Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A "fórumos Szerepjátékok" Altopik Szakszervezete 2.0


Sajt_Sensei

Recommended Posts

Leo88

Jaja. :)

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Nah ez már tábor. Amint lehet kreálok csak pénteken záróvizsga így most tanulás és káosz.

Link to comment
Share on other sites

Steel_Hammer

Whaaaag :D

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Hello Steel. Régen láttunk erre.

Minden Eden-esnek megvan a vizsga diplomás vagyok játszunk. :D Amint megkapom az összes karit mehet a game.

Link to comment
Share on other sites

Broklaw

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Hello Steel. Régen láttunk erre.

Minden Eden-esnek megvan a vizsga diplomás vagyok játszunk. :D Amint megkapom az összes karit mehet a game.

Végre valami jó hír és grat hozzá. Várunk még valakire egyébként?

Link to comment
Share on other sites

Steel_Hammer

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Hello Steel. Régen láttunk erre.

Minden Eden-esnek megvan a vizsga diplomás vagyok játszunk. :D Amint megkapom az összes karit mehet a game.

BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

így van. Jelenleg halálra unom magam, meg párom (majd mesélek) is frpg-zik, és mondtam neki nézzen fel, mondom én is felnézek. Eden be meg csinálom a karit XD

Nekem meg megvan a nyelvvizsga, diplomához meg ezer gratula. mikor iszunk? :D

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Tervbe van véve. Csak jelenleg a ALUDNI ÉS PIHENNI szakaszom van.

Várunk még egy játékosra akinek retconolnia kell pár dolgot a karijában. Meg ha steel mester jön akkor rá.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Grat Sajt. :)

Link to comment
Share on other sites

Steel_Hammer

Tervbe van véve. Csak jelenleg a ALUDNI ÉS PIHENNI szakaszom van.

Várunk még egy játékosra akinek retconolnia kell pár dolgot a karijában. Meg ha steel mester jön akkor rá.

Jönjön. Írja a kari fejben :D estére meg is lesz

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Szeretnék mindenkit kérni, hogy a post vadászatot kerüljük. Ha postolsz legyen benne valami ne csak 1 smily.

Link to comment
Share on other sites

Tastard

Leo:

Én ugyanezt tudnám rád is mondani (mert kb. ugyanannyi okom van rá mint neked), de persze míg egy oldalon állunk és a szabályok nem kötöttek kockadobáshoz és számadatokhoz, addig szerintem teljesen fölösleges ilyen dolgokat akárcsak megemlíteni is. És amúgy meg, a szerepjátszás a karakter megtestesítésérõl szól, nem pedig annak a felépítésérõl, már ha jól gondolom.

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Leo:

Én ugyanezt tudnám rád is mondani (mert kb. ugyanannyi okom van rá mint neked), de persze míg egy oldalon állunk és a szabályok nem kötöttek kockadobáshoz és számadatokhoz, addig szerintem teljesen fölösleges ilyen dolgokat akárcsak megemlíteni is.

Én egyáltalán nem így gondolom, de ez valószínűleg csak azért van, mert teljesen más nézeteket vallunk, úgyhogy nem foglak meggyőzni semmiről. Mivel egy csapatban fogunk játszani (bár ki tudja mit hoz a sors :P), egyelőre valóban felesleges erről vitázni. Csak megjegyeztem. :)
Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Sok dolog az én hibám, hogy nem írtam le, de egyszerûen annyira összetett a világ, hogy nem minden jut azonnal eszembe. A Kód nem tud embert módosítani. Sem magadat sem mást. Viszont minden kód használó képes kódot javítani. Ergo sérüléseket gyógyítani. Ez viszont a leg megerõltetõbb az összes közül. Lucy a te képességed aktívan átírja az emberi szervezetet. Emiatt nem engedtem. Ha kérdésetek van a világgal kapcsolatban kérdezzetek, mert még így is egy raklap dolog kimaradt.

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Szerintem (és ha már így alakult) majd jobb és érdekesebb, ha közben derülnek ki a dolgok, illetve közben fedezzük fel õket.

