Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spider-Man játékok


freezy

Recommended Posts

freezy

Nem akarok most sokat kertelni itt a nyitányban.

Itt a játék honlapja.

A játékról annyit,hogy elég darkos spidey gamenek ígérkezik nagy örömömre,hiszen fõbb szerepet inkább a szimbióta ruci fog kapni. Még pedig azért,hogy ezzel az erõvel tudja megfékezni pl.: Venomot és a szimbióta inváziót..csak az a kérdés,hogy milyen áron(idéztem a honlapról). Úgy tudom Wolverine,Black Cat is szerepet kap a játékban.Bár elég kevés infom van még a WoS-ról sajnos.

Megjelenik PC-re is és konzolokra is,úgyhogy mindenki megnyugodhat ^_^

Hogy mikor jön ki..jó kérdés. Talán még nincs bejelentve,bár örülnék,ha valaki azzal jönne,hogy már pedig be van jelentve :P

Azért írtam alcímnek,hogy a "+többi Spiderman gamma",mert úgy tudom,hogy az elõzõ SM topicnak annyi..és akkor ide jöhetne minden. B)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én toltam eddig az összes kijött SM-es játékkal, de végig csak a Friend or Foe-t(nekem bejött :P), a The Moviet és a 2-t toltam. A 3 is megvan de elakadtam a gyíknál :(

Ezt a részt is sok szeretettel várom B)

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

A legjobb spidey-s game egyértelmûen a spiderman 3 volt... mekkora coolság volt már :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Én toltam eddig az összes kijött SM-es játékkal, de végig csak a Friend or Foe-t(nekem bejött :P), a The Moviet és a 2-t toltam. A 3 is megvan de elakadtam a gyíknál :(

Ezt a részt is sok szeretettel várom B)

A gyíknál? Pedig az az eleje :D Told tovább,mert nagyon jó ^_^

Én is toltam az összeset.Az én kedvencem is a SM3-ból készült gamma.De az elsõ filmbõl készültet is kb 7x végigtoltam.Nagyon szeretem és az Ultimate Spiderman is hangulatos B)

Egyedül a spiderman2 ami szntem nagyon rossz lett.

Friend or Foe sem rossz.

Na meg a legelső Spidey game :D az milyen vicces xD

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Gyááá Ultimate Spiderman

Ps2-n és PC-n is kitoltam. Rohadt feelinges.

Az elsõ elég furi h a nagy semmibe lövöd a hálód xDD

tolnám én csak most sok a game :'(

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Természetesen van megjelenési dátum, október 21.-én jön ki.

Amit eddig láttam belõle, az abszolút nem gyõzõtt meg. Egyrészt maga Spidey kinézete nem annyira jön be, pont ezt az összeszûkûlt, vastag fekete csíkos Spidey maszkot nem kedvelem. A játékmenet a szokásos szabadjátékmódnak tûnik, ami már egyáltalán nem tud elkápráztatni. A harcok nem tetszenek, túl sok a villogás és ez a comborendszer sem túl érdekes, Én már várnék egy kisebb reformra, ami érdekesebbé teszi a küzdelmeket... A történet ugyancsak unalmas, szeretem a szimbiótákat, de azt már nem, ha ilyen gyenge invázió sztorival akarják már megint meglovagolni ugyanazt a témát. (Spoiler a sztoriból, de benne van az egyik trailerben) Wolverine egyesül egy szimbiótával baromi gagyi ötlet... <_<

Szóval most elõször nem várok egy Spidey gamet, szerintem kipróbálom majd, de nem nyerte el a tetszésemet, szvsz az Activision még mindig nem képes kihasználni rendesen a Spidey licenszet.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Wolverine egyesül egy szimbiótával baromi gagyi ötlet... <_<

Ez tényleg nagyon hülyén néz ki.Láttam videóban.

