Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Grand Theft Auto Sorozat


jardo

Recommended Posts

wYth-NRG

Hát nem éppen :D Gépem szarakodik, semmi nincs fent jelenleg, csak a win xp. Amit ugye cserélnék win7re, pár hét és sort is kerítek rá. Addig a vinyóról mentem a cuccokat

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Szar az élet. :unsure: :lol:

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

na most már rohadtul unom ezt az egész játékot.

itt van elõttem az eredeti játék és nem tudok játszani vele :angry:

feltelepítem.ha patch nélkül elindítom akkor annyira akad(amit nem értek h mért lehet,mert bõven megvan a rendszer a játékhoz)hogy játszhatatlan.ha az ajánlott beállításra megyek akkor is.ha visszaveszem a felbontást meg pár értéket,semmi nem változik.

leszedtem az összes patchet a game-hez.az 1.0.1.0-tól a 0.07-es ig. plusz a 2 eflc-t is(ami szintén javít vmiket elvileg)

az 5-ös ig engedi is a telepítést,de a 0.6ost már nem tudtam feltenni,mert állandóan vmi hibaüzenetet ír ki.

jó gondoltam mind1 elindítom így.mondanom sem kell el sem indult..

leszedtem a Rockstar oladláról a legutolsó patch-et,ez az egy volt fenn,felraktam,de ha így indítom,akkor meg vmi SecuROM hibát ír ki,és így sem indul....

már 3x telepítettem fel a játékot.

ha vkinek van bármi ötlete megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Az 1.0-ás verzió egy optimalizálatlan szar. Én mikor játszottam, minden egyes patchet mikor felraktam akkor le is ellenőriztem, hogy már normálisan fut-e, az 1.03-as patching frissítettem, mivel az megoldotta már az akadásokat, tehát nem volt szükségem a többhez. Ajánlom, hogy Te is próbáld ki így, ne rakj fel mindent egyszerre rá

A kiegek meg külön mennek nem? (standalone) Mert akkor nem igen van közük egymáshoz :D

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Az 1.0-ás verzió egy optimalizálatlan szar. Én mikor játszottam, minden egyes patchet mikor felraktam akkor le is ellenõriztem, hogy már normálisan fut-e, az 1.03-as patching frissítettem, mivel az megoldotta már az akadásokat, tehát nem volt szükségem a többhez. Ajánlom, hogy Te is próbáld ki így, ne rakj fel mindent egyszerre rá

A kiegek meg külön mennek nem? (standalone) Mert akkor nem igen van közük egymáshoz :D

igen a kiegek külön vannak,a limited edition-t vettem meg.

kösz a tippet!ki is próbálom.remélem így már jó lesz.

és mi ez a SecuROM szarság?mert ezt írta indításnál..ha eredeti a lemez meg minden akkor nem tudom mit problémázik.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

és mi ez a SecuROM szarság?mert ezt írta indításnál..ha eredeti a lemez meg minden akkor nem tudom mit problémázik.

Akkor nagy valószínûséggel egy másik program zavarhat be :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Nálam az összes patch fent volt PC-n és hibátlanul ment.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Nálam az összes patch fent volt PC-n és hibátlanul ment.

akkor Te egy végtelenül szerencsés ember vagy :)

egyébként most megcsináltam,egyenlõre csak 1.0.1re patcheltem,most simán fut 1920ban,gond nélkül.majd meglátom,ha nem lesz késõb gond,ol telefonhívásnál kifagy v ilyesmi,akkor hagyom is így.

Link to comment
Share on other sites

mio007

Nálam az összes patch fent volt PC-n és hibátlanul ment.

Nekem is szintúgy, 1.0.7-ig minden fent volt és tökéletesen futott. Elõtte 30 fps átlag volt és szaggatott, patchek után meg 40 átlag fps és semmi szaggatás sõt még jobb beállításokat is meg tudtam engedni magamnak.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

én most csak a 0.1-es patch-et "mertem" feltenni.most per pill nem szaggat,jól megy 1920-as felbontáson,most sztem hagyom így.

nincs sok kedvem megint várni 40 percet míg feltelepül,mert elcseszi a patch.csak azt nem értem,egy eredeti játékot h ronthat el patch??

de azt is próbáltam h csak a Rockstartól letöltött 1.7-es javítást tettem fel,akkor sem volt jó.

na mind1.meg ha felpatchelem a mentések nem is fognak mûködni igaz?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ez inkább konfig függõ.. de tényleg jó kérdés, hogy miért nem megy az összes patch felrakása után :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

viszont megérte az összes Ft amit kiadtam rá,nagyon jó játék. :) és ezt legalább nem lehet végigvinni 4 óra altt...

Link to comment
Share on other sites

mio007

én most csak a 0.1-es patch-et "mertem" feltenni.most per pill nem szaggat,jól megy 1920-as felbontáson,most sztem hagyom így.

nincs sok kedvem megint várni 40 percet míg feltelepül,mert elcseszi a patch.csak azt nem értem,egy eredeti játékot h ronthat el patch??

de azt is próbáltam h csak a Rockstartól letöltött 1.7-es javítást tettem fel,akkor sem volt jó.

na mind1.meg ha felpatchelem a mentések nem is fognak mûködni igaz?

