Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fotográfia - Vol 2.


Balee

Recommended Posts

PartyTuja

Mindent meg lehet oldani egy lángvágó segítségével. ^^

Ha akarnám el tudnám még egy csípõfogóval is vágni olyan vékony :D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Valaki nem tudja hogy hogy lehet esetleg házilag összedobni egy ilyesmi stabilizátort ? :D

Közben keresgettem, vannak itt ám megoldások :D

hihetlen mennyire találékony néhány ember :D

Az utolsó jó móka, mi is hasonlóan oldottuk meg egyszer, de volt olyan, hogy egy bevásárló kosárba ültettük az operatõrt és kézben tartotta a "steadycam"-et ami egy állványon volt! :D Így mentünk végig egy több termes fotóstúdión. :)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Stau: a pentax szetted megvan még? Ha igen, akkor mennyiért vesztegeted? x)

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Stau: a pentax szetted megvan még? Ha igen, akkor mennyiért vesztegeted? x)

Már nem eladó neki, ha jól emlékszem tavasz környékére tolta el a váltást.

Viszont én meg gép nélkül maradtam, legalább addig míg nem lesz pénzem egy dslr megvételére. Szóval úgy ballagásig maximum telefonnal szórakozhatok, de azzal meg nem nagyon akarok... :D

Utolsó képem ez lett publisholva a powershot a400-assal:

[GSF] Picture

Most meg jöhet a gondolkodás, hogy milyen gépet lenne majd érdemes venni. Lesz idõm átgondolni... :)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Lehet, hogy nekem is ki kell majd csengetnem egy százast nem saját célokra, ezért nálam se teljesen biztos az új gép x[

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Stau: a pentax szetted megvan még? Ha igen, akkor mennyiért vesztegeted? x)

Meg, de még nem tudom mennyiért adnám el. Olyan 160-170k körülre tippelném a valós értékét... az más kérdés, hogy mindenki alkudni próbál, csak éppen ez egy olyan ár, hogy ebben egy komplett felszerelés van, számos értékes és eltérõ korú kiegészítõvel (van ami csak pár hónapos és csak azért eladó, mert Canon rendszeren nem veszem majd hasznát), de természetesen alkuképes a dolog értelmes kereteken belül, de megsúgom én 300k felett költöttem rá. De legalább még 2 hónapig nem eladó, mert most új konfig meg egy profinak nevezhetõ monitor beruházás volt és ennyi pénz még kevés lenne az új felszerelésre és addig is kell valamivel fotóznom! :P Bár ha nagyon kell akkor nélkülözöm ennyi ideig a komoly felszerelést, inkább "ismerõsnek" adnám el, mint idegennek a Vaterán!

Amit adok:

  • Pentax K200D gépváz (idõjárás álló)
  • Két kitobjektív (18-55mm és 50-200mm, szintén idõjárás álló kialakításban)
  • Pentax-M f/1.7 50mm (a legélesebb manuális Pentax obi)
  • Pentax AF-360 FGZ rendszervaku (mûködik wireless módban, portrézáshoz jó kis segédfény).
  • Lowepro Edit 160 fotós táska
  • Kingston 4GB SDHC kártya
  • Sanyo Eneloop 8 x 2000 mAh akku készlet, eredeti töltõvel, ez még 100% hogy garis nyárig, de az is lehet, hogy nem 1 hanem 2 év van rá. Nagyon badass akkuk, önmerülésük szinte nulla és a hideget is kegyetlenül bírják.

Illetve ha kell akkor adok egy alig használt Mikrosat Villanj stúdióvaku szettet (vaku, szabvány stúdió állvány, áteresztõ ernyõ "softbox/oktobox" hatáshoz) 10k-ért, én 14k-ért vettem és van benne egy stúdió állvány mely önmagában is 9k értékû. Talán még garis 1-2 hónapig, de ez nem biztos, tavaly ilyenkor vettem. Két tabló és három modell fotózáson használtam, kiegészítõ fénynek és/vagy derítésre tökéletes. Meg vettem hozzá egy vakusaruba illesztetõ szinkroncsatlakozót, jelenleg kábellel köthetõ a gépvázhoz, de Vaterán occsóé' vesztegetik a kínai rádiós kioldókat is. Továbbá van egy hagyományos tripodhoz való tartókonzolom, mellyel a gépvázhoz való rendszervakut lehet felrakni bármilyen fotóállványra (vagy stúdióállványra), plusz van benne ernyõ tartó, plusz egy második (fényvisszaverõ) ernyõm, mely 120 cm átmérõjû és kifordítható (arany/ezüst). A tartókonzol és az ernyõ árát még nem tudom, azt sem vágom már, hogy mennyiért vettem õket, de kb 3-4k darabja.

