Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hitman sorozat


GTA007

Recommended Posts

wYth-NRG

2 dolog jutott eszembe a játék végigvitele után:

Mire fel volt ez a nagy sírás, hogy nem is David Bateson lesz a szinkronhangja újra. Na tessék, újra õ szólaltatta meg, ez nagy meglepetés volt számomra. Nem sok hírt olvastam ezzel kapcsolatban, a másik dolog pedig kicsit spoileres.

Diana, a net azzal volt tele, hogy meghal. De ehelyett egy jó fordulattal álltak elõ

Szóval azt kell mondjam pozitív csalódásban volt részem, tetszett.

Egyetlen gondom volt (meg mindenki másnak :troll: ), a disguise-rendszer. Ezt olyan egyszerûen meg lehetett volna oldani. Azt hiszem egy régi játékban volt erre egy igazán jó példa. Prisoner of War és/vagy a The Great Escape-ben, lehet kavarom a dolgokat, de ott bizonyos szintek voltak, tehát volt egyfajta ranglétra. Egy sima közkatonával nem juthattál be egyes helyekre és más hasonló szintû katonák bizonyos távolságban leleplezhettek. De ha egy tiszt ruhájában volták, akkor senki nem kérdõjelezte meg azt, csak aki a felett állt. Mondjuk hasonló kaliberû a dolog itt is, tetszett a megvalósítás, a UI. De az idõ valami vicc volt, normalon vittem végig és úgy is pár pillanat volt és rájöttek, ezt el sem tudom képzelni nehezebb szinten <_<

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Bateson: IO titkolta játékosok elõl marad szinkronhang, ráadásul direkt/vagy nem direkt jött anno olyan hír is esélyes változik fõszereplõ hang, amivel egyenest megölték volna a játékot. Hitman-nek csak ez a mély, megfontoltságot, és nyugalmat tükrözõ hangja illik a karakterhez.

Spílert meg nem olvasom mert nekem még csak a napokba lesz idõm jászani vele.

Link to comment
Share on other sites

mio007

Sziasztok. Nekem nem indul el mert azt írja, hogy nincs fent a dx11, közben mégis fent van :/ ötlet ?

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Egyetlen gondom volt (meg mindenki másnak :troll: ), a disguise-rendszer.

Már láttam petíciókat is hogy patcheljék, vagy legalább állítani lehessen :D Akkor rávetném magam megint.

Link to comment
Share on other sites

-TT-

A teljes Hitman széria, 2000-2012.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

jim78

Nalátod. Az ott volt. Én meg Bp-i lévén azt se tudom hol van 576 bolt, soha nem vásároltam ott, eddig vagy platinum (tehát ott is csak ehéttõl elérhetõ) vagy cdgalaxis, de ott meg eleve azt se tudják mi az hogy hitman gyûjtõi ahogy elnéztem...

szerk: Már tudják cd-be is, de még mocskosabbul drága a szobros kiadás...24k. :omg:

Már értem mért volt 576-ba, most ránéztem: mert 15k az alap gyûjtõi. :lol: Nos, és 11,5-ért veszem. :)

off: ha a kommentedbõl indulnék ki akkor azt hinném ,hogy aki PB-n lakik az érdekes ember :)

on:Ja tényleg jobb áron volt, jó játékot hozzá :troll:

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Hitman-nek csak ez a mély, megfontoltságot, és nyugalmat tükrözõ hangja illik a karakterhez...

Sam Fischer-nek meg Michael Ironside VOLT a jellegzetessége, mégis picsán rúgták! :( Mondván a motion capture közbeni ugrabugrát nem bírja már a korosodó színész, na de kérdem én, hogy miért nem lehet akkor utána szinkronizálni? Ez nekem bûzlik!

Attól félek, hogy egyszer Bateson bácsit is lecserélik valami hülyeségre hivatkozva.

Hitman-nek csak ez a mély, megfontoltságot, és nyugalmat tükrözõ hangja illik a karakterhez...

Sam Fischer-nek meg Michael Ironside VOLT a jellegzetessége, mégis picsán rúgták! :( Mondván a motion capture közbeni ugrabugrát nem bírja már a korosodó színész, na de kérdem én, hogy miért nem lehet akkor utána szinkronizálni? Ez nekem bûzlik!

Attól félek, hogy egyszer Bateson bácsit is lecserélik valami hülyeségre hivatkozva.

