Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hitman sorozat


GTA007

Recommended Posts

GTA007

Sziasztok, üdv mindenkinek!

Mielõtt még valaki belém kötne, hogy miért hoztam létre a témát, akkor erre kitérnék és elmondom; Nem találtam ilyen témát, (A keresõbe is beírtam) ...így gondoltam létrehozom, mivel-e játékkal kapcsolatosan lenne egy kérdésem, ...és ugye azt sem írhatom, nem oda illõ témába. :P

De ha már létrejött; lenne egy kérdésem a játékkal kapcsolatban, egészen pontosan a Hitman Contracts-al kapcsolatosan. B)

A szövegek ugye a .loc fájlban találhatóak... amelyet elméletileg át lehet konvertálni .XML fájlra. Ennek a menetét leírná valaki mit kell tenni és beszerezni, valamint a beüzemelésének lépéseit. A válaszadást elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Sziasztok, üdv mindenkinek!

Mielõtt még valaki belém kötne, hogy miért hoztam létre a témát, akkor erre kitérnék és elmondom; Nem találtam ilyen témát, (A keresõbe is beírtam) ...így gondoltam létrehozom, mivel-e játékkal kapcsolatosan lenne egy kérdésem, ...és ugye azt sem írhatom, nem oda illõ témába. :P

De ha már létrejött; lenne egy kérdésem a játékkal kapcsolatban, egészen pontosan a Hitman Contracts-al kapcsolatosan. B)

A szövegek ugye a .loc fájlban találhatóak... amelyet elméletileg át lehet konvertálni .XML fájlra. Ennek a menetét leírná valaki mit kell tenni és beszerezni, valamint a beüzemelésének lépéseit. A válaszadást elõre is köszönöm!

Erre van a kérdések és válaszok topic - csakazértis belekötök :D.

Blood Money demojánál azt írja ki, hogy hiányzik d3d-dx9_27.dll. Wtf?

Link to comment
Share on other sites

Blacksmile

Erre van a kérdések és válaszok topic - csakazértis belekötök :D.

Blood Money demojánál azt írja ki, hogy hiányzik d3d-dx9_27.dll. Wtf?

talán directX baja van frissíts mindent abból baj csak nme lesz

Link to comment
Share on other sites

GustyX

talán directX baja van frissíts mindent abból baj csak nme lesz

Én is erre gondoltam, de az elõbbi kommentembõl kifelejtettem: hogy???? Lehet hogy alap, de nem nekem. Windows XP, DX9 kell. Ez van, mindig is kérni akartam :D.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Erre van a kérdések és válaszok topic - csakazértis belekötök :D.

Blood Money demojánál azt írja ki, hogy hiányzik d3d-dx9_27.dll. Wtf?

Beírod a file nevét google-ba, bemásolod a C:\WINDWOS\system32 (vagy system, dunno, én mindkettõbe szoktam, sok port nem kavar) mappába, és mennie kell. Ha nagy ritkán (értsd: 2 évente 1x) van ilyen gondom, ez mindig helyrepofozta... bár egy sima friss dx lehet megoldja, mivel ahonnan én szoktam ilyen esetekben letölteni dll-t ( http://www.dll-files.com/ ) az kissé specifikusabb helyzeteknél jó, sima dx-el kapcsolatban nem tudom találsz-e valamit.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Beírod a file nevét google-ba, bemásolod a C:\WINDWOS\system32 (vagy system, dunno, én mindkettõbe szoktam, sok port nem kavar) mappába, és mennie kell. Ha nagy ritkán (értsd: 2 évente 1x) van ilyen gondom, ez mindig helyrepofozta... bár egy sima friss dx lehet megoldja, mivel ahonnan én szoktam ilyen esetekben letölteni dll-t ( http://www.dll-files.com/ ) az kissé specifikusabb helyzeteknél jó, sima dx-el kapcsolatban nem tudom találsz-e valamit.

Nem mûködik, már próbáltam. Kért valami egyebet, de azzal nem próbálkoztam, mivel olvastam már hasonlókról, ami nem oldotta meg.

Link to comment
Share on other sites

Blacksmile

Nem mûködik, már próbáltam. Kért valami egyebet, de azzal nem próbálkoztam, mivel olvastam már hasonlókról, ami nem oldotta meg.