Lehetõleg egyben akarom eladni a szettet. A gépvázat és a két kitobjektívet legalábbis CSAK EGYBEN adom, a többi opcionálisan választható hozzá, de igazából mindegyikre szükség lesz késõbb, olcsóbb így, mint boltban újat venni belõlük. A Pentax-M f/1.7 50mm pedig csak pár hónapos szerzeményem, noha több mint 20 éves a kicsike, de kifogástalan állapotban van! Ezt is ajánlom, hogy vidd el, mert egy igazi "masterpiece" a prémium kategóriából!

krokos: Igen, tavaszra toltam az eladást, mert elõrébb hoztam az új konfig meg a monitor megvásárlását. Aztán még félre kell tennem a melóval nem kevés pénzt, hogy a Pentax felszerelésem eladásából befolyó összeget hozzácsapva teljes legyen az átállás Canon rendszerre. De olyan 2 hónap múlva esedékes lenne már.

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

És egyébként már van kilátás rá, hogy milyen Canon gépre/rendszerre szeretnél átállni? :) Már csak úgy a kíváncsiságból kérdem... :D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

És egyébként már van kilátás rá, hogy milyen Canon gépre/rendszerre szeretnél átállni? :) Már csak úgy a kíváncsiságból kérdem... :D

EOS 5D MkII lenne a cél, de szerintem az még nem jön össze. Szóval egy EOS 550D marad, mert video tudásban ugyan azt hozza, képminõségben meg inkább az objektív dominál. Egyedül a stúdiófotóhoz használatos funkciók hiányoznak (meg ugye a Full Frame, de ez utóbbinak nincs akkora jelentõsége mûtermi fotónál, mint mondjuk tájfotó esetében). De késõbb egy Canon EOS 5D MkII lesz majd (vagy az akkori megfelelõje), ennek megfelelõen akarom majd az objektív parkot is kialakítani, hogy majd idõvel csak váz csere legyen.

Meg így sem áll majd meg a dolog 300-400k alatt, mert a gépváz egy dolog, de kellenek objektívek, rendszervaku(k), csereakkuk, portré markolat, stb, stb, stb...

Link to comment
Share on other sites

Lord_Porcio

Egy kis laza esti szórakozás eredménye:

[GSF] Picture

A sorozat többi képét pedig itt tekinthetitek meg :)

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Én pedig 10 perce indítottam el a Flickr-emet is! Eddig még nem foglalkoztam vele, valószínûleg a továbbiakban is a DeviantART marad az elsõdleges publikálási helyem, lévén abban fényévekkel profibb és jobb közösségi funkciók és irányelvek vannak, illetve szerintem a képfeltöltés is sokkal szabadabban testre szabható. De azért kell a Flickr is, sokaknak nincs DeviantART fiókja! :)

Klikk a képre a megtekintéshez:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Meg, de még nem tudom mennyiért adnám el. Olyan 160-170k körülre tippelném a valós értékét... az más kérdés, hogy mindenki alkudni próbál, csak éppen ez egy olyan ár, hogy ebben egy komplett felszerelés van, számos értékes és eltérõ korú kiegészítõvel (van ami csak pár hónapos és csak azért eladó, mert Canon rendszeren nem veszem majd hasznát), de természetesen alkuképes a dolog értelmes kereteken belül, de megsúgom én 300k felett költöttem rá. De legalább még 2 hónapig nem eladó, mert most új konfig meg egy profinak nevezhetõ monitor beruházás volt és ennyi pénz még kevés lenne az új felszerelésre és addig is kell valamivel fotóznom! :P Bár ha nagyon kell akkor nélkülözöm ennyi ideig a komoly felszerelést, inkább "ismerõsnek" adnám el, mint idegennek a Vaterán!

