Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Karácsony


Brian55

Mit kérsz karácsonyra?   

107 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

_AATT_

Boldog Karácsonyt mindenkinek :)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Boldog Karácsonyt minden kedves fórumozónak! :)

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

Kár hogy nincs olyan karácsonyi hangulat mint múlt héten.... :( Jó lett volna már, évek óta nincs...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Boldog Karácsonyt!

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Jingle Bells

Csak hogy meglegyen az ünnepi hangulat! B)

Link to comment
Share on other sites

marco045

Csatlakozom én is. Boldog Karácsonyt mindenkinek! :]

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Boldog karácsonyt mindenkinek ;)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Jaj de messze van még a kacsa és hal megevése! :D Karácsonykor annyi finomat süt-fõz anyum.

Boldog karácsonyt! :D

Ma családi körben leszünk szüleimmel és tesómmal, holnap anyai nagymamámat látogatjuk meg, egyedül van szegény. Aztán 26-án apai nagymamámhoz megyünk. Jaj az a sok finom étel!

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Jaj de messze van még a kacsa és hal megevése! :D Karácsonykor annyi finomat süt-fõz anyum.

Boldog karácsonyt! :D

Ma családi körben leszünk szüleimmel és tesómmal, holnap anyai nagymamámat látogatjuk meg, egyedül van szegény. Aztán 26-án apai nagymamámhoz megyünk. Jaj az a sok finom étel!

Miért nem hívjátok el magatokhoz?

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Miért nem hívjátok el magatokhoz?

Gondolom tõlük messze él és nincs kocsija, vonatozni pedig nem akar :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Miért nem hívjátok el magatokhoz?

Minden évben meghívjuk, valamikor jön, valamikor meg a nõvéréhez megy szenteste de követketõ 2 napban egyedül lenne otthon, és egyiken meglátogatjuk, most utóbbi történt. Egyedült úgy értettem hogy lakásban egyedül lakik.

Szenteste egyedül lenni... legszomorúbb lenne.

Link to comment
Share on other sites

SKORI

Boldog karácsonyt mindenkinek! :)

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Boldog Karácsonyt, mindenkinek. Bár nekem nincs karácsonyi "feelingem". :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Szomorúan olvasom hogy ilyen sok embernek nem az igazi a hangulata :( Bár ha õszinte akarok lenni magamhoz nekem se 100%os de azért egy jó 90 megvan. Mi tagagás, kicsik az igényeim, az a sok finomság levesz a lábamról, illetve hogy a családommal jókat nevetünk, elvagyunk.

Mi állhat a tömeges depresszió hátterében? Az ünnepek alkalmával sem nagyon szűnő veszekedések? A világválság okozta gondok? Mi is veszekedünk kicsit, de ez szokásosan együttjár a sürgés-forgással. Fater tudta hogyan kell oldani a hangulatot, elővette Vilmost :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Boldog karácsonyt mindenkinek :)

A hangulat hiánya nálunk kb.: nincs hó, van helyette mûanyag fa, kevés dísszel, szaloncukorból is jóval kevesebb van, mint szokott lenni, meg én már leszoktam a tévérõl, zárt szobát kaptam, és nem mennek a háttérben a gagyi mikulásos filmek meg a karácsonyi dalok se. Kis unokatesók meg agresszíven tépik szét az ajándékok csomagolását, és az elõkerülõ autókat / robotokat / akármit két perc alatt egymásnak törik. Ehhez majd hozzájön egy kis veszekedés, hangoskodás, elõtte persze takarítani kell; estére meg már senkinek nincs kedve együtt vacsorázni. Szörnyû.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Nekünk is mûfenyõnk van 3 éve, és mennyivel más hogy nincs illata. És a milkás szaloncukrok is hiányoznak... mikor kicsi voltam díszítés után pár perccel már alig volt "teli" zacskós példány, leettem mindet :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nekünk is mûfenyõnk van 3 éve, és mennyivel más hogy nincs illata. És a milkás szaloncukrok is hiányoznak... mikor kicsi voltam díszítés után pár perccel már alig volt "teli" zacskós példány, leettem mindet :D

nekünk is mûfenyõnk van és hiányzik az illata :( Tovább csükkenti a hangulatot ...

