Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Lost


grasslover

Recommended Posts

tenderlumpling

Az mennyire befolyásolja az élményt hogy pár hete talán sikerült rábukkanom a finálé spoilerre (leírom mi az, lehet hogy nem is igaz)

Végig halottak voltak?

Ez csak trollkodás, bár az egyik utolsó évados mellékszálhoz van köze, de azt szerintem levágod majd egyből. Minden, ami a szigeten történik a fő cselekményszálon, megtörténik, élnek, úgy történik, ahogy. Nézzed csak.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Én csak az ötödik évadig ajánlom. -_-

Link to comment
Share on other sites

Razon

Ez csak trollkodás, bár az egyik utolsó évados mellékszálhoz van köze, de azt szerintem levágod majd egybõl. Minden, ami a szigeten történik a fõ cselekményszálon, megtörténik, élnek, úgy történik, ahogy. Nézzed csak.

Értem, kösz :)

Létezik olyan akinek tetszett a vége? Ennyire elcseszték volna? Most már csak ez miatt is meg kéne néznem az egészet :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Értem, kösz :)

Létezik olyan akinek tetszett a vége? Ennyire elcseszték volna? Most már csak ez miatt is meg kéne néznem az egészet :D

Én találkoztam olyannal, akinek bejött :D. (nekem nem) Általánosan a főbb rajongók tartottak ki a végéig - azonban olyan jó 50%-ot mondanék, akinek így is tetszett. Szerintem csak parasztvakítás lett, és ezért szinte teljes mértékig a Disney-t okolnám...de Lindelof meg Cuse végig azt bizonygatták, hogy megvan a vége, hogy mekkora nagy awesome-ság lesz és hogy készüljünk mert televíziós történelem meg hasonlók...ahhoz képest, a feltornázott várakozásokhoz és az elvárásokhoz abszolút nem tudott felnőni és megfelelni.

Kétlem, hogy bennünk lenne a hiba; bár hozzátartozik, hogy a Lost fanatizmus abból fakadt, hogy mennyire elképesztően lehetett rajta filozofálgatni. Ha egy egyszerű összehasonlítást megengedsz, akkor azt mondanám, jó 10%-át tették ki a Lost fanatizmusomnak a tényleges részek :D. A többi simán a rengeteg MSN-es beszélgetés (párhuzamosan akár 3-4 ismerősömmel folyamatosan az új részt dumáltuk ki + új részhez igazított MSN-es név, avatar és aláírás -_-), ha visszakeresel láthatod mennyi információt osztottunk itt meg, hány oldalt látogattam, mennyit elemezgettem; az új részek során megállítottam és számokat kerestem, összefüggéseket vadásztam, új évadokra mindig újranéztem az addigi évadokat...stb. Ezt nem fogja közel sem visszaadni az, hogyha valaki egyben ledarálja az egészet. Rengeteg kis tény mellett el lehet így szaladni, ellenben nem javaslom, hogy részek között vadászgasd a Lostpedia-t vagy nézegess oldalakat, mert azokból már csöpögni fog a spoiler...azért volt nekünk jó, mert mi mindig megjelenés napján megnéztük a részt és azonnal fel a netre...órákat eltöltöttünk easter egg-gyűjtemények bogarászásával, és milliónyi megoldást, ötletet feldobtunk, hogy mi lehetne a vége, mi a megoldás, mi mozog a háttérben - anélkül, hogy bárki is előttünk járt volna, mindenki ugyanazokkal az információkkal dolgozott. A legbetegebb az volt, mikor az utolsó évadok között kijött, új évadokat reklámozó posztereken a színeket elemezgettük, hogy vajon melyik karakter miért olyan világosabb árnyalatú a képen - és az a legbetegebb, hogy ezek a találgatások végül igazolták magukat, mert lett értelmük!!

És sajnos annyira kis összecsapott, idétlen és nem méltó lett a lezárás, hogy nyugodtan kijelenthetem, hogy az itteni topicokban leírt főszálak nagy többsége jobban megállta volna a helyét és nem is kellett volna nagyon megdolgozniuk érte (költségvetésre értem mondjuk).

