Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik sorozatot nézed/nézted legutóbb?


grasslover

Recommended Posts

ivanszky

Igen azért valljuk be elég furcsa lett volna ha az utolsó évad miatt lehúzod az elejét is aminek azért minimális köze van csak hozzá :D

Szerintem elsőre is egyértelműen fogalmazott Dani.

Ha ez évadok csökkenő színvonalt mutattak a múltban akkor ennek a tendenciának a kontinuitása valószínűsíthető a soron következő évadra. Az első évadok értékén ez mit sem változtat. A sorozat, mint hétről hétre új résszel előálló műsor van leírva, hiszen már nem nem biztos hogy érdemes vele foglalkozni a továbbiakban.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Scrubs újranézésben vagyok, elsõ évadot fejeztem be, és még sokkal jobban tetszik kicsit érettebb fejjel mint mikor elsõre láttam. :)

A legzseniálisabb sitcom, jelen pillanatban nehezen tudnék dönteni, hogy ez vagy a Lost a kedvenc sorozatom. De most efelé húzok.

Ha még nem láttátok mindenképp ugorjatok neki.

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

el akarom kezdeni a Glee-t, és ha jót akarok magamnak akkor gondolom ugye angolul teszem?:D

Link to comment
Share on other sites

thewbie

el akarom kezdeni a Glee-t, és ha jót akarok magamnak akkor gondolom ugye angolul teszem?:D

egy részt nem láttam belõle se magyarul, se angolul, de a kérdésedre egyértelmû igen a válasz

Link to comment
Share on other sites

Hor1

el akarom kezdeni a Glee-t, és ha jót akarok magamnak akkor gondolom ugye angolul teszem?:D

Igen, az énekek amúgy is angolul vannak, a szinkron meg szégyen, fõleg a feliratok felolvasása.

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Scrubs újranézésben vagyok, elsõ évadot fejeztem be, és még sokkal jobban tetszik kicsit érettebb fejjel mint mikor elsõre láttam. :)

A legzseniálisabb sitcom, jelen pillanatban nehezen tudnék dönteni, hogy ez vagy a Lost a kedvenc sorozatom. De most efelé húzok.

Ha még nem láttátok mindenképp ugorjatok neki.

Nekem is újra kéne nézni...Közel egy hónapja nem láttam egyetlen Scrubs epizódot se, szar érzés. : S No.1 sorozat all-time, a rettentõ 9. évaddal együttvéve.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Úgy néz ki tetszik a magyar népnek Castle. Holnap már indul a 2. évad RTLen. Nathan Fillion rulez B)

The Cape-et tervezem majd nézni, érdekel itt még valakit? 9.én indul.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Úgy néz ki tetszik a magyar népnek Castle. Holnap már indul a 2. évad RTLen. Nathan Fillion rulez B)

The Cape-et tervezem majd nézni, érdekel itt még valakit? 9.én indul.

A krimit minden mennyiségben el lehet adni idehaza, úgyhogy ebben nincs nagy riszk -_-

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Úgy néz ki tetszik a magyar népnek Castle. Holnap már indul a 2. évad RTLen. Nathan Fillion rulez B)

The Cape-et tervezem majd nézni, érdekel itt még valakit? 9.én indul.

én bepróbálam a Cape-et biztos, előzetes alapján nagyon tetszett. Aztán pár rész után kiderül lesz-e maradása.

btw aki esetleg nézte a Primevalt, annak szólok, hogy van 4x01-02

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Air5mCOfmUE


Muszáj volt. :lol: :lol:
Elkezdtem nézni az elsõ évadot, már vagy negyedszerre, aztán eszembe jutott ez a késõbbi kis jelenet. B)
Link to comment
Share on other sites

Hor1

Amúgy csomó ismerõsöm akinek mutattam, most nézi újra. Ez valami járvány lehet. :)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Amennyit láttam a sorozatból egyértelmûen ez a kedvenc jelenetem :lol:

cg-vUGFz9Jk

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Muszáj volt. :lol: :lol:

Elkezdtem nézni az első évadot, már vagy negyedszerre, aztán eszembe jutott ez a későbbi kis jelenet. B)

igen, ez hatalmas jelenet :D

nekem ez a kedvenc scrubsos videóm :rolleyes:

szerk.:csak nekem nem jó a yutub a kommentemben?

