Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Grand Theft Auto Sorozat


jardo

Recommended Posts

jardo

A randi kérdés megoldódott, hívott a csaj, hogy találkozni akar. :D

nyrfan: az, hogy szerinted patchelve van, közel sem jelenti azt, hogy tényleg így van. Nézd meg a telepített játék verziószámát, vagy csak simán próbáld feltenni a patcheket.

Aztán ha más nincs, akkor vagy marad a grafika butítása (bár egyébként ezzel is lehet kísérletezni, és meg lehet oldani, hogy a látvány ne romoljon túl sokat), vagy nem játszol vele. Szerintem akkor már inkább elõbbit válaszd.

Magyarítás elvileg mûködik (legalábbis a 4. részé biztosan, a DLC-khez meg tudomásom szerint nincs is).

Link to comment
Share on other sites

Csubi90

és vki esetleg erre nem tud tippet adni?????

Esetleg próbálj meg egy lemeztöredezettség-mentesítést lefuttatni, hátha segít. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nyrfan

A randi kérdés megoldódott, hívott a csaj, hogy találkozni akar. :D

nyrfan: az, hogy szerinted patchelve van, közel sem jelenti azt, hogy tényleg így van. Nézd meg a telepített játék verziószámát, vagy csak simán próbáld feltenni a patcheket.

Aztán ha más nincs, akkor vagy marad a grafika butítása (bár egyébként ezzel is lehet kísérletezni, és meg lehet oldani, hogy a látvány ne romoljon túl sokat), vagy nem játszol vele. Szerintem akkor már inkább elõbbit válaszd.

Magyarítás elvileg mûködik (legalábbis a 4. részé biztosan, a DLC-khez meg tudomásom szerint nincs is).

kösz megnézem.az h nem játszom vel,az eleve kiesett,nem azért vettem meg h a dobozát nézegessem :)

most telepítettem pár patch-et,de most meg el sem indul. :(

mind1 újratelepítem,és addig próbálgatom míg jó nem lesz.

Link to comment
Share on other sites

Kazuma

Üdv! Torrentrõl leszedtem a gta4-et.

Windows 7-em van. A gépem simán vinné.

Felraktam a rockstar social club-ot. Rámegyek, hogy play, és ez fogad:

The application you are attempting to launch no longer exist. Please reinstall the application or contact support art. Nem raktam fel a játékot csak a social clubot mert a telepítésnél ezt írja ki:

your system is incompatible %p. Please follow link more information. és beadja ezt a linket: http://support.microsoft.com/kb/322389

Mi a jó fene van? O.o A soc club ugye azért reklamál mert nincs fent a játék de miaz, hogy a rendszerem nem kompatibilis százalék p-vel, és hogy ezért keressem fel a windows weblapját amin egy cikk van a windows xp service pack-okról? O.o

Uncsibátyám gépén simán elindult. Tökugyanaz a konfig, és op. rendszer.

Nála a setup semmit sem kért csak felvitte a játékot..

Amikor letörlöm a rockstar soc. clubot akkor is ugyanez fogad a setup-nál. Az autorun meg ugye felrakja a soc. clubot aztán a játékot rakná de ugyanaz az üzenet. Nem értem :S

UI: Megoldva. Kompatibilitási módban kellett futtatni. A régebbi fórumon akadtam rá. :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A jövõben kérlek mellõzd a warezt és annak bárminemû emlegetését! Nem megengedett ezen a fórumon.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hogy tudom beállítani úgy az egeret irányításnál, h ha felfelé megyek az egérrel ne lefelé mozduljon a képernyõ?

Állítom egér irrevizilása (ki/be) és ugyanaz marad. Persze lehet nem ez a gond. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hogy tudom beállítani úgy az egeret irányításnál, h ha felfelé megyek az egérrel ne lefelé mozduljon a képernyõ?

Állítom egér irrevizilása (ki/be) és ugyanaz marad. Persze lehet nem ez a gond. :unsure:

Elméletileg ott kéne átállítani. El is mented a beállításokat miután változtatod? Talán az a gond..

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ja, elvileg.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Úgy pedig mennie kellene, csekkold le :P

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Am. menteni nem tudom, csak vissza gomb van.

Link to comment
Share on other sites

Barord

IMG Tool (2.0) progit le kell szedni, és a San Andreas/models mappán belül kell megnyitni a program által támodatott img fájlt, és azon belül megkeresni a lecserélendõ fájlokat (pl: esperanto.dff / esperanto.txd), és lecserélni a letöltöttekre!

más: feltettem ismét GTA 3-mat, utoljára évekkel ezelõtt toltam még mikor kijött, haveromnál, és akkoriban nem volt internet, nem tudtunk patchet szerezni a játékhoz, így a lementéseket nem tudtuk betölteni :D hétvégeken felkeltünk délelõtt és hajnali 2ig folyamatosan toltuk a játékot! 1-2 küldetésre voltunk általában a végétõl :D na de most már megy meg minden. VC/SA/4 után elég sok a hiányosság, de a sztorit azért végigviszem :D

így már nagyon közelvagyok a végéhez és köszönöm csak még azt nemtudom hogy a models mappában 4 olyan féjl van amit megjelenít az IMG Tools program ott melyiket kell megnyitni és ha megnyitom megjelenik az IMG Tools programban több száz dff meg egy csomó ilyen féjl azokat kell kicserélni?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Am. menteni nem tudom, csak vissza gomb van.

Passz akkor, fel kéne tennem a játékot, akkor tudnék válaszolni rá.. de így :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Mondtam, h tedd fel...

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

nem emlékszem rá , a San Andreasban volt már wide felbontás? :huh: 3-ra meg vice-ra létezik? :unsure: jó lenne újrajátszani õket.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

nem emlékszem rá , a San Andreasban volt már wide felbontás? :huh: 3-ra meg vice-ra létezik? :unsure: jó lenne újrajátszani õket.

SA-ban biztosan, szerintem a VC-ben is.. legalábbis úgy rémlik.. 3 nem biztos, de szerintem ott is. Na ezt jól megaszondtam :lol:

Amúgy csak a kedvedért tölti a steam a SA-t Stif ;) xD

Link to comment
Share on other sites

Nandesz

3-ban is van wide felbontás.

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

oksa köszi az infot :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

mi az a wide?

wide-screen monitor?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Talált, süllyedt

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

mi az a wide?

wide-screen monitor?

igen :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

köszi az infót.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Na elméletileg:

Options -> Controller Setup -> Invert Mouse Verticaly

Annak OFF-on kell lennie

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Na csak feltetted? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Fel ám, 30 perc alatt lejött. De el nem kezdem szerintem :lol:

Majd az ünnepek alatt esetleg :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Mással kockulsz, mi? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...