eddig is a gametrailers, gamespot, és IGN honlapokon lehet követni.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Bocsánat, változtak az E3-as konferencia idõpontok:

Microsoft, Hétfõ 18:30

EA, Hétfõ 22:00

Ubisoft, Kedd 00:00

Sony, Kedd 03:00

Nintendo, Kedd 18:00

Élõ közvetítés, mint eddig is a gametrailers, gamespot, és IGN honlapokon lehet követni.

+ Spike TV.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Jön az új Forza 4-DLC, viszont a 10 autót tartalmazó, 560 MSP-be kerülõ pakk nem része a Season Passnak. Csak szerintem óriási gyökérség ez? Hiszen a Season Pass lényege az, hogy kifizetsz egy rakás pénzt, hogy aztán ne kelljen egyenként megvenni a DLC-ket, és akkor kiadnak egy ilyet. Jól teszem, hogy inkább megvárom az Ultimate vagy GotY Editiont, bár van egy olyan érzésem, hogy abból is lesz pofájuk kihagyni pár csomagot.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Jön az új Forza 4-DLC, viszont a 10 autót tartalmazó, 560 MSP-be kerülõ pakk nem része a Season Passnak. Csak szerintem óriási gyökérség ez? Hiszen a Season Pass lényege az, hogy kifizetsz egy rakás pénzt, hogy aztán ne kelljen egyenként megvenni a DLC-ket, és akkor kiadnak egy ilyet. Jól teszem, hogy inkább megvárom az Ultimate vagy GotY Editiont, bár van egy olyan érzésem, hogy abból is lesz pofájuk kihagyni pár csomagot.

Igazából autóversenyekhez annyira sok értelmét nem látom a DLC-knek, pláne a plusz autókat adóknak. Forza 3-ban is volt alapból vagy nemtomhányszáz járgány, töredékét próbáltam eddig, és akkor még volt mellé egy halom DLC. :) Mondjuk én nem vagyok jó példa, nem vagyok éppen autómegszállott. :)

Link to comment
Share on other sites

GustyX
Link to comment
Share on other sites

Karez

LEGO City Undercover (ala LEGO GTA B) )

PI9DaepJ_fk

Link to comment
Share on other sites

GustyX

LEGO City Undercover (ala LEGO GTA B) )

PI9DaepJ_fk

Több ilyen, filmektõl független LEGO játék kellene. PC-re...

Link to comment
Share on other sites

Cori

Több ilyen, filmektõl független LEGO játék kellene. PC-re...

+1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...