Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Saboteur


wYth-NRG

Recommended Posts

NickyBaby1993

Most tartok épp én is itt, nem értem hogy akadtál el.

A papírokat Santosnál vetted, nála tudnál elvileg iratot szerezni, akit a kezdõ helyszín mellett találsz (Belle mellett). Vagy egyszerûen menj másik útvonalon, ahol van szabad jelzésed :).

Végre megvan a Sten (Viper SMG), úgyhogy lehet sunyulósan kiírtok még pár bázist, úgyis kinéztem már egy párat :D.

Hát ezt nem értem, 4xer elkezdtem a küldit csinálni, beszéltem Duval Mingo val, akkor jöttek a nácik és lövöldöztek ránk! Végre sikerûlt õket lerázni a következõ az volt hogy a Katakombákba vigyem õket és a jelzés egy németek álltal szigorúan õrzött terület közepére mutatott, át kellet menni a sárga 3szöggel jelzett ellenõrzõ ponton meg a piroson! Múlt héten 4xer elkezdtem ezt de nem sikerült! Tegnap újra elkezdtem vele játszani, felvettem a 3 embert! Leráztam a németeket, és valami oknál fogva ugyanazt írta hogy vigyem õket a Katakombákhoz, de most nem a németek álltal uralt terület közepére mutatott hanem egy másik helyre így csak a sárga ellenõrzõ ponton kellet átmennem! Nem tudom mi történhetett hogy most máshol volt a sárga jelzés!

Nincsen valami Csalás kód amit be írhatok a játékban és örök életet vagy végtelen lõszert kapok! Most ott tartok hogy az egyik bázist meg támadták a németek és 1000rel lövöm õket, fel akarják a bázist robbantani de a végén mégis meghalok! Mert a gázmaszkos Terror puskás és Terror gépfegyveres embereket alig tudom megölni 100000lövés után végre meghalnak! Valamikor 10000000milliószor fejbe lövöm õket és még futnak felém! Valahogyan snipert fogok szerezni és azzal lövöm õket!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nincsen valami Csalás kód amit be írhatok a játékban és örök életet vagy végtelen lõszert kapok!

Ez most kérdés vagy kijelentés? :D

Amúgy trainer lehet szerintem inkább.

Link to comment
Share on other sites

NickyBaby1993

Akkor kijavítom! Úgy jobb, hogy: Nincsen valami csaláskód? Amit ha be írok a játékban örök életet és lõszert kapok! Olyanra gondolok hogy be írom, hogy Pl.: KJKPKSZ és akkor max életerõm lesz vagy max töltényû fegyverem!

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Akkor kijavítom! Úgy jobb, hogy: Nincsen valami csaláskód? Amit ha be írok a játékban örök életet és lõszert kapok! Olyanra gondolok hogy be írom, hogy Pl.: KJKPKSZ és akkor max életerõm lesz vagy max töltényû fegyverem!

Cheat-ek nincsenek hozzá, csak tippek és trainer-ek (google your friend).

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Trainer biztosan van, láttam pár Youtube videót, amin 200 dinamitot robbant magára valaki és túléli, stb

Link to comment
Share on other sites

NickyBaby1993

Valaki tudna ajánlani egy mûködõ Trainer-t? Azt is elárúlná hogyan kell installálni?

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Leráztam a németeket, és valami oknál fogva ugyanazt írta hogy vigyem õket a Katakombákhoz, de most nem a németek álltal uralt terület közepére mutatott hanem egy másik helyre így csak a sárga ellenõrzõ ponton kellet átmennem! Nem tudom mi történhetett hogy most máshol volt a sárga jelzés!

Vannak érdekes dolgok a játékban nekem is elõfordult h ugyanaz a küldi valamiért mássabb volt és megcsinálhatatlan. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
NickyBaby1993

Valaki tudna ajánlani egy mûködõ Trainer-t? Azt is elárúlná hogyan kell installálni?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Lord_KROK

Valaki tudna ajánlani egy mûködõ Trainer-t? Azt is elárúlná hogyan kell installálni?

Annyira el vagy akadva?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Superlompos

Pedig nem nehéz elakadni benne. :) Nekem a fekete-fehér effektek tetszettek benne a legjobban.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Pedig nem nehéz elakadni benne. :) Nekem a fekete-fehér effektek tetszettek benne a legjobban.

nemn is könnyû játék azért.

Ez a fekete fehér / színes effektezés ez nagyon jó benne! :)

Link to comment
Share on other sites

Superlompos

Mondjuk a nehézségi szinttõl is függ. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mondjuk a nehézségi szinttõl is függ. :)

Azért mivel én nem vagyok egy nagy pc játékos mindent easy/normal -on viszek végig.

Link to comment
Share on other sites

Superlompos

Elõször érdemes könnyebb fokozaton végigtolni minden játékot, majd késõbb nehezebb szintre váltani. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Elõször érdemes könnyebb fokozaton végigtolni minden játékot, majd késõbb nehezebb szintre váltani. :D

Hát én könnyûn nyomtam vaslameddig nem volt egyszerû a játék, bár nehezeítették a bugok is :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...