Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik sorozatot nézed/nézted legutóbb?


grasslover

Recommended Posts

Royal04

Szerintem messze nem förtelmes ez a 2 évad. Tényleg gyengébbek a többinél, de azért egy jó / átlagos jelzõ jobban illene rájuk.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Szerintetek melyik sorozatot kezdjem el nézni? Scrubs vs Dexter.

Ne kérdezzétek,hogy milyen stílust akarok..nem tudom :lol: ..de e kettõ között vacillálok már egy ideje. Úgy érzem egyiket sem bánnám meg,mégse tudok dönteni. Halp!

Bár látom,hogy most inkább Scrubs téma fut a topikba..de azért megvárok pár hsz-t. : )

Mindkettõt :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Szerintem messze nem förtelmes ez a 2 évad. Tényleg gyengébbek a többinél, de azért egy jó / átlagos jelzõ jobban illene rájuk.

Ettõl függetlenül baromira ingadozó a Dexter minõsége. Nem mellékes, hogy két-három karakteren kívül nem igazán figyelemre méltó egyetlen szereplõ sem benne...úgy meg elég fárasztó nézni...

Ezzel szemben a Scrubs brutálisan tartja a színvonalat, nincs gyengébb rész...csak jobb :D És minden karakter szerethetõ.

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Ez a Pretty Little Liars egész jónak tûnik az elsõ rész alapján, úgyhogy biztos nézni fogom, ha nem esik nagyon hamar a minõség. :)

Na mostanra be is hoztam. Nagyon nézette magát ez a 11 rész, úgyhogy nem kérdés, hogy folytatom-e... és ezzel meg is van az elsõ idei sorozatom. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Bírom Dexter morbid humorát.. :D Jó dumái vannak. Az elsõ 2-3 rész annyira nem nyûgözött le,de úgy érzem kezdek egyre jobban ráhangolódni és egyre jobban beszippant..csak az a baj,hogy jövõhéten 3 vizsgám is lesz..pedig már csak 4 rész van az elsõ évadból.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Ejj Entourage! Nagyon vegyes érzéseket keltett ez a 7. évad, most daráltam le. Egyrészt megint megcsinálták, megint úgy érzem ez az egyik, ha nem a legkedvesebb sorozat számomra, a lazaság, folyamatosan beszólások és Ari-monológok hihetetlen élvezetessé és feelgooddá teszik az egészet. Azonban pont ez az, amit elég rendesen tönkretett a zárás - mert bár erõteljes volt és hangsúlyos az egész, - egyszerûen a heroinos-szétesõs sztárvonal megtörte ezt a feelgoodságot. Nem volt amúgy különösebb problémám ezzel, viszont tényleg elvesztettük így az Entourage hangulatot, ami miatt oly megszerettem a sorozatot. Persze az írók - remélem - úgy számolnak, hogy a sorozatzáró évaddal feloldják ezt a dolgot, és lesz heppyend (mert ez az a sorozat, ahol egyszerûen happyendet vár az ember, és kész), viszont így most úgy érzõdik, mintha kettévágtak volna egy évadot, aztán szevasz. Bár lehet ez is történt.

Ettõl függetlenül tényleg jó volt az évad (bár Ari-karakter sajnos nagyon gyengült a korábbiakhoz képest), 7/10-et adok, ami tényleg jó más sorozatokhoz képest, csak az egész sorozatot nézve okozhat kicsi csalódást. Továbbra is favorit, várom a zárást.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

The Cape ep01-02

Ez elég...old-school. És low-budget :lol:

Szerencsére nem adtak a szereplõknek szupererõket, de olyan logikátlanságok (vagy égbekiáltó marhaságok) vannak itt, hogy elég nehéz bármit is komolyan venni benne. Még egy 5éves is rákérdezne, miért hiszi a fõszereplõt mindenki halottnak? Senki nem szúr ki egy cirkuszoskocsit a városban, amivel a bankrablók közlekednek? Hogy kerül egy karakter a város egyik végébõl a másikba kb egy pillanat alatt - mindig pont mikor szükség van rá, stb, stb, stb. De a legjobb, mikor összefut Orwellel, hõsünk rögtön elfelejti az összes rosszfiút és inkább elhúznak kocsikázni egy kicsit :blink: :lol:

Szóval rendezés és forgatókönyv jókora bukta, pedig a színészek nem teljesítenek rosszul - leszámítva hogy mindenki megállás nélkül nyomja az "Egy ember is képes változást hozni" dumát :lol:

És azért vannak (komikus) pillanatai is :lol:

- What do they call you?

- The Cape.

- The Cape? Well...you'll work on it!