Visszaemlékezve beugrott nekem is volt ilyen bajom, igen elõször én is úgy csináltam, hogy leszedtem a fájlt és bemásoltam ment/ http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_27 /, de egy winfos reinstal után is ment simán directx9c vel.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Beírod a file nevét google-ba, bemásolod a C:\WINDWOS\system32 (vagy system, dunno, én mindkettõbe szoktam, sok port nem kavar) mappába, és mennie kell. Ha nagy ritkán (értsd: 2 évente 1x) van ilyen gondom, ez mindig helyrepofozta... bár egy sima friss dx lehet megoldja, mivel ahonnan én szoktam ilyen esetekben letölteni dll-t ( http://www.dll-files.com/ ) az kissé specifikusabb helyzeteknél jó, sima dx-el kapcsolatban nem tudom találsz-e valamit.

system32 be kell ált. De ott a rarban a readme is. Nem véletlen. :)

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Örülök h nyílt egy ilyen topik!A Hitman sorozat máig a kedvenc ilyen csendes bérgyilkosos játékom (bár hogyha majd valamikor kezembe kerül az Assasins Creed,akkor az lehet h überelni fogja,de addig is marad a Hitman az etalon) :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Örülök h nyílt egy ilyen topik!A Hitman sorozat máig a kedvenc ilyen csendes bérgyilkosos játékom (bár hogyha majd valamikor kezembe kerül az Assasins Creed,akkor az lehet h überelni fogja,de addig is marad a Hitman az etalon) :)

Én is szeretem a sorozatot, de az AC -hidd el- überelni fogja. :D Amúgy kár, hogy nem jön újabb hitman rész. Mondjuk egy Hitman 5. :P

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A két játék ég és föld, nagy merészség összehasonlítani :unsure:

Link to comment
Share on other sites

GTA007
A két játék ég és föld, nagy merészség összehasonlítani :unsure:

Egyetértek. De sosem értem minek hasonlítanak össze két "teljesen más" játékot. Itt nem arról van szó melyik a jobb... Arról nem is beszélve hogy 4 év telt el lassan... azóta sok minden változott játékfejlesztés terén...

Tehát kb ez olyan mintha egy 4 és egy 8 éves gyerek versengene, na ez így nem egészen Fair play :lol:

Egyébként nekem is az egyik nagy kedvencem a Hitman sorozat... :rolleyes:

Épp a minap vittem végig a nem is tudom hányadszorra Hitman 3-at...,

(Az összesített statisztikám 12 missziót követõen)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Balee

A legjobb rész egyértelmûen a Blood Money, ebben van a legtöbb lehetõség, nagyon sokféle módon lehet eltenni láb alól a célpontot, kész élvezet silent assassinként játszani. Jó lenne egy legalább ilyen szintû 5. rész, ami ha jól tudom készül.

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

(Az összesített statisztikám 12 missziót követõen)

IPB Image

Hogy tudtad feltelepíteni a magyarítást? Nekem sose jött össze se a 2-höz,sem a 3.-hoz!

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

A legjobb rész egyértelmûen a Blood Money, ebben van a legtöbb lehetõség, nagyon sokféle módon lehet eltenni láb alól a célpontot, kész élvezet silent assassinként játszani. Jó lenne egy legalább ilyen szintû 5. rész, ami ha jól tudom készül.

Készül? :blink: Ezt hol olvastad? :huh: Én úgy tudtam, h felreppent 1 hír róla, hogy készül, de aztán azt cáfolták is. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

GTA007

Hogy tudtad feltelepíteni a magyarítást? Nekem sose jött össze se a 2-höz,sem a 3.-hoz!

Hol akadtál el?

Itt letöltheted a magyarítást.

Hitman Contracts Esetében:

Letöltöd a magyarítást, kicsomagolod, majd átmásolod az összes fájlt a Hitman Contracts fõkönyvtárába...

(Mivel a magyarítás az 1.74-es verziójához készült, így telepítsd fel a javítást "Ha nem találnád" mappában benne van, +egy No CD Crack is van hozzá, de errõl pszt. :)

Futtasd a telepítést, írd be a kért adatokat, és már telepíti is...

...érdemes pluszban feltenni a videók honosított változatait is...

Mivel maga a szövegfájlok egy bizonyos .LOC fájlban találhatóak és egy egy tömörített .zip-ben helyezkedik el..., így azt a telepítõ automatikusan ki és becsomagolja...

Kb. ugyan ez a helyzet a Hitman 2-nél is...

Én készítettem magamnak egy telepítõt hogy ne kelljen minden telepítéskor ezt eljátszani, alapban felteszi magát a játékot a magyarítást és a No CD Crack-et, de ha azt feltenném és belinkelném a moderátorok agyonpüfölnének... :) Végülis jogosan :huh:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Készül? :blink: Ezt hol olvastad? :huh: Én úgy tudtam, h felreppent 1 hír róla, hogy készül, de aztán azt cáfolták is. :unsure:

Akkor lehet, hogy ezt olvastam, de az IO az ilyen közepes Kane & Lynch-ek meg Mini Ninjas helyett inkább a Hitman 5-t készítené.

