Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spider-Man játékok


freezy

Recommended Posts

SaltyDave

Black Catnél Én jó oldalt választottam, csak annyi volt, hogy Spidey feltette a helikopterre, aztán mégse halt meg.

A végén pedig Én automatikusan a jó oldalt kaptam, pedig annyi jót nem is tettem. :D Na mindegy, gondoltam rá, hogy mivel a játék kivitele után újra lehet kezdeni a játékot a meglévõ képeségekkel, akkor majd csak a fõküldiket viszem és ezúttal mindig a rossz oldalt választom, de ez a fõboss elvette a kedvem. Ha kikapcsolom a célzást akkor sem jobb a helyzet, nem tudom kinyírni ezt a dögöt.

DMC3-nál teljesen más a helyzet, itt egyáltalán nincsenek olyan ütõs átvezetõk, amiket csak is játékközben szabadna látni. :rolleyes: Most pihentetem, aztán majd neki ugrok megint, de ennyi próbálkozás után már el szoktam keseredni és inkább hagyom a francba... -_-

Leírom kiferítve h mi történt rossz oldalon, valakinek el kell mondjam :D

MJ jött a repülõ tankal (v mivel), mondta hogy jöjjünk gyorsan, de nem hagytuk ott Cat-et, magunkhoz öleltük, átmászott rá is a massza, ami megmentette az életét végülis (bár ha jó oldalon se halt meg akkor nem mentette meg de mind1). Kapott egy szvsz iszonyat dögös új ruhát. MJ otthagyott minket, elment a "helikopterrel". Amikor Fisk-nél vagyunk a toronyban akkor már lõnének ránk az átvezetõben, Black Widow ránkküldené mind az összes hú de sok 3 emberét, de Fisk megállítja. Kimegyünk levágni keselyût, aki egy párbeszéd során a "anti-massza gép" alatt meggyõz minket hogy milyen erõsek lehetnénk, így leborítjuk a tornyot a Fisk toronyról, majd Cat és Keselyû oldalán betámadjuk a SHIELD anyahajót.

Kb innentõl állandóan kifagy és nem tudok mit csinálni....

Link to comment
Share on other sites

freezy

és hol a kifehérítés? :lol:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

és hol a kifehérítés? :lol:

Már megint :D Az utóbbi napokban egyre több hibát csinálok minden téren, fene tudja mi van velem. Amúgy elküldtem a postot, és torrent miatt épp lassú a net, elmentem kajálni, mire visszajöttem már nem volt szerkeszthetõ... Áhh hihetetlen h mennyire el tudok szúrni mindent ma és az elõzõ pár napban. Remélem nem folytatódik :unsure:

Megyek tolok spiderman-t :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Semmi gond. Nem olvastam el ^^ (ami meg rámnézve fura.. :P)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Semmi gond. Nem olvastam el ^^ (ami meg rámnézve fura.. :P)

Kivittem, döbbenetes hogy a játékvége elõtt 10 percel hagytam abba. Természetesen rossz oldalon vittem ki, ami nem más mint Venom könyörög nekünk hogy segítsünk neki megszabadulni a masszától, mert már nem tudja irányítani, erre feldaráljuk a SHIELD hajó hajtómûvével, és Cat-el az oldalunkon uralmunk alá hajtjuk a várost, mert a fertõzöttek serege már minket ismer el vezéreként. Ezt a vidit sokkal jobban is meg lehetett volna csinálni mondjuk, de van még. Black Widow egy konténert hozat, amibõl egy elég mély hang szól ki. Megbízza hogy ölje meg Spidey-t, és mikor igent mond kinyitják a ládát, és Wolverine van benne, újra a fertõzött formájában... itt vége. A Credits végét gondoltam megvárom, hátha lesz valami meglepi. Meglepõdtem, hogy a végén kivágott az asztalra és elállította a felbontásom 800*600-ra. A végjáték sokkal "drámaibb" is lehetett volna, de mivel ez egy SM game, és a rossz oldali befejezések sosem olyan látványosak valamiért, nem is vártam többet, de reménykedtem.