Nem tudom..nekem bejön.Nem várok olyan sokat tõle..1-2 dolog nekem sem tetszik,de lényegében nincs nagy bajom vele. Én azt furcsáltam,hogy néhány videóban tök hülyén néznek ki az utcák..meg olyan sivár az egész. Tudom,h ennek pont ez a lényege és kicsit nyomasztó..de néhol nagyon buta volt a graf. A harcrendszer meg tényleg nagyon konzolos. (a villogások)

Október 21. az nincs messze. Kíváncsi vagyok rá. Ha lesz egy hatalmas városunk és szabadon swingelhetünk benne,akkor már fele siker ^_^

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Attól félek, hogy az irányítást csúnyán elrontják, egy ilyen portnál mindig van veszély :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Attól félek, hogy az irányítást csúnyán elrontják, egy ilyen portnál mindig van veszély :rolleyes:

2-3. résznél ezzel nem volt gondom, szerintem most se lesz.

Link to comment
Share on other sites

freezy

2-3. résznél ezzel nem volt gondom, szerintem most se lesz.

Ja, szerintem sem lesz bonyolult. Az Spiderman:The Movie-nál nem lehet nehezebb. Amikor még numerikus bill-ekkel kellett tolni :D Áh be szép is vót' :P Na jó..elsõre majd belehaltam,de aztán hozzászoktam és az utána következõ részek már simán mentek.Szóval ettõl sem félek. :)

Most megjött a kedvem a SM:The Movie-hoz.Megpróbálom majd felrakni laptopra.. :D Csak itt nincsen numpad..

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

The Movie-t nagyon szidták irányítás miatt, Nekem azzal sem volt gondom. Hihetetlen jó game volt...

Amúgy szerintem marad az eddig bevált irányítás, vagyis egérrel lõjük a hálókat, e+q-val pedig ütünk, vágunk, harapunk.

Link to comment
Share on other sites

freezy

The Movie-t nagyon szidták irányítás miatt, Nekem azzal sem volt gondom. Hihetetlen jó game volt...

Jaja.Emlékszem. Néztem GameOne-on vagy hol..a minimax után volt egy pc-s tv és mindig ott mutatták be.Ismétlések ismétlések hátán.Mindig megnéztem :D És ott szidta a nõ az irányítást asszem,meg úgy általában mindenhol lehúzták.Pedig csak szimplán konzolos irányítás PC-n.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Jaja.Emlékszem. Néztem GameOne-on vagy hol..a minimax után volt egy pc-s tv és mindig ott mutatták be.Ismétlések ismétlések hátán.Mindig megnéztem :D És ott szidta a nõ az irányítást asszem,meg úgy általában mindenhol lehúzták.Pedig csak szimplán konzolos irányítás PC-n.

Azt Én is néztem, ITV volt a címe, azt hiszem ott döntöttem el, hogy ez a game mindenképp kell Nekem. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Azt Én is néztem, ITV volt a címe, azt hiszem ott döntöttem el, hogy ez a game mindenképp kell Nekem. :D

Tééényleg. ITV :D

Hu..én nem is tudom,hogy mikor ismertem meg..Csak arra emlékszem,hogy akkor már ismertem. Mennyit szenvedtem,hogy meglegyen.. akkor még nem volt netünk :P

Áh,de azok a fõellenségek. Shocker..Scoripon,GreenGoblin,Vulture.. Baromi jó volt.

+ Spidey beszólásai.Felejthetetlen B) Na meg a swinggelések a naplementében(elsõ map).A mostaniaknál jóval primitívebb és eléggé korlátolt teret adtak..de akkor is baromi jó volt.