A mentéseket tedd el külön, hátha jó lesz.

A patch kérdés szerintem: mindent sorban kéne felrakni, egymás után, crackel meg mindennel együtt.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

A mentéseket tedd el külön, hátha jó lesz.

A patch kérdés szerintem: mindent sorban kéne felrakni, egymás után, crackel meg mindennel együtt.

én így csináltam(a cracket kivéve,mert eredeti a játékom).letöltöttem sorban a patcheket,egymás után feltelepítettem.

de ezek szerint vmit nem jól csináltam,mert ha másnál meg felment minden akkor nálam lehet a gond.

Ti honnan töltöttétek le a patcheket?v van olyan oldal ahol fenn van az összes.mert én eddig nem nagyon láttam olyat.

meg még egy kérdés.

Brucie elsõ küldetését csinálnám meg,ahol azzal kezdõdik h szerezzek egy rendõr autót.eddig meg is van.kéri h lépjek be az adatbázisba,de ha oda be akarok lépni,ami a misszióhoz kell,akkor kiírja a játékban a rendõrségi gépen h ERROR meg még vmi szöveget.de ha viszont a küldetésen kívül vok,akkor meg simán tudom használni.

Tipp?h lehet megcsinálni?v ezt is a patch oldaná meg?

Link to comment
Share on other sites

jardo

25% körül van valakinek X360-as GTA 4 mentése? Tesóm sikeresen kitörölte az enyémet. Mindjárt felrobbanok...

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Brucie-s küldetés megoldódott közben.

meg feltettem az 1.2-es meg a 3-as patch-et.olyan túl nagy változás nem történt,de szerencsére nincs gond a játékkal.

Link to comment
Share on other sites

RYKO

Helló.

A Gta 4 1olyan hibát ir h FATAL ERROR RC20 megh rakjam ujra a játékot. (re.instal game)

fenn van minden frissités. és az az érdekes h csak akkor irja a hibár és áll le a játék ha Romen-hez akarok menni. (az elsö misszió)

a garázst körbevevõ ütakon kidob és irja a hibát. :blink:

Megoldást várok.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Patchek vannak fent? Ha nincs akkor próbáld meg frissíteni a játékot

Link to comment
Share on other sites

RYKO

Patchek vannak fent? Ha nincs akkor próbáld meg frissíteni a játékot

"fenn van minden frissités"(azaz a Patch-ek ) a frissitést hogy érted ?

Edited by RYKO
Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

"fenn van minden frissités"(azaz a Patch-ek ) a frissitést hogy érted ?

Ezekre gondolok: KATT

Tehát milyen verzió számod van? Ha az alap 1.0-ás, akkor ajánlatos sorjában feltenni a frissítéseket

Link to comment
Share on other sites

RYKO

Ezekre gondolok: KATT

Tehát milyen verzió számod van? Ha az alap 1.0-ás, akkor ajánlatos sorjában feltenni a frissítéseket

igen. innen szedtem le ötöt.

katt

Link to comment
Share on other sites

Imishark

Brucie-s küldetés megoldódott közben.

meg feltettem az 1.2-es meg a 3-as patch-et.olyan túl nagy változás nem történt,de szerencsére nincs gond a játékkal.

Érdekes, nekem GfWL magától leszedte és telepítette a patcheket.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Érdekes, nekem GfWL magától leszedte és telepítette a patcheket.

és azt h csináltad?v hol tudom elindítani ezeket az automatikus frissítéseket?social clubra regisztráltam,de gondolom nem ott frissít.

Link to comment
Share on other sites

HD2

akkor Te egy végtelenül szerencsés ember vagy :)

egyébként most megcsináltam,egyenlõre csak 1.0.1re patcheltem,most simán fut 1920ban,gond nélkül.majd meglátom,ha nem lesz késõb gond,ol telefonhívásnál kifagy v ilyesmi,akkor hagyom is így.

Milyen jó, hogy steamen vettem meg, így nem kell szarakodni a patchekkel, alapból a legfrissebb van meg, és hibátlanul megy. :)

Amúgy ha van CD key a játékhoz, akkor megpróbálhatod hozzáadni a steam accodhoz, így minden problémád megoldódik. B)

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

Milyen jó, hogy steamen vettem meg, így nem kell szarakodni a patchekkel, alapból a legfrissebb van meg, és hibátlanul megy. :)

Amúgy ha van CD key a játékhoz, akkor megpróbálhatod hozzáadni a steam accodhoz, így minden problémád megoldódik. B)

ok majd megnézem h is van ez.

én nem steamen vettem meg,ez a letöltõs mizéria igaz?én jobban szeretem ha megvan dobozosban,az a biztos:-)

meg a netem sem olyan gyors h azt a 10-en valahány Gb.ot letöltsem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...