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

igen, ez hatalmas jelenet :D

nekem ez a kedvenc scrubsos videóm :rolleyes:

szerk.:csak nekem nem jó a yutub a kommentemben?

Rosszul illesztetted be a linket:

A [youtube ] [/youtube ] közé csak ennyi kell: GD_5Rtc1gk8 - nem pedig a komplett link.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Rosszul illesztetted be a linket:

A [youtube ] [/youtube ] közé csak ennyi kell: GD_5Rtc1gk8 - nem pedig a komplett link.

áh, köszi

Link to comment
Share on other sites

Royal04

Ez a Pretty Little Liars egész jónak tûnik az elsõ rész alapján, úgyhogy biztos nézni fogom, ha nem esik nagyon hamar a minõség. :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Szerintetek melyik sorozatot kezdjem el nézni? Scrubs vs Dexter.

Ne kérdezzétek,hogy milyen stílust akarok..nem tudom :lol: ..de e kettő között vacillálok már egy ideje. Úgy érzem egyiket sem bánnám meg,mégse tudok dönteni. Halp!

Bár látom,hogy most inkább Scrubs téma fut a topikba..de azért megvárok pár hsz-t. : )

Link to comment
Share on other sites

-Dan-

Szerintetek melyik sorozatot kezdjem el nézni? Scrubs vs Dexter.

Én a Dexterre szavazok B) Michael C. Hall játéka, és a sorozat hangulata egyszerûen brutális B)

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Én a Dexterre szavazok B) Michael C. Hall játéka, és a sorozat hangulata egyszerûen brutális B)

Mindenképpen Dexter :)

Link to comment
Share on other sites

Pettya

jók a videók, nagyon kacagok :D

SSJfreezy: egyértelmûen Scrubs :)

Royal04: én nézem a PLL-t, nekem eléggé adja a sorozat+nemgyenge eyecandy :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Scrubs egyértelmûen. -_-

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nézz bele mindkettõbe és látni fogod, hogy nem egyértelmûen, de Dexter. -_-

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Szerintetek melyik sorozatot kezdjem el nézni? Scrubs vs Dexter.

Ne kérdezzétek,hogy milyen stílust akarok..nem tudom :lol: ..de e kettő között vacillálok már egy ideje. Úgy érzem egyiket sem bánnám meg,mégse tudok dönteni. Halp!

Bár látom,hogy most inkább Scrubs téma fut a topikba..de azért megvárok pár hsz-t. : )

Dexter:

1. évad: nagyon jó

2. évad: cool

3. évad: förtelem

4. évad: a legjobb

5. évad: förtelem volume 2

Scrubs:

1.-8. évad: a legjobb :D

A döntés a Te kezedben van ^^

Link to comment
Share on other sites

freezy

Köszi : )

Dexter lett belõle. Azután majd a Scrubs jön ; ) A Showtime dolog nálam úgyis 1 hétbe telnek max..Bár a Californication részek csak 28 percesek,míg a Dexter asszem 50vmennyi. Na majd nyilatkozok,hogy hogy tetszik..vagy ide vagy a topicjába.

Gyááh,igazából hülye ötlet volt megkérdezni..mert még jobban összezavarodtam :D ,de mostmár elkezdtem a Dextert. Az a baj,hogy Scrubs elsõ 3 évada megvan..csak elromlott a dvd olvasóm..és idegesít,hogy máshogy kéne beszereznem -_-

Végülis nem azt akartam elérni,hogy összevesszetek,hogy melyik a jobb :D ..gondolom mindkettõ must see : ) Csak egy sorrend érdekelt,de mostmár megvan. Thx!

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Dexter:

1. évad: nagyon jó

2. évad: cool

3. évad: förtelem

4. évad: a legjobb

5. évad: nagyon jó

fixd for ya

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...