Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Keresek Egy Játékot, Ha Tudtok, Segítsetek


kissoreg

Recommended Posts

XCube

2db régi verekedõs játék címe kéne. Az egyik olyan, hogy állatok verekedtek, pl egy hátrakötött fülû nyúl meg és hasonlók, a másik pedig ilyen robots volt és az egyik pályán tüskék jöttek a háttérbõl amiket kerülgetni kellett. Meg ez valami anime stílusú volt.

A második valószínûleg a One Must Fall volt, az elsõt nem hinném, hogy ismerem.

Hello!

A kérdésem az lenne, hogy keresek egy vadászgép-repülõ szimulátort, ami megállja a helyét még ma is (2008, 2009 évben is). (szted melyik a legjobb?). nagyon megjött a kedvem hozzá, de nem tudom "mit"/melyiket keressek/keressem... :(

(ide írtam, mert a simulator topic kihalt)

Részemrõl Flanker 2.5. Nem egy mai jószág, de piszok jó :D .

Link to comment
Share on other sites

UC

Hello!

A kérdésem az lenne, hogy keresek egy vadászgép-repülõ szimulátort, ami megállja a helyét még ma is (2008, 2009 évben is). (szted melyik a legjobb?). nagyon megjött a kedvem hozzá, de nem tudom "mit"/melyiket keressek/keressem... :(

(ide írtam, mert a simulator topic kihalt)

Lock On, ha igaz, próbáld ki :)

(nem halt ki, csak alszik, de ha felébreszted válaszol :))

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Köszi a tippeket. ;)

Link to comment
Share on other sites

kisszikusz

Ez? :rolleyes:

IPB Image

Szia!

Azért épp neked válaszoltam, mert úgy látom már elég sokat írtál ide, biztos nálad lesz a válasz:)

De MINDENKIT KÉRDEZEK:

KERESEK EGY TETRIS-T!

Egy nagyon profi kis program volt, én még a nevére is emlékezni vélek: E-tris, de ez nem biztos. 4-en is lehetett játszani egyszerre és az volt a lényege, hogy mindenféle szemétséget lehetett ráküldeni az ellenfelekre, és utána kis zöld ellenszerrel lehetett kikúrálni magadat az õ átkaikból. Nagyon szerettem és sehol se találom. Ha valaki ismerte, akkor írjon!

csipszar15@freemail.hu

köszi!

Link to comment
Share on other sites

105

2db régi verekedõs játék címe kéne. Az egyik olyan, hogy állatok verekedtek, pl egy hátrakötött fülû nyúl meg és hasonlók, a másik pedig ilyen robots volt és az egyik pályán tüskék jöttek a háttérbõl amiket kerülgetni kellett. Meg ez valami anime stílusú volt.

az elsõ szerintem a Brutal-Paws of Fury lehet...

Link to comment
Share on other sites

keagle

Sziasztok!

Egy verekedõs játékot keresek, annyit tudok róla, hogy különbözõ országokból voltak benne karakterek. Pl: Jamaica-ból

Elõre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Sziasztok!

Egy verekedõs játékot keresek, annyit tudok róla, hogy különbözõ országokból voltak benne karakterek. Pl: Jamaica-ból

Elõre is köszönöm a segítséget!

Street Fighter-sorozat?

Link to comment
Share on other sites

Balee

Street Fighter-sorozat?

én is arra tippelnék :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
jonyi

Sziasztok!

Én is egy régi játékot keresek, kb 10 éves lehet. Egyszerüen sehol sem találom: se a régi gépen amin játszottam vele, sem a floppyn amin volt (mert ráfért egy floppyra), sem az interneten. Épp ezért írok ide mert láttam hogy másnak is adódtak ilyen problémái.

Nem tudok sokat mondani róla: 1 floppyra ráfért, kis ablakba jött be, lehetett menni helikopterrel tankkal amik a föld alól jöttek ki onnan lehetett választani. Ezenkívül 2-ten lehetett játszani vele, és ugye harcolni kellet benne. Az van még hogy ugy emlékszem "nato" volt a neve de így nem találom sehol szóval lehet hogy rosszul emlékszem.

Ha valakinek lenne ötlete vagy link ahonnan letölthetem, vagy megvan valakinek az légyszi irjon. Nagyon fontos lenne nekem tesómmal nyomtuk mindig és rohadt jo volt.(jo lenne kicsit feleveníteni a régi szép dos-os játékok idejét)

Link to comment
Share on other sites

tahomafantasy

A Return Fire-re gondolsz. Érdekel? :). Van második része is (bár az annyira nekem nem tetszett). Dobj egy üzenetet ha kell

http://www.juegomania.org/Return+Fire/foto...Return+Fire.jpg

Egyébként csak a rippelt verzió volt floppy méretű, a normális az 1 cd az audiotrackek miatt. 3do-ról került át pc-re 1996-ban. Előde a 87es fire power nevű játék.

Link to comment
Share on other sites

jonyi

WWWWWWWWWWáááááááá ez az!!! És meddig kerestem. Köszi szépen így már remélem megtalálom. Tényleg egy cdnyi a játék? Bár igen nekem nem nagyon voltak benne hangok. Megpróbálom megtalálni, de ha nem sikerül akkor írok. Mégegyszer ezer köszönet!

