Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Left 4 Dead sorozat


_Greb_

Recommended Posts

g-m4n

kösz ice,nemsoká nekem is lejön és mehet a hent :lol:

kíváncsi vagyok mennyira f*satós,ha nem akkor jöhet ha igen nem fogja bírni az idegem <_<

gyerekek ez naggyon baba :D most toltam végig a demot,nem fosatos viszont a hangulata fergeteges!!

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Én bezzeg várhatok míg megjön. :(

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Én bezzeg várhatok míg megjön. :(

nekem is kellene de aki okos :D :P

Link to comment
Share on other sites

moody

a demovaL lehet coopozni?

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

a demovaL lehet coopozni?

igen

Link to comment
Share on other sites

moody

igen

LOOOl, persze!:D nah akkod dównlód le azt nyomom is haverral :D mennyien lehet 1szerre játszani demoba?

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

LOOOl, persze!:D nah akkod dównlód le azt nyomom is haverral :D mennyien lehet 1szerre játszani demoba?

4-en lehet zúzni egyszerre. Ha valaki felvenne Steam Friends-be azokkal zúzhatnánk :)

(SteamFriends ID-m: thereapercool@freemail.hu)

Link to comment
Share on other sites

iguanodon

Hát én már alig várom, brutális lesz az biztos, anno volt pár zombis játék de ez ha minden igaz álmatlan éjszakákat fog okozni szó-szerint.

Én csak ennyire várom.

(Halj meg, hogy élj)

Képzeld el!

A kezedben tartod a lemezt és könnyes szemmel behelyezed a gépbe, de óvatos vagy Figyelsz, mert sosem lehet tudni, hogy mi les rád. Lehúzod a redõnyt ellenõrzöd a zárakat – sötét van és teljes nyugalom. Ahogyan elindul a bevezetõ elõveszed a jó öreg 5.1-es fejhallgatót és kicsit emelsz a hangerõn, ,majd indítod a játékot. Elindult már nincs visszaút összeszeded minden bátorságod, gyémánttá gyúrt izmaid megfeszülnek ahogy a hátadhoz teszed a párnát, kezed ökölbe szorul és mindenre elszántan magadhoz veszed hû társad, a gamepad-ot. És megjelensz a képernyõn, lassan elindulsz a sötét utcán, néhány lépés után zajt hallasz, megállsz a szemed mint a sasé majd kifolyik úgy figyelsz, rothadó bûz szaga csapja meg az orrod, hirtelen gondolattól vezérelve megfordulsz és üzem szerûen meghúzod a ravaszt, valamit eltaláltál de nem látod jól a sötétben, valami körvonal bontakozik ki egy emberre hasonlít, de mégsem úgy mozog és fura bugyborékoló hörgõ hangot ad ki. Se baj a South Park-ból hallott mindenre jó mondatot használod "Vigyázz támadni akar" és elengedsz egy sorozatot, megnyugodhatsz ezt senki nem élhette túl vagy mégis a pokoli teremtmény még mindig mozog és feléd tart. Meg nyomod a Pause gombot , hogy kifújd magad...

Úgy érzed megnyugodtál most, hogy már a pulzusod lecsökkent 200-ra újra megnyomod a Pause gombot. A lámpa fénye megvilágítja, egy emberi lény, egy lehetett valaha közülünk - bal karja könyökben végzõdik, jobb karja felém nyúl. Tárat cserélsz, nincs probléma van még lõszer, ahogyan csõre töltöd - kattanás - erre a pokol hírnöke megáll fejét lassan felemeli mintha rád nézne. Hirtelen megugrik, rohan, feléd, ilyet még nem láttál – valaha futóbajnok lehetett. Vagy harminc méterre van tõled, tehát egy olyan ön avatott hõsnek mint te ez rengeteg idõt jelentett. Pontosan becélzod a lábát és lõsz, fel bukik és elterül. De ez nem állította meg húzza vonszolja magát a földön keserves hörgés és visítás közepette, megesik a szíved és segítesz rajta, odalépsz majd egyetlen fejlövéssel örökre megállítod. Rossz érzés fog el, de eszedbe jut hogy már egy halottat nem ölhetsz meg, vagy te vagy õ. Megfordulsz, hogy folytasd az utad az ismeretlenbe, éktelen robaj szembõl az utca végérõl. Elõbukkan egy lény, majd még egy és még egy, 4 . 5 . 6 ... alig tudod követni, újra South Park, de rájössz, hogy ez itt nem segít. Addigra már megszámolni sem tudod mennyi, de több mint száz förtelmes teremtmény fut, rohan feléd, mintha a maratoni futócsapat akarna elkapni. HÁÁ felnevetsz ENGEM, EZEK hazánk gémerét, ki a counter-strike-on nevelkedett. Pontos fejlövésekkel operálsz, egy kis-busz mellett futnak el, valami eszedbe jut egy lövés – két lövés na, három a magyar igazság telitalálat eltrafáltad a benzin tartályt. Akár az esõ úgy hullik alá a végtag, fejek hullanak eléd felnézel és hirtelen egy kéz csapódik az arcodba. Kuncogsz magadban hát ez az amit vártál, nem csalódtál, de igen ennyit nem vártál, ez több mint ami lehet hiszen rémálmaid váltak valóra.

