Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Keresek Egy Játékot, Ha Tudtok, Segítsetek


kissoreg

Recommended Posts

PartyTuja

Na most lehet h olyat írok be h nem tudtok rá válaszolni :D

Na szval ez a játék egy kalandjáték( legalábbis leginkább ahoz tudom hasonlítani) se címere se semmire nem emlékszem(ráadásul csak havernál játszottam vele ) , azt tom h magyar nyelven volt, és egy suliban játszódott, elég brutális volt helyenként( ez az egyik opció volt egy résznél h : szétvered a gyerek fejét egy tûzoltókészülékkel :D ) aztán azt tom még h nemvalami nagy méretû mer ha jólemlékszem haver floppyról nyomatta :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

UC

Na most lehet h olyat írok be h nem tudtok rá válaszolni :D

Na szval ez a játék egy kalandjáték( legalábbis leginkább ahoz tudom hasonlítani) se címere se semmire nem emlékszem(ráadásul csak havernál játszottam vele ) , azt tom h magyar nyelven volt, és egy suliban játszódott, elég brutális volt helyenként( ez az egyik opció volt egy résznél h : szétvered a gyerek fejét egy tûzoltókészülékkel :D ) aztán azt tom még h nemvalami nagy méretû mer ha jólemlékszem haver floppyról nyomatta :lol: :)

Hehe, mennyit lehetett azzal ökörködni. Mellesleg a világ egyik legelmebetegebb játéksorozata, és ezt most lehet szó szerint érteni :)

Mellesleg Revenge on School a neve.

A többi része pedig Revenge on Police és Army ;)

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Hehe, mennyit lehetett azzal ökörködni. Mellesleg a világ egyik legelmebetegebb játéksorozata, és ezt most lehet szó szerint érteni :)

Mellesleg Revenge on School a neve.

A többi része pedig Revenge on Police és Army ;)

váááá kösz szépen :D amúgy egy tippet kérhetek h mivel indíthatom el a cuccot? (áttettem a kompatibilitási módot is 98-asra de úgyse megy :()

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Hehe, mennyit lehetett azzal ökörködni. Mellesleg a világ egyik legelmebetegebb játéksorozata, és ezt most lehet szó szerint érteni :)

Mellesleg Revenge on School a neve.

A többi része pedig Revenge on Police és Army ;)

...és mellesleg a híres-hírhedt Tomcat készítette. :)

Link to comment
Share on other sites

UC

váááá kösz szépen :D amúgy egy tippet kérhetek h mivel indíthatom el a cuccot? (áttettem a kompatibilitási módot is 98-asra de úgyse megy :()

Sajnos nem, utoljára Win95 alatt játszottam vele, de szerintem DosBox, vagy Virtual PC segít rajta.

...és mellesleg a híres-hírhedt Tomcat készítette. :)

Komolyan?? :blink: Sosem gondoltam volna... Durva :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cnensuska

hiho all

én konkrétan nem 1 játékot keresek hanem 1 játékstilust, nem tudtok valami jó faltörõ játékot? :D

ha lehet akkor ne flash legyen :P

ennyit szeretnék csak, köszi a válaszokat :)

Link to comment
Share on other sites

panki51

HELLO MINDENKI

1 játékot keresek csak az a baj hogy nem tuom a címét jácottam már vele régen és ki ment a fejembõl

anyira emlékszek hogy volt 1 vagy 2 vámpír velük kellet menni 1 pályán asszem egy fehér hajú fehér vámpírral a 2. meg egy kék valami vel aminek szárnya vol és idáig jütöttam

KÉRLEK SEGÍTSETEK .elõre is KÖSSZ

Link to comment
Share on other sites

UC

HELLO MINDENKI

1 játékot keresek csak az a baj hogy nem tuom a címét jácottam már vele régen és ki ment a fejembõl

anyira emlékszek hogy volt 1 vagy 2 vámpír velük kellet menni 1 pályán asszem egy fehér hajú fehér vámpírral a 2. meg egy kék valami vel aminek szárnya vol és idáig jütöttam

KÉRLEK SEGÍTSETEK .elõre is KÖSSZ

Milyen stílusú játék? Nem a Legacy of Kain sorozat egyik része? Az a régi izometrikus nézetû õs-dos verziótól kezdve a TPS nézetû 3D-s akcióig végigterjedt, és volt benne fehér hajú vámpír és csonkszárnyú is résztõl függõen :)

Link to comment
Share on other sites

Athesz

HELLO MINDENKI

1 játékot keresek csak az a baj hogy nem tuom a címét jácottam már vele régen és ki ment a fejembõl

anyira emlékszek hogy volt 1 vagy 2 vámpír velük kellet menni 1 pályán asszem egy fehér hajú fehér vámpírral a 2. meg egy kék valami vel aminek szárnya vol és idáig jütöttam

KÉRLEK SEGÍTSETEK .elõre is KÖSSZ

Legacy Of Kain - Defiance Ebben van egyedül hogy mind a két félt irányítod...

