Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Keresek Egy Játékot, Ha Tudtok, Segítsetek


kissoreg

Recommended Posts

SaltyDave

Én emlékszem egy ilyenre, a címe Prehistorik volt. Szerintem ez ugyanaz a játék, super Mario jellegû ugrálós. Tök jó. Talán még meg is van valahol... :)

Nekem most nem tiszta, akkor keresed mert nincs meg, vagy csak úgy írtad hogy neked megvan?

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Nekem most nem tiszta, akkor keresed mert nincs meg, vagy csak úgy írtad hogy neked megvan?

Lehet a tiedre akarta írni, nemtom.

Am lekaptam a Prehistorikot, még mindig üt B) Nameg a Carmageddon is B)

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Street Fighter IV demó x) nem tudjátok honnan lehet leszedni, vagy van-e? mert azt olvastam, ohgy a játék amga msot jött ki és megjelent PC_re is, de semmi más hírt nem találok róla. vmi ötlet?

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Street Fighter IV demó x) nem tudjátok honnan lehet leszedni, vagy van-e? mert azt olvastam, ohgy a játék amga msot jött ki és megjelent PC_re is, de semmi más hírt nem találok róla. vmi ötlet?

Nem jelent még meg PC-re. és még demo sincs, csak konzolra. :)

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Nem jelent még meg PC-re. és még demo sincs, csak konzolra. :)

köszi :)

Link to comment
Share on other sites

trialboj

Helo, en olyan jatekokat keresek amik 1 konzolrol 2 vagy akar tobb karral is jatszhatoak :D sport elonyben, de ezen kivul meg autoverseny is erdekelne!

elore is koszonom

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Tehát te olyan játékot keresel ami konzolos, vagy ami konzolról lett átportolva PC-re?

Link to comment
Share on other sites

trialboj

bocs, ha nem voltam eleg ertheto :) Konzolos jatek erdekel, x360-ra es csak olyan ami osztott kepernyos... nincs erre valahol 1 lista... a burnout paradise ultimate nem az :-ss

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Sziasztok, remélem tudtok Segíteni én egy ûrhajós játékot keresek, de az istennek nem ugrik be a neve.Nem a Freelancer , talán kb 2-3 éves lehet és hatalmas galaxis volt benne több fajjal és a fõszereplõnek olyan hajója volt hogy szintetlépett és a hajó átalakult mármint külsõleg. Talán élt a hajó és azért alakult át nem nembiztos.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Sziasztok, remélem tudtok Segíteni én egy ûrhajós játékot keresek, de az istennek nem ugrik be a neve.Nem a Freelancer , talán kb 2-3 éves lehet és hatalmas galaxis volt benne több fajjal és a fõszereplõnek olyan hajója volt hogy szintetlépett és a hajó átalakult mármint külsõleg. Talán élt a hajó és azért alakult át nem nembiztos.

Nexus: The Jupiter Incident?

Helo, en olyan jatekokat keresek amik 1 konzolrol 2 vagy akar tobb karral is jatszhatoak :D sport elonyben, de ezen kivul meg autoverseny is erdekelne!

elore is koszonom

Akkor nemtok segíteni, konzolban nem vok otthon.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nexus: The Jupiter Incident?

DarkStar One volt , megtalálta a tied melett volt a youtubeban . Thx :D

Link to comment
Share on other sites

slima

Gyerekek...keresek egy játékot, és ennyi amit tudok róla :

- oldalnézetes játék

- két szereplöje van felváltva ( egy ember és egy minotaurusz féleség)

- mindkét hösnek különbözö,speciális fegyverzete van

- a játék célja (ami szerintem kamu),hogy összerakj egy kocsit,amihez egy-egy pálya ad alkatrészt ha megcsináltad

- van olyan pálya amit idöre kell megcsinálni (ez ügyességi)

- és van olyan amikor a végén egy csillagok háboruja beli lépegetöt kell legyözni

Köszi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Hunter Hunted?

Link to comment
Share on other sites

slima

Hunter Hunted?