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

A nagy ünnepi õrület és várakozás már évekkel ezelõtt kiveszett belõlem, de azért még mindig tudok örülni a Szenteste hangulatának. Nálunk is évek óta mûfenyõ van, de én már megszoktam.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Nálunk sincs egy nagy karácsonyi fíling. Anyám fõz és rendet rak, apa tõlem két méterre gépezik egész nap (Spellforce-ot tolja ki nagyjából 50-szer és Végzetúrral nyomul néha :D ) illetve amíg kimegy az ebédlõbe cigiszünetre (az én szobám füstmentes övezet B) ), addig benyomja a tévét és valamelyik karácsonyi nyáltengert bámulja. Én netezek, zenét hallgatok illetve a január elsõ másfél hetében levõ négy vizsgámra próbálok felkészülni. Rohadtul kéne az ösztöndíj, de õszintén szólva december közepéig tojtam az egészre, max órákra toltam be a képem. No, ennek megvan most a böjtje. <_< Két-három hét alatt ki kéne dolgozni összesen 74 tételt, nagyjából meg is kéne tanulni, és a negyedik vizsgára még van egy idestova 30 oldalnyi tömény, száraz adathalmaz, amit egy az egyben be kéne nyelni...

Hó meg.. két napja még mínusz húsz volt éjjel, ma már inkább a plusz 20 felé hajlik az idõ. Hó már sehol, még a föld is felszáradt utána. Állítólag szombaton jön egy újabb hózápor, csak hogy az is elolvadjon két nap múlva. Pedig hogy szerettem régen azokat az igazi teleket, amikor három-négy hónapig TÉNYLEG tél volt. 20-40 centis hóval nemritkán. Repkedõ mínuszokkal, hófúvással. Egyszer három napig nem volt áram a hó miatt. Röhej, de emlékezetem szerint az volt eddigi életem három legjobb napja talán. Nem tévéztünk (akkor még nem volt számítógépünk), nem videojátékoztunk. Inkább volt kártyázás, beszélgetés, társasjátékok, olvasás... Jah, meg kiálltunk az út melletti dombra nézni a dugót, meg a Tóni bá'-t, amint az LKT-val megpróbálja kihúzni a beragadt autókat és eltolni a havat. Kis kölökként itt tanultam pár új szót és kifejezést is a beragadt autósok egymás közötti kommunikációjából, például "Kurv@ a.nyád!", "Takarodj a f@szba!", meg hasonlók. B)

Meg egyszer volt olyan nagy hó is (kb. 60-70 centi), hogy a kerítés mellett, ahova eldobáltuk, akkora volt, hogy a kerítés nem látszott ki alóla. Simán átgyalogolhattam a szomszédba, anélkül, hogy egyáltalán észrevettem volna. Ha jól rémlik, ez hét-nyolc éve volt. Amikor kezdett elolvadni (több, mint egy hónapig volt ekkora hó!), tök le voltam törve. Azon nyavalyogtam anyámnak, hogy ekkora hó sosem lesz többet. Igazam lett...

Khm... kissé átmentem nosztalgiázásba. Na mindegy. Bulldog karácsonyt mindenkinek! B)

Ui.: Nálunk igazi fenyő van. Apám erdész, nem okoz gondot neki szerezni. (Kapnak is általában egy normális méretű példányt.) Lehet, hogy a zöldek szerint e barbárság, de műfenyő meg nekem nem kell. Legyen igazi vagy semmilyen. A legjobb persze az lenne, ha ültetnénk egyet az udvarba, de a sok fa mellé már nem férne el (illetve mi nem férnénk el :D ).

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Az az igazság, hogy ahhoz, hogy a gyerekkorod újraéld, ahhoz egy dolog kell: akarat, hogy megtedd :) Én legóztam már a héten például :P Sõt, még kiváló állapotban megvan a régi diavetítõnk (ilyesmi, csak kékebb), jó pár tucat filmmel. Emlékszem, intenzívebb élmény volt annó 1-2 ilyet végigtekerni, mint amit az elmúlt években kijött bármelyik Hollywoodi film jelentett. Na jó, talán In Bruges kivételével.

Ahhoz meg pláne nem kell semmi, hogy olvass vagy társasjátékozz, kirakózz. Jobbnál jobbak vannak mindenhol, nálunk a polcon is.

Hó viszont tényleg lehetne egy-két méter :D Azon a bizonyos nagyonhavas télen a kilencvenes években én alagutat ástam a hóba. Volt egy akkora termem, hogy ülve ki tudtam egyenesedni :D

Erdésznek meg járjon már a fa ;) Gondolom egyébként tesz õ annyit a zöldfelületekért, hogy bõven pluszban vagytok az ökoszisztémának.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Nekem sincs Nagy hangulatom, régen más volt az egész, most is jó , csak más. Boldog Karit mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

seN

Karácsonyi hangulat semmi, ráadásul szüleim már megint veszekednek... jó hogy ez a szeretet ünnepe.

Boldog karácsonyt!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Itt is 0 hangulat, ráadásul a hó is teljesen elolvadt... áhh megyek vissza Mass Effect-ezni inkább :(.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...