Link to comment
Share on other sites

panki51

KÖSSZÖNÖM SZÉPEN :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

KÖSSZÖNÖM SZÉPEN :D :D :D

Amugy az összes Blood Omen és Soul Reaver rész rólluk szól , a Soul Reaver Razielrõl, vagyis a kékrõl, Blood Omen meg a fehérrõl Kainról :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
panki51

HELLO mindenki ha valaki tud nekem szerezni a warhammer online hez 10 trial cd key pls küldje el a panki51@citromail.hu ra köszönöm

Link to comment
Share on other sites

SPZ

Azt gondolom tudsz magadnak regisztrálni a játék weboldalán... :)

Link to comment
Share on other sites

Chimera

Üdv, lenne egy kérdésem.

Egy igazán minõségi sci-fi stratégiai játékot tudnátok ajánlani, ami akár egy jobbféle laptopon is elfut?!

Nem a grafika a lényeg, hanem a játékmenet, ezért nem baj, ha valakinek több éves játék jut eszébe. Amúgy egy Star Trek rajongónak keresek egy ilyen cuccost.

Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

SPZ

StarCraft :D

Link to comment
Share on other sites

zig

Üdv!

Keresek egy régi helikopteres játékot.Ha jól emlékszem 3d jelleggel mûködött, lehetett lõni bombázni.A gépet magát csak a képernyõ alsó középsõ részében majnem felõlról láttad, magyarán kívülrõl láttad amit a vezetõ láthatott és mindig a haladási irányban.A magasság mindig fix volt domborzattól függõen.A célobjektumot azt hiszem valamelyik sarokban iránytû segítette és azon piros pont,hogy merre.Lõszert illetve életerõt a földrõl lehetett felvenni úgy,h megfelelõen közel kellett menni és kinyúlt a gépbõl egy kar és felrántotta.A földi grafika is elég kezdetleges volt, nem voltak fák csak domborzatok víz épületek.A megsemmisítendõ épületeket piros színben tüntette fel.

Segítsetek! több hónapja keresem... :(

Link to comment
Share on other sites

UC

Üdv!

Keresek egy régi helikopteres játékot.Ha jól emlékszem 3d jelleggel mûködött, lehetett lõni bombázni.A gépet magát csak a képernyõ alsó középsõ részében majnem felõlról láttad, magyarán kívülrõl láttad amit a vezetõ láthatott és mindig a haladási irányban.A magasság mindig fix volt domborzattól függõen.A célobjektumot azt hiszem valamelyik sarokban iránytû segítette és azon piros pont,hogy merre.Lõszert illetve életerõt a földrõl lehetett felvenni úgy,h megfelelõen közel kellett menni és kinyúlt a gépbõl egy kar és felrántotta.A földi grafika is elég kezdetleges volt, nem voltak fák csak domborzatok víz épületek.A megsemmisítendõ épületeket piros színben tüntette fel.

Segítsetek! több hónapja keresem... :(

Desert Strike és Jungle Strike. Nem tudom melyik a korábbi rész, de elég egyformák. Jó kis játékok voltak a maguk idejében :)

Link to comment
Share on other sites

zig

Köszi a gyors választ!

Néztem az általad megadott játékokból képeket a weben.Igen, hasonlóra gondoltam de nem ez az.Azt hiszem annak idején /1990-1995/ sok pályán át játszottam vele de nem voltak városok, repülõterek.A nevük sem ismerõs.Van még ötleted.Ha látnám a nevét a játéknak biztos beugrana,h az.

Köszi az eddigieket is!

Várom a tippeket.

Link to comment
Share on other sites

zig

üdv! nincs több tipp?????????????????

Link to comment
Share on other sites

Razon

Én vicces játékokat keresek, ilyen vicces beszólásokkal meg minden......jó példa erre pl. a Battlefied Bad Company, vagy a Team Fortress 2 "Meet the..." videók. Lehetõleg ne legyenek túl öregek.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Egy régi, talán még DOS alól futó (nem tudom, 8 éves voltam kb és Win98-am volt) nagyon régi MegaMan játékot keresek. Utánanézegettem youtube-on, van egy összes megaman-t felsoroló és rövid video bevágásokkal bemutató video, de valahogy nem sikerült felismerni közöttük azt ami nekem kellett.