Egyelõre az elsõ pálya elsõ kanyarulatait próbáltam ki, amibõl viszont kapásból leszírtem, hogy a checkpoint rendszer nagyon sz@r! Megölök 4 embert, csekpojnt, utána az 5. ellen leöl, majd visszatöltés után élnek a korábban leölt emberek!!!! HOGY? MIÉRT? Nem az lenne a lényeg, hogy az addig véghez vitt cselekedeteinket mentse a gép, ne csak a pozíciónkat? Ez így nayon sz@r!

Nekem annyira nem volt meglepetés, hogy most azt olvasom, hogy Diana mégsem hal meg a játékban. Az elsõ pálya elõtti videót végig nézve már gondoltam, hogy nem végzünk vele, mivel 47 említi, hogy ez nem személyes, csak megbízás, ugyanakkor megmentette az életemet, ezt 2x is említi valami formában, szóval rögtön gondoltam, hogy inkább tanúvédelmi program lesz ez mint likvidálás. :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

a célpontok nem élednek újra checkpoint után,csak az õrök,amúgy meg annyira nem lesznek sûrûn checkpointok,szóval. :D

Link to comment
Share on other sites

Stromblast

2 dolog zavar ebben a játékban:

Az egyik, hogy konkrétan ez inkább már splinter cell mintsem hitman...folyamatosan bujkálni kell, és figyelmet elterelni...

A másik pedig, amit mindenki mond...az álruháknak konkrétan semmi értelem, ugyan olyan hamar lelepleznek, mintha a sima öltönyömbe lennék...

Ezzel pont a hitman lényegét ölték meg, álruhában besétálni és körbejárni az egész pályát, kifigyelni hogyan lehetne a célszemélyt a legcsendesebben likviálni...ez volt a lényege a játéknak.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ez sem jó,de az sem ha semmi kép sem tudják kiszúrni hogy te igazából nem közéjük tartozol.

egyikben irreálisan pici a mozgás tér,míg a másik irreálisan nagy.

szerintem a játéknak majdnem csak ez a hibája,az öltözék,szerintem se jó,valahogy meg kellene találni az egyensúlyt egy patchel.

igazából a bujkálás gondja csak az előbbi miatt alakult ki.

ha ez a hiba nem lenne,akkor majdnem tökéletes lenne a game.

és most a checkpoint rendszertől térjünk el,hisz ettől inkább picit nehezebb lett csak hogy nem tudsz kritikus pontok előtt menteni.

a falon átlátás meg a mapot helyettesíti,szóval azt sem rovom fel nagy hibának.

a többi új funkciót (meg ezt is) ugyebár meg csak az használja aki akarja.

elõzõ részekben is elég irreális volt,ha futottál vagy túl közel mentél,akkor buktál le mindig,de még ha okot se adsz nekik akkor is,ha futsz lebuksz. :lol:

most tolom néha néha a blood moneyt is és tök random dolgok miatt kezdenek el rám lõni,elõbb futottam azért,aztán elmentem õr mögött azért,most nyomtam restartot és rögtön elkezdtek rám lõni. :blink:

Link to comment
Share on other sites

-TT-

off: ha a kommentedbõl indulnék ki akkor azt hinném ,hogy aki PB-n lakik az érdekes ember :)

on:Ja tényleg jobb áron volt, jó játékot hozzá :troll:

Hát nem is ott, hanem Bp-en élek, szal engem ugye pont nem érint. :troll:

Amugy paltinum lett belõle, árba ugyanannyi volt, és raklapszámba álltak mindenféle absolution kiadásból már napok óta mint kiderült boltba betérve... Ja! Amúgy megyek westendbe minap, nem egybõl egy 576-ba botlottam? :D Azt se tudtam ott van ilyen. Még néztem is, 14999Ft a sima gyûjtõi, mondtam is magamba de Ledér! jó vagyok. :D

...ééés a játékra visszakanyarodva,: nem érzem át a Hitman légkört elsõ 1-2 pályán, de nagyon, egyszerûen túl snassz, ötlettelen néha. Hol van ez egy Hitman1-hez képest te atyaég, ahol hazudik aki azt monja volt hogy nem napokig oldott meg 1-1 pályát mire a legkevesebb gyilkolással, elvégezte a célpontot/küldetést. :lol: Bizom a nehézségi szint jobban kiélezõdik a végefelé, ez egy picit is "profibb" játékosnak lófa$z.