És tudatosul benned, hogy azért élsz, hogy meg halhass, még õk azért haltak, hogy éljenek.

Link to comment
Share on other sites

moody

húha, ez a komment tuti bekerül az arenaba :D

4-en lehet zúzni egyszerre. Ha valaki felvenne Steam Friends-be azokkal zúzhatnánk :)

(SteamFriends ID-m: thereapercool@freemail.hu)

és a demo mennyire van lekorlátozva? van 1 pálya és annyi?

Link to comment
Share on other sites

Raven

2 pálya van a demóban, elég rövid. ha rohansz elõre a safe house-ig akkor az elsõ pályát 1 percen belül meg lehet csinálni.

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

2 pálya van a demóban, elég rövid. ha rohansz elõre a safe house-ig akkor az elsõ pályát 1 percen belül meg lehet csinálni.

én elszórakozgattam kb 1 órát vele

az ai director jól végzi a dolgát fõleg medim hardon...ott már bekeményítenek a zombik meg sem tudsz mozdulni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Findzs

honnan lehet tölteni a demot pc-re ?

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

honnan lehet tölteni a demot pc-re ?

ha elõrendelted steamen egyenlõre onnan most lehet letölteni,ha nem akkor várni kell 11.ig :D

Link to comment
Share on other sites

moody

ha elõrendelted steamen egyenlõre onnan most lehet letölteni,ha nem akkor várni kell 11.ig :D

tökömet, én meg örültem neki... :D a teljes am. mikor jön?

Link to comment
Share on other sites

hurtNIN

Csak azoknak van joguk co-opban tolni akik elörendelték??..Mert én csak ugy letöltöttem egy "közöségi" oldalról ..de amikor a lobby ban start gamelek..Kicsit tölt a map utána kiirja hogy "steam validation reject"..

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Én is most töltöm kiváncsi vagyok mi lesz

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Csak azoknak van joguk co-opban tolni akik elörendelték??..Mert én csak ugy letöltöttem egy "közöségi" oldalról ..de amikor a lobby ban start gamelek..Kicsit tölt a map utána kiirja hogy "steam validation reject"..

Azok tolhatják a játékot Coopban akik eredetibe szerezték meg elõrendeléssel Steam-en keresztül a demót, és nem "közösségi" oldalakról :)

Megjegyzem Kedden jön a demó mindenki más számára, akkor már te is kipróbálhatod (1 héttel a megjelenés elõtt)

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Azok tolhatják a játékot Coopban akik eredetibe szerezték meg elõrendeléssel Steam-en keresztül a demót, és nem "közösségi" oldalakról :)

Megjegyzem Kedden jön a demó mindenki más számára, akkor már te is kipróbálhatod (1 héttel a megjelenés elõtt)

Az jó lesz, legalább meglátom, hogy megy a gépemen és ha nem szaggatt orrba-szájba, akkor lehet, hogy megveszem :)

Link to comment
Share on other sites

Adamcell

A gépem 7600GT és 4200es proci, plusz 2 giga ram, és ezekkel alapból mediumra rakta a beállításokat, de felhúztam highra, egyedül a felbontást hagytam , és marha jól ment, úgyhogy azt mondhatom simán fog menni egy szarabb gépen

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Az jó lesz, legalább meglátom, hogy megy a gépemen és ha nem szaggatt orrba-szájba, akkor lehet, hogy megveszem :)

remélem lowon nem fog szaggatni :) nekem

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Hát a demoba kár hogy csak 2 pálya van. Nekem eszméletlenül bejön, tök olyan mint 28 weeks later címû filmbe, rád futnak a zombik azt csinálj valamit :D

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Én csinálnék modot a játékhoz, úgymint új kampányt, bele új karaktereket, fegyvereket, szörnyeket és pár újdonságot. Aki netán tud mapot készíteni, modellezni, programozni Source SDK-ban az jöhet :D

Van elképzelésem a moddal kapcsolatban, tervek is vannak meg minden :)

Megj.: Remélem valamikor a "közeljövõben" énis megtanulok modellezni és animálni, akkor már jó lesz minden :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Már alig várom hogy kipróbálhassam. :D

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Már alig várom hogy kipróbálhassam. :D

Kedd! :)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Hát a demoba kár hogy csak 2 pálya van. Nekem eszméletlenül bejön, tök olyan mint 28 weeks later címû filmbe, rád futnak a zombik azt csinálj valamit :D

Még úgyis futottak :D Nagyon bejött amúgy a demo, várom a teljeset!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...