Szóval...megnézheted, ledarálhatod másfél-két hét alatt, de ténylegesen nem fogod tudni megítélni, hogy mit jelentett a Lost, mint jelenség. Ezért vérzik a szívünk szerintem inkább, mert ezt elvették tőlünk azzal, hogy vége lett, és nem a tényleges, kissé elbaltázott lezárás zavar minket. Bár az is, csak nekem a hiány nagyobb...

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Én örültem volna, ha az Across the Sea-tõl erõltetett magyarázat és a hatodik évad flash-irányvonala helyett tényleg nem mondtak volna semmit, max a szereplõink történetét zárják le akárhogyan, a mitológia még simán bõvülhetett volna hosszú-hosszú spinoffok, képregények, stb. után is.

Mindig reméltem, hogy lesznek ilyenek, hogy pl. LOST: The Dharma Archives minisorozat, ami a 70-es években játszódik, vagy valami ilyesmi... csak most, hogy tudom a sziget összes baromságának a magyarázatát, így nem tartogatna sok izgalmat.

Értem, kösz :)

Létezik olyan akinek tetszett a vége? Ennyire elcseszték volna? Most már csak ez miatt is meg kéne néznem az egészet :D

Ha nem vársz tudományos magyarázatot a rejtélyekre, hanem megelégedsz a spirituális, az elvárásokhoz képest némiképp nyálasabb megoldásokkal, annyira nem lesz vészes... tulajdonképpen széttagolódik minden jóra és rosszra, ezek megküzdenek, és padabamm. A részei érdekesebbek, mint az egész.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én örültem volna, ha az Across the Sea-től erőltetett magyarázat és a hatodik évad flash-irányvonala helyett tényleg nem mondtak volna semmit, max a szereplőink történetét zárják le akárhogyan, a mitológia még simán bővülhetett volna hosszú-hosszú spinoffok, képregények, stb. után is.

Mindig reméltem, hogy lesznek ilyenek, hogy pl. LOST: The Dharma Archives minisorozat, ami a 70-es években játszódik, vagy valami ilyesmi... csak most, hogy tudom a sziget összes baromságának a magyarázatát, így nem tartogatna sok izgalmat.

A Lost, mint legenda, azért tovább él...legutóbb egy nem olyan rég indult Image képregénysorozatban (Chew) találkoztam rengeteg Lost utalással (Dharma, Mr. Eko, Widmore, számok). Persze ez csak reflekció, utalás, cameo, inside joke, easter egg. Azok a fogalmak, amiket a Lostnak köszönhetően ismertem meg -_- Ez nem része a canonnak, nincs az univerzum kitágítva.

Ha nem vársz tudományos magyarázatot a rejtélyekre, hanem megelégedsz a spirituális, az elvárásokhoz képest némiképp nyálasabb megoldásokkal, annyira nem lesz vészes... tulajdonképpen széttagolódik minden jóra és rosszra, ezek megküzdenek, és padabamm. A részei érdekesebbek, mint az egész.

Érdekes ez a "részei", mert ezzel ellentétben az egyes epizódok között meg mindig a nagy igazságra, a végső megoldásra gondoltunk és gyűlöltük, ha végig kell szenvedni még egy Kate flashbacket :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Részei alatt nem epizódokat értek feltétlenül, hanem az egyes cselekményszálakat, pl. a Black Rock, ahogy felbukkant elõször utalásként, majd felfedték, hogy mi az, majd újra elõbukkantak vele kapcsolatban rejtélyek, majd a magyarázat és háttérsztori - Ez így egy teljesen kerek, frankón adagolt és levezetett "része" a Lostnak.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Én tavaly nyáron néztem újra kicsit idõsebb fejjel az 5. évadig (elsõ két évadot még 10-11 évesen láttam).Ami meglepett,hogy mennyire másképp hatnak a flashbackek,legtöbb karakter történetére nem is emlékeztem már(nyilván 11 évesen teljesen más fogalmam volt az életrõl mint most).Így szinte újnak éltem meg az egészet,de egybe nézve az is feltûnt, hogy a második évadig kerek,utána már kicsit izzadságszagú az egész,fõleg a végkifejlet ismeretében.