Jaj..meg amikor be kellett lopózni az OSCORP-ba..azt a részt nem szerettem,de meg volt a maga feelingje.Amikor észrevettek és menekültem a sötétbe. xD

Meg volt a végén az összes ruha + extrák. Legjobb mini-game a Spiderman Bowling volt..swingelni kellett a pályán és minél több bûnözõt egy jó célzással és akkor a bóling szabályainak megfelelõen ment a játék. B)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Máig a kedvenc játékaim közé tartozik, hihetetlen hangulata van... Csak sajnos már nem mûködik rendesen ezen a gépen, beakad az irányítás és ha az elõre gombot nyomom akkor nem áll meg és folyamatosan megy elõre.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Máig a kedvenc játékaim közé tartozik, hihetetlen hangulata van... Csak sajnos már nem mûködik rendesen ezen a gépen, beakad az irányítás és ha az elõre gombot nyomom akkor nem áll meg és folyamatosan megy elõre.

Jaja,nekem is ez a baja.Talán nyáron feltettem.

Azért próbálom meg laptopon. Ez se nem erõs,se nem gyenge.Szóval hátha. :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Új trailer.

A designereket ütni-vágni kéne, hogy néznek ki ezek a szimbióta karakterek... Nem beszélve a végén lévõ szörnyrõl, miköze van ennek Spideyhoz? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nevezz igénytelennek, de szerintem mind a game, mind a design, mind a videó összevágása elképesztõ profi...bugyutának hat, ahogy mindenkin ott csüng egy szimbióta, de ez errõl fog szólni, itt az a "fõgonosz". Legalább nem unalomig ismételt, nappali világossággal ellátott, önismétlõ unalomnak tûnik...bár ha elveszik a szabadságot (márpedig egy üres városban ahol mindenki szimbióta-jelmezben rohangál nem hiszem, hogy túl sok járókelõ ordítozna Spideynek mert ellopták a tárcáját) akkor rövid játékmenetûnek és storyorientáltnak tûnik - és ebbõl a világból csak egy jó író tudna igényes történetet faragni. Ha ennyire hangulatos lesz a játék mint a videóban, erre a stílusos zongoraszólóra, akkor asszem engem megfogtak.

A videó végén lévő Cerberus-szerű szörny meg szerintem a szimbiótákból összeálló óriás főgonosz lesz...csak azt miért lőnék le itt? Vagy talán innen fog indulni az egész, ez az óriás lény szakad ezernyi darabra és kebelez be minden élőlényt?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nekem eleve ez a sok szimbióta ötlet nem tetszik, számomra már sok ez a Wolverine, Vulture, Elektro szimbióta... De azért biztos belenézek majd a gamebe.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hmmm..vegyes érzelmek,nagyon vegyes érzelmek játszódnak le bennem.

A trailer nagyon tetszik. A zongora alapból a "halálom". És az a monológ alatta,tök jól el van találva. "how do i turn back the darkness..?"

A hangulata nagyon átjön a játéknak.Ténlyeg olyan érzésem volt végig,hogy ezt hogy lehet megoldani..mi lesz ebbõl..nyomasztó a hangulata,ami nagyon jó egy játékban.Érzõdik Peter elkeseredése.Szóval ez tetszik.

Ami nem tetszik..az ami Ghostnak. Szerintem a szimbióta nem olyan,hogy mindenkié..ne terjedjen má' rá mindenkire..és ne fonja be az egész várost. Bár az nem néz ki rosszul. Csak valahogy ez az egész olyan misztikus volt eddig. Pont eltalálták a mértékét. Mindig kicsivel többet akartunk és most annyit kaptunk,hogy jaj. De szerintem nem fog zavarni,csak kicsit sûrûnek érzem. Viszont ez a dark,nyomasztó,elkeseredett hangulat nagyon bejön. + már cask 6 nap és megjelenik ^^

Ja és még érdekensek tûnt,hogy egyszer sima Spidey,egyszer meg Symbiote..fura lesz,ha így lehet simán váltogatni.