Link to comment
Share on other sites

Xeriusz

Helo végsõ elkeseredésembe fordulok segítséghez :(

Legutolsó bossnál járok és egyszerûen nem tudom sehogy se megölni....a rengeteg körülöttem lévõ mob miatt egyszerûen sose tudom megfelelõen elkapni a boss kinyúló fejét vagy ha sikerül is talán nagy ritkán tudom megütni mert gyakran leráz a fejérõl...néztem videót végigjátszásról de ott az illetõ nagyon egyszerûen tudja megölni mivel ahogy láttam mindig csak a fejeket tudja targetelni...nah ez az ami nálam nem igazán mûködik...van esetleg valami megoldás erre? Próbáltam elvinni a mobokat és úgy neki menni a bossnak de akkor se tudtam még hozzá érni se :huh:

Válaszokat elõre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Xeriusz

Kisebb-nagyobb próbálkozások után sikerült végre legyõznöm :P

Szerintem remek kis game lett azt hiszem most leviszem a "sötét oldal"-al is bár a játék 90%-át ebben az alakban játszottam mert személy szerint erõsebbnek találom de érdekel mennyire változik meg a story alapja :)

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Elég erõsen szaggatott a játék, ráadásul egy idõ után rendszeresen kidobott. Aztán most frissítettem a videókártya driveremet (nem volt régi, valami kettõvel ezelõtti), és jelentõsen lecsökkent a swapolás. Még most is messze van a tökéletestõl, de sokkal jobb, és ami még fontosabb: nem dob ki állandóan.

Szóval ha valakinek ilyesmi gondja van, egy próbát megér, amíg nem lesz valami patch. :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Drivert próbáltam már Én is, de sikeresen szétbarmolta a képernyõfelbontást, amit végül csak rendszer-visszaállítás után tudtam rendbe hozni, majd talán még próbálkozom egy régebbi verzióval v. megvárom az újat (nem tudom milyen idõközönként jelenik meg).

Link to comment
Share on other sites

zolinho723

PLS HELP!!!

Ott járok h a fekete ruhás Spidey-val kell a szimbiótákat elõcsalogatni. Na ott vok a korháznál és sehol nem találok egyet se. PLS HELP!!!

Edited by zolinho723
Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

PLS HELP!!!

Ott járok h a fekete ruhás Spidey-val kell a szimbiótákat elõcsalogatni. Na ott vok a korháznál és sehol nem találok egyet se. PLS HELP!!!

Nyomd hosszan a target lock gombját (Én Caps Lockról Tabra tettem), akkor meg fognak jelenni a térképen. Mellesleg írják is.

Link to comment
Share on other sites

fess

nekem szaggat:amd 5600+, 2Gb ram, GF 8600gt 512mb, elvileg vinnie kéne,nem?már letöltöttem a legújabb drivert a kártyához,de még akkor is szaggat.nektek is?

Link to comment
Share on other sites

zolinho723

Nyomd hosszan a target lock gombját (Én Caps Lockról Tabra tettem), akkor meg fognak jelenni a térképen. Mellesleg írják is.

Jah, tom. De nekem vmiért nem hozza elõ õket, pedig sztem jó csinálom(fekete ruhás Spidey-val hosszan nyomom a Target Lock-ot)és amúgy ártalmatlan járókelõkre mutat, akiket nem tok elverni, meg Wolverine-re is mutat...szal nem tom mi a baja....lehet h be kell fejeznem a játékot :( Aki tud lécci segítsen :unsure:

Link to comment
Share on other sites

freezy

jövõhétvégén nekem is meglesz! yey! :3

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Jah, tom. De nekem vmiért nem hozza elõ õket, pedig sztem jó csinálom(fekete ruhás Spidey-val hosszan nyomom a Target Lock-ot)és amúgy ártalmatlan járókelõkre mutat, akiket nem tok elverni, meg Wolverine-re is mutat...szal nem tom mi a baja....lehet h be kell fejeznem a játékot :( Aki tud lécci segítsen :unsure:

Pedig úgy kell. Hosszan nyomod a TAB-ot, átvillan a lila kép, és az "ártatlan járókelõk" közül pár igazából fertõzött, amikor átvillan a lila kép akkor elvileg pókszerû járásban elkezdenek feléd közelíteni, mint ellenfél, és a legközelebbire alapból rákapcsol a target lock.