Sziasztok!

jonyi

Link to comment
Share on other sites

Eddie

Hali

Keresek egy elég régi játékot,rem tudtok segíteni.

A játékot kb 10 éve játszottam,arra nem emlékszem h mi volt a címe meg milyen konzolon lehetett játszani,de gyanítom h ps1,sega,vagy nintendo 64.

Verekedõs játék volt,és csak egy karakterre emlékszem,egy ilyen afrikai benszülött tag,aki ki tudta nyújtani a végtagjait és meg is tudta vastagítani :D meg tüzet is tudott fújni :D.Nos ez nem sok infó de rem ebbõl is rájön vki.Bocs ha hülyén fogalmaztan :D.

Link to comment
Share on other sites

Dragunov80

Hali

Keresek egy elég régi játékot,rem tudtok segíteni.

A játékot kb 10 éve játszottam,arra nem emlékszem h mi volt a címe meg milyen konzolon lehetett játszani,de gyanítom h ps1,sega,vagy nintendo 64.

Verekedõs játék volt,és csak egy karakterre emlékszem,egy ilyen afrikai benszülött tag,aki ki tudta nyújtani a végtagjait és meg is tudta vastagítani :D meg tüzet is tudott fújni :D.Nos ez nem sok infó de rem ebbõl is rájön vki.Bocs ha hülyén fogalmaztan :D.

Szerintem a street fighter re gondolsz.

Sziasztok.

Nem tudom hogy emlékeztek e a játékra? a neve Soldiers of Anarchy sehol nem találom abszolute de nem tudom letölteni vagy megszerezni eredetiben.ha valaki tudna róla valamit mondani az megköszönném:)

Elõre is Thanx

Link to comment
Share on other sites

adam2468

Sziasztok

Keresek egy játékot,amiben egy elég izmos emberrel kellett menni és egy sas volt a sahítségére(a sas elrepûlt és õ tudott látni a sas szemével). Harcolni kellet más emberekkel,és több fajta fegyvere is volt (nyíl kard,ha jól emlékszekl egy bot is), és vmi olyasmi volt a neve hogy King of,de nem biztos.

Pls Segítsetek!!!! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

borosdenes

én egy verekedõs játékot keresek PC-re, hasonlo kaliberût mint xboxra a soul calibour 4, vagy a mortal kombat vs dc universe...

vagy legalább valami új, igényes verekedõs game, mert legujabbnak talán a mk4-et találtam, de az nem valami jó ... ha tudtok segitsetek pls

Link to comment
Share on other sites

jardo

hali. én egy régebbi, ingyenes játékot keresek, a neve A Kapu. még régebben leltem rá vhol a neten, csak aztán vhogy elveszett, és most sehogy sem találom. ha vki esetleg ismeri vagy tudna dobni egy linket az plííz szóljon :)

Link to comment
Share on other sites

tahomafantasy

Szerintem a street fighter re gondolsz.

Sziasztok.

Nem tudom hogy emlékeztek e a játékra? a neve Soldiers of Anarchy sehol nem találom abszolute de nem tudom letölteni vagy megszerezni eredetiben.ha valaki tudna róla valamit mondani az megköszönném:)

Elõre is Thanx

én tudok: jó a játék :D

Még annyit tudok mondani hogy megvan

Link to comment
Share on other sites

Jelan

én egy verekedõs játékot keresek PC-re, hasonlo kaliberût mint xboxra a soul calibour 4, vagy a mortal kombat vs dc universe...

vagy legalább valami új, igényes verekedõs game, mert legujabbnak talán a mk4-et találtam, de az nem valami jó ... ha tudtok segitsetek pls

Guilty Gear X2 Reload

Link to comment
Share on other sites

kissoreg

Prehistorik 2 nem?

sajnos nm de van ennek több része mert lehet h az újabbakközül valami, csak nem találom google-ön elég kevés infó van róluk :S

Link to comment
Share on other sites

borosdenes

Guilty Gear X2 Reload

hát nem éppen ilyenre gondoltam, ez közelébe sem ér soul calibour 4-hez, de azért kösz :)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

én egy verekedõs játékot keresek PC-re, hasonlo kaliberût mint xboxra a soul calibour 4, vagy a mortal kombat vs dc universe...

vagy legalább valami új, igényes verekedõs game, mert legujabbnak talán a mk4-et találtam, de az nem valami jó ... ha tudtok segitsetek pls

Helyzet az, hogy tudtommal kb a Mortal 4 óta nem is nagyon jelent meg jó verekedõs játék PC-re. :( Sajnos ez a mûfaj teljesen elhagyta már a PC-t, így legfeljebb 1-2 hack&slash játékkal lehet vigasztalódni (Devil May Cry, X-Blades például), de azok meg ugye nem ugyanez a kategória.

Link to comment
Share on other sites

bullet50

akármilyen szép is a soul calibour 4 meg a mortal vs dc, nekem a mortal 4 jobban bejön mint ezek, több idõt is töltöttem el vele :)

Link to comment
Share on other sites

Dragunov80

én tudok: jó a játék :D

Még annyit tudok mondani hogy megvan

Ember ne csináld:) nem tudod hol tudnám megszerezni eredetiben? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...