Ráadásul 47-es is egy barom, miaz hogy elõbb lelõjük az életünket is megmentõ, 12éves ismerõs volt munkatársunkat, és csak utánakérdezünk, "szevasz bébi, hogy is volt ez, jaj de sajnálom halálosan meglõttelek, de semmi gond, van még remény..." nekem ez csöppet nevetségesen gyenge rész volt." <_<

Sam Fischer-nek meg Michael Ironside VOLT a jellegzetessége, mégis picsán rúgták! :( Mondván a motion capture közbeni ugrabugrát nem bírja már a korosodó színész, na de kérdem én, hogy miért nem lehet akkor utána szinkronizálni? Ez nekem bûzlik!

Attól félek, hogy egyszer Bateson bácsit is lecserélik valami hülyeségre hivatkozva.

Egyelõre az elsõ pálya elsõ kanyarulatait próbáltam ki, amibõl viszont kapásból leszírtem, hogy a checkpoint rendszer nagyon sz@r! Megölök 4 embert, csekpojnt, utána az 5. ellen leöl, majd visszatöltés után élnek a korábban leölt emberek!!!! HOGY? MIÉRT? Nem az lenne a lényeg, hogy az addig véghez vitt cselekedeteinket mentse a gép, ne csak a pozíciónkat? Ez így nayon sz@r!

Nekem annyira nem volt meglepetés, hogy most azt olvasom, hogy Diana mégsem hal meg a játékban. Az elsõ pálya elõtti videót végig nézve már gondoltam, hogy nem végzünk vele, mivel 47 említi, hogy ez nem személyes, csak megbízás, ugyanakkor megmentette az életemet, ezt 2x is említi valami formában, szóval rögtön gondoltam, hogy inkább tanúvédelmi program lesz ez mint likvidálás. :)

SC-el ne is gyere nekem, megvettem anno annak is elsõ részét, alig vártam vége legyen egész játéknak, pont az van benne amit ebben az 5. hitman részben sem szeretek egyelõre, ez a nem elvegyülés a tömegbe hanem lopakodós szarság... <_< 47-es a gyilkolások mestere volt éveken át, mostmeg...átment tényleg ilyen checkpoint-os rendszerbe, meg egy rohadt álruhát nem tud szerencsétlen felkapni mert ugyis 5mp-en belül kiszûrik...vicc.

Erre ugyan szintén gondoltam én is de miaz hogy csak úgy rálövünk? Diana, mikor 47 elhagyja a tetthelyet, egyértelmûen haldokló hangon beszél, rezzenéstelenül fekszik a földön. Szóval? Nekem fura rész volt na, az a gond én túl valósághûen próbáltam mindig is Hitman világába beleélnem magam, azt ez már csöppet sok...hogy tudja is hova kell lõni, amibe nem hal is hal bele a nõ...ez halandónak felfoghatatlan. :D

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Diana csakis egy dolognak köszönheti az életét! Mégpedig a mostanában a játékokban elõszeretettel alkalmazott automatikus gyógyulás rendszernek! :D 47-esünk megint profi volt, hogy rálõtt, de tudja, hogy pár perc és Diana meg fog gyógyulni, mert Hitman is játszott a CoD-okkal! :) Ennyi!

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Ne is mond, nem véletlen az elsõ cod részek után nálam mért fejezõdött be az a játék széria is...ott baszták szét a picit is realizmus fogalmát.

De ezt eszi a buta nép látod ez kell, a korábbi életcsíkos rendszer a nyugdíjasoknak való, meg ami 1-2 játékban bemutatkozott anno, evés, gyógyszer, kötszercsomag visszaad életerõt, az nem elég élethû, de nem ám!... <_<

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

na végigvittem én is, véleményem a "mit vittél végig?" topicban olvasható

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

az álcázás rendszerre amúgy teljes mértékben egyet értek,de ha most a régi féle hitman lenne,akkor sok pálya értelmét vesztené,mint mikor a gyárba akarunk bemenni,ha sose buknánk le az őröknél akkor az a rész csak egy sétálás lenne,ha így belegondolok. :unsure:

ettől függetlenül szerintem van elég sok map ami vissza adja a régebbi hitmanek érzését,és azért instictel el lehet menni egy egy őr mellett,csak ugyebár nem akármeddig. :D

illetve nehezebb fokozaton ugyebár nem töltődik vissza akkor se ha valamit teljesítünk.

vagy több ilyen hide cuccot rakhattak volna a mapra,mert ugye ha ahhoz oda állsz,akkor nem látnak át az álcán,csak az a gond hogy ilyen tárgyakből elég kevés van.

Link to comment
Share on other sites

mio007

Az miért van, hogy átvezetõk közben van felirat, de hangja nincs a szereplõknek viszont a játékban már van hangja mindenkinek ?