Azaz :) ...köszi szépen a segítséget

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hunter Hunted?

Wáááh, az egyik elsõ Windows -os platform játék :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tudtok ajánlani valami nem túl régi (Dugeon Siege még simán nem az, õs dologra gondolok h azt ne) Diablo 2 klónt? A régi játékokat nem igazán ismerem és úgy játszanék valami ilyesmit.

Esetleg körökre osztott fantasy kártyajáték (Astral Masters volt anno nagyon jó csak elhagytam vhol a crack-em :'( )

Link to comment
Share on other sites

djtt

Hali mindenki kersek egy játékot csak nemtudom a nevét :(, azt hiszem gs minijátékokba is volt, a lényeg hogy van bal és jobboldalt 1-1 vár és egységeket kell küldeni egymás felé (epic war féle csak nem flash)valaki nemtudja mi legalább az iesmi játékok neve? vagy hol tudok keresni ieneket ?:)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Tudtok ajánlani valami nem túl régi (Dugeon Siege még simán nem az, õs dologra gondolok h azt ne) Diablo 2 klónt? A régi játékokat nem igazán ismerem és úgy játszanék valami ilyesmit.

Esetleg körökre osztott fantasy kártyajáték (Astral Masters volt anno nagyon jó csak elhagytam vhol a crack-em :'( )

Diablo, Diablo Hellfire, Revenant, ha bírod a sci-fi -t, akkor Crusaders sorozat (ezek inkább shooter -ek),...

Link to comment
Share on other sites

efperel

Esetleg körökre osztott fantasy kártyajáték (Astral Masters volt anno nagyon jó csak elhagytam vhol a crack-em :'( )

Etherlords 1-2? Az elsõ rész vagy a GS-hez vagy a Guruhoz volt még anno teljes játék, nem emlékszem pontosan.

Link to comment
Share on other sites

Attila125

Hali srácok!

Egy olyan játékot keresek mint a Gearhead Garage csak ennél komolyabbat, vagy frissebbet

segítséget elöre is köszi!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Tudtok ajánlani valami nem túl régi (Dugeon Siege még simán nem az, õs dologra gondolok h azt ne) Diablo 2 klónt? A régi játékokat nem igazán ismerem és úgy játszanék valami ilyesmit.

Esetleg körökre osztott fantasy kártyajáték (Astral Masters volt anno nagyon jó csak elhagytam vhol a crack-em :'( )

Dungeon Siege 1-2, Titan Quest, Silverfall, Sacred, kb ezek a jobbak. Esetleg még Divine Divinity, de annak kicsit RPG-sebb oldala is van.

Etherlords 1-2 valóban nagyon jó, Yu-Gi-Oh :) , meg talán Magic the Gathering is van játékban, de címre nem emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

No akkor egy kontrolcékontrolvé a másik topikból:

Valaki meg tudná mondani annak a roppant kellemes játéknak a nevét, amiben egy fehér macskanyúl megy világoskék háttér elõtt Mario sztájlban, és ha még nem mentél elõtte 200-szor végig a pályán, akkor tuti beszoptad? Egy ideig azt hiszem Flame aláírásában volt a játék, de a neve a fenéért sem akar eszembe jutni.

Link to comment
Share on other sites

jetine

No akkor egy kontrolcékontrolvé a másik topikból:

Valaki meg tudná mondani annak a roppant kellemes játéknak a nevét, amiben egy fehér macskanyúl megy világoskék háttér elõtt Mario sztájlban, és ha még nem mentél elõtte 200-szor végig a pályán, akkor tuti beszoptad? Egy ideig azt hiszem Flame aláírásában volt a játék, de a neve a fenéért sem akar eszembe jutni.

Syobon

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Nagy köszönet! A mássalhangzókat tudtam nagyjából, de a magánhangzók nem jutottak az eszembe :)

Link to comment
Share on other sites

jetine

Igazán nincs mit :D de a youtubenak köszönd ^^ szvsz azzal jobban tudok játékot keresni, mint a googlival :P (cat mario a kulcsszó xd).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...