Egyébként én június 24-30ig nem leszek elérhetõ, szóval ha addig el is kezdenénk, majd ki kéne erre valamit találni, márha az a 6 nap off túl sok lenne az aktivitáshoz képest.

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Megoldható, kapsz egyszerübb feladatokat, tehát ott leszel de nagy befolyásod nem lesz. Esetleg megbeszélheted valakivel, hogy vegyék át a karid.

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Szerintem (és ha már így alakult) majd jobb és érdekesebb, ha közben derülnek ki a dolgok, illetve közben fedezzük fel õket.

Egyébként én június 24-30ig nem leszek elérhetõ, szóval ha addig el is kezdenénk, majd ki kéne erre valamit találni, márha az a 6 nap off túl sok lenne az aktivitáshoz képest.

Elvileg megvagyunk.
Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Megoldható, kapsz egyszerübb feladatokat, tehát ott leszel de nagy befolyásod nem lesz. Esetleg megbeszélheted valakivel, hogy vegyék át a karid.

Szerintem majd inkább Leonak átpasszolom addig.

Link to comment
Share on other sites

Sajt_Sensei

Édenben. A Feyek testeit nem vihetitek harcba. Azokat lerakhatjátok egy nekik kialakított szobába, viszont a tudatuk veletek mehet a páncélotokban. Ilyenkor õ veszi át a számítógép helyét és segít neked a kalibrációkban és minden egyébben.

Link to comment
Share on other sites

Steel_Hammer

Lucky: bocs ha hülye kérdés, de Édenben a karaktered milyen nemû? :)

Link to comment
Share on other sites

Tastard

Lucky: bocs ha hülye kérdés, de Édenben a karaktered milyen nemû? :)

Kinézetnél írja, hogy szakálla van, ez már egy fix pont :-)

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Kinézetnél írja, hogy szakálla van, ez már egy fix pont :-)

vagy csak túlteng benne a tesztoszteron :D ndk-s sportoló :D
Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Lucky: bocs ha hülye kérdés, de Édenben a karaktered milyen nemû? :)

Férfi. Mi van, már nyomulnál? :D

Leo: a vallási vitát ugye nem a mienkre érted? (noha nem is vitázunk) Csakmert direkt kiemeltem, hogy az a rész már csak 4szem közt zajlik. :D

Link to comment
Share on other sites

Steel_Hammer

Kinézetnél írja, hogy szakálla van, ez már egy fix pont :-)

Átsiklottam na XD És nem írta hogy neme mi, mondom megkérdezem.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Férfi. Mi van, már nyomulnál? :D

Leo: a vallási vitát ugye nem a mienkre érted? (noha nem is vitázunk) Csakmert direkt kiemeltem, hogy az a rész már csak 4szem közt zajlik. :D

amikor elkezdtem írni, még úgy terveztem, hogy rátok is kéne érteni valahogy (nem is azért, mert vitáztok, csak mert erről beszéglettek), csak aztán beugrott, hogy írtad, hogy private a cucc, szóval akkor mondom csak a többiekre lehet érteni, mert amit ti mondtok, azt nem is hallom, de nem gáz. :D

egyébként ez a befeléfordulós kari elég fura lesz, egyik azért, mert a való életben khurvára nem ilyen vagyok, a másik meg azért, mert köbö már mindenki beszél mindenkivel, csak én lógok ki a sorból. Lone Ranger powa B)

Link to comment
Share on other sites

Steel_Hammer

amikor elkezdtem írni, még úgy terveztem, hogy rátok is kéne érteni valahogy (nem is azért, mert vitáztok, csak mert errõl beszéglettek), csak aztán beugrott, hogy írtad, hogy private a cucc, szóval akkor mondom csak a többiekre lehet érteni, mert amit ti mondtok, azt nem is hallom, de nem gáz. :D

egyébként ez a befeléfordulós kari elég fura lesz, egyik azért, mert a való életben khurvára nem ilyen vagyok, a másik meg azért, mert köbö már mindenki beszél mindenkivel, csak én lógok ki a sorból. Lone Ranger powa B)

Nyugi, olyan karit hoztam aki nem viseli el a csendet, csak akkor ha olvas XD beszélni foguk mint ha kötelezõ lenne, majd bevonlak téged is XD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...