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Hol akadtál el?

Itt letöltheted a magyarítást.

Hitman Contracts Esetében:

Letöltöd a magyarítást, kicsomagolod, majd átmásolod az összes fájlt a Hitman Contracts fõkönyvtárába...

(Mivel a magyarítás az 1.74-es verziójához készült, így telepítsd fel a javítást "Ha nem találnád" mappában benne van, +egy No CD Crack is van hozzá, de errõl pszt. :)

Futtasd a telepítést, írd be a kért adatokat, és már telepíti is...

...érdemes pluszban feltenni a videók honosított változatait is...

Mivel maga a szövegfájlok egy bizonyos .LOC fájlban találhatóak és egy egy tömörített .zip-ben helyezkedik el..., így azt a telepítõ automatikusan ki és becsomagolja...

Kb. ugyan ez a helyzet a Hitman 2-nél is...

Seholsem akadtam el,csak gondoltam végigjátszom magyarítással is,h megértsek minden szót belõle :)

Ugyanezt a magyarítást próbáltam feltelepíteni én is,de ahogy látom azért nem sikerült,mert nem az 1.74-es verzió van meg....Hitman 2 magyarításához melyik verzió kell?

Link to comment
Share on other sites

GTA007

Seholsem akadtam el,csak gondoltam végigjátszom magyarítással is,h megértsek minden szót belõle :)

Ugyanezt a magyarítást próbáltam feltelepíteni én is,de ahogy látom azért nem sikerült,mert nem az 1.74-es verzió van meg....Hitman 2 magyarításához melyik verzió kell?

Ja, értem.

Szerintem ott nincs különösképpen kikötve hogy mely verzió, csupán hogy pl. (Nem eredeti CD-s) verzió...

De ez a telepítõben valószínû le is van írva, mit-hogy.

mert nem az 1.74-es verzió van meg....
1.74-es javítást telepíted és az lesz, "Ha nem találnád" mappában benne van, és után dobod fel a magyarítást és kész. Meg esetleg kimásolod a No CD Crack-et is (ami szintén abba a mappában van) :)
Link to comment
Share on other sites

-TT-

Akkor lehet, hogy ezt olvastam, de az IO az ilyen közepes Kane & Lynch-ek meg Mini Ninjas helyett inkább a Hitman 5-t készítené.

Én is úgy tudom tervbe van még mindig az 5,sõt talán már készülget is,igazából én azt nem értem most is mért a kane&lynch 2-t erõltetik a hitman5 helyett,mikor ugy tudom õk maguk is sokkal nagyobb erõkkel dolgoznának az új hitman-en,azért egyértelmûen az az IO fõ profilja.Am még év elején kijött egy kis rövid trailer ami ha másra nem is,legalább azt mutatja szándékukban áll az 5-öt kiadni,ezt idénre tervezték de ugye megint csúszás van mint anno kane&lynch-nél is,szóval most 2011 év végére igérgetik,azt kitudja mennyit csúszik még.

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Hoppá ezt a trailert nem is láttam még! Amúgy meg lett erõsítve, hogy nem fake?? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Hoppá ezt a trailert nem is láttam még! Amúgy meg lett erõsítve, hogy nem fake?? :unsure:

bárcsak ne lenne az :D én is örülnék 1 új résznek :)

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Am még év elején kijött egy kis rövid trailer ami ha másra nem is,legalább azt mutatja szándékukban áll az 5-öt kiadni,ezt idénre tervezték de ugye megint csúszás van mint anno kane&lynch-nél is,szóval most 2011 év végére igérgetik,azt kitudja mennyit csúszik még.

Hát nekem ez a trailer kicsit fake-nek tûnik.Bár lehet h ezt csak azért mondom,mert "túlságosan valódinak láttam" az egészet.

Link to comment
Share on other sites

GTA007

Hát nekem ez a trailer kicsit fake-nek tûnik.Bár lehet h ezt csak azért mondom,mert "túlságosan valódinak láttam" az egészet.

Nem, én is pont így láttam. Túl realisztikus... Szerintem fake :(

De Valamiért érzem hogy lesz 5. rész :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

De Valamiért érzem hogy lesz 5. rész :rolleyes:

Hát majd meglátjuk...a remény hal meg utoljára

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...