Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Office US


-Kratos-

Recommended Posts

-Kratos-

Hát arra én is... Bár azért sitcomoknál viszonylag jó szokott lenni, gondolok itt konkrétan a Jóbarátokra. Mondjuk azt pont nem láttam szinkron nélkül, de mindegy...

Elöször is: YEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :D :D Másodszor: Fura lesz szinkronnal nézni,már annyira megszoktam az eredeti hangokat......Dwight szinkronnal..... :blink: Kíváncsi vok....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mitisz

Megnéztem 1x01-et és 1x02-õt :D :D :D Nagyoooooon bejön :D :D :D (bár a 2. rész gyengébb volt :smile: de az elsõ hatalmas :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ravenstorm

Megnéztem 1x01-et és 1x02-õt :D :D :D Nagyoooooon bejön :D :D :D (bár a 2. rész gyengébb volt :smile: de az elsõ hatalmas :D )

Na Mitisz, ide is beszabadultál? :tongue: :D

Kratos, jó ez az avatar.

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Na Mitisz, ide is beszabadultál? :tongue: :D

Kratos, jó ez az avatar.

Meneküljünk!!

Mitisz már tiszta sorozatguru lesz itt :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Na Mitisz, ide is beszabadultál? :tongue: :D

Valami ellenvetés ? :D

Amúgy valamikor mostanában kezdem majd a 2. évadot :smile:

Meneküljünk!!

Mitisz már tiszta sorozatguru lesz itt :wink:

?? :huh:

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Meneküljünk!!

Mitisz már tiszta sorozatguru lesz itt :wink:

Ezt most én sem értem :unsure:

Mitisz nem is néz sok sorozatot (komolyan)

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Ezt most én sem értem :unsure:

Mitisz nem is néz sok sorozatot (komolyan)

Szerintem sosem kapunk már rá választ :D

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Nem néz olyan sok sorozatot, de amit néz, azt aztán orrba-szájba, az az isten, és akkor mindenhol az szól (ld. Lost, Veronica Mars).

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Nem néz olyan sok sorozatot, de amit néz, azt aztán orrba-szájba, az az isten, és akkor mindenhol az szól (ld. Lost, Veronica Mars).

Csak jókat nézek :sleep: Amúgy meg ez így nem igaz , egy csomót néztem amit nem istenítettem . Lehet hogy csak az tûnik fel nektek amikor .... na mindegy :smile:

Ja , és le lehet szállni rólam , azt akarjátok hogy kisebbségikomplexusom legyen ? :D

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Csak jókat nézek :sleep: Amúgy meg ez így nem igaz , egy csomót néztem amit nem istenítettem . Lehet hogy csak az tûnik fel nektek amikor .... na mindegy :smile:

Ja , és le lehet szállni rólam , azt akarjátok hogy kisebbségikomplexusom legyen ? :D

Hát én azért attól nem félek, hogy neked kisebbségi komplexusod lesz :D

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Nem néz olyan sok sorozatot, de amit néz, azt aztán orrba-szájba, az az isten, és akkor mindenhol az szól (ld. Lost, Veronica Mars).

Mondjuk ez jogos, bár most pont két kult sorozatot emeltél ki, de nem kultot õ sem szokott annyira isteníteni :tongue:

multkor probaltam a magyar officet nézni és borzalmas volt (gondolom az az UK office). ma beprobalom majd az US-t angolul :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Mondjuk ez jogos, bár most pont két kult sorozatot emeltél ki, de nem kultot õ sem szokott annyira isteníteni :tongue:

multkor probaltam a magyar officet nézni és borzalmas volt (gondolom az az UK office). ma beprobalom majd az US-t angolul :smile:

Hát ezért én a Veronica Marsra nem mondanám, hogy kultsorozat... Oké, persze, nem nézem, de azért szerintem akkor sem egy Lost, vagy House MD magasságokban járó cucc...

Amúgy nálunk még valóban csak a brit Office-t adták, de valamikor lesz US is a Viasat 3-on.

