Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Left 4 Dead sorozat


_Greb_

Recommended Posts

KILLERKE001

ITTVAGYOK!!! :D

akkor meg is van a kis csapat. ma meg is vettem a jatekot. majd akkor egyeztetünk.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Öcsém,ez a versus mod valami nagyon pudinga. :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,no mercyt darabosan kitoltam,néhány pálya között toltam kis versust,második sorozatot a 4.-ik részig vittem el,nem tudja valaki hogy a versusnál csak akkor unlockolható a sorozat ha egybe viszem ki,tehát elsõ pályától az utolsóig kilépés nélkül vagy ha kilépek és ott folytatom és így viszem ki akkor is mehetek rajta majd versust,mert a 2középsõ sorozaton nem lehet menni míg azokat ki nem tolom.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Majd hétvégén akkor jön valaki végigtolni?

Ma 2-3tól kb otthon leszek már és akkor ráérek majd. :)

Meg holnap is egész nap,ha nem jön senki akkor másokkal megpróbálom neten vagy esetleg botokkal,de az elég rossz velük,valamiért playerekkel sokkal élvezetesebb:unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

thewbie

már van magyar L4D group. ;)

nem is egy :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

héé,most toltam ki 1huzamban a death toll sorozatot és versusba nem kaptam meg. :blink: :unsure:

Pedig az volt kíirva hogy néhányat akkor kapok meg ha kitolom õket. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

KILLERKE001

én üresben vagyok jelenleg, nem tom hogy egyedül érdemes lenne e végig tolni. ha esetleg lenne jelentkezõ.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

én üresben vagyok jelenleg, nem tom hogy egyedül érdemes lenne e végig tolni. ha esetleg lenne jelentkezõ.

azt bírom nagyon hogy csomóan csak úgy local hostolnak és a legvégén meg kilépnek és akkor KisTehén!hatjuk. <_<

Annyira szeretem az ilyet.

Link to comment
Share on other sites

xMILFHUNTERx

Tegnap játszottam kicsit versust a no mercy-n, a zombikkal furcsa lenni, bele kell szokni, de egyébként atom a játék. Ma délután is nyomtam OGC-n de csak egyedül... (Amugy ha felveszitek a www.left4dead.hu-n fent megadott steam groupot, akkor nem kell szerókat keresgélni :))

L4D FTW. :D

Link to comment
Share on other sites

Barniman

én üresben vagyok jelenleg, nem tom hogy egyedül érdemes lenne e végig tolni. ha esetleg lenne jelentkezõ.

Szólj rám ha akarsz játszani, felvettelek steamen. :P

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Több dedicated szerver kell,mert megint elfogytak. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Most már Dead air is le van zúzva,TRC-vel megcsináltuk. :D

Már csak no mercy meg blood harvest kell. :)

lol,nemtok neten játszani mert azt írja ki nem vagyok online steammel. <_<

szerk: jó már

Link to comment
Share on other sites

xMILFHUNTERx

Ha valaki tudja hogy kell 1 lövésbõl kicsinálni a witchet az megoszthatná velem, vagyis leginkább azt milyen fegyver kell, gondolom fejre kell lõni. Mindig észrevesz és sose hal meg a lövéstõl :(

Más: nálatok nem volt olyan hogy a Death Toll campaign-ben talán a második részében Louis (AI) beakad folyton a végén és nem akar bejönni a safe house-ba? Ezzel szopok 20 perce :D

Link to comment
Share on other sites

_santee_

Ma este volt szerencsém ZeroCool mesterrel játszani. B)

Link to comment
Share on other sites

dirtingfakk

Ha valaki tudja hogy kell 1 lövésbõl kicsinálni a witchet az megoszthatná velem, vagyis leginkább azt milyen fegyver kell, gondolom fejre kell lõni. Mindig észrevesz és sose hal meg a lövéstõl :(

Más: nálatok nem volt olyan hogy a Death Toll campaign-ben talán a második részében Louis (AI) beakad folyton a végén és nem akar bejönni a safe house-ba? Ezzel szopok 20 perce :D

Az új shotgunnal amibe 10 fér odamész és 2-3 lövéstõl meghal :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ha valaki tudja hogy kell 1 lövésbõl kicsinálni a witchet az megoszthatná velem, vagyis leginkább azt milyen fegyver kell, gondolom fejre kell lõni. Mindig észrevesz és sose hal meg a lövéstõl :(

Más: nálatok nem volt olyan hogy a Death Toll campaign-ben talán a második részében Louis (AI) beakad folyton a végén és nem akar bejönni a safe house-ba? Ezzel szopok 20 perce :D

öld meg. :lol:

Az új shotgunnal amibe 10 fér odamész és 2-3 lövéstõl meghal :)

1lövésbõl is kilehet csinálni,mert van olyan achi hogy single headshot witchnek. ;)

Amúgy normalon meghal ennyitõl,de advanceden meg experten elõbb kicsinál minthogy leszeded. :D

Ott nem elég neki ennyi.

Amúgy meg állítólag ha oda osonsz a háta mögé shotival akkor meglehet ölni 1 lövésbõl vele,csak a lámpát nem árt lekapcsolni nehogy felkeljen,ja és sniperrel képtelenség fejbe lõni mert úgy mocorog. :lol:

Link to comment
Share on other sites

crippler

nem árt lekapcsolni nehogy felkeljen,ja és sniperrel képtelenség fejbe lõni mert úgy mocorog. :lol:

Haha, azért nem olyan kiszámíthatatlan a mozgása :)

héé,most toltam ki 1huzamban a death toll sorozatot és versusba nem kaptam meg. :blink: :unsure:

Pedig az volt kíirva hogy néhányat akkor kapok meg ha kitolom õket. :unsure:

Nem minden kampány játszható versus módban, ezt nyilatkozták a "hivatalos szervek" is.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Haha, azért nem olyan kiszámíthatatlan a mozgása :)

Nem minden kampány játszható versus módban, ezt nyilatkozták a "hivatalos szervek" is.

Amúgy remélem úgy mint a TF2-höz dobtak be mappokat,így fognak L4D-hez is újabb sorozatokat bedobni,mert azért ez a 4 igen csekély. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

már van 31 achim. :D

Annyi versust nyomtam hogy már csak 2 zombis achi maradt. :)

Link to comment
Share on other sites

crippler

Amúgy remélem úgy mint a TF2-höz dobtak be mappokat,így fognak L4D-hez is újabb sorozatokat bedobni,mert azért ez a 4 igen csekély. :unsure:

Szerintem tuti fognak, adja magát a lehetõség. Plusz a modder társadalom sem fog ülni a fenekén, máris több bejelentett házi készítésû kampányt hegesztenek.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Szerintem tuti fognak, adja magát a lehetõség. Plusz a modder társadalom sem fog ülni a fenekén, máris több bejelentett házi készítésû kampányt hegesztenek.

ok,a lényeg hogy lehessen rajtuk versust nyomni. :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Már senki se nyomja? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Dehogynem :) Csak nehéz jó szerót találni aho van hely haveroknak is és nem is laggol. No Mercy utsó pályáján MINDIG meghalok :( a csapatmunka felbomlik, rohan mindenki helikopterhez, engem meg jól megesznek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...