Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Karácsony


Brian55

Mit kérsz karácsonyra?   

107 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

skybot

Jaja, én is mindig gépezek utána. :lol:

Ki nem? :lol: Különben, hogy lenne meg GSO-n a Karácsonyi Lidérccnyomó öcsi?! :D

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Én is szeretem a karácsonyt és most már a hangulat is meg van hozzá(fõleg a hó miatt ofc, végre van normális). Ilyenkor jó együtt lenni a családdal, kajálni egy jót és beülni a gép elé :)

Jah, karácsony este szép esõ lesz. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Lezlie407

Piedonét ki ne felejtsük, na meg a Bunyó karácsonyig!-ot. :D Ezek nélkül nem ünnep az ünnep. :lol:

apum is pont ezt mondta ma h az a furcsa h még nincs egy Bud SPencer film sem a tévében. egybõl a Bonyú karácsonyig juttot eszembe, az mekkoa fíling, mikor ülünk a szobában beszélgetünk és ez megy a tévében már 18 éve :lol:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Jah, karácsony este szép esõ lesz. ^_^

Ez itt a baj, pedig szerdán mennénk szánkózni :D

Én már a hónak sem tudok úgy örülni mint régen, nem tudok tõle focizni :D Na jó, hóban még csak-csak,mert fun,de nem komálom a -10 fokot. Egyébként azt mondják karácsonyra nem marad belõle :unsure:

Mi ilyenkor terembe nyomjuk :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ki nem? :lol: Különben, hogy lenne meg GSO-n a Karácsonyi Lidérccnyomó öcsi?! :D

Beírja a cheatet! :D És akkor lesz CHEATER öcsi is :D

Holnap akartam ajándékoat vásárolni de a fõnököm kitalálta h délután 2 helyett már reggel menjek be így idõ híjján ez elamard

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Én már a hónak sem tudok úgy örülni mint régen, nem tudok tõle focizni :D Na jó, hóban még csak-csak,mert fun,de nem komálom a -10 fokot. Egyébként azt mondják karácsonyra nem marad belõle :unsure:

Hehe én plusz 20 alatt fázok. :D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Hehe én plusz 20 alatt fázok. :D

Nekem is így van.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én is szeretem a karácsonyt és most már a hangulat is meg van hozzá(fõleg a hó miatt ofc, végre van normális). Ilyenkor jó együtt lenni a családdal, kajálni egy jót és beülni a gép elé :)

Kár, hogy elolvad, most +7 van és eszeveszetten elkezdett olvadni, csütörtökre meg nem mond havat. Pedig úgy tényleg más a hangulat.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Most tudtuk meg hogy idén karácsonykor is nyertünk, most egy harmincezres vásárlási kupont, tavaj meg ugyanekkor egy húscsomagot. :D Valahogy ez mindíg karácsonykor jön be, nem tudom hogy van ez. :)

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Engem egyáltalán nem zavar, hogy nem lesz hó (az elõzõ években sem zavart). Remélem minél hamarabb jó idõ lesz, utálom a hideget, a szelet, az esõt és a havat. Igaz, hozzájárul a karácsonyi hangulathoz, de akkor is utálom. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Engem egyáltalán nem zavar, hogy nem lesz hó (az elõzõ években sem zavart). Remélem minél hamarabb jó idõ lesz, utálom a hideget, a szelet, az esõt és a havat. Igaz, hozzájárul a karácsonyi hangulathoz, de akkor is utálom. :D

MNa reggel mikor kilptem a kapun akkor februári hangulat votl sõt talán márc eleji ... ahogy olvasdt a hó ...

Na most lõttek még annak a kis maradék karácsonyi hangulatomnak is.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Engem egyáltalán nem zavar, hogy nem lesz hó (az elõzõ években sem zavart). Remélem minél hamarabb jó idõ lesz, utálom a hideget, a szelet, az esõt és a havat. Igaz, hozzájárul a karácsonyi hangulathoz, de akkor is utálom. :D

a hó is csak egy ideig szép. Akkor már nem annyira, mikor 30 centi áll mindenhol. Vagy csak azért nem szeretem, mert el kell túrnom? :D Nem tudom...

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

mifelénk épp hogy csak olvad a hó, +1 fok van.:D de ha holnap bejön a ~10 fok meg az esõ akkor pudinga lesz.. elég gáz h karácsony elõtt egy nappal olvad el a hó.xD

Link to comment
Share on other sites

TaviG

mifelénk épp hogy csak olvad a hó, +1 fok van.:D de ha holnap bejön a ~10 fok meg az esõ akkor pudinga lesz.. elég gáz h karácsony elõtt egy nappal olvad el a hó.xD

Mindegy, csak holnapig ne essen ónos esõ, mert nagyon mondja még, és lenne egy utam Egerbe reggel.

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Itt az én karácsonyi feelingem XD "Tapló Télapó"

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Lezlie407

MNa reggel mikor kilptem a kapun akkor februári hangulat votl sõt talán márc eleji ... ahogy olvasdt a hó ...

Na most lõttek még annak a kis maradék karácsonyi hangulatomnak is.

Nálunk ma is esett a hó :blink:

mondjuk most már azért enyhébb az idõ, mert most -1 fok van, de mondjuk holnapra már itt is elkezd olvadni sztem :(

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Mi holnap mennénk szánkózni :(

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mi holnap mennénk szánkózni :(

Hát itt azt már tuti nem lehet ...

Link to comment
Share on other sites

marco045

Hát itt azt már tuti nem lehet ...

Itt sem. Szakad az esõ, nekem meg menni kéne ajándékot venni. [sm23]

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Na, én megkaptam mindkét ajándékot, az egyik egy iphone, a másik meg a raszta, amit tegnap csináltak meg.

Link to comment
Share on other sites

crocki.jpg

Na, én megkaptam mindkét ajándékot, az egyik egy iphone, a másik meg a raszta, amit tegnap csináltak meg.

komolyan? gz hozzá.

a hó meg... :\

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Hát itt azt már tuti nem lehet ...

Ja, sajnos. Zuhog az a rohadt esõ.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ja, sajnos. Zuhog az a rohadt esõ.

Ne is mond, bõrig áztam mire beértem a munkahelyemre :(

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Én már meg is kaptam 2 ajándékot.

Nagyon változatos, mindkettõ söröskorsó xd

az egyik egy .. kb 1-1,5literes óriás középkori alkeszbunkó fakorsó, a másik meg egy sima, annyi különlegességgel h rá lett írva a lucky strike. Ja meg a sima mellé még kaptam egy mécsestartó izét.

Mondjuk a többi ajándékom már csak pénz lesz kb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...