Nyomd hosszan a target lock gombját (Én Caps Lockról Tabra tettem), akkor meg fognak jelenni a térképen. Mellesleg írják is.

Alapból TAB, Caps Lock-al a ruhát váltod -_-

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Alapból TAB, Caps Lock-al a ruhát váltod -_-

Akkor a ruhaváltást tettem át shiftre. :D

Link to comment
Share on other sites

fess

milyen hosszu a játék?kb hány óra?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

milyen hosszu a játék?kb hány óra?

Nekem napi 3-4 óra játékkal 4 max 5 napba volt, de ebben voltak "kalandozások" is, kifagyások is. Kb annyira mint egy moziadaptáció szokott lenni, csak most film nélkül.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Nekem napi 3-4 óra játékkal 4 max 5 napba volt, de ebben voltak "kalandozások" is, kifagyások is. Kb annyira mint egy moziadaptáció szokott lenni, csak most film nélkül.

SPOILER

Rozsomák után mennyi van még hátra?

/SPOILER

Link to comment
Share on other sites

fess

a kocsikat melyik gombbal tudom dobálni?

Link to comment
Share on other sites

Leon121

a kocsikat melyik gombbal tudom dobálni?

Fekete ruhában Y, asszem.

Link to comment
Share on other sites

fess

köszi szépen,közben rájöttem,csak én a fekete ruhát nem nagyon szoktam használni,és így ezt kevésbé ismerem

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

SPOILER

Rozsomák után mennyi van még hátra?

/SPOILER

Ha elõszõr harcoltál vele akkor még van elég. Ha a mutálódott verzió, akkor már csak 1 max 2 óra.

Fekete ruhában Y, asszem.

Y-al lehet csápolni fekete ruhában, igen. De nem tudom hogy lehet-e dobálni vele kocsit, nem próbáltam, mindenesetre eltaláltam pár autót vele ami eléggé megsínylette a találkozást.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Leszedtem a Catalyst 8.11-t, a képernyõ nem ment tönkre, a game sem lépett ki, így végre ki tudtam vinni a gamet. :rolleyes: Jobban tetszett, mint vártam, a sztori tényleg nem rossz (habár ez a sok szimbióta még mindig nem egy annyira nyerõ ötlet), a harcok élvezetesek, van egy kis shounen hatásuk is (milyen jó már hálóval megragadni az ellent, majd megfogni, elhajítani, majd újra megragadni és ezt újra és újra, majd a végén a házfalnak csapni B) ) és legfõképp hihetetlen hangulata van a városnak. Egy ilyen epikus támadást akár el is tudnék képzelni a filmvásznon, több drámával, sokkolóbb jelenetekkel és egy még keményebb Spideyval. :rolleyes:

Szóval határozottan nagy meglepetés, vannak hiányosságai, pl. a szörnyû gépigény, a béna szinkronhang és igazából ugyanazt a Spidey-game receptet kaptuk, csak éppen már-már tökélyre fejlesztve. Az egyik legjobb Spider-Man játékadaptáció, kezdek megenyhülni az Activisionra, a 2. rész után nagyon megsértõdtem rájuk. Csak azt sajnálom, hogy nem igazán hallottam eddig nagyon pozitív értékelést a gamerõl, az eladásokat nem ismerem, de remélem azért jól fogy, megérdemelné a beléje fektett energia miatt (mert most látszik, hogy volt benne munka bõven).

Fekete Spideyval természetesen lehet kocsit dobálni (már az elején, Venom ellen is kellett), csak közel kell menni az autóhoz és a "csáptámadást" kell alkalmazni. Ez a legalkalmasabb egyébként a nagy Fisk robotok ellen is, így lesérülnek és egy reflex játékban leszedhetjük róluk a fegyverüket. De civilek ellen is alkalmaztam, mikor nem akartak kiszállni a kocsiból: elhajítottam õket, aztán a robbanás után már kint voltak és nem haltak meg. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...