A CollegeHumor megcsinálta a Lost RPG-t is :lol:

a zenéket is iszonyatosan jól eltalálták :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Részei alatt nem epizódokat értek feltétlenül, hanem az egyes cselekményszálakat, pl. a Black Rock, ahogy felbukkant elõször utalásként, majd felfedték, hogy mi az, majd újra elõbukkantak vele kapcsolatban rejtélyek, majd a magyarázat és háttérsztori - Ez így egy teljesen kerek, frankón adagolt és levezetett "része" a Lostnak.

Én is erre gondoltam. Rengeteg történetszál van, amit feldobtak, majd kifejtették és lezárták, pl amit te is írtál Black Rock, a Dharma, a többiek stb.

Én az egész fórum legnagyobb, legelvakultabb Lost-fanja vagyok, de valahogy sosem vártam a Végsõ Nagy Választ. Ezt sokan úgy képzelték el, mint a South Parkban barna hangot, amit ha meghallasz, beszarsz. Oké, hogy mit mondtak a készítõk, de azért finoman szólva naivitás volt ezt elhinni: olyan szinten lett komplett az egész, hogy nem nagyon lehetett "normális befejezést" írni hozzá (tudom, ûrhajó -_-). Szóval én teljesen elégedett vagyok az egésszel, mert amire akartam, választ kaptam (hozzáteszem, hogy igenis gyenge lett a bezárás, de azóta a Mass Effect megmutatta, hogy lehetett volna rosszabb is :troll: )

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Elmondom, nekem mi a bajom:

Két dologra vártam fõleg választ, az egyik a sziget mechanizmusa, a másik a szörny. Nem fordulatot és meglepetést vártam, nem erre gondolok, de egyszerûen a magyarázatoknak nem volt értelme. Ha egy kicsit is belegondolunk a Jacob-cabin-tunnels-memory scan aspektusokon, azon a tényen, hogy a füstszörny spirituális lény, miközben egy tudományos eszköz ki tudja iktatni (fence)... egyszerûen olyan szinten semmi értelme, hogy az már fáj. Egyáltalán nem koherens, ahogy a szörny különbözõ tulajdonságait, hatalmát és korlátait egymásra gányolják, és az, hogy a végén még arcot is adtak neki, egy kicsit kiábrándító. Aztán a sziget mechanizmusa... egy dugó? :omg: A spirituális koncepció nem rossz, csak felvezettek egy csomó izgalmas lehetõséget (Ókori Egyiptom, õsi technológiák, elektromágneses terek, idõelcsúszás, stb.), és csak cseszõdött szét az egész. Mennyire izgalmas volt, ahogy egyre közelebb jutottunk a szörnyhöz az ötödik évadban, láttuk, "hol lakik", honnan jön, és a válasz meg abszolút nem onnan jött elõ. A sziget központjában a "fény" akkor lehetett volna jó magyarázat, ha lett volna rá utalás az azt megelõzõ részekben, de egyszerûen semmi nem vezette fel, jött az Across the Sea epizód, és "ja tényleg, van egy fény, ami a sziget értelme és a rajta élõk célja". LOL. Csomó félrevezetés, igénytelen magyarázodás... nem tudom, ennél sokkal-sokkal több lehetett volna.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én is erre gondoltam. Rengeteg történetszál van, amit feldobtak, majd kifejtették és lezárták, pl amit te is írtál Black Rock, a Dharma, a többiek stb.

