Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spider-Man játékok


freezy

Recommended Posts

freezy

megmutattam tesómnak a trailer-t. Asszondta,hogy szerinte jó ötlet,hogy mindenki rossz lesz(a rosszak még rosszabbak :P) és mindenkire rányomul a szimbióta. Csak a végén az a nagy vmi nem tetszett neki xD

Link to comment
Share on other sites

freezy

holnap megjelenik!

yey! \o/

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Engem ez a trailer meggyõzött, baromi hangulatos és a szimbióta-karakterek marha jól néznek ki... csak legyen jó a sztori és az irányítás... meg a harcrendszer :rolleyes:

Te jó ég, mennyi jó játék jön ki ebben a hónapban... még jó hogy itt az õszi szünet B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Engem ez a trailer meggyõzött, baromi hangulatos és a szimbióta-karakterek marha jól néznek ki... csak legyen jó a sztori és az irányítás... meg a harcrendszer :rolleyes:

Te jó ég, mennyi jó játék jön ki ebben a hónapban... még jó hogy itt az õszi szünet B)

Hja,bár nekem csak õszi szünet után lesz meg valamikor.

Szerintem jó sztorija lesz.Kíváncsi vagyok,hogy mit hoznak ki ebbõl a szimbióta dologból. Irányítás és harcrendszer eddig is jó volt,most is jó lesz szvsz ^_^

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

holnap megjelenik!

yey! \o/

Konzolra, PC-re csak 28-án. Bár Neked amúgyis van X360-od. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Konzolra, PC-re csak 28-án. Bár Neked amúgyis van X360-od. :D

Hát az igaz..de csak őszi szünet után tudok játszani vele valszeg :/

Majd írjatok vélemény plíz,mert baromi kíváncsi vagyok :)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Megjelent :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Ahogy elnézem, minden platformra a szokásos szar értékeléseket kapta a játék. Lefogadom, hogy PC-re valami selejt PS2 portot nyomtak ki. :)

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Megjelent :rolleyes: B)

Ennyi játékkal nem lehet játszani... atyám beteg hónap ez az október :D Még a Fallout 3 is ma jött ki xD

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Ahogy elnézem, minden platformra a szokásos szar értékeléseket kapta a játék. Lefogadom, hogy PC-re valami selejt PS2 portot nyomtak ki. :)

Mert a szokásos játékmenetet nyújtja, amit eddig sem szeretett a sajtó. Én viszont igen. :D Egyébként GameSpot-on 8.0 pontot kapott (a nextgen konzol verziók), ami egyáltalán nem rossz és a kritikai átlag is 7.8. Kiemelik belõle a jó sztorit, változatos ellenfeleket és küldetéseket, jó harcrendszert, hibának pedig grafikai és hangbéli hibákat illetve rossz kamerát jelöltek meg. Ebbõl következtetve szerintem a szokásos SM minõséget kapjuk.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Ahogy elnézem, minden platformra a szokásos szar értékeléseket kapta a játék. Lefogadom, hogy PC-re valami selejt PS2 portot nyomtak ki. :)

A graf szép, az irányítás is rendben van, de Pókember szinkronja kúúúúúvára idegesítõ <_<

Link to comment
Share on other sites

freezy

A graf szép, az irányítás is rendben van, de Pókember szinkronja kúúúúúvára idegesítõ <_<

Mért? :huh:

Mondjuk,igaz,hogy nem egy Tobey Maguire,de az trailerekben nekem tetszett. :)

Link to comment
Share on other sites

Karez

Ahogy elnézem, minden platformra a szokásos szar értékeléseket kapta a játék. Lefogadom, hogy PC-re valami selejt PS2 portot nyomtak ki. :)

Tévedés a x360/ ps3 portot adták ki pc-re.

HA a ps2-es portot adták volna ki most így nézne ki a játék:

És a screenshot topikban már a pc-s verzió képek vannak és közel sem ezt az oldal scrollozós gamét láttam hanem a sandbox-os X360/ps3 féle verziót.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Mért? :huh:

Mondjuk,igaz,hogy nem egy Tobey Maguire,de az trailerekben nekem tetszett. :)

Mert olyan jellemet kölcsönöz Pókembernek, hogy nem szuperhõsnek, csak egy tízéves, farsangra beöltözött kiskölyöknek érzõdik mikor az animációk közben üvöltözik, hogy "emdzséj emdzséj!!!!"...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hja tényleg elég gyerekes. Megnéztem 1-2 review-t belõle.