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Szerintem sosem kapunk már rá választ :D

Szerintem se :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Szerintem se :ph34r:

Jó nekünk :smile: Miért is ? :smile:

Raven , márpedig a VM kult , ha tetszik , ha nem :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Raven , márpedig a VM kult , ha tetszik , ha nem :smile:

Hát én ezt nagyon nem osztom. Egy dolog, hogy neked nagyon tetszik, meg hogy kedvenc, meg mittomén, de azért egy kicsit is objektíven nézve közel sincs a kult státuszhoz (plusz ha jól rémlik, cancelt is kapott, de az lehet, hogy más volt...).

Kultnak számít szerintem a Twin Peaks, ami tulajdonképpen minden sorozatok õsnagyapja, és rengetegen nézték, de legalábbis hallottak róla.

Frissebb kultnak tekinthetõ talán a Lost, ami szintén a sorozatok egyik mérföldköve volt.

Kicsit más mûfajba vándorolva, könnyedebb témában ilyen a Jóbarátok, amit szerintem minden élõ ember szeret, de legalább látott már belõle egy részt.

Én is rettenet sok sorozatot nézek, de ezekbõl alig néhány számít kult státuszúnak, annak ellenére, hogy tetszik, vagy sem.

A Veronica Mars kívülállóként egy könnyed kis délutáni sorozatnak látszik, ami biztos jó, meg ötletes, meg mittomén, de azért nincs egy súlycsoportban az igazi nagyágyúkkal...

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Hát én ezt nagyon nem osztom. Egy dolog, hogy neked nagyon tetszik, meg hogy kedvenc, meg mittomén, de azért egy kicsit is objektíven nézve közel sincs a kult státuszhoz (plusz ha jól rémlik, cancelt is kapott, de az lehet, hogy más volt...).

Kultnak számít szerintem a Twin Peaks, ami tulajdonképpen minden sorozatok õsnagyapja, és rengetegen nézték, de legalábbis hallottak róla.

Frissebb kultnak tekinthetõ talán a Lost, ami szintén a sorozatok egyik mérföldköve volt.

Kicsit más mûfajba vándorolva, könnyedebb témában ilyen a Jóbarátok, amit szerintem minden élõ ember szeret, de legalább látott már belõle egy részt.

Én is rettenet sok sorozatot nézek, de ezekbõl alig néhány számít kult státuszúnak, annak ellenére, hogy tetszik, vagy sem.

A Veronica Mars kívülállóként egy könnyed kis délutáni sorozatnak látszik, ami biztos jó, meg ötletes, meg mittomén, de azért nincs egy súlycsoportban az igazi nagyágyúkkal...

Márpedig a Veronica Mars kult - és itt nincs " nekem nem", mert a kult az embertömegek rajongását jelenti - én anno a lost kultságát nem ismertem el (még mindig bennem van a még menõ sorozat nem lehet kult), most már igen. Hihetetlen nagy és makacs rajongótábort gyujtott össze.

A másik hihetetlen nagy kult a Buffy. tényleg az.

amúgy winnie, a sorozatjunkie.hu írója is kultnak sorolta mindkét sorozatot, és mindkettõ nagyon jó helyen végzett anno a tvguide top kult sorozatok listáján is.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Hát én ezt nagyon nem osztom. Egy dolog, hogy neked nagyon tetszik, meg hogy kedvenc, meg mittomén, de azért egy kicsit is objektíven nézve közel sincs a kult státuszhoz (plusz ha jól rémlik, cancelt is kapott, de az lehet, hogy más volt...).

Kultnak számít szerintem a Twin Peaks, ami tulajdonképpen minden sorozatok õsnagyapja, és rengetegen nézték, de legalábbis hallottak róla.

Frissebb kultnak tekinthetõ talán a Lost, ami szintén a sorozatok egyik mérföldköve volt.

Kicsit más mûfajba vándorolva, könnyedebb témában ilyen a Jóbarátok, amit szerintem minden élõ ember szeret, de legalább látott már belõle egy részt.

Én is rettenet sok sorozatot nézek, de ezekbõl alig néhány számít kult státuszúnak, annak ellenére, hogy tetszik, vagy sem.

