Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Karácsony


Brian55

Mit kérsz karácsonyra?   

107 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

TaviG

Nekem is hamarosan érkezik az ajándékom. Vettem egy gépet magamnak, haver hozza is mindjárt.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nekem is hamarosan érkezik az ajándékom. Vettem egy gépet magamnak, haver hozza is mindjárt.

Szerencsére nekem a gépfejlessztés már megvolt októberben :D (elõrehozott szülinapi ajándék magamnak)

Sok siekrt hozzá!

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Szerencsére nekem a gépfejlessztés már megvolt októberben :D (elõrehozott szülinapi ajándék magamnak)

Sok siekrt hozzá!

Kösz!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nekem még most délután kell rohannom fater ajándéka után, és remélem h öcsém megtudja szerezni muterét

Úgy útálom ezt a rohadt ajándékhajhászást! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

uhh jön holnap nagyfater,szóval legalább a kajára nem lesz panasz

amúgy ez annyira jellemzõ,1 hétig -20 fok,szakad a hó,1 nappal karácsony elött meg elolvad :lol:

bárcsak 27.-e lenne már...

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Ja, sajnos. Zuhog az a rohadt esõ.

Itt nem esik az esõ, de a hó 99%-ban elolvadt.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

nálunk csak reggel esett, de a fehér karácsony nem biztos hogy meglesz.

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Nekem még most délután kell rohannom fater ajándéka után, és remélem h öcsém megtudja szerezni muterét

Úgy útálom ezt a rohadt ajándékhajhászást! :wacko:

Én nem utálom, de tényleg kellemetlen így az utolsó pillanatokban elintézni mindent. Nekem ma jutott eszembe, hogy szerintem túl kevés az az ajándék amit anyámnak vettem, szóval még a húgommal meg kell beszélnem, hogy adjon pénzt. (Úgy szoktuk az utóbbi 1-2 évben, hogy közösen veszünk a családnak ajándékot, mert úgy nagyobb értékben tudunk. Egymásnak nem veszünk, én vettem neki sokáig, de õ sose vett nekem, mert hogy "utál" engem. Szóval az utóbbi években csak nekik veszünk közösen, de egymásnak nem.) És most jut eszembe, hogy a mamámnak nem is vettünk még semmit. Áááh, idén nem lesz már új meleg papucs a zsebpénzembõl. :(

Bezzeg előző években már novemberben megvettem mindenkinek az ajándékát. :D (de legkésőbb dec. 8-ig)

Én eddig a GD jegyet, a magas szárú tornacipõt és a tetoválást kaptam meg elõre ajándéknak. A többinek csak egy részét tudom (ruhák és pénz).

nálunk csak reggel esett, de a fehér karácsony nem biztos hogy meglesz.

Nálunk, ha kinéz az ember ide a parkra, azt gondolná, hogy március/április van. Szerintem ebbõl már tuti nem lesz fehér karácsony, legalábbis errefelé. De nem baj, már mondtam, hogy várom, hogy végre kint is 25 fok legyen.

Link to comment
Share on other sites

Sipres

Na, én megkaptam mindkét ajándékot, az egyik egy iphone, a másik meg a raszta, amit tegnap csináltak meg.

Rastaman :D

Nekem nincs karácsonyi feelingem. Pedig itt hó is van meg minden :(

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Nálunk, ha kinéz az ember ide a parkra, azt gondolná, hogy március/április van. Szerintem ebbõl már tuti nem lesz fehér karácsony, legalábbis errefelé. De nem baj, már mondtam, hogy várom, hogy végre kint is 25 fok legyen.

Az az igazi idõ, nem ez a hideg.

Jól beszéltél! Uff! :D

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Mi már megkezdtük a karácsonyi fõzést, a délutánni program: halászlé. :D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Mi már megkezdtük a karácsonyi fõzést, a délutánni program: halászlé. :D

Fúúú, azt utálom, pedig nálunk is szokott néha lenni sajnos. De hal az szokott lenni más formában is szerencsére.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Fúúú, azt utálom, pedig nálunk is szokott néha lenni sajnos. De hal az szokott lenni más formában is szerencsére.

Én viszont imádom, és már alig várom hogy elkezdjük a fõzését. :)

Link to comment
Share on other sites

SKORI

Édesapám épp most pucolja a pontyot!Holnap a vacsora halászlé lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Jujj de jó lesz holnap, karácsony tiszeltére meg egy jutalomutam is lesz a mátrába. :D Régen volt ilyen mozgalmas karácsonyom. :)

Link to comment
Share on other sites

marco045

Ehh, megvannak az ajándékok végre. Az volt a szerencsém, h pont mikor elindultam elállt az esõ, 10 perce értem haza és már szakad. :lol:

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Mi már megkezdtük a karácsonyi fõzést, a délutánni program: halászlé. :D

Felénk a mákos tészta a menõ...

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Nálunk a bejgli :P

Link to comment
Share on other sites

seN

Remélem holnap a fadiszités mellet jön 1 kicsi karácsonyi hangulat mert most semmennyi sincs, hiába az a 8 karácsonyi film kb amit láttam.

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Remélem holnap a fadiszités mellet jön 1 kicsi karácsonyi hangulat mert most semmennyi sincs, hiába az a 8 karácsonyi film kb amit láttam.

Ennyi után nem karácsonyi hangulatom lenne, hanem vért hánynék :D Nem vagy semmi :D

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Nekem még most délután kell rohannom fater ajándéka után, és remélem h öcsém megtudja szerezni muterét

Úgy útálom ezt a rohadt ajándékhajhászást! :wacko:

Nem vagy egyedül <_< Én is ma még rohangászhattam, amit saját magam készítek, úgy tûnik mégsem fog összejönni. Ez viszont azt jelenti hogy barátnõmnek NINCS normális ajándékom, ergo még HOLNAP mehetek venni valamit, ha bármi nyitva lesz egyáltalán. Mindezt azért mert egy netes útmutatóval valami gond van, mint kiderült másnak is vannak vele gondjai. Már 2 napja próbálkozok megjavítani, nem sikerült. Hát ez van. Szép kis karácsony, mi?

Link to comment
Share on other sites

seN

Ennyi után nem karácsonyi hangulatom lenne, hanem vért hánynék :D Nem vagy semmi :D

Nem volt net kétnapig, lekellet magam kötni valahogy:D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Nálunk a bejgli :P

Jah, sajnos nálunk is, pedig nem nagyon szeretem.

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Apropó bejgli. Létezik dióson és mákoson kívül másmilyen? Engem egyik se köt le... az elõbbitõl feldagad a nyelvem két oldalt és fáj, az utóbbi meg... hát valahogy nem ízlik.

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

Apropó bejgli. Létezik dióson és mákoson kívül másmilyen? Engem egyik se köt le... az elõbbitõl feldagad a nyelvem két oldalt és fáj, az utóbbi meg... hát valahogy nem ízlik.

gesztenyés

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...