És úgy látom,hogy konzolosabb,mint az elõzõek.(mondjuk konzolon én speciel mit várok :D). Csak van 1-2 kombó,ami szntem nem Spidey-s. pl ez a Luffy féle gatling gun ütés :unsure:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Hja tényleg elég gyerekes. Megnéztem 1-2 review-t belõle.

És úgy látom,hogy konzolosabb,mint az elõzõek.(mondjuk konzolon én speciel mit várok :D). Csak van 1-2 kombó,ami szntem nem Spidey-s. pl ez a Luffy féle gatling gun ütés :unsure:

Mind2 oldalon van 1 rakás unlockolható kombó amiket ugye a ruhaváltás lehetõsége miatt egymással is tudunk kombinálni.

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Mikor fog eljönni az az idõ, mikor az Activison egy normális portot fog kiadni?

Röhej, h 2008-ban annyival elintézik a grafikai beállítást, h felbontás, és V-sync beállítás... -.-' És a látványvilághoz képest erõs vasat igényel :\ Ha pár háztömbbel arrébb swingelek gyorsan, akkor elkezdi betölteni a távolabbi textúrákat, és 1-2 sec-re beáll az egész, eléggé zavaró :­S

Viszont ha ezen túlteszi magát az ember, akkor remek szórakozásban lesz része. ^^

Eddig egy órát toltam, és iszonyat tetszik, megvan benne a nagybetû hangulat :­D Irányítással nekem semmi gondom nincs, bill.-rõl pofonegyszerû, bár lehet, h a hosszabb kombóknál bajban leszek. :DD Kontroller támogatás nincs, mért is lenne egy ilyen típusú játéknál... :rolleyes: Swingelés ugyanúgy zajlik, mint az elõdben, csak szilárd elemekre lehet kivetni a hálót. XP rendszer is bejövõs, ellen legyõzése, és küldetés végrehajtása után xp-t kapunk, amit felhasználhatunk Spidey upgrade-elésére.

A kétféle játékstílus is faja, szimbióta Spidey, akivel zúzosabb, kíméletlenebb a játékmenet, ill normál Spidey, akivel a jól megszokott kecses mozdulatokkal operálhatunk B)

Spidey szinkronhangja tényleg gáz, meg lehet szokni, de találhattak volna egy komolyabb, mélyebb hangot is.

Asszem én jól elleszek ezzel a résszel is. =)

Link to comment
Share on other sites

HD2

Szerintem baromi jól sikerült a játék. :)

Ti melyikkel szoktatok menni? Piros vagy fekete? (és mit szoktatok választani amikor kérdezi?)

Link to comment
Share on other sites

mzx1242

vki ki tudta már csinálni Electro-t ?? Sztem iszonyat nehéz - épphogy csak lehuzom a HP-ját minimumra erre meghalok - , az egyik legnehezebb boss szvsz

Link to comment
Share on other sites

freezy

Úgy tûnik nem csak itt nehéz Elektro :D Én spec az Ultimate Spidermanben is megszenvedtem vele..vagy az csak azért lehetett,mert finoman szólva akadt ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Na kipróbáltam, egy az egyben spiderman 3, ami jó, csak még igényesebb köritéssel... a gépigény pedig még durvább. Nálam (amd x2 6000+, 8600GT, 2 giga ram) még 1024x768-ban is játszhatatlan :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Én is megfigyeltem, hogy webswingnél ugyanazok a mozdulatok :D

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Én is megfigyeltem, hogy webswingnél ugyanazok a mozdulatok :D

Meg az egész grafika, fizika is tök ugyanolyan... nem lennék meglepõdve, ha kiderülne, hogy a két játékot ugyanaz az engine hajtja :D Csak a gépigény :/

Amúgy állítólag jön majd patch, amiben majd részletesebben lehet állítani a grafikát.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

V-sync on, off?

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Áhh, egyszerûen imádom! :­DDD Ha kiadták volna normális grafikával, ami skálázható, ill pudingányos optimalizációval, akkor nálam ez símán év játéka lenne! B)

Iszonyat hangulatos, mikor egész New York "kihal" az utcák romokhan hevernek, és rengeteg szimbióta mászkál a városban. Felhõkarcolók között vastag "szimbiótafonalak", S.H.I.E.L.D. autók és helikopterek kutatnak túlélõk után... ^^

vki ki tudta már csinálni Electro-t ?? Sztem iszonyat nehéz - épphogy csak lehuzom a HP-ját minimumra erre meghalok - , az egyik legnehezebb boss szvsz

Nekem elsõre lement, szerintem nem nehezebb a többi bossfightnál. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...