:lol:

De kétlem, hogy tovább akarnám nézni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Valaki segítsen már nekem. Nem is sorozatot keresek hanem egy mesét, de nem találtam jobb helyet . Szóval ez õrít már meg napok óta , régi mese olyan 80-90 évek beli lehet szerintem , és az van benne h a Puding!i át tud alakulni egy autóvá . Na ennek nem tudja valaki a címét ?

Még egy gif-et is találtam belõle :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

· Turbo Teen :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

OMG. :D

Ez nagyon creepy. :D

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

· Turbo Teen :D

Kösz :D Szerintem legalább egy hete ezen gondolkodtam :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

The Cape ep01-02

Olvastam hogy elindult...de...miért nem inkább a Wonder Woman sorozatot kezdték el? :( Mert most lett megerõsítve, hogy mégse lesz...

Bár ez még jelentheti, hogy terveznek helyette egy mozifilmet. Green Lantern mozi, meg a Superman reboot (Zack Snyder!) után bõven beleférne.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Zen 1x01-02

Másfélórás epizódokkal ez inkább TVfilm-sorozat, kár hogy csak három epizódosra tervezik.

Angol bûnügyi sorozat, mely a változatosság kedvéért ezúttal Olaszországban játszódik, olasz szereplõkkel, némi nosztalgikus Keresztapás hangulattal. Rufus Sewellt amúgy is kedvelem mint színészt, és itt is jól alakítja a kicsit habókos Zen nyomozót, aki az õszínteségérõl híres - ehhez képest mindig kisebb-nagyobb hazugságokkal oldja meg az ügyeket és lavírozik a politikai hatalmak között, nehogy kirúgják az állásából (vagy eltegyék lábalól)

Hangulatból ötös, a karakteeket is megkedveltem két rész alatt, de a bûnügyek lehetnének kicsit csavarosabbak is. Mert legtöbbször csak mázli, hogy sikerül mindent felderíteni :lol:

Olvastam hogy elindult...de...miért nem inkább a Wonder Woman sorozatot kezdték el? :( Mert most lett megerõsítve, hogy mégse lesz...

Sztem ezt is kaszálni fogják, lehet még az évad befejezése elõtt. Néha már úgy éreztem, mintha Power Rangerst néznék :lol:

Link to comment
Share on other sites

marco045

Áh mivel csak jókat hallottam a Scrubs-ról, beszereztem belõle pár évadot. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Áh mivel csak jókat hallottam a Scrubs-ról, beszereztem belõle pár évadot. :rolleyes:

Én így vagyok a "chuck"-al. Megvan a teljes 1. évad, de még nem kezdtem bele. Remélem jó lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jó lesz.

Mindkettõ. :)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én most kezdtem el Scrubs 4. évadát,ezen kívül semmit sem nézek. Pedig nemrég még volt itt Chuck,Community,Modern Family,Himym. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Srácok, erről jut eszembe: a Chuck 4. évada nézhető? :unsure: A 4x01-nél abbahagytam, de hátha...

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Srácok, errõl jut eszembe: a Chuck 4. évada nézhetõ? :unsure: A 4x01-nél abbahagytam, de hátha...

Szerintem igen, nekem továbbra is a Top3ban van :)

Link to comment
Share on other sites

berc00

Most néztem Community 1x23-at, a paintballversenyes részt. Most komolyan, mondjam hogy minden idõk egyik legjobb szitkom epizódja? Nagyon ott volt, megint az eszméletlen ötletgazdagságukat bizonyították az írók (és érdekes módon még a rendezés Puding!asága is szemetszúrt, ami ritka egy szitkomnál), a már minden drámában elhasznált klisék kiparodizálása nagyon jót tett a résznek.

Jelen pillanatban egyik legerõsebb szitkom, és érdekes, hogy az elején pár rész után kaszáltam, most meg ilyen nagyokat tudok áradozni felõle. Ajánlom mindenkinek aki szereti a nem megszokott humort. Gogogo.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Srácok, errõl jut eszembe: a Chuck 4. évada nézhetõ? :unsure: A 4x01-nél abbahagytam, de hátha...

Engem jobban zavar, mint a harmadik évad. Nekem egyáltalán nem tetszik, de ha már elkezdtem, szerintem végignézem a 4. évadot, hátha lesz valami.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Srácok, errõl jut eszembe: a Chuck 4. évada nézhetõ? :unsure: A 4x01-nél abbahagytam, de hátha...

én továbbra is ugyanúgy imádom azt a sorozatot mint az elsõ 3 évadban :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én is szeretem még mindig, csak Yvonnet ne nyomnák annyira szavazásokon, mert hiába bitangjó nõ, nem egy nagy színésznõ.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

basszus, Californication 4. évadába megint találtak egy olyan csajt h a szívem megáll. :D

3o-5E7OKwJg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...