Amit adok:

  • Pentax K200D gépváz (idõjárás álló)
  • Két kitobjektív (18-55mm és 50-200mm, szintén idõjárás álló kialakításban)
  • Pentax-M f/1.7 50mm (a legélesebb manuális Pentax obi)
  • Pentax AF-360 FGZ rendszervaku (mûködik wireless módban, portrézáshoz jó kis segédfény).
  • Lowepro Edit 160 fotós táska
  • Kingston 4GB SDHC kártya
  • Sanyo Eneloop 8 x 2000 mAh akku készlet, eredeti töltõvel, ez még 100% hogy garis nyárig, de az is lehet, hogy nem 1 hanem 2 év van rá. Nagyon badass akkuk, önmerülésük szinte nulla és a hideget is kegyetlenül bírják.
Illetve ha kell akkor adok egy alig használt Mikrosat Villanj stúdióvaku szettet (vaku, szabvány stúdió állvány, áteresztõ ernyõ "softbox/oktobox" hatáshoz) 10k-ért, én 14k-ért vettem és van benne egy stúdió állvány mely önmagában is 9k értékû. Talán még garis 1-2 hónapig, de ez nem biztos, tavaly ilyenkor vettem. Két tabló és három modell fotózáson használtam, kiegészítõ fénynek és/vagy derítésre tökéletes. Meg vettem hozzá egy vakusaruba illesztetõ szinkroncsatlakozót, jelenleg kábellel köthetõ a gépvázhoz, de Vaterán occsóé' vesztegetik a kínai rádiós kioldókat is. Továbbá van egy hagyományos tripodhoz való tartókonzolom, mellyel a gépvázhoz való rendszervakut lehet felrakni bármilyen fotóállványra (vagy stúdióállványra), plusz van benne ernyõ tartó, plusz egy második (fényvisszaverõ) ernyõm, mely 120 cm átmérõjû és kifordítható (arany/ezüst). A tartókonzol és az ernyõ árát még nem tudom, azt sem vágom már, hogy mennyiért vettem õket, de kb 3-4k darabja.

Lehetõleg egyben akarom eladni a szettet. A gépvázat és a két kitobjektívet legalábbis CSAK EGYBEN adom, a többi opcionálisan választható hozzá, de igazából mindegyikre szükség lesz késõbb, olcsóbb így, mint boltban újat venni belõlük. A Pentax-M f/1.7 50mm pedig csak pár hónapos szerzeményem, noha több mint 20 éves a kicsike, de kifogástalan állapotban van! Ezt is ajánlom, hogy vidd el, mert egy igazi "masterpiece" a prémium kategóriából!

krokos: Igen, tavaszra toltam az eladást, mert elõrébb hoztam az új konfig meg a monitor megvásárlását. Aztán még félre kell tennem a melóval nem kevés pénzt, hogy a Pentax felszerelésem eladásából befolyó összeget hozzácsapva teljes legyen az átállás Canon rendszerre. De olyan 2 hónap múlva esedékes lenne már.

Elég szépen összeszedted a rendszert magadnak! x) Tényleg jó dolgok vannak a pakkban.

Amikor majd eladásra kerül a cucc, kérlek szóljál nekem is (lehetõleg elsõk között xP), mert megveszem, ha megvan rá a keret. Én így elsõre 190-195 ezerre gondoltam, de majd akkor megbeszéljük.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Elég szépen összeszedted a rendszert magadnak! x) Tényleg jó dolgok vannak a pakkban.

Amikor majd eladásra kerül a cucc, kérlek szóljál nekem is (lehetõleg elsõk között xP), mert megveszem, ha megvan rá a keret. Én így elsõre 190-195 ezerre gondoltam, de majd akkor megbeszéljük.

Akkor ez túl is van tárgyalva, visszatérünk a kérdésre amint mindkettõnk elég kerettel rendelkezik a beruházáshoz! :D

Link to comment
Share on other sites

Bice

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Bice

Én pedig 10 perce indítottam el a Flickr-emet is! Eddig még nem foglalkoztam vele, valószínûleg a továbbiakban is a DeviantART marad az elsõdleges publikálási helyem, lévén abban fényévekkel profibb és jobb közösségi funkciók és irányelvek vannak, illetve szerintem a képfeltöltés is sokkal szabadabban testre szabható. De azért kell a Flickr is, sokaknak nincs DeviantART fiókja! :)

Klikk a képre a megtekintéshez:

[GSF] Picture

Jó kis galéria, hozzáadtalak kontaktnak!