Carnage már soha nem lesz többet Spidey game-ben? :( (pedig ide még illene is..)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nem hiszem, hogy mindent lelõttek most ebben a trailerben :rolleyes: Carnage megjelenésében szinte teljesen biztos vagyok...VAAAGY a játék végefelé sok olyan ellenfélre mint amilyen Carnage is, szóval ilyen tömegkatona-szerûen jönnek majd szimbiótabárdot forgató lények ellenünk :D

Nem értem miért ne lehetne betekintést nyerni egy olyan Marveles New York-ba, ahol mindent ellep a szimbióta-"faj". Várjuk ki a végét, ha túl konzolos, irányíthatatlan és rövid lesz akkor majd szóljuk le :lol:

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Máig a kedvenc játékaim közé tartozik, hihetetlen hangulata van... Csak sajnos már nem mûködik rendesen ezen a gépen, beakad az irányítás és ha az elõre gombot nyomom akkor nem áll meg és folyamatosan megy elõre.

a gamepad megoldást jelent rá....csak nekem annál meg az a abj h enm tom az összes gombot beprogramozni rá emr kevesebb van rajt mitn ami a játéknak kell :lol: Pedig egy 2 éves Logitech Dual Action-öm van, ami annyira nem rossz ketyere :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nem hiszem, hogy mindent lelõttek most ebben a trailerben :rolleyes: Carnage megjelenésében szinte teljesen biztos vagyok...VAAAGY a játék végefelé sok olyan ellenfélre mint amilyen Carnage is, szóval ilyen tömegkatona-szerûen jönnek majd szimbiótabárdot forgató lények ellenünk :D

Nem értem miért ne lehetne betekintést nyerni egy olyan Marveles New York-ba, ahol mindent ellep a szimbióta-"faj". Várjuk ki a végét, ha túl konzolos, irányíthatatlan és rövid lesz akkor majd szóljuk le :lol:

Konzolosnak szntem csak annyira lesz konzolos,mint az eddigiek. Báár..talán jobban.Ugye a villanások stb..

Az irányítás szvsz ugyanolyan lesz,mint eddig.Szal PC-n is simán megoldható. A hossza is megszokott.

Carnage-ban miért vagy biztos? Igaz,hogy ha szimbióta akkor Venom és Vérontó..na meg ki õrült,ha nem õ és ide tökre beleillik..de még csak 1 képkocka sem volt róla :unsure: Mondjuk lehet,hogy õ a nagy meglepetés :rolleyes: (viszont a karakterlistán sem írják.. :/)

Szóval akkor már inkább az utóbbi Carnage variáció..sajna.

Megnéztem még párszor a trailert. Király B)

Én még a swingelésre lennék kíváncsi. A 3-ban sokszor csináltam azt,hogy csak szabadon swinggeltem,mert baromi feeling volt..itt viszont még nem nagyon találkoztunk az új hálózás rendszerével.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ja és még érdekensek tûnt,hogy egyszer sima Spidey,egyszer meg Symbiote..fura lesz,ha így lehet simán váltogatni.

pedig,de!

(ezt a vidit még nem is láttam.Tetszik ^^ kivéve ez a váltogatás..remélem nem mana kell hozzá,h használhassuk a ruhát..mondjuk biztos..)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A hangulata nagyon átjön a játéknak.Ténlyeg olyan érzésem volt végig,hogy ezt hogy lehet megoldani..mi lesz ebbõl..nyomasztó a hangulata,ami nagyon jó egy játékban.Érzõdik Peter elkeseredése.Szóval ez tetszik.

Egy ilyen elkeseredett küzdelem Spideyval nem is lenne rossz, el tudnék képzelni ebbõl egy darkos sztorit, az ilyet nagyon szeretem. :rolleyes:

a gamepad megoldást jelent rá....csak nekem annál meg az a abj h enm tom az összes gombot beprogramozni rá emr kevesebb van rajt mitn ami a játéknak kell :lol: Pedig egy 2 éves Logitech Dual Action-öm van, ami annyira nem rossz ketyere :rolleyes:

Ha lehet, akkor kerülöm a GamePad-ot, nem szeretem. Bár az emus játékoknál már vmennyire megszoktam, de sokkal jobban preferálom a bill.+egér kombót. De lehet aztán újra elõveszem majd és megpróbálom úgy is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...