Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Grand Theft Auto Sorozat


jardo

Recommended Posts

Balintos

Mikor az egyik

maffia fõnököt kell kinyírnom (mert lelõtte a csajom, roman esküvõjén ) az már a vége ?

Igen

Link to comment
Share on other sites

Snexi

san andreas-ban ez a freefall küldetés rohadt szar,már vagy 20x próbálkoztam

Link to comment
Share on other sites

Clono

Szasztok! A GTA: Episodes From Liberty Ctiy és azon belül a The Ballad Of Gay Tony-hoz lenni egy kérdésem. Amikor megcsinálom a Momma's Boy nevû küldit.Amikor vége van a a küldinek az utolsó video végénel el kezd tölteni és csak akkor hozza be a képet amikor arra leszek figyelmes hogy holtan fekszik L. Lopez. És ezt 74 szer egymás után. Hiába cseréltettem ki az 576-nál a játékot ugyanaz.

VALAKI KÉREM SEGÍTSEN!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Barord

sziasztok a modern mod v.2-õt hovakell kibontani helyileg???elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

HD2

Úgy tudom csak dombtornyomot kártyával lehet vásárolni, nem tudom te ilyenekkel próbálkoztál-e? Ilyen junior kártyaféleségekkel esélytelen.

Más: Az elõzõ kérdésemre valaki esetleg ötlet?

Dehogy, én már ezer éve olyat használok steamhez.

Link to comment
Share on other sites

jardo

san andreas-ban ez a freefall küldetés rohadt szar,már vagy 20x próbálkoztam

Amikor a lassabb kisrepülõvel rá kell "zuhanni" a sugárhajtásúra? Vagy rosszra gondolok?

Link to comment
Share on other sites

Clono

Szasztok! A GTA: Episodes From Liberty Ctiy és azon belül a The Ballad Of Gay Tony-hoz lenni egy kérdésem. Amikor megcsinálom a Momma's Boy nevû küldit.Amikor vége van a a küldinek az utolsó video végénel el kezd tölteni és csak akkor hozza be a képet amikor arra leszek figyelmes hogy holtan fekszik L. Lopez. És ezt 74 szer egymás után. Hiába cseréltettem ki az 576-nál a játékot ugyanaz.

VALAKI KÉREM SEGÍTSEN!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Amikor a lassabb kisrepülővel rá kell "zuhanni" a sugárhajtásúra? Vagy rosszra gondolok?

szerintem jóra gondolsz,rohadt szar mert ha elvéted akkor kezdheted is elölről mert utolérni nem lehet vele

egyébként most viszem végig először :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Szasztok! A GTA: Episodes From Liberty Ctiy és azon belül a The Ballad Of Gay Tony-hoz lenni egy kérdésem. Amikor megcsinálom a Momma's Boy nevû küldit.Amikor vége van a a küldinek az utolsó video végénel el kezd tölteni és csak akkor hozza be a képet amikor arra leszek figyelmes hogy holtan fekszik L. Lopez. És ezt 74 szer egymás után. Hiába cseréltettem ki az 576-nál a játékot ugyanaz.

VALAKI KÉREM SEGÍTSEN!!!!! :(

A lemez semmiképp sem lehet ludas ha már feltelepült :P

Próbáld meg patchelni ha még nem tetted meg, hátha segít :unsure:

Ha van korábbi mentésed, akkor próbáld meg avval, lehet azzal van a gond. Esetleg még a küldi elõtt mentsd el még egyszer, hogy felülírja

Link to comment
Share on other sites

Clono

A lemez semmiképp sem lehet ludas ha már feltelepült :P

Próbáld meg patchelni ha még nem tetted meg, hátha segít :unsure:

Ha van korábbi mentésed, akkor próbáld meg avval, lehet azzal van a gond. Esetleg még a küldi elõtt mentsd el még egyszer, hogy felülírja

Köszönöm a választ.

Link to comment
Share on other sites

olmi96

Heló!