Most kicsit beléd kötök, de nem úgy. :D Én pont a dA-t utálom, mert egyenként kell feltölteni a képeket és sokat kell macerálni azzal, hogy címet, kategóriát, kommentet és címszavakat adok a képnek. Lehet, hogy a fizetõs fiók másabb, de nem fogok ezért pluszban fizetni. A közösség tényleg jó/jobb, mert kommunikatívabbak és mindenki általában havernak tekinti a másikat. Ami pedig még dühít, hogy tele van Edény! animével (semmi bajom velük, még mielõtt valaki nekem ugrana), és kb. azok vannak fent mindig az utolsó x napi legjobbak között. Inkább mûvészet orientált, mintsem fotóra szakosodott portál, és emiatt mindig felhúzom magam, mikor meglátok egy marha jó, ötletes fotót és nem az, hanem egy buta, tojásra rajzolt "kettõsponthárom" díszeleg a fõoldalon. A daily deviantok között azért akad jó cucc, de azért ott se sûrûn. A Flickr-ben azt szeretem, hogy egyszerre feltölthetõ sok fotó, és utána csoportosan tudom õket címezni, kommentelni, címszavazni...stb. Nagyon letisztult a felhasználói felülete és egyszerû használni. Aztán ott van az, hogy kategorizálhatom (Sets) a fotóim. Az a legkedvencebb opcióm az egész oldalon, mert mindent tudok így a fotókról. Ide is mindig a szetteket linkelek be, mert úgy sokkal kényelmesebb csokorba gyûjteni a fotóim. Itt viszont tuti veszek majd PRO fiókot, mert marha jó szolgáltatásai vannak az oldalnak, van desktop programja, ad egy emailcímet is ugye, le tudom tölteni utólag az összes képem nagy felbontásban, ahogy azt feltöltöttem...stb. Meg itt a közösség is komolyabb szerintem. Sokkal jobban a fotográfiára van specializálódva, és csak elvétve találni idegesítõ munkákat. A csoportok is marha jók, fõleg a külföldiek. (na, most nem leszólom a magyarokat, csak valamiért a kintiek aktívabbak). Pl. Csomó M42-es objektívnek csináltak csoportot, és akkor oda feltöltik, hogy milyen képeket lõttek az adott objektívvel, meg lehet dumálni, hogy mik az objektív bajai, honnan lehet alkatrészeket, átalakítót szerezni...stb. Szóval tényleg egy jó közösségként mûködnek ezek a csoportok.

Összefoglalva nem fikázom a dA-t, mert a mai napig teszem oda fel a képeim, csak a Flickr nekem jobban bejön. Bár megjegyzem, hogy nálam elõször fordítva volt, mert egy Flickr fiókom már töröltem, mert nem tetszett, de aztán még egyet csináltam.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Először én is a flickr-t használtam, és egyet kell értsek majdnem mindenben. Van is egy újabb fiókom ugye, de annyira hozzászoktam már a da-hoz az utóbbi években, hogy lusta vagyok a flickr-t is csinálni. Csak oda áttérni meg serious pain in the ass lenne.

Az is szempont, hogy da-n egész sokan nézegetik a dolgaimat, és flickr-en újból tábort kéne gyűjteni. Ezek ellenére lehet áttérek, ha egyszer lesz új masina. Szép is volt a napi 100 látogató anno. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Jó kis galéria, hozzáadtalak kontaktnak!