Én az egész fórum legnagyobb, legelvakultabb Lost-fanja vagyok, de valahogy sosem vártam a Végső Nagy Választ. Ezt sokan úgy képzelték el, mint a South Parkban barna hangot, amit ha meghallasz, beszarsz. Oké, hogy mit mondtak a készítők, de azért finoman szólva naivitás volt ezt elhinni: olyan szinten lett komplett az egész, hogy nem nagyon lehetett "normális befejezést" írni hozzá (tudom, űrhajó -_-). Szóval én teljesen elégedett vagyok az egésszel, mert amire akartam, választ kaptam (hozzáteszem, hogy igenis gyenge lett a bezárás, de azóta a Mass Effect megmutatta, hogy lehetett volna rosszabb is :troll: )

Azt ne próbáld bemesélni, hogy nem vártad a "nagy választ" -_-. A Lost, leszámítva az Evangeline Lilly fanboyokat, arról szólt, hogy mindenki próbálja valahogy összerakni a puzzle darabkákat. Nem feltétlenül egy nagy válaszra várva, hanem sok apróból esetleg egy misztikus, félig nyitott, ugyanakkor csettintősen, "ez igen" beszólogatásokat kiváltó végre számítottunk. És igazából ez lett elbagatellizálva...

Az meg, hogy ne lehetett volna jól megírni egy ilyen összetettség esetén egy hatalmas nagy bullshit jogász duma, már ne is haragudj :D. Már csak azért is, mert én végig úgy képzeltem el, hogy annak idején a pilot leforgatása előtt meg volt a főszál gerince, abból ágaztatták le a mellékágakat és az epizodikus, flasbackelős eseményeket, plusz nyitva hagyva némi szabad mozgásteret, amit esetleg sorozattechnikai szempontból veszélyes (pl: egy színész elhalálozik vagy egyszerűen ott hagyja a szerepet (Mr. Eko) és ki kell írni) - és én végig azt is gondoltam, hogy a Losté lesz minden idők legnagyszerűbb lezárása. Na jó, talán az utolsó évad közepéig, ott azért rendesen fogtuk a fejünket, a sok marhaságon (és nekem az

alternatív világba való menekülés

se tetszett). Amiken még felül is emelkedhettem volna, csak az a baj, hogy ezekkel kifejezetten elrontották az egészet - nincs újranézési érték, nincs vágy arra, hogy újra és újra nekileselkedjek, újra és újra feladványokat oldjak meg és nyomokat keressek. Ami mondjuk a cancel miatt soha be nem fejezett Twin Peaksben még mindig megvan, mert ott meg nem lett ez így elcseszve (igaz, ott szerették volna folytatni, bár az ottani sorozatzáró az annyira kult, hogy woah - mellesleg: terv a Twin Peaks folytatására -_-).

Hát nemtom. Barátnőm utóbbi hetekben elkezdte nézni újból a Lostot, de nekem semmi kedvem és hangulatom meg erőm nem volt hozzá. Nézi a dvd-lejátszón keresztül a TV-n, én háttal ülök neki és gépezek. Aztán néha kérdez - 99%-ban mindenre emlékszem és 10 részen van túl én már totál depressziós vagyok, hogy mennyire állat dolgok és mennyire nem lett belőlük semmi... (és még el se ért a számnyomkodós második évadig, ami meg abszolút az én lostgasm-om volt, ráadásul ott csatlakoztam be a hétről-hétre nézéssel, nekem abszolút a csúcspont volt...máig a Lost nálam a hatch retro számítógépes, számnyomkodós, évad végi cliffhangeres, Ben kihallgatós eposza a favorit)

Két dologra vártam főleg választ, az egyik a sziget mechanizmusa, a másik a szörny. Nem fordulatot és meglepetést vártam, nem erre gondolok, de egyszerűen a magyarázatoknak nem volt értelme. Ha egy kicsit is belegondolunk a Jacob-cabin-tunnels-memory scan aspektusokon, azon a tényen, hogy a füstszörny spirituális lény, miközben egy tudományos eszköz ki tudja iktatni (fence)... egyszerűen olyan szinten semmi értelme, hogy az már fáj. Egyáltalán nem koherens, ahogy a szörny különböző tulajdonságait, hatalmát és korlátait egymásra gányolják, és az, hogy a végén még arcot is adtak neki, egy kicsit kiábrándító. Aztán a sziget mechanizmusa... egy dugó? :omg: A spirituális koncepció nem rossz, csak felvezettek egy csomó izgalmas lehetőséget (Ókori Egyiptom, ősi technológiák, elektromágneses terek, időelcsúszás, stb.), és csak csesződött szét az egész. Mennyire izgalmas volt, ahogy egyre közelebb jutottunk a szörnyhöz az ötödik évadban, láttuk, "hol lakik", honnan jön, és a válasz meg abszolút nem onnan jött elő. A sziget központjában a "fény" akkor lehetett volna jó magyarázat, ha lett volna rá utalás az azt megelőző részekben, de egyszerűen semmi nem vezette fel, jött az Across the Sea epizód, és "ja tényleg, van egy fény, ami a sziget értelme és a rajta élők célja". LOL. Csomó félrevezetés, igénytelen magyarázodás... nem tudom, ennél sokkal-sokkal több lehetett volna.