Szeretném meghirdetni a ma holnap hivatalosan is elindult Role Play szerverünket. Nos tudom mit gondol mindenki a mostanában nyíló Role Play szerverekrõl, de leírom, hogy én mit gondolok errõl:

Szerintem 2 fajta van:

-1.: Azta de jó módot találtam a fórumom, 90 ezer soros, gyorsan lemagyarosítom a regisztrációt, és holnap indítom hostingon.... 1 hétig megvan a 10-s player átlag, majd bezár a szerver....

-2.: ( ide tartozik a mi szerverünk is... ): Nem más tudásával dicsekedek el, hanem letöltök egy alap GF módot, és bebizonyítom, hogy abból is jó kis módot ki lehet hozni :) ( tudom, hogy 20 ezer sor nem az én munkám ebben a módban... ) És nem szüntetem meg a szervert 1 héten belül, mert van 1 cél a szemem elõtt, amit el szeretnék érni...

Kicsit eltértem a szerver hirdetésétõl, de erre jó okom van: nem szeretnék ilyen hozzászólásokat: Minek, már megint egy RP szerver?... Ezért szerettem volna kicsit megfogalmazni, hogy én hogyan képzelem ezt el... De most bele is kezdek a szerver hírdetésébe:

Alap információk:

-Szerver név: Night Role Play szerver

-Szerver IP cím: 91.82.84.205:7778

-Szerver honlap: www.night-rpg.hu ( még nem a honlappal foglalkoztunk, tehát csak 1-2 infó található rajta, a szerver volt a fõ cél )

-Szerver futtató: skyhosting.hu

-Slotok száma: 30 ( ha igény lesz nagyobbra, természetesen megnöveltetjük )

Szerver adminok:

-John_Tyler - alapító - tulaj - I Fõadmin

-Chip_Spencer - II tulaj - II Fõadmin

-Dave_Lichwice - admin

Szerver leader információk:

1. LSPD

2. FBI

3. Katonaság

4. Mentõ

5. Tûzoltó

6. Olasz Maffia

7. Orosz Maffia

8. Triad

9. Yakuza

10. Groove Street

11. Aztecas

12. Vagos

13. Ballas

14. Motoros Banda

15. Oktató

16. Hír riporter

17. Polgármester

18. Bérgyilkos

Szerver munkái( mindenki 2 munkát vállalhat + Leaderes )

1.Detektív

2.Ügyvéd

3.Prostituált

4.Drog kereskedõ

5.Autó tolvaj

6.Kamion sogõr

7.Autó szerelõ

8.Testõr

9.Fegyver kereskedõ

10.Autó kereskedõ

11.Boxoló

12.Busz sofõr

13.Taxi sofõr

14.Koldus - nincs kész

15. Áruszállító

16.Szakács

17.Úttisztító

18.Betörõ

19.Kukás

20.Edzõ

Munkákról: A legális munkákat a városházán lehet felvenni, az illegálisakat a fegyverbolt mögött. A legális munkákhoz szükséges egy bizonyos munkavállalási engedély, amihez késõbbiekben komolyabb terveink vannak ( le írom késõbbiekben a terveket is )

Szerveren vásárolható dolgok:

Telefon [$500]

Sorsjegy [$7500]

Telefonkönyv [$5000]

Dobókocka [$500]

Jármû kulcs [$5000]

Jármû zár [$10000]

Óvszer [$50]

CD-lejátszó [$2500]

Csirke [$10]

Hamburger [$10]

Fagyasztott pizza [$10]

Cigaretta [$150]

Üdítõ [$15]

GPS [$15.000]

Óra [$1.500]

PDA [$10.000]

Laptop [$25.000]

Vontató kötél [$15.000]

Szerezhetõ dolgok:

Kötél ( rabláshoz )

Feszítõvas ( betöréshez )

Szerezhetõ dolgokról: Meg kell találni a helyet, ahol fel lehet venni õket, eldugott helyeken lehet õket felvenni ( késõbb már nem így lesz )

Házakról:

-Késõbbiekben majd bonyolultabb rendszer lesz, ezeket majd a tervekben fogom leírni.