Most kicsit beléd kötök, de nem úgy. :D Én pont a dA-t utálom, mert egyenként kell feltölteni a képeket és sokat kell macerálni azzal, hogy címet, kategóriát, kommentet és címszavakat adok a képnek. Lehet, hogy a fizetõs fiók másabb, de nem fogok ezért pluszban fizetni. A közösség tényleg jó/jobb, mert kommunikatívabbak és mindenki általában havernak tekinti a másikat. Ami pedig még dühít, hogy tele van Edény! animével (semmi bajom velük, még mielõtt valaki nekem ugrana), és kb. azok vannak fent mindig az utolsó x napi legjobbak között. Inkább mûvészet orientált, mintsem fotóra szakosodott portál, és emiatt mindig felhúzom magam, mikor meglátok egy marha jó, ötletes fotót és nem az, hanem egy buta, tojásra rajzolt "kettõsponthárom" díszeleg a fõoldalon. A daily deviantok között azért akad jó cucc, de azért ott se sûrûn. A Flickr-ben azt szeretem, hogy egyszerre feltölthetõ sok fotó, és utána csoportosan tudom õket címezni, kommentelni, címszavazni...stb. Nagyon letisztult a felhasználói felülete és egyszerû használni. Aztán ott van az, hogy kategorizálhatom (Sets) a fotóim. Az a legkedvencebb opcióm az egész oldalon, mert mindent tudok így a fotókról. Ide is mindig a szetteket linkelek be, mert úgy sokkal kényelmesebb csokorba gyûjteni a fotóim. Itt viszont tuti veszek majd PRO fiókot, mert marha jó szolgáltatásai vannak az oldalnak, van desktop programja, ad egy emailcímet is ugye, le tudom tölteni utólag az összes képem nagy felbontásban, ahogy azt feltöltöttem...stb. Meg itt a közösség is komolyabb szerintem. Sokkal jobban a fotográfiára van specializálódva, és csak elvétve találni idegesítõ munkákat. A csoportok is marha jók, fõleg a külföldiek. (na, most nem leszólom a magyarokat, csak valamiért a kintiek aktívabbak). Pl. Csomó M42-es objektívnek csináltak csoportot, és akkor oda feltöltik, hogy milyen képeket lõttek az adott objektívvel, meg lehet dumálni, hogy mik az objektív bajai, honnan lehet alkatrészeket, átalakítót szerezni...stb. Szóval tényleg egy jó közösségként mûködnek ezek a csoportok.

Összefoglalva nem fikázom a dA-t, mert a mai napig teszem oda fel a képeim, csak a Flickr nekem jobban bejön. Bár megjegyzem, hogy nálam elõször fordítva volt, mert egy Flickr fiókom már töröltem, mert nem tetszett, de aztán még egyet csináltam.

Ezekkel egyetértek, már ami a fõoldalt illeti, de a +DeviantWATCH és a Group rendszer integrációja szerintem a közösség mozgatórugója. Én az idejét sem tudom, hogy mikor néztem utoljára a fõoldalt, amire nincs is szükség, nekem eleve az Inboxom linkje van elmentve könyvjelzõnek, arról nem is beszélve, hogy ha a képeidet egy rakás groupba beküldöd akkor célirányosan a te stílusod iránt érdeklõdõknek küldöd így akár több tízezer ember Inboxában megtalálható lesz és ezek olyan emberek akik jó része azért lépett be a Group-ba, mert az ott található tartalmak iránt érdeklõdik. Így pedig okafogyottá válik a fõoldal használata.

Korábban én is próbálkoztam Flickr-el, de az még a kompaktos idõszakom volt. A képfeltöltéses kényelmetlenség meg attól függ kinek kényelmetlen. Én a leírás sablonját (html kóddal együtt) elmentettem egy .txt-be, csak onnan kell bekopizni és kitölteni. A kategória választónál a legutóbb választottak között egy kattintással belövöm a megfelelõt. A CC licence dolgokkal nem foglalkozom, alapértelmezésben az "Copyright by author: All rights reserved" él, a felbontásnál meg alapból a 800 vagy 900 pixel széleset dobja fel, az pont jó is, nem akarom nagy felbontásban tárolni és megtekinthetõvé tenni! :) Szóval lehet, hogy kicsit lassabb egyesével töltögetni, de amíg bemásolom a leírás szövegét és mire kitöltöm már feltöltõdött a következõ kép és így cserébe sokkal több mindent be tudsz állítani (szettekhez hasonló meg itt is van és itt is tudod alapból oda küldeni).