Arra emlékszem hogy alapból lehetett menni MegaMan-el meg valami vörös hosszú hajú taggal. Idõnként összefutottunk másik karakterekkel, és késõbb baromi sokat lehetett unlockolni.

A játékban egy idõ után elõjött egy olyan kép, amin egy képkeret szerû fém akármi volt, és a keret mentén bossok képe volt, lehetett map-et választani (a játék felétõl kb). Volt egy boss amelyik állandóan bebugzódott és egy idõ után sebezhetetlen lett és csak úgy ott állt, mintha a háttér része lenne, nem támadott meg semmi.

Az egyik unlockolható tag talán valami Omega volt, vörös és fehér cuccban. A játék elején lehetett választani Megaman és az elõszõr említett vörös tag között, és valami felhõharcolós sci-fi map-en kezdtünk (találtam egy olyat ami megszólalásig ilyen volt, megaman X néven, de nem az volt).

Emlékszem még egy repülõ erõd szerû map-re is... kb ennyi dereng, valakinek ismerõs a régi idõkbõl? Nosztalgiázós hangulatom van és újra összeszedem a régi "nagy" játékaim.

Ill. egy másik játék, az Ignition (a legkülönfélébb környezetekben autóverseny, õsrégi cucc ez is) beszerezhetõsége is érdekelne még. Ha lehet olyasmi, amihez nem kell megint emulátort leszednem.

Ez pedig nagy kedvencem volt még idõszámításunk elõtt X-ben: http://free-game-downloads.mosw.com/abando...n/morkin_2.html

Mennyit toltam vele... de jó kis játék, kell benne minimális szintû stratégia.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Egy régi, talán még DOS alól futó (nem tudom, 8 éves voltam kb és Win98-am volt) nagyon régi MegaMan játékot keresek. Utánanézegettem youtube-on, van egy összes megaman-t felsoroló és rövid video bevágásokkal bemutató video, de valahogy nem sikerült felismerni közöttük azt ami nekem kellett.

Arra emlékszem hogy alapból lehetett menni MegaMan-el meg valami vörös hosszú hajú taggal. Idõnként összefutottunk másik karakterekkel, és késõbb baromi sokat lehetett unlockolni.

A játékban egy idõ után elõjött egy olyan kép, amin egy képkeret szerû fém akármi volt, és a keret mentén bossok képe volt, lehetett map-et választani (a játék felétõl kb). Volt egy boss amelyik állandóan bebugzódott és egy idõ után sebezhetetlen lett és csak úgy ott állt, mintha a háttér része lenne, nem támadott meg semmi.

Az egyik unlockolható tag talán valami Omega volt, vörös és fehér cuccban. A játék elején lehetett választani Megaman és az elõszõr említett vörös tag között, és valami felhõharcolós sci-fi map-en kezdtünk (találtam egy olyat ami megszólalásig ilyen volt, megaman X néven, de nem az volt).

Emlékszem még egy repülõ erõd szerû map-re is... kb ennyi dereng, valakinek ismerõs a régi idõkbõl? Nosztalgiázós hangulatom van és újra összeszedem a régi "nagy" játékaim.

Ill. egy másik játék, az Ignition (a legkülönfélébb környezetekben autóverseny, õsrégi cucc ez is) beszerezhetõsége is érdekelne még. Ha lehet olyasmi, amihez nem kell megint emulátort leszednem.

Ez pedig nagy kedvencem volt még idõszámításunk elõtt X-ben: http://free-game-downloads.mosw.com/abando...n/morkin_2.html

Mennyit toltam vele... de jó kis játék, kell benne minimális szintû stratégia.

Tessék itt az Ignition (nekem DOSBox nélkül is futott), a megamanhez pedig jó keresgélést, rengeteg ilyen játék van :) .

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tessék itt az Ignition (nekem DOSBox nélkül is futott), a megamanhez pedig jó keresgélést, rengeteg ilyen játék van :) .

Kösz, ha tudnád most hány óra játékot sóztál a nyakamba :D. Mindig is imádtam ezt a játékot.

szerk: vagy mégsem... a verseny indítása után (addig a főmenü stb minden oké) egyből exe hibát észlelt...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Kösz, ha tudnád most hány óra játékot sóztál a nyakamba :D. Mindig is imádtam ezt a játékot.

szerk: vagy mégsem... a verseny indítása után (addig a fõmenü stb minden oké) egybõl exe hibát észlelt...

Nem szóltam, mégis jó. A lényeg hogy nem szabad hozzányúlni az alap felbontáshoz.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Megaman 21XX-et keresed szerintem

És a vöröshajút Zeronak hívják

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...