Ejj, könnyek...

Mikor MSN-en konkrétan wiki-bejegyzésekkel dobálóztunk, hogy egy-egy hieroglifa mit jelent a háttérben, hogy az "eyeliner guy"-nak a szeme egyiptomi isten ábrázolására utal, hogy a négyujjú szobor melyik vallás szimbóluma, hogy a Black Rock mekkora csavar, hogy Faraday egyetlen képkockányira mutatott jegyzetfüzete benned miket indított el (emlékszem, az egyik oldalon még tükrözve és fejére állítva is ott volt az az egy rohadt mosott oldal, rengeteg elemzéssel, fizikai bizonyításokkal...stb). Szerintem csak a Füstről több tíz órát pofáztunk -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
JaniRazor

Most nézzük a Lostot barátnõmmel(én kb negyedjére, õ elsõre) és nekem furcsa volt, hogy Rousseau már az 1x9-ben beszél a suttogásokról, ugye amikrõl csak a 6. évadban kapunk bõvebb információt. Eddig nekem ez nem tûnt fel, talán mert egybe még sose láttam, mindig az aktuális évad elõtt néztem újra a részeket, de ez zseniális, amit továbbra is tartok ^^ Plusz mekkora jó már, hogy Boone már a legelején eszi az Apollo-csokit :D Gondolom ez nektek már feltûnt, de nekem csak most :D

Amúgy most tartunk az 1x12nél, és olyan fura, hogy az elsõ évadban még milyen kis tudatlanok, nem tudnak még szinte semmit a Szigetrõl, Boone és Locke is még csak most találják meg a bunkerajtót. vagy amikor Sayid elmegy, miután Sawyert megkínozta és megtalálja a "vezetéket", ami által eljut Rousseauhoz, hogy annak a vezetéknek a másik vége vezet Tükörországba ^^

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Most nézzük a Lostot barátnõmmel(én kb negyedjére, õ elsõre) és nekem furcsa volt, hogy Rousseau már az 1x9-ben beszél a suttogásokról, ugye amikrõl csak a 6. évadban kapunk bõvebb információt.

nekem meg az jött le inkább amikor újranéztem, hogy ezeket belógatták már az elején aztán meg kitudja, hogy mennyire volt tudatos.Simán lehet, hogy utólag találtak ki valami jelentést neki.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

nekem meg az jött le inkább amikor újranéztem, hogy ezeket belógatták már az elején aztán meg kitudja, hogy mennyire volt tudatos.Simán lehet, hogy utólag találtak ki valami jelentést neki.

Jacob mitológiájánál (cabin) és az elektromágnesesség kiaknázatlanságánál ez egyértelmûen látszik.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
ryd

Újra elkezdtem nézni a sorozatot. A 3. évadnál járok, pontosabban a 3. évad 20. epizódnál. Az lenne a kérdésem, hogy kiderül, hogy Locke és Ben mit vagy kit látott Jacob kabinjába , illetve kinek a mûve volt. Arra emlékszem, hogy a 4. évadba is oda téved John Hugoval, akkor Shaperd apját látja (gondolom az akkor a füst volt nem?), meg az ötödik évadban meg egy csaj felgyújtja.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Újra elkezdtem nézni a sorozatot. A 3. évadnál járok, pontosabban a 3. évad 20. epizódnál. Az lenne a kérdésem, hogy kiderül, hogy Locke és Ben mit vagy kit látott Jacob kabinjába , illetve kinek a mûve volt.

