Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Left 4 Dead sorozat


_Greb_

Recommended Posts

_Greb_

Én 2 menet után beleuntam a demoba :D

áh,jó ez,botokkal single-ben advancedet megcsináltam,expertet ki se próbáltam velük,de viszont playerekkel elég húzós mert mindig van olyan.

Link to comment
Share on other sites

Aggi

Expert elég durva játékosokkal is. Csak túl sok a random gyökér , aki rambózik :D Pedig experten nem arra kell menni hogy sok zombit ölj, vagy hogy te menj elõl, és mindenkit kinyírj. A lényeg: élj túl ;) . Expertet nem sikerült még végignyomnom, majd haverokkal nyomunk téli-szünetben lan party-t, arra kijön a teljes, aztán majd nyomjuk :)

Link to comment
Share on other sites

Tirexi2009

Már csak pár nap. :rolleyes:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Nkrissz

Én 2 menet után beleuntam a demoba :D

Én a demoval játszottam 15 órát (múlt hét szombat óta).Azt hiszem tetszik a játék.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Már csak pár nap. :rolleyes:

IPB Image

te kis mákos,nekem még össze kell kaparnom kis pénzt és megvárnom míg eljön mihozzánk is. :(

Én a demoval játszottam 15 órát (múlt hét szombat óta).Azt hiszem tetszik a játék.

én meg 7órát és csak tegnap próbáltam ki. :lol:

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Nem hiszem el nemtudom kitalálni azt az ogc-s játékot, állítólag egyszerû :huh: :)

Nem hiszem el nemtudom kitalálni azt az ogc-s játékot, állítólag egyszerû :huh: :)

+van :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nem hiszem el nemtudom kitalálni azt az ogc-s játékot, állítólag egyszerû :huh: :)

+van :D

ne offolj!

Amúgy sikerült neten megcsinálni másokkal az expertet. :D

Kicsit húzos volt és csak harmadikra jött össze,meg a gyerek gépe volt a szerver így néha connection problem volt,de olyan jó érzés volt hogy sikerült. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

most ez mi a franc: "This game is currently unavailable. Please try again at another time" mindíg ezt írja ki ha be akarok lépni a demoba de a team fortress 2-nél is amiért anno füzettem is, ez már nagyon idegesít ha valaki tud segítsen

köszi

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

most ez mi a franc: "This game is currently unavailable. Please try again at another time" mindíg ezt írja ki ha be akarok lépni a demoba de a team fortress 2-nél is amiért anno füzettem is, ez már nagyon idegesít ha valaki tud segítsen

köszi

Milyen vírusirtót használsz? Ha nodot és írt ki olyat hogy vírusos 1 fájl akkor kapcsold ki a védelmet,ellenõrizd a fájlokat hogy leszedje azt,és minden indítás elõtt tedd meg,ha elindult akkor visszakapcsolhatod,ha nem akkor fingom sincs,nekem L4D-nél ez volt a baj.

Link to comment
Share on other sites

zsebkosz

az miért van hogy néhány ember szerverére nem enged be és connection problem-et ír ki? :angry: :(

Link to comment
Share on other sites

Wyvern

Nincs topikja ezért itt kérdezem hátha tudja valaki.

A DOOM3hoz van valami grafikai tuning mod?Mintha hallottam volna róla régebben...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ismét sikerült neten az expert fokozatot megcsinálni. :D

Legközelebb már a full gaméban nyomom ki az egészet experten. :)

Link to comment
Share on other sites

Raven

Ismét sikerült neten az expert fokozatot megcsinálni. :D

Legközelebb már a full gaméban nyomom ki az egészet experten. :)

a full gaméban 1 az 1ben nem lesz benne a demó pálya.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

a full gaméban 1 az 1ben nem lesz benne a demó pálya.

Ezt most úgy érted, hogy az elsõ pálya (Apartmans) bennelesz, de a Subway tovább fog tartani :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

a full gaméban 1 az 1ben nem lesz benne a demó pálya.

Úgy értem hogy az egész játékot tolom ki experten. :D

haverokkal persze. :)

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Tanknak 4000 HP odaver :lol: és támadnod kell különben elveszted felette az irányítást. A Hunter nagyon baba. Smokert néztem volna még meg.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Tanknak 4000 HP odaver :lol: és támadnod kell különben elveszted felette az irányítást. A Hunter nagyon baba. Smokert néztem volna még meg.

jaja,Már nagyon várom,meg a bloomer és elég szívatós,lefröcsköl nem is látsz és jön a sok zombi,e mellé 1 hunter vagy 1 tank és az ellenséges csapat már fekszik is. :D

Nagyon komoly lesz. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

crippler

jaja,Már nagyon várom,meg a bloomer

Az boomer :)

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Az boomer :)

Ahhoz képest h mekkora dög 1 lövésbõl meghal.

Link to comment
Share on other sites

Raven

Ahhoz képest h mekkora dög 1 lövésbõl meghal.

nem az életereje teszi nehéz ellenséggé. hanem az h le tud hányni ill. ha lelövöd és szétposszan, a béltartalma el tud találni. mind2 esetben elárasztanak a zombik rövidesen.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Az 576-ban azt írják hogy 18.-án jön. :)

Majd akkor kedden is megnézem. :D

Link to comment
Share on other sites

KILLERKE001

most ez mikor is jelenik meg pontosan? valahol 18 valahol 21.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...