Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Saboteur


wYth-NRG

Recommended Posts

Lord_KROK

Dah :rolleyes:

A játékban is az :lol: Amíg fel nem szabadítod a környéket, addig azon a területen fekete-fehérben mászkálsz (kivéve a fények és a náci lobogók-karszalagok)

nagyon hangulatos elem :) Jó ötlet!

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

pecssrõl tudtok valamit? elvileg ma kéne jönnie/kellett volna jönnie

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Dah :rolleyes:

A játékban is az :lol: Amíg fel nem szabadítod a környéket, addig azon a területen fekete-fehérben mászkálsz (kivéve a fények és a náci lobogók-karszalagok)

Skylar kocsija is vörös maradt, ez mondjuk baromira tetszett^^

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

pecssrõl tudtok valamit? elvileg ma kéne jönnie/kellett volna jönnie

innen letöltheted.

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

1 szép háttérkép meg 1 szöveg " You do not meet the criteria to enter" :S

szerk: csak 1 refresh kellett és behozta az " ird be hogy mikor születtél " :D

szerk2: na mostmárcsak 1 tudjátok hogy micsoda kéne amit nem nevezhetünk a nevén mert félnek az emberek tõle :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

pecssrõl tudtok valamit? elvileg ma kéne jönnie/kellett volna jönnie

még nem jött ki tudtommal

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

még nem jött ki tudtommal

2 postal lejjebb ott a link xD beta peccs és állitólag még mûködik is

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

jah vkinek mûködik, a kommentelõk többségnek meg nem

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

jah vkinek mûködik, a kommentelõk többségnek meg nem

Beta patchtõl nem is kellet sokat várni szerintem. Csak gyorsan kiadtak vmit, mert türelmetlenek voltak már a felhasználók. Ami érthetõ is :D

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

játszanék már vele mert az a 10-15 perc amit a játékban töltöttem a legelsõ alkalommal, tetszett :) most felraktam a peccset hozzá de még igy se jó ( okés mondjuk a régi khm fájlocskával próbálkoztam :D )

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Skylar kocsija is vörös maradt, ez mondjuk baromira tetszett^^

Végülis az is szabad [sm23]

Na várom én is a pecset, illetve majd vmikor felrakom a játékkal együtt ... hu oda még nem jutottam el h feltegyem.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Franziskával tudja vki, mi történt?

Vhogy nem rémlik, hogy megöltem volna - persze lehet :lol:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Franziskával tudja vki, mi történt?

Vhogy nem rémlik, hogy megöltem volna - persze lehet :lol:

Én sem emlékszem rá, hogy meghalt volna, talán egy dlc-ben vagy folytatásban kiderül majd^^ Persze ne 4,5 évet kelljen rá várni, mint erre :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Én sem emlékszem rá, hogy meghalt volna, talán egy dlc-ben vagy folytatásban kiderül majd^^ Persze ne 4,5 évet kelljen rá várni, mint erre :lol:

Mármint a játékra kellett 4,5 évet várni?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Mármint a játékra kellett 4,5 évet várni?

Nem, azért az túlzás lenne, a fejlesztés tartott 4 és fél évig :)

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

2szorra is megszöktem az 5ös szintû riasztásból. (elõször az evasion perk miatt, mostmeg a tank+zeppelin egy riasztás perk miatt.)

azért elég durva, mostmár repülõk is jönnek, de azok legalább 100at érnek.

amúgymeg néha kimarad egy-egy rész az útból, és ha rámegyek, akkor akár 20 másodpercre is megakadok, (time trialban megy tovább a számláló, meg néha a többiek nem állnak meg.) egyébként csak view distance van very high-on(ha high-on van, akkor nem mindig látom a cepelineket), a többi low-on, mert különben minden keresztezõdésben elfogyna az út. peccsel, hd4850+q6600@2.8GHz+4GB ram+win7x64

szerk.: tudom könnyebb lett volna save+load-al lerázni a fricceket, de így mégiscsak nagyobb élmény. főleg hogy leestem az egyik tetőről és tiszta vörös lett a kép, aszittem meghaltam.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Pontosan most nem tudom melyik perk után, de majd 4-es és 5-ös szintû riasztás alatt is majd el lehet bújni a nácik elõl (nyilvános wc/bódé/csók, stb). De nekem legjobban az tetszik, mikor német egyenruhában nem tûnik fel a szabotálás a katonáknak^^ Avval pl gyerekjáték megcsinálni a 10 náci 10 sec alatt-i perket