Igazából mûködési mechanizmusban mindkettõ meglehetõsen hasonló, bár nekem a fotó megjelenítésnél a klasszikus fotógaléira elrendezés jobban tetszik, mint a Flickr alapértelmezett "blogszerû" elrendezése. Nekem az egyetlen ok amiért a DA-t jobban szeretem az maga a közösség. Sokkal nagyobb és valóban közösségként mûködik, meg az üzemeltetõk egészhez való hozzáállása is nagyban hozzátesz ahhoz, hogy élmény legyen feljárni oda nem csak akkor, mikor képeket töltesz fel! :)

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Kíváncsiságból meglestem, hogy mégis hol tart a d90-es, amit meg akartam venni. Egy ideje 100k-nál áll, szóval lehet ennyiért is fogják elvinni. Fõképp az eladó válaszai miatt. Nem akarom linkelni vagy kopizni, mindenki tekintse meg saját maga, és szörnyülködjön! :)

Errõl viszont az jutott eszembe, hogy ide is belinkelem a d40-et, elvégre viszonylag sokan néznek be ide. Hátha innen is akad pár érdeklõdõ. Az árverés megtekintéséhez kattintsatok a képre! ^^

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Bice

Kíváncsiságból meglestem, hogy mégis hol tart a d90-es, amit meg akartam venni. Egy ideje 100k-nál áll, szóval lehet ennyiért is fogják elvinni. Fõképp az eladó válaszai miatt. Nem akarom linkelni vagy kopizni, mindenki tekintse meg saját maga, és szörnyülködjön! :)

Errõl viszont az jutott eszembe, hogy ide is belinkelem a d40-et, elvégre viszonylag sokan néznek be ide. Hátha innen is akad pár érdeklõdõ. Az árverés megtekintéséhez kattintsatok a képre! ^^

[GSF] Picture

Mondtam, hogy lopott! :D

Ha nem haragszol, segítettem kicsit a géped eladásában Facebookon. :)

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Kíváncsiságból meglestem, hogy mégis hol tart a d90-es, amit meg akartam venni. Egy ideje 100k-nál áll, szóval lehet ennyiért is fogják elvinni. Fõképp az eladó válaszai miatt. Nem akarom linkelni vagy kopizni, mindenki tekintse meg saját maga, és szörnyülködjön! :)

Én már az elején tudtam, hogy nem egy ártalmatlan családanyukáról van szó. Ráadásul merem állítani, hogy a Vatera szabályzatát is sérti, hogy a kért alapvetõ információk megadását is elutasítja. Száz ezer forintért cserébe neki "nincs ideje" leírni a gépváz alján található sorozatszámot...

...egyértelmû, hogy lopott, vagy illegális forrásból beszerzett termékrõl van szó. Sajnálom azt akinek meg kell majd vennie mert már licitált rá...

Én azért egy Vatera moderátornál való feljelentést is megejtenék, ugyanis a szabályzatban ha jól emlékszem benne van, hogy aki lopott terméket tesz fel, azzal szemben rendõrségi feljelentést tesz a Vatera.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Szerintem páran már jelentették, de majd kiderül. Nem értem amúgy, hogy miért ennyire átlátszóan csinálja. Ha kezdésnek 100k lett volna az ára, akkor szerintem nem nagyon gyanakodtak volna az emberek. -.-

Bice: itt is köszönöm szépen! ^^

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Új fotók tõlem \o/ Igaz csak egy kompakttal, de olympus a gép. :> Viszont nagyságrendekkel gyengébb, mint a régi c480 zoom-om volt.

[GSF] Picture

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Nálam is van új, klikk a képre:

[GSF] Picture

Csak egy darabot publikálok az egész sorozatból a modellel való közös megegyezés szerint. De ha elegen kommentelnek dA-n a kép alá sok pozitívat akkor talán benne lesz egy második sorozatban! :D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Szép a modelled. x)

Maga a fotó sajnos nem felel meg az ízlésemnek, nem tudok kiemelkedõt említeni rajta. x/

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nos, úgy döntöttem, hogy amíg nem áll pénz a házhoz, belevetem magam a filmes fényképezés világába. :]

Ezt néztem ki hozzá, remélem elviszem egy korrekt áron. Sokat nem akarok adni érte, mert ki tudja, hogy mikor mondja fel a szolgálatot a gép.

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Nos, úgy döntöttem, hogy amíg nem áll pénz a házhoz, belevetem magam a filmes fényképezés világába. :]

Ezt néztem ki hozzá, remélem elviszem egy korrekt áron. Sokat nem akarok adni érte, mert ki tudja, hogy mikor mondja fel a szolgálatot a gép.

Idõközben ahogy látom el is vitted a kicsikét, grat hozzá! :) És hogy hogy nem egy Zenit-E lett a vágyad tárgya? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...