Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Office US


-Kratos-

Recommended Posts

Hor1

I wish there was a way to know you're in the good old days, before you've actually left them. :') Fantasztikusan jó volt, hiányozni fog, fõleg a good old days, de szerencsére bármikor visszatérhetünk és újranézhetjük.

Link to comment
Share on other sites

berc00

That's what she said. Mekkora belépõ Michael, köszi, nagyon jó volt :) Már tényleg azt hittem, hogy nem látjuk újra, ügyesen osszehozták.

Pár résszel el voltam maradva, most két nap alatt felhoztam magam, és bár eredetileg az volt a terv, tovább húzom, hogy ne legyen ilyen hamar vége, de nem jött össze. Nagyszerû volt ez az utolsó pár rész, örülök, hogy így még inkább a pozitívum marad meg bennem a sorozatról.

A retrospective részt meg ajánlom mindenkinek, nagyon érdekeseket mondanak a színészek/készítõk, legjobban az tetszett, amikor mutattak jelenetet, ami abszolút nem tervezett volt, full impróba nyomták a színészek.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nagyon beteg ez a sorozat.. :D Megszerettem nagyon,de Michael néha még mindig túl sok..iszonyat nagy balf@sz ez az ember.. :omg: :lol:

Az elején Dwight nem volt túl szimpi,de mostmár a kedvenc karakterem..meg mondjuk Michael is csak néha tényleg annyira retardált és tapintatlan és naiv,hogy nem hiszem el,hogy nem direkt csinálja..pedig nem direkt. -_- : D

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Eleinte csodálkoztam, hogy miért nem szereti senki Michaelt, de rájöttem, hogy kell egy második végignézés, hogy kijöjjön a karakter igazi szépsége és tragikuma. Nekem õ all-time kedvenc :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Real013

[GSF] Picture

Kitettem ezt a képet munkahelyen ma háttérnek. Eddig hárman kérdezték meg, hogy ezek ismerõsök, illetve a család-e? :D -_- :D

BTW, hetedik évad elsõ részét néztem meg tegnap. :) Hatodik évad gyorsan lecsúszott. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gebali1991
Pár casting videó azokról, akik nem kapták meg a szerepeket végül. Tök érdekes, mert ugye Bob Odenkirk az uccsó évadban eljátszott egy Michael-hasonmás karaktert, Adam Scott meg a másik Greg Daniels-sorozatban, a Park&Recb-ben lett főszereplő :D Poén lenne egyszer leforgatni a pilotot ezekkel a színészekkel, Eric Stonestreeet... :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Tomina

Darryl's like the Nick Fury of the warehouse, he only hires the best.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...