-Egyenlõre ház vételi szerzõdést kell kötni, és úgy lehet megvásárolni a házakat

Bizniszekrõl:

-Nincs semmi hozzáfûzni valóm, csak annyi, hogy a szerveren a rendvédelmi szervek HQ-jain kívül minden boltot, éttermet stb.-t venni...

Jármû rendszer:

-Egyenlõre az alap GF mód jármû rendszere van bent átalakítva, kicsit felújítva, még az indítás utána pár napban fog bekerülni ideiglenesen a V-S kocsi rendszer, mivel a játékosok nem szeretik sajnos ezt a rendszert :)

Terveink:

-Tanulás: Lesz középiskola, egyetem, fõiskola. Több iskola lesz a szerveren ( ezeket is biznisz alakban fogjuk elhelyezni ) A tanulás folyamata: 1 óránként 1-szer lehet elmenni tanulni, és a késõbbiekben le kell vizsgázni, amennyi kérdést tud a játékost olyan érdemhegyet kap. Valószínûleg úgy oldjuk meg, hogy minden játékos megkapja, akármennyit is tud, mert nem tanulni akarnak valószínûleg a szerveren, hanem játszani. Minden munkához más fajta papír kell ( Természetesen kukáshoz, vagy úttisztítóhoz nem kell szakma :) )

-Házvétel: Meg kell kötni a házvételi szerzõdést, amit majd csak bizonyos követelményekkel lehet megtenni, és ezután az ingatlanügynökkel lehet csak megvenni a házat. ( kérdéses, hogy a játékosoknak több háza is lehet-e majd... )

-Bizniszek: A játékosoknak összesen 5 bizniszük lehet. És hasonlóan lehet majd bizniszeket venni, mint házakat, de ahoz más munka kell, és másik szerzõdés.

-Boltok: A boltok szét lesznek bontva: horgászbolt, barkácsbolt, elektronikai bolt, élelmiszer bolt

-Jármû rendszer: Még nincs kidolgozva a végleges ötlet, és ameddig nem publikus addig a V-S kocsi t írom ide.

-Ötleteink kezdõ játékosokkal szemben: Csak akkor nyitjuk majd ki a regisztrációt, ha lesz fent admin, hogy minden játékost meg tudjunk figyelni. Erre tapasztalataim alapján ezeket a válaszokat szoktam hallani: Baromság, mert nem lesz player... Ez a gond, manapság mindenkinek a játékosszám számít, nem az, hogy milyen az RP színvonal.

Várunk minden érdeklõdõt!

Sziasztok!

Link to comment
Share on other sites

MassMurderer

Üdv!

Egy kis gépfejlesztés után végre én is kipróbálhatom a gta 4et, a kérdés az lenne hogy szerintetek az alapjátékra vagy az episodes from liberty cityre érdemesebb beruházni?

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Te inkább kezdenéd a dlckkel? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MassMurderer

Úgy tudtam h külön is játszható, akkor nem nagyon kapcsolódhat egymáshoz.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Játszható külön is,de azért én mégiscsak az alappal kezdeném.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Mivel kapcsolódik egymáshoz az alapjáték és a két dlc így én a 4-et javasolnám elõször. Így 1-2 utalást/részt lehet nem értenél a sztoriból :unsure:

De ha újdonságokra (stunt motoron és levegõben, stb) vágysz multi téren is persze és nem nagyon érdekel a 4. rész sztorija akkor az utóbbi jobb beruházásnak tûnik.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Vagy be kellett volna szerezni steamrõl a completet bagóért :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Üdv!

Egy kis gépfejlesztés után végre én is kipróbálhatom a gta 4et, a kérdés az lenne hogy szerintetek az alapjátékra vagy az episodes from liberty cityre érdemesebb beruházni?

9k-ért ott a complete CDG-ben, ha már 2.7k-ért nem szerezted be steam-en, onnan érdemes...