Kiderül, csak nagyon erõltetett, ellentmond korábbi dolgoknak.

Link to comment
Share on other sites

ryd

Kiderül, csak nagyon erõltetett, ellentmond korábbi dolgoknak.

Oké, köszi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
gebali1991

Meh... ez olyan, mint a Ghostbusters 3, kb félévente bedobják, hogy valaki mondott valamit, és talán. Nem hír.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Iam_The_Ghost

Gebali, ha jól tudom Te többször is láttad a sorozatot, kérlek segíts ki: a 4. évadban mégis mikor törték szét Jackék a parton Naomi rádióját? -_- Az egyik rész elején egyszer csak arra eszméltem fel, hogy Faraday próbálja összerakni, majd Morzekódokkal kommunikálnak, valami rémlik is, de hiába tekertem vissza több epizódot is, nem leltem rá arra az ominózus jelenetre... Esetleg akkor történhetett, mikor Juliet és Charlotte összecsap a Tempest bázison (The Other Woman), de ott se láttam.

Szóval ha tudod vagy bárki más, csak írj egy epizódot és körübelüli timecode-ot. :D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Gebali, ha jól tudom Te többször is láttad a sorozatot, kérlek segíts ki: a 4. évadban mégis mikor törték szét Jackék a parton Naomi rádióját? -_- Az egyik rész elején egyszer csak arra eszméltem fel, hogy Faraday próbálja összerakni, majd Morzekódokkal kommunikálnak, valami rémlik is, de hiába tekertem vissza több epizódot is, nem leltem rá arra az ominózus jelenetre... Esetleg akkor történhetett, mikor Juliet és Charlotte összecsap a Tempest bázison (The Other Woman), de ott se láttam.

Szóval ha tudod vagy bárki más, csak írj egy epizódot és körübelüli timecode-ot. :D

Úgy tûnik, a rádió off-screen törik össze, vagyis a Tempest-es verekedéskor, de nincs konkrétan mutatva. Vannak ezek az enhacned episode-ok, amire a Lostpedia azt írja, hogy non-canon (ez valószínûleg inkább az ARG-részekre vonatkozik), viszont kis infóbuborékokkal egészítik ki a részeket, és ott írják hogy ezt történt.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Úgy tûnik, a rádió off-screen törik össze, vagyis a Tempest-es verekedéskor, de nincs konkrétan mutatva. Vannak ezek az enhacned episode-ok, amire a Lostpedia azt írja, hogy non-canon (ez valószínûleg inkább az ARG-részekre vonatkozik), viszont kis infóbuborékokkal egészítik ki a részeket, és ott írják hogy ezt történt.

Ok, köszi. :D

Egy ilyen sorozatnál meg tudok õrülni, ha valami részlet nem tiszta és úgy érzem kihagytam valamit, de akkor jól tippeltem mi történhetett.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Gebali, ha jól tudom Te többször is láttad a sorozatot, kérlek segíts ki: a 4. évadban mégis mikor törték szét Jackék a parton Naomi rádióját? -_- Az egyik rész elején egyszer csak arra eszméltem fel, hogy Faraday próbálja összerakni, majd Morzekódokkal kommunikálnak, valami rémlik is, de hiába tekertem vissza több epizódot is, nem leltem rá arra az ominózus jelenetre... Esetleg akkor történhetett, mikor Juliet és Charlotte összecsap a Tempest bázison (The Other Woman), de ott se láttam.

Szóval ha tudod vagy bárki más, csak írj egy epizódot és körübelüli timecode-ot. :D

3. évad utolsó részből rémlik hasonló

Szerk.: amúgy ja, gebali mondja jól, eszerint a Ji Yeon epizódról van szó http://lostpedia.wikia.com/wiki/Satellite_phone

Link to comment
Share on other sites

freezy

Azon gondolkozok néha,hogy pótolnom kellene a Lostot..nekem teljesen kimaradt az életemből. Csak az a baj,hogy elég sok spoilerbe belefutottam már.. (például,hogy mi a finálé stb.) főleg,amikor aktuális volt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...