Jah és tegnap végre 100% lett a Free Play Target statom is :D Már csak 3 Perk hiányzik és pár kocsi amit be kellene szereznem.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

amúgymeg néha kimarad egy-egy rész az útból, és ha rámegyek, akkor akár 20 másodpercre is megakadok, (time trialban megy tovább a számláló, meg néha a többiek nem állnak meg.) egyébként csak view distance van very high-on(ha high-on van, akkor nem mindig látom a cepelineket), a többi low-on, mert különben minden keresztezõdésben elfogyna az út. peccsel, hd4850+q6600@2.8GHz+4GB ram+win7x64

Jujj! Nekem ennél gyengébb gépem van (kicsivel). Kezdhetek félni?

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Jujj! Nekem ennél gyengébb gépem van (kicsivel). Kezdhetek félni?

Szerintem nem kell félned. Az én gépem gyengébb a tiednél meg Cyberbeniénél is. (kicsivel biztosan) És tökéletesen ment.

Egyszer volt az, hogy át tudtam futni a falon így egy küldit nem tudtam megcsinálni, de letiltottam egy magot és már jó is volt. Jah és nekem is win7 van

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Pontosan most nem tudom melyik perk után, de majd 4-es és 5-ös szintû riasztás alatt is majd el lehet bújni a nácik elõl (nyilvános wc/bódé/csók, stb). De nekem legjobban az tetszik, mikor német egyenruhában nem tûnik fel a szabotálás a katonáknak^^ Avval pl gyerekjáték megcsinálni a 10 náci 10 sec alatt-i perket

Jah és tegnap végre 100% lett a Free Play Target statom is :D Már csak 3 Perk hiányzik és pár kocsi amit be kellene szereznem.

hát igen, amíg egyszer nem szöksz meg 5ös körözöttségi szintrõl, addig csak 2 hely van, ahova el tudsz menni (ott már nincs kör, hanem az egész térkép vörös)

amúgy másnak is az van a térképen, hogy a háttérhez képest el vannak csúszva a jelölõk?

egyébként meg simán megvan a 35+ fps, ha nem éppen ez a szarság leesős fos jön be. de volt már olyan, hogy a járdáról beleestek a gyalogosok a lyukba, meg néhány náci is, esetleg még a kocsik sem mindig hajtanak át rajta hanem le is eshetnek ők is.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

hát igen, amíg egyszer nem szöksz meg 5ös körözöttségi szintrõl, addig csak 2 hely van, ahova el tudsz menni (ott már nincs kör, hanem az egész térkép vörös)

amúgy másnak is az van a térképen, hogy a háttérhez képest el vannak csúszva a jelölõk?

egyébként meg simán megvan a 35+ fps, ha nem éppen ez a szarság leesõs fos jön be. de volt már olyan, hogy a járdáról beleestek a gyalogosok a lyukba, meg néhány náci is, esetleg még a kocsik sem mindig hajtanak át rajta hanem le is eshetnek õk is.

Nekem kisebb eltérések voltak néhol a mapen, de ennyi.

Bugok meg alig 1-2, meg ugye a crashek (kilépésnél és néha mikor fps dropolt a game :S ) Persze nekem nvidiam van, szóval nem kellett semmit állítgatnom és v1.0val játszottam :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Van valaki akinek vista + ati + két magos processzor mellet nem fagy? :unsure:

a prologue rész-ban a tóba vezetés utáni moziban lefagy és akárhogy töltöm be, ugyanaz van.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

várdd meg a final patchet (már ha lesz olyan)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Van valaki akinek vista + ati + két magos processzor mellet nem fagy? :unsure:

a prologue rész-ban a tóba vezetés utáni moziban lefagy és akárhogy töltöm be, ugyanaz van.

Karácsonyra megkaptam a játékot, de nem merem feltenni pont emiatt :( (nekem 4 magos proci + ATI + VISTA)

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

Karácsonyra megkaptam a játékot, de nem merem feltenni pont emiatt :( (nekem 4 magos proci + ATI + VISTA)

peccseld a béta peccsel, nekem valamenynit segitett, de kifagyott 1 idõ után a játék ( mondjuk nem is fehér játékom van :P )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...