A Veronica Mars kívülállóként egy könnyed kis délutáni sorozatnak látszik, ami biztos jó, meg ötletes, meg mittomén, de azért nincs egy súlycsoportban az igazi nagyágyúkkal...

Szerintem nem vagy tökéletesen tisztában a kult fogalmával :smile: De Thingol az elõbb elég jól kifejtette .

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Szerintem nem vagy tökéletesen tisztában a kult fogalmával :smile: De Thingol az elõbb elég jól kifejtette .

Hát ahogyan elnézem, valóban nem... Ez van... Akkor felõlem lehet kult, engem mondjuk nem nagyon érdekel maga a sorozat...

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Hát ahogyan elnézem, valóban nem... Ez van... Akkor felõlem lehet kult, engem mondjuk nem nagyon érdekel maga a sorozat...

rengeteg kult sorozat van ami baromira hidegen hagy

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Szerintem nem vagy tökéletesen tisztában a kult fogalmával :smile: De Thingol az elõbb elég jól kifejtette .

Egy külsõ nézõ szemszögébõl szerintem érthetõ, miért ilyen nehezen fogadja el, hogy kult. Nekem se tûnik annak, de ha tényleg úgy van, ahogy mondjátok, akkor kult.

De azt továbbra is tartom, hogy nem egyenértékû a Losttal és a Twin Peaksszel

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Egy külsõ nézõ szemszögébõl szerintem érthetõ, miért ilyen nehezen fogadja el, hogy kult. Nekem se tûnik annak, de ha tényleg úgy van, ahogy mondjátok, akkor kult.

De azt továbbra is tartom, hogy nem egyenértékû a Losttal és a Twin Peaksszel

Nem kell ilyen beszûkülten nézni mindent :smile: Sorozatként az értéke bizony van akkora (azért nem Twin Peaks szint , de van akkora kult mint a Lost , sõt ) .

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Nem kell ilyen beszûkülten nézni mindent :smile: Sorozatként az értéke bizony van akkora (azért nem Twin Peaks szint , de van akkora kult mint a Lost , sõt ) .

Benéztem ide, és egybõl van is egy kérdésem.

Most azért mert kult, vagyis rohadt sokan szeretik, már az értéke is nagy? A Barátok közt is kult, nem is kicsi, az értéke meg... (pedig régen ezt is szerettem)

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Benéztem ide, és egybõl van is egy kérdésem.

Most azért mert kult, vagyis rohadt sokan szeretik, már az értéke is nagy? A Barátok közt is kult, nem is kicsi, az értéke meg... (pedig régen ezt is szerettem)

Szomszédok is kult :lol:

De ha már itt vagyunk, mit is jelent a kult? Tudtommal, amit a szakma és a közönség is elismert, sõt, imádott, nem? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Benéztem ide, és egybõl van is egy kérdésem.

Most azért mert kult, vagyis rohadt sokan szeretik, már az értéke is nagy? A Barátok közt is kult, nem is kicsi, az értéke meg... (pedig régen ezt is szerettem)

Nagyon hülye példa . A VM-et a barátok közt-el összehasonlítani már alapból nem lehet ... áhhh nem tudom elmagyarázni :D Attól hogy sokan nézik még nem lesz valami kult , nem erre gondoltunk ... Én nem bírom elmagyarázni , Thingol te jössz :D

(mellesleg már nagyon unom ezt a gyülekezõ anti VM-nemkult-klubbot ... amúgy gondolhatjátok hogy nem MI találtuk ki Thingol-al , hogy a VM kult )

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Szomszédok is kult :lol:

De ha már itt vagyunk, mit is jelent a kult? Tudtommal, amit a szakma és a közönség is elismert, sõt, imádott, nem? :unsure:

Kiskoromban azt is szerettem. Meg a Dallast. Meg a Knight Ridert. Meg a Magnumot. De hát azért jaaaajj :D

Fogalmam sincs, mit jelent pontosan a kult, most az alapján kérdeztem, amit nemrég itt írtak. (Õszintén, igazából nem is érdekel, mi az, nem azért fogok valamit szeretni, mert kult.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...