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Ne is mond, nem véletlen az elsõ cod részek után nálam mért fejezõdött be az a játék széria is...ott baszták szét a picit is realizmus fogalmát.

De ezt eszi a buta nép látod ez kell, a korábbi életcsíkos rendszer a nyugdíjasoknak való, meg ami 1-2 játékban bemutatkozott anno, evés, gyógyszer, kötszercsomag visszaad életerõt, az nem elég élethû, de nem ám!... <_<

Egyik sem realisztikus egy játékban, az sem ha regenerálódunk és az sem ha folyton a kötszeres dobozt kell keresgéljük. Mert azért olyan sincs az életben, hogy meglõnek, beközöttük a sebet és jól leszünk. Gondolom nem akarták a filmes érzést elrontani azzal, hogy a csatatér tele van First Aid kitekkel a fedezékek mögött. A regeneráció meg megint csak irreális, a kifújom magam aztán kipotyognak belõlem a töltények és be is gyógyul a seb.

Ettõl függetlenül a regeneráódást a fiatal korosztályhoz való megfelelés(pénztárca megfejés) szülte, mert a lurkóknak egyszerûbb ez mint + 1 dologra odafigyelni (sajnos).

Link to comment
Share on other sites

Feared

Segítség emberek!

Most írta ki nekem az AVG, hogy a Hitman indítófájlom win32/heur vírussal fertõzött. Mielõtt bárki gyanakodna, bolti professional edition birtokosa vagyok, nem warez a játék. Letöröltem a fájlt, de persze steam nem indítja el így.

Szokásos steam procedúrával hozzam helyre a dolgokat és ne törõdjek a vírussal?

Egyáltalán hogy lehet egy gyári szoftver vírusos amikor a steam mindent közvetlen a fejlesztõtõl küld tovább...?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Most jött ki a játék, gondolom azért zavarja be, ha eredeti a játék akkor nyugodtan a kivételek közé rakhatod. Majd jön idõvel a vírusirtóhoz vagy a játékra patch. Elõbbi valószínûbb, volt már hasonló példa játékoknál.

Link to comment
Share on other sites

kirpill

9CAvJcETJfk

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Na ez az a játék amit én így nem tudnék végigvinni omg. No offence, arra ott a több tucat shooter

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hát ezt nagyon szar volt nézni,nem csak azért,mert végig lõtte az egészet,hanem mert úgy nézett ki mint aki még életében nem játszott volna tps-el. :biglol:

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Sokszor nem értem ezeket a videókat a neten. Gameplay videókkal okádásig tele a youtube, de a 80%-ában idétlenül, idegesítõen játszanak! Ezt akarják annyira megmutatni a világnak? Egyesek rendelkeznek bivaly géppel, felveszik ahogy sz@rakodnak a játékokban és ezt meg kell osztani? Miért? Ez menõ? Minden második ember felrakja a játszadozásait miközben a szemem kikaparom annyira idegesítõen nyomják!

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Egyik sem realisztikus egy játékban, az sem ha regenerálódunk és az sem ha folyton a kötszeres dobozt kell keresgéljük. Mert azért olyan sincs az életben, hogy meglõnek, beközöttük a sebet és jól leszünk. Gondolom nem akarták a filmes érzést elrontani azzal, hogy a csatatér tele van First Aid kitekkel a fedezékek mögött. A regeneráció meg megint csak irreális, a kifújom magam aztán kipotyognak belõlem a töltények és be is gyógyul a seb.

Ettõl függetlenül a regeneráódást a fiatal korosztályhoz való megfelelés(pénztárca megfejés) szülte, mert a lurkóknak egyszerûbb ez mint + 1 dologra odafigyelni (sajnos).

Az volt a legjobb ami a korábbi részekbe volt: nem volt életcsík visszatöltõdés ha nem haltál meg. :D

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Sokszor nem értem ezeket a videókat a neten. Gameplay videókkal okádásig tele a youtube, de a 80%-ában idétlenül, idegesítõen játszanak! Ezt akarják annyira megmutatni a világnak? Egyesek rendelkeznek bivaly géppel, felveszik ahogy sz@rakodnak a játékokban és ezt meg kell osztani? Miért? Ez menõ? Minden második ember felrakja a játszadozásait miközben a szemem kikaparom annyira idegesítõen nyomják!

Így a legkönnyebb youtube partnerséget szerezni :D

Amúgy vajon a belsõ zsebében tárolja el a téglát amikor épp 2 pisztolyt fog? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...