Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Pacific - A hős alakulat


Snexi

Recommended Posts

Snexi

Miféle sörkról beszéltek ti? :D

szívzörejes és a bringás gyerek :D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Miért lennének azok sörk?

Link to comment
Share on other sites

Snexi

hát nem lövik le a poént egybõl,de vannak rá utaló jelek szerintem

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Miféle jelek? Majd feltétlenül smárolni fognak a csatamezõn.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Miféle jelek? Majd feltétlenül smárolni fognak a csatamezõn.

ahogy néztek egymásra még otthon,meg amikor megkapta a levelet

de csak szerintem

ne legyen igazam :D

Link to comment
Share on other sites

KaiL

én holnapra tartogatom a megnézését, amúgy ez is ilyen 10 rész körüli lesz mint a BoB?

Link to comment
Share on other sites

Snexi

én holnapra tartogatom a megnézését, amúgy ez is ilyen 10 rész körüli lesz mint a BoB?

annyi lesz pont

Link to comment
Share on other sites

Balee

Én megvárom a magyart, remélem olyan profi lesz a szinkron, mint az Elit alakulatnál.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az minden volt, csak nem profi.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Sztem meg nagyon illet a karakterekhez.

Link to comment
Share on other sites

Lezlie407

Nah megnéztem én is, bár angolul, angol felirattal úgyh nehéz volt figyelni pár dologra, de összeségében elég jól kezdés sztem :)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Tisztességes kezdés volt,iszonyú rövid 50 perc,tetszik eddig. :)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Sztem meg nagyon illet a karakterekhez.

Már amikor nem keverték össze, meg egy színész nem 3 szereplõnek adta a hangját. :D

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Szintén megtekintettem, full angolul, de hálistennek nem vészes a nyelvezete :D Csak azt a részt nemértettem, mikor a csávó felolvasta a levelet, de nem volt semmilyen fontos rész benne, így nem zavart :D

Majd még kell vagy 2-3 rész szerintem, mire megismerjük a fõszereplõket, ahogyan ez a BoB-ban is történt, de eddig eléggé tetszetõs :D Mondjuk egy kicsit hosszabbra számítottam én is.

Az intro jó lett, tetszik ez a szénceruzával vagy mivel rajzolós dolog, szépen meg lett csinálva. A zenével sincs semmi baj, mondjuk lehet sikerült olyanra, mint a BoB-nak, de ettõl még jó :)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nem mindeki olyan megértõ mint mi :D

olvasom a véleményeket hogy milyen dolog az hogy nem ismertük meg az elsõ részbe a szereplõket,meg hogy nem lehet velük azonosulni :lol:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

amúgy azt hittem hosszabb lesz,ha jól emlékszem a bob 1 óra körül volt részenként

Ez nekem is feltûnt, csak 45 perces volt, a HBD menetelésnél mondom h wtf, ennyi? :o :lol:

Az azonosulásról meg csak annyit h: nem merték szerintem eljátszani újra a kiképzõtábort, ott a 10 rész, majd úgy megszeretik az embereket :P

Várom Tarawa Atoll-t (3 nap alatt több mint 6 ezer halott, azt hogy fogják megjeleníteni) :o :D

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Tetszett az elsõ rész, de lesz még jobb is úgy érzem, azt rebesgetik, hogy a 2. epizódban durván felpörögnek az események :rolleyes: .

Sztem megnézem mégegyszer magyar felirattal, mert angolul pár dolgot én se értettem.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Néha durván beszaggatott HBO, de szerencsére abbahagyta egy idõ után. Az intro stílusos, bevezetõ résznek meg nagyszerû volt. Szereplõk neveit meg kell nézni valahol majd nekem, BoBnál is 5ik részre tudtam megjegyezni :lol: Plusz itt eléggé hasonlítanak.

Le sem tagadhatnák, hogy ugyanazok a készítõk.

Vége tetszett :D "Benne vagy a szarbaaan" :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

nekem egyedül az a bajom a sorozattal hogy a csendes óceáni front hidegen hagy :D

viszont jövöhéttől feliratosan nézem a gépen,kb 2 órával a szinkronos után már volt is fönn felirat (mert txt 777-en megy a felirat)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Na, én is beállok a sorba...izé szarba. :D :D

Egész jónak tûnik így elsõre, csak azt sajnáltam, h az esti jeleneteket alig tudtam kivenni. :ph34r: Ami legjobban tetszett benne, h nem pepecselnek vele, egybõl a közepibe. B) Várjuk a folytatást...

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Na én is mindjárt megnézem az elsõ részt. Kíváncsian várom. B)

Link to comment
Share on other sites

marco045

Váá már énis annyira megnézném, de szarakodik a netem úgy, hogy csak holnap tudom megnézni b.nõmnél, az meg nem az igazi. :S

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Barátnõd biztos értékelni fogja. x)

Link to comment
Share on other sites

KaiL

na végignéztem és tetszett. a karakterekkel még nem vagyok igazán tisztában de eddig az a csávó a legszimpatikusabb aki az elején a templomban is van.

az a rész mikor egy japán katonával "játszadoznak" nem volt semmi...

Link to comment
Share on other sites

marco045

Barátnõd biztos értékelni fogja. x)

Leül, azt nézi õ is. [sm26]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...