Link to comment
Share on other sites

MassMurderer

Sajna nem olyan a kártyám amivel neten is lehet fizetni :( asszem a kieg lesz belõle, vszeg úgyse vinném végig a singlet. Köszi az infót!

Link to comment
Share on other sites

Castor*

Hát nekem az alap game jobban tetszett sokkal, mint a kiegészítõk.

Link to comment
Share on other sites

Castor*

Sry a dupla post-ért. Valaki erre a disconnected from game session-re nem tud megoldást. A szerverek nagy részénél, ezt kapom csatlakozás helyett. Minden port nyitva, router beállítva, UPnP engedélyezve, tűzfal nincs. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

GTA4-ben nem lehet kihagyni valahogy egy bizonyos küldetést vagy küldetéssorozatot hogy továbbjussunk? 10x próbáltam meg és haltam bele a The Snow Storm címe küldetésbe, és már rohadtul elegem van belõle. Sosem bírtam elviselni a "yo we are streets, respect nigga" stílust, és most egy ritka idegesítõ hájas seggû p1csának kellene kihozzak egy táskát egy régi épületromból. Bemegyek, megölöm aki az utamba kerül, megfogom a táskát, és abban a másodpercben beteleportál az épületbe vagy 20-30 kommandós, kint meg egy kisebb hadseregnyi rendõrautó vár. Direkt bekészítettem egy nagyobb verdát az ajtóhoz hogy egybõl beülhessek és meneküljek, de kilövik a kerekem bárhogy megyek (próbáltam lowrider-el is, mivel hogy félig takarva vannak a kerekei, de simán kilövik ugyanúgy). Onnantól hogy a keréknek annyi, vége a dalnak gyakorlatilag. Folyamatosan rajtam vannak, lökdösnek, nem lehet haladni. Ha megúsztam az elsõ másodperceket akkor menet közben lövik ki. Átszállni másik kocsiba nem tudok, mert mire beszállnék agyonlõnek. Elegem van ebbõl a rohadt sikítozós nigger csajból, nem lehet valahogy átugrani az összes küldetését? Megölni sajnos, azt nem lehet... Annyira tetszik a játék, imádom, de komolyan mondom minden kedvem elvette ez a p1csa az egésztõl. Minden más küldetést megcsináltam már amit eddig lehetett, de ezen nem jutok túl, újakat meg nem kapok...

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Egyik legszopósabb küldi. :) Kitartás! :D (sztem nem lehet kihagyni)

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Jah, nem lehet átlépni. hajrá, hajrá, kommandósokat amennyit csak tudsz várd be egy sarkon, aztán kihajolsz-lõsz. meneküléshez meg lopj egy gyors kocsit ( vagy motort) , ennyit tudok mondani.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Jah, nem lehet átlépni. hajrá, hajrá, kommandósokat amennyit csak tudsz várd be egy sarkon, aztán kihajolsz-lõsz. meneküléshez meg lopj egy gyors kocsit ( vagy motort) , ennyit tudok mondani.

Én nem ölöm meg a kommandósokat elvbõl, csak ha nagyon muszáj. Majdnem sértetlenül ki tudok futni közöttük, ugyanis szinte egybõl a táskánál megyek be az épületbe egy létra segítségével (hátul), nem pedig elõl, és a folyosókon végiglövöm aki szembejön. Arrafelé menekülök, a kommandósok meg elvannak a banditákkal (?), így gyakorlatilag csak 1-2 kósza golyó talál el csak, az is ritkán. Kifutok, egybõl ott a kocsi (alapból is oda van egy készítve, de én viszek mindig magamnak olyat ami magasabb alapból, vagy kisebb az ablaka hogy ne lõjenek be olyan könnyen. Futnék, futnék, de nem tudok ha kilövik a kereket, onnantól vége. Kint pedig az a pár ezer rendõr simán kilövi.

Holnap megpróbálom még egyszer, aztán halhatatlanság cheat... ha a kamiont is szétszedik, letörlöm, van nekem